صفحه 80 از 164 نخستنخست ... 30707172737475767778798081828384858687888990130 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 791 تا 800 , از مجموع 1632

موضوع: دعوت از پدر و مادر یا سایر اعضای خانواده برای سفر به آمریکا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    FIT Computer Science

پیش فرض پاسخ : دعوت از پدر و مادر یا سایر اعضای خانواده برای سفر به آمریکا

I was finally able to to get appointment for my parents from Armenia using python software but not same day march 21 and march 23 they went to embassy separate and both of them got visa mom without clearance and dad with clearance the officer didn't ask for any documents (Bank Statement,Shenasname or anything just DS-160)

Junior Member

سلام دوستان . من با ویزای F1 امریکا هستم و میخوام واسه مامانم وقت سفارت بگیرم که برای سال دیگه بیان اینجا. از چند ماه قبلش اقدام کنم؟
    یه سوال دیگه اینکه دوستان گفتن
    از زمان آماده شدن ویزا، سه ماه فرصته تا ویزا رو از سفارت دریافت کنی و سه ماه بعدش هم می شه به آمریکا بری
    این درسته؟

Junior Member

سلام دوستان
    من برادرم دانشجوی phd در آمریکا ست .پدر و مادرم و من برای فارغ التحصیلیش میخوایم بریم اونجا. کسی میدونه اگر من با پدر و مادرم اقدام کنم و بگم اونا به مراقبت و همراهی من برای سفر نیاز دارن شانس ویزا گرفتن دارم یا به صورت جداگانه اقدام کنم بهتره؟ اینم بگم من اینجا شاغلم میتونم گواهی اشتغال بکار بگیرم با این وجود کسی میدونه احتمال گرفتن ویزا چقدره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Executive Management University of Tehran

خواهر من هم همین شرایط رو داشت... 14 مارچ مصاحبه داشت و علت سفرش هم شرکت در جشن فارغ التحصیلی من بود. خواهرم همراه با پدرم مصاحبه شد ولی مصاحبه ی مادرم یک هفته قبل از اونها بود. مادرم درجا ویزا گرفت ولی پدرم و خواهرم کلیرنس خوردن. هنوز هم خبری نیست. خواهر من مجرد هست ولی شاغل هست و گواهی اشتغال به کار با خودش برده بود که افسر نخواسته بود. فقط باهاش صحبت کرده بود و پرسیده بود برای چی می خوای بری و چند وقت می خوای بمونی و این چیزا. به هر حال خوبیش اینه که ریجکت نشد ولی معلوم هم نیست کلیر شدنش چقدر طول بکشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط nargesm نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برادرم دانشجوی phd در آمریکا ست .پدر و مادرم و من برای فارغ التحصیلیش میخوایم بریم اونجا. کسی میدونه اگر من با پدر و مادرم اقدام کنم و بگم اونا به مراقبت و همراهی من برای سفر نیاز دارن شانس ویزا گرفتن دارم یا به صورت جداگانه اقدام کنم بهتره؟ اینم بگم من اینجا شاغلم میتونم گواهی اشتغال بکار بگیرم با این وجود کسی میدونه احتمال گرفتن ویزا چقدره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoo.d نمایش پست ها
    خواهر من هم همین شرایط رو داشت... 14 مارچ مصاحبه داشت و علت سفرش هم شرکت در جشن فارغ التحصیلی من بود. خواهرم همراه با پدرم مصاحبه شد ولی مصاحبه ی مادرم یک هفته قبل از اونها بود. مادرم درجا ویزا گرفت ولی پدرم و خواهرم کلیرنس خوردن. هنوز هم خبری نیست. خواهر من مجرد هست ولی شاغل هست و گواهی اشتغال به کار با خودش برده بود که افسر نخواسته بود. فقط باهاش صحبت کرده بود و پرسیده بود برای چی می خوای بری و چند وقت می خوای بمونی و این چیزا. به هر حال خوبیش اینه که ریجکت نشد ولی معلوم هم نیست کلیر شدنش چقدر طول بکشه.
    ممنون از پاسخت . خانواده شما bank statment و مدارک مربوط به سند ملکی هم همراه داشتن؟ و اینکه همه مدارک مثل گواهی اشتغال به کار رو ترجمه کرده بودن؟ از کجابرای ویزا اقدام کردن؟ ممنون میشم اطلاعاتت رو در اختیارم بزاری

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Alizadeh_nre نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر.
    دوستان من دانشجوی دکتری هستم و برای پدر، مادر و خواهرم دعوت نامه فرستادم. امروز رفتند برای سفارت ارمنستان. فقط پدرم کلیرنس خوردند و با باقی ویزاها موافقت شد. فقط من اطلاع ندارم که روند ارمنستان چطور هست؟ باید که الان تحویل بدند پاسپورت ها رو به پست یا اینکه باید برگردند ایران و آژانس این کار را پیگیر باشه؟ اصلا کی باید به پست تحویل بدند؟
    سلام
    برادر من هم مثل شما دانشجوی دکتراست و قراره برای من و پدرو مادرم دعوتنامه بفرسته . میشه اطلاعات سفرشون رو در اختیار من بزارید؟ چه مدارکی رو بردند؟ و کلا چه سوالاتی ازشون پرسیده بودن؟ ممنون میشم

Junior Member
    رشته و دانشگاه

بله نامه حساب بانکی رو برده بودن ولی افسر نخواسته بود. سند ملکی و ترجمه ی شناسنامه و این چیزا رو هم برده بودن که هیچ کدوم رو افسر نگاه نکرده بود... کلا فقط باهاشون حرف زده بود. من به خواهرم گفته بودم کارش رو مهم جلوه بده از این نظر که یک ماه بیشتر مرخصی نداره و باید حتما زود برگرده و موسسه ای که کار می کنه حتما برای برنامه ریزی کلاس های تابستونیشون بهش احتیاج دارن و این چیزا. سفارت امریکا تو ارمنستان رفته بودن.

نقل قول نوشته اصلی توسط nargesm نمایش پست ها
    ممنون از پاسخت . خانواده شما bank statment و مدارک مربوط به سند ملکی هم همراه داشتن؟ و اینکه همه مدارک مثل گواهی اشتغال به کار رو ترجمه کرده بودن؟ از کجابرای ویزا اقدام کردن؟ ممنون میشم اطلاعاتت رو در اختیارم بزاری

سلام دوستان
    من اینجا دو ساله که دانشجو هستم و میخوام همه خانواده رو (پدر. مادر و خواهر مجرد زیر ۲۱ سال) رو برای شرکت در جشن عروسیم دعوت کنم. آیا مطرح کردن مراسم عروسی تاثیر مثبتی داره؟ آیا پیرو مطرح کردنش در دعوتنامه باید مدارک یا اطلاعات خاصی هم ضمیمه بشه؟ مثلا اینکه با کی ازدواج می کنی یا چمیدونم شواهدی از مراسم؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید چون تو کل پست ها هیچ اطلاعات مفیدی پیدا نکردم

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

درود
    من مادرم امروز در سفارت آمریکا در ایروان مصاحبه شد و آفیسر بهشون برگه سفید داد و گفت یک هفته دیگه برای پیکاپ بیاین...... آیا این به معنای ویزا هست؟ تو سایت سفارت هنوز administrative processing زده... ممنون اگر کسی اطلاعاتی داره به اشتراک بذاره...
    ویرایش توسط Jupiter1 : April 13th, 2016 در ساعت 06:02 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه

بله این یعنی اینکه مادرتون ویزا رو دریافت کرده. احتمالا چون مادرتون بلیت برگشت به ایران رو دارن بهتر هست که برگردن ایران و بعدا پاسپورتشون رو همراه با مدارک لازم بفرستن برای اینکه ویزا توی پاسپورت زده بشه. آژانس های مسافرتی این کار رو انجام میدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط Jupiter1 نمایش پست ها
    درود
    من مادرم امروز در سفارت آمریکا در ایروان مصاحبه شد و آفیسر بهشون برگه سفید داد و گفت یک هفته دیگه برای پیکاپ بیاین...... آیا این به معنای ویزا هست؟ تو سایت سفارت هنوز administrative processing زده... ممنون اگر کسی اطلاعاتی داره به اشتراک بذاره...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)