صفحه 90 از 164 نخستنخست ... 408081828384858687888990919293949596979899100140 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 891 تا 900 , از مجموع 1632

موضوع: دعوت از پدر و مادر یا سایر اعضای خانواده برای سفر به آمریکا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc of Systems Engineering - University of Tehran

پیش فرض پاسخ : دعوت از پدر و مادر یا سایر اعضای خانواده برای سفر به آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط تی تی نمایش پست ها
    از خانواده من اینا رو خواست:
    1- کارت پایان خدمت پدرم (ایشون کارت معافیت داشت)
    2-بنک استیت منت جدا از پدر و مادرم. یا اینکه بنک استیت منت از حساب مشترکشون. گفت هر دوتا قبوله
    3- دعوتنامه
    4- برا سه نفر 150 تومن داشتن تو بنک استیت منت(آفیسر نگفت که مبلغ کم هست)
    سوالاتی که پرسید:
    1- شغل پدرم
    2- چه مدت می خواهید بمونبن(جواب دادن یکماه)
    3- از خواهرم قول گرفت که نمی مونه و برمیگرده و بهش گفت در صورتیکه زیر قولش بزنه به هیچ کسی از خانودام ویزا نمیدن
    4- از مادرم بنک استیت منت جدا خواست خواهرم گفت نیاورده ولی سند ملک داره گفت سند نمی خوام فقط بنک استیت منت باید میاورد یا همین مبلغ 150 مال حساب مشترک پدر و مادرم می بود.
    چیز دیگه ای نگرفت و نخواست ازشون
    سلام،
    شما در دعوتنامه ای که برای خانواده تان فرستاده بودید نوشته بودید که اونها رو از نظر مالی ساپورت می کنید؟ در این صورت، چه مدارکی ضمیمه دعوت نامه تون کرده بودید؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط تی تی نمایش پست ها
    از خانواده من اینا رو خواست:
    1- کارت پایان خدمت پدرم (ایشون کارت معافیت داشت)
    2-بنک استیت منت جدا از پدر و مادرم. یا اینکه بنک استیت منت از حساب مشترکشون. گفت هر دوتا قبوله
    3- دعوتنامه
    4- برا سه نفر 150 تومن داشتن تو بنک استیت منت(آفیسر نگفت که مبلغ کم هست)
    سوالاتی که پرسید:
    1- شغل پدرم
    2- چه مدت می خواهید بمونبن(جواب دادن یکماه)
    3- از خواهرم قول گرفت که نمی مونه و برمیگرده و بهش گفت در صورتیکه زیر قولش بزنه به هیچ کسی از خانودام ویزا نمیدن
    4- از مادرم بنک استیت منت جدا خواست خواهرم گفت نیاورده ولی سند ملک داره گفت سند نمی خوام فقط بنک استیت منت باید میاورد یا همین مبلغ 150 مال حساب مشترک پدر و مادرم می بود.
    چیز دیگه ای نگرفت و نخواست ازشون
    سلام دوست عزیز،
    ممنون از توضیحاتی که دادید. شما پدرتون چند سالشونه؟ میخواستم بدونم از کسی که مثلا چهل سال قبل یا بیشتر و قبل از انقلاب سربازی رفته هم کارت پایان خدمت مبخوان؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali7788 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،
    ممنون از توضیحاتی که دادید. شما پدرتون چند سالشونه؟ میخواستم بدونم از کسی که مثلا چهل سال قبل یا بیشتر و قبل از انقلاب سربازی رفته هم کارت پایان خدمت مبخوان؟
    دوست عزيز نگران نباشيد، پدر من هم قبل از انقلاب سربازي رفتن. از ايشون روز مصاحبه كارت پايان خدمت خواسته بودن، كه با توضيحي كه در اين زمينه داده بودن به آفيسر موضوع حل شده و مشكل خاصي پيش نيومده.

Junior Member

سلام و ممنون از اطلاعات عالی
    من میخوام واسه ویزا برای پدر و مادرم اقدام کنم. مامان و بابام هر دو معلم بازنشسته هستن و یک آموزشگاه علمی خصوصی رو باهم تاسیس کردن. میخواستم بدونم نشون دادن مدارک آموزشگاه تاثیر مثبت یا منفی روی ویزا گرفتنشون داره؟
    ممنون

Junior Member

سلام به همه ،
    مامان من برای مصاحبه انکارا بودن و همون جا بهشون ویزا دادن و گفتن پاسپورت رو بفرستین سفارت یا بدین به ما.
    الان پاسپورت رسیده سفارت. ولی نکته عجیب برای من این هست که وقتی من وارد سایت واشنگتن میشم و استتوس رو چک میکنم میزنه administrative processing و به تاریخ امروز آپدیت شدن. ایا طبیعی است این پروسه برای کسی که درجا ویزا گرفته؟ !

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz_z نمایش پست ها
    سلام و ممنون از اطلاعات عالی
    من میخوام واسه ویزا برای پدر و مادرم اقدام کنم. مامان و بابام هر دو معلم بازنشسته هستن و یک آموزشگاه علمی خصوصی رو باهم تاسیس کردن. میخواستم بدونم نشون دادن مدارک آموزشگاه تاثیر مثبت یا منفی روی ویزا گرفتنشون داره؟
    ممنون
    تاثیرش مثبته. چون نشون میده که به ایران وابسته هستن و احتمال برگشتشون بیشتره

نقل قول نوشته اصلی توسط rirah نمایش پست ها
    سلام به همه ،
    مامان من برای مصاحبه انکارا بودن و همون جا بهشون ویزا دادن و گفتن پاسپورت رو بفرستین سفارت یا بدین به ما.
    الان پاسپورت رسیده سفارت. ولی نکته عجیب برای من این هست که وقتی من وارد سایت واشنگتن میشم و استتوس رو چک میکنم میزنه administrative processing و به تاریخ امروز آپدیت شدن. ایا طبیعی است این پروسه برای کسی که درجا ویزا گرفته؟ !
    بله. تا زمانی که مراحل ایشو شدن ویزا انجام نشده همین رو میزنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    FIT Computer Science

سلام دوستان
    مادر و پدر من ۳ ماه پیش ارمنستان با اختلاف یک روز مصاحبه کردن چون من نتونستم تو یک روز وقت بگریم مامانم اول رفت و هموجا گفتن ویزاتو میدیم و مامان گفته که همسرم فردا میاد واسه مصاحبه و من میخوام با اون سفر کنم به امریکا و افسیر هم گفته مشکلی نیست و فرداش بابام رفت و رفت رو پروسه کلیرنس.الان سه ماه گذشته و نگرانی من این هست که اگر بر فرض ۱ ماه دیگه پدر کلیر بشه و ما هر دو پاسپورت را بفرستیم سفارت گیر بدن و بگن که مامانم دیر فرستاده پاسپورتشو .الان برای مادرم administrative processingمیزنه موقع چک کردن و اخرین اپدیت همون روز مصاحبه
    سوال دوم هم اینکه تاریخ کیس پدرم بعد از ۳ ماه تغییر کرده ایا امیدی به زود امدن جواب کلیرنس پدرم هست ؟ یا بهتر هست که من پاسپورت مامان رو بفرستم ویزا بخوره و امید به این داشته باشم که تا ۳ ماه دیگه مال پدرم هم اماده بشه تا باهم بتونن بیان

Junior Member

بنظرم مشکلی نیست و چون ازشون خواستین باهم بدن اونها ویزا مادرتون رو نگه میدارن تا کلیرنس پدرتون بیاد . من مورد مشابه دیدم ولی باهم رفته بودن مصاحبه.
    اینکه پدرتون اپدیت شدن هم خبر خوبی هست ایشالا بزودی کلیر میشن.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط x_tester نمایش پست ها
    سلام دوستان
    مادر و پدر من ۳ ماه پیش ارمنستان با اختلاف یک روز مصاحبه کردن چون من نتونستم تو یک روز وقت بگریم مامانم اول رفت و هموجا گفتن ویزاتو میدیم و مامان گفته که همسرم فردا میاد واسه مصاحبه و من میخوام با اون سفر کنم به امریکا و افسیر هم گفته مشکلی نیست و فرداش بابام رفت و رفت رو پروسه کلیرنس.الان سه ماه گذشته و نگرانی من این هست که اگر بر فرض ۱ ماه دیگه پدر کلیر بشه و ما هر دو پاسپورت را بفرستیم سفارت گیر بدن و بگن که مامانم دیر فرستاده پاسپورتشو .الان برای مادرم administrative processingمیزنه موقع چک کردن و اخرین اپدیت همون روز مصاحبه
    سوال دوم هم اینکه تاریخ کیس پدرم بعد از ۳ ماه تغییر کرده ایا امیدی به زود امدن جواب کلیرنس پدرم هست ؟ یا بهتر هست که من پاسپورت مامان رو بفرستم ویزا بخوره و امید به این داشته باشم که تا ۳ ماه دیگه مال پدرم هم اماده بشه تا باهم بتونن بیان
    به نظرم ویزای مادرتون رو بگیرید. احتمالا پدرتون هم بزودی کلیر میشه. در بدترین حالت حداقل مادرتون ویزا خواهد داشت و دوباره لازم نیست هزینه کنید برای سفارت. ولی میتونید ایمیل بزنید به سفارت بگید که مادر ویزا گرفته ولی هنوز پدرتون ویزا نگرفته. اگر با هم میرفتن احتمال زیادی داشت که با هم ویزا بگیرن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)