صفحه 9 از 164 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 1632

موضوع: دعوت از پدر و مادر یا سایر اعضای خانواده برای سفر به آمریکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دعوت از پدر و مادر یا سایر اعضای خانواده برای سفر به آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط mzamany نمایش پست ها
    سلام دوستان. من برای فرصت مطالعاتی یکساله اومدم آمریکا و خواهر و شوهر خواهرم میخوان بیان به من سر بزنند و یک ماهی بمونند. امروز رفتم افیس مربوطه به من گفتند که نامه گواهی اشتغال به تحصیل به تو نمیدیم همون کپی فرم DS-2019 (مثل I-20 شماست) کافیه کپی همونو ببرند سفارت و یه نامه هم از طرف من که مثلا قراره بیان خونه من زندگی کنند. سوال من اینه که
    1- باید ایننامه دعوت نامه رو براشون پست کنم حتما؟ آخه خنده داره پرینت کنند پایینشو امضا کنند دیگه...
    2- بعدش هم اونها بچه هاشون رو نمیخوان با خودشون بیارن و دو تا بچه شون ایران میمونند و از طرفی وضع مالی شون هم خیلی خوبه کلی سند خونه و کارخونه و اینها دارند....خواهرم هم کارمنده دولته....آیا امکان ویزا گرفتن براشون هست؟؟؟؟
    3- نظر شما به کدوم سفارته من خودم از دبی ویزا گرفتم اما برای اینا نمیدونم چه پیشنهادی بدم....
    لطفا راهنمایی کنید
    راستی یادم رفت بگم مسافرت اروپا هم با هم داشتند....

سلام
    من دانشجو هستم در آمریکا و پدر و مادرم می خوان که برا تابستون بیان پیشم. سوالم اینه که من شنیدم که اگر پدر و مادرم با هم اقدام کنن برای ویزا و اگر که ویزا بگیرن ویزای مادرم در پاسپورت پدرم ثبت میشه و امکانش برای مادرم نیست که بدون پدرم بیاد آمریکا. می خواستم بدونم که این قضیه به همین شکله و کسی نظری داره؟ چون پدرم به دلیل شرایط شغلیش فقط یه بازه خاصی می تونه بیاد و اگر تا اون موقع وضعیت ویزاش درست نشه اومدنش کنسل میشه.
    ممنون

Junior Member

با سلام مادر من ۳۰ جان ۲۰۱۱ ویزا آمریکا را گرفت می‌خواستم بپرسم من متأهل و یا دختر ۲ ساله دارم چه مدت دیگه و چه زمانی‌ مادرم میتو نعه برا من اقدام کنه با تشکر از همه شما
    ویرایش توسط MINERVAra : February 25th, 2011 در ساعت 11:03 AM دلیل: لطفا به هیچ عنوان پینگیلیش ننویسید، ارسال شما حذف خواهد شد !

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineer

سلام به همه و تبریک سال نو. مادر من امروز مصاحبه داد و برگه زرد گرفت .شاغل - سفر خارجی (چندین مورد بجز شینگن) - هیچ مدارک خاصی هم ازش نخواستن حتی نامه اینترنشنال آفیس دانشگاه رو. برخوردشون خوب بوده .امیدوارم زود کلیر شه

سلام به همه. من مادرم چند روز دیگه وقت مصاحبه دارد در دوبی و من نتونستم هنوز اصل دعوت نامه خودم و نامه دانشگاه را بهشون برسونم و فقط اسکن نامه ها را براشون فرستادم و الان نگران بودم که مشکلی از این بابت پیش نیاد براشون. آیا اصل نامه ها ضروری است؟ یا اسکن هم قبول است؟ آیا خود سفارت ایمیل ندارد که بتونیم به اونجا ایمیل کنیم اسکن را؟کسی در این زمینه تجربه ای دارد؟ ممنون میشم که راهنمایی کنید.

Junior Member

سلام دوستان. برای مادرم که برای ویزیت می خواد بیاد اقدام کنم. می خواستم بدونم آیا فرمی هست که باید برایش پول بدیم؟ از یکی دو نفر شنیده ام که یک چنین فرمی هست...
    در صفحه 4 هم یکی از دوستان از فرم affidavit of support که از سایت اداره مهاجرت و یک فرم دیگه به اسم non immigrant visa application که اونهم از سایت اداره مهاجرت گرفته صحبت کرده؛ ولی دقیقا نمی دونم که چی هست و چرا از اداره ی مهاجرت!
    http://www.uscis.gov/portal/site/uscis
    این سوال خیلی حیاتی اگه بتونین کمکم کنین خیلی ممنون می شم...

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط blue_12sea نمایش پست ها
    سلام دوستان. برای مادرم که برای ویزیت می خواد بیاد اقدام کنم. می خواستم بدونم آیا فرمی هست که باید برایش پول بدیم؟ از یکی دو نفر شنیده ام که یک چنین فرمی هست...
    در صفحه 4 هم یکی از دوستان از فرم affidavit of support که از سایت اداره مهاجرت و یک فرم دیگه به اسم non immigrant visa application که اونهم از سایت اداره مهاجرت گرفته صحبت کرده؛ ولی دقیقا نمی دونم که چی هست و چرا از اداره ی مهاجرت!
    http://www.uscis.gov/portal/site/uscis
    این سوال خیلی حیاتی اگه بتونین کمکم کنین خیلی ممنون می شم...
    چه فرمی؟ حتی اگه شما قرار باشه ایشون رو ساپورت کنید هم فقط کافیست در فرم DS160 اعلام کنید و نهایتا محض اطمینان خاطر یه پرینت از موجودی حساب بانکی خودتون رو براشون بفرستین. ولی اصولا من ندیدم از کسی این مدارک رو بخوان در مصاحبه ویزای توریستی- کل ماجرا همون اطلاعات DS160 هست.

Junior Member

سلام دوستان،
    من یکساله که آمریکا هستم و قراره تابستون ازدواج کنم. خیلی دوست دارم مادر و خواهرم بیان. مادرم معلمه و خواهرم مجرده و دانشجوی تخصصه پزشکیه. سفر اروپا هم نداشتن.
    1) به نظرتون چقدر شانس دارن؟
    2) بهتره با هم برن یا جدا؟ مثلا خواهرم به بهانه کنفرانس پزشکی بیاد؟
    3) بهتره بگن واسه عروسی میان یا این تاثیر بد میذاره؟ یا بگن واسه دیدن من؟
    ببخشید طولانی شد اما واقعا نگرانم ممنون میشم نظرتو نو بگید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    USA

نقل قول نوشته اصلی توسط kimia_iran نمایش پست ها
    سلام به همه. من مادرم چند روز دیگه وقت مصاحبه دارد در دوبی و من نتونستم هنوز اصل دعوت نامه خودم و نامه دانشگاه را بهشون برسونم و فقط اسکن نامه ها را براشون فرستادم و الان نگران بودم که مشکلی از این بابت پیش نیاد براشون. آیا اصل نامه ها ضروری است؟ یا اسکن هم قبول است؟ آیا خود سفارت ایمیل ندارد که بتونیم به اونجا ایمیل کنیم اسکن را؟کسی در این زمینه تجربه ای دارد؟ ممنون میشم که راهنمایی کنید.
    اصلا دعوت نامه مهم نیست ... نبود هم نبود... همین که بگن میخایم بریم دخترمون ببینیم کافیه...خوب چک میکنن میبینن شما اونجایی .... سخت نگیر بخان بدن میدن...ایشالا!!
    where ignorance is bliss ....tis fool to be wise

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyarab نمایش پست ها
    دوستان من سوال دارم.
    پدر و مادر بنده می خواهند برند آمریکا برای دیدن خواهرم.
    با بدبختی ار دبی وقت سفارت گرفتم برای هر کدومشون.
    آیا موقع رفتن داخل سفارت با همدیگه وارد میشند و یا اینکه جدا جدا می روند.
    برای گرفتن پرینت بانکی چند روز قبل از وقت سفارت بگیرند مناسبه؟
    ممنون از پاسخگوییتون
    پدر و مادر من هم از دبی در یک روز وقت دارند. چطوری میشه همزمان مصاحبه بشن؟ از کسی که مدارک تحویل میگیره باید بخوان که یک شماره بگیرند؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)