صفحه 89 از 164 نخستنخست ... 39798081828384858687888990919293949596979899139 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 881 تا 890 , از مجموع 1632

موضوع: دعوت از پدر و مادر یا سایر اعضای خانواده برای سفر به آمریکا

Senior Member soniasa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software engineering - Iran University of Science and Technology

پیش فرض پاسخ : دعوت از پدر و مادر یا سایر اعضای خانواده برای سفر به آمریکا

سلام دوستان
    من دارم فرم DS_160رو برای پدر و مادرم پر می کنم که ازشون دعوت کنم بیان پیش من. سوالاتی دارم :

توی این فرم،

1- بخش National Identification Number ، کد ملی رو باید وارد کنیم یا شماره شناسنامه ؟
    2- در بخش پاسپورت، نوع پاسپورت رو باید REGULAR انتخاب کنیم؟
    3- بخشی هست که ازمون میپرسه که have you made specific travel plan? که من No رو انتخاب کردم و بعدش Intended Date of Arrival رو می پرسه . سوالم اینه که چه تاریخی رو باید وارد کنیم و بر چه اساسی؟
    4- مدت زمانی که می خواهیم برای اقامت پدر و مادرمون در نظر بگیریم رو اگه 6 ماه وارد کنیم ، تاثیر منفی نداره؟
    5- بخش Person Paying for your trip رو من self انتخاب کردم برای پدر و مادرم..... شما هم همین گزینه رو انتخاب می کنید؟
    6- بخشی که می پرسه آیا کسی همراه شما مسافرت میکنه، من چون می خوام برای پدر و مادرم دعوتنامه ارسال کنم که باهم بیان پیش ما، برای فرم DS-160 مربوط به پدرم باید اسم مادرم و برای فرم مادرم باید اسم پدرم رو وارد کنم؟ درسته؟

7- برای بخش Has anyone ever filed an immigrant petition on your behalf with the United States Citizenship and Immigration Services? من برای پدرم و مادرم فرم های لاتاری آمریکا رو هر سال پر می کنم. این سوال به اون لاتاری اشاره می کنه یا خیر؟

سپاس از توجهتون

Junior Member

سلام دوستان، آیا اینکه یه دانشجو هم برای والدین و کمی بعد تر برای اعضای دورتر خانواده مثل پسر عمو دعوت نامه بفرسته، برای خود دانشجو مورد منفی هست؟

Senior Member

این مدارک کافیه برای سفارت

1. پیرینت تاییده ds160 هر کدام، عکس پرسونلی
    2. appointment confirmation email
    3. دعوت نامه دانشگاه و یک نامه که خودم نوشتم و امضاء کردم + کپی ویزا خودم + کپی i-20 خودم
    4. سند ملک
    5. سند ازدواج، آیا لازم هست که ترجمه بشه؟
    6. bank statement چقدر پول لازمه؟
    7. گردش مالی در 6 ماه گذشته برای هر کدام
    8. شناسنامه هر کدام و شناسنامه بچه هایشان که زیر 18 سال هستند
    امضا نامرئی

Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک نظری از دانشگاه پلی تکنیک

سلام مادرم دوشنبه بنک استیتمنت رو آپلود کرد و سه شنبه ویزاش اومد.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط soniasa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دارم فرم DS_160رو برای پدر و مادرم پر می کنم که ازشون دعوت کنم بیان پیش من. سوالاتی دارم :

توی این فرم،

1- بخش National Identification Number ، کد ملی رو باید وارد کنیم یا شماره شناسنامه ؟-------> کد ملی
    2- در بخش پاسپورت، نوع پاسپورت رو باید REGULAR انتخاب کنیم؟------------------> بله
    3- بخشی هست که ازمون میپرسه که have you made specific travel plan? که من No رو انتخاب کردم و بعدش Intended Date of Arrival رو می پرسه . سوالم اینه که چه تاریخی رو باید وارد کنیم و بر چه اساسی؟
    --------------------> هر تاریخی که می خوان بیان رو بنویسین بر اساس برنامه سفر خانواده
    4- مدت زمانی که می خواهیم برای اقامت پدر و مادرمون در نظر بگیریم رو اگه 6 ماه وارد کنیم ، تاثیر منفی نداره؟ ----------> تا جاییکه من می دونم نه
    5- بخش Person Paying for your trip رو من self انتخاب کردم برای پدر و مادرم..... شما هم همین گزینه رو انتخاب می کنید؟ -------> بله ولی نوشتم که اقامت در منزل ماست
    6- بخشی که می پرسه آیا کسی همراه شما مسافرت میکنه، من چون می خوام برای پدر و مادرم دعوتنامه ارسال کنم که باهم بیان پیش ما، برای فرم DS-160 مربوط به پدرم باید اسم مادرم و برای فرم مادرم باید اسم پدرم رو وارد کنم؟ درسته؟ ------> درسته

7- برای بخش Has anyone ever filed an immigrant petition on your behalf with the United States Citizenship and Immigration Services? من برای پدرم و مادرم فرم های لاتاری آمریکا رو هر سال پر می کنم. این سوال به اون لاتاری اشاره می کنه یا خیر؟ -------------------> بله منم پر می کنم نوشتم چون دخترم خیلی دلتنگه هر سال برا همه اعضای خانواده پر میکنه

سپاس از توجهتون
    کنار هز سوال جوابتونو نوشتم.
    تجربه من میگه صادقانه اگه پر بشه پرونده پیچیدگی نداره و پرونده ساده تر یعنی سرعت بیشتر در پروسه ویزا

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط candid نمایش پست ها
    این مدارک کافیه برای سفارت

1. پیرینت تاییده ds160 هر کدام، عکس پرسونلی
    2. appointment confirmation email
    3. دعوت نامه دانشگاه و یک نامه که خودم نوشتم و امضاء کردم + کپی ویزا خودم + کپی i-20 خودم
    4. سند ملک
    5. سند ازدواج، آیا لازم هست که ترجمه بشه؟
    6. bank statement چقدر پول لازمه؟
    7. گردش مالی در 6 ماه گذشته برای هر کدام
    8. شناسنامه هر کدام و شناسنامه بچه هایشان که زیر 18 سال هستند
    از خانواده من اینا رو خواست:
    1- کارت پایان خدمت پدرم (ایشون کارت معافیت داشت)
    2-بنک استیت منت جدا از پدر و مادرم. یا اینکه بنک استیت منت از حساب مشترکشون. گفت هر دوتا قبوله
    3- دعوتنامه
    4- برا سه نفر 150 تومن داشتن تو بنک استیت منت(آفیسر نگفت که مبلغ کم هست)
    سوالاتی که پرسید:
    1- شغل پدرم
    2- چه مدت می خواهید بمونبن(جواب دادن یکماه)
    3- از خواهرم قول گرفت که نمی مونه و برمیگرده و بهش گفت در صورتیکه زیر قولش بزنه به هیچ کسی از خانودام ویزا نمیدن
    4- از مادرم بنک استیت منت جدا خواست خواهرم گفت نیاورده ولی سند ملک داره گفت سند نمی خوام فقط بنک استیت منت باید میاورد یا همین مبلغ 150 مال حساب مشترک پدر و مادرم می بود.
    چیز دیگه ای نگرفت و نخواست ازشون

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط m_azad نمایش پست ها
    سلام
    پدر و مادر من آخر فوریه رفتن ارمنستان، اونجا آفیسر به مامانم گفته بود اوکیه همه چی و به بابام گفت بررسی بیشتر میخواد. حالا کیس نامبر بابام اومده توی سایت (ددلاینی که نوشته برای پیک آپ اواخر آگست ه) اما مامانم نه هنوز! بنظرتون چقدر صبر کنیم برای مامانم که با هم بتونن بیان؟
    3 ماه بعد از کلیر وقت پیکاپ دارین سه ماه هم بعد از پیکاپ وقت دارن بیان امریکت. من جای شما بودم اصلا استرس نمیداشتم. تو 6 ماه حتما میاد

دوستان یه سوال
    خانواده من هفته دیگه مصاحبه دارن برای ویزای توریستی. اخیرا آدرسشون در ایران عوض شده. آیا باید DS160 جدید پر کنن؟ اگر بله باید توی سایت usvisa و توی اکانتشون شماره DS160 جدید رو آپدیت کنیم؟ یا DS160 جدید رو دستی ببرن سفارت توی روز مصاحبه؟
    دومین سوال من اینه که خواهرم هم به تازگی اومدن امریکا و انموقعی که ما فرم رو پر کردیم ایشون ایران بودن و در نتیجه پدر و مادرم تنها اسم من رو بعنوان فامیلی که در امریکا دارن ذکر کردن. آیا این هم دلیلی هست که DS160 رو آپدیت کنیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط m_azad نمایش پست ها
    سلام
    پدر و مادر من آخر فوریه رفتن ارمنستان، اونجا آفیسر به مامانم گفته بود اوکیه همه چی و به بابام گفت بررسی بیشتر میخواد. حالا کیس نامبر بابام اومده توی سایت (ددلاینی که نوشته برای پیک آپ اواخر آگست ه) اما مامانم نه هنوز! بنظرتون چقدر صبر کنیم برای مامانم که با هم بتونن بیان؟
    احتمالا مال مادرتون کلیرنس نمیخواسته. و منتظر کلیرنس پدرتون بودین. شما هر دو پاس رو بفرستید. ویزا هاشون رو میزنن

نقل قول نوشته اصلی توسط erastegari نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان

مادر و مادر همسر بنده اواخر این ماه وقت سفارت امریکا از دبی دارن. مادر من سفر اروپا داشتن دو بار توی 5 سال گذشته ولی مادر همسرم نداشتن. سوال من اینه که نشون دادن مدرک بیماری خودم (دیسک شدیدی که بستری شدم هنوز هم بعد از دو ماه تحت نظر هستم و درد دارم. یک ماه هم دانشگاه نرفتم) می تونه در روند ویزا گرفتنشون تاثیر داشته باشه؟ با توجه به اینکه برای من امکان سفر حتی یکی دو ساعته هم نیست و نمی تونم به ایران سفر کنم. البته مشکل ویزای سینگل هم هست.
    متاسفانه زمانی که بستری شدم و تشخیص عمل دادن به ذهنمون نرسید که ویزای امرژنسی اقدام کنیم. الان در حال حاضر نگرانی من اینه که مدارک پزشکی من تاثیر منفی نداشته باشه.
    ممنون میشم اگر کسی تجربه مشابه داره راهنمایی کنه
    بله. کاملاً میتونه کمک کنه. اگه تونستید نامه از دکترتون هم بگیرید و ضمیمه کنید. من دیدم مواردی رو که با بیماری های خفیفتر هم حتا بدون کلیرنس به خانواده ویزا دیدن برای دیدن کسی که تو امریکا مریض ه. لزوماً ویزای امرجنسی نمیخواد. همین ویزای معمولی رو هم همکاری میکنن که زودتر بدن به خانواده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)