صفحه 3 از 24 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 231

موضوع: راهنمایی و ایده دادن در نوشتن انواع Writing

Senior Member soheil136 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Waterloo

پیش فرض پاسخ : راهنمایی و ایده دادن در نوشتن انواع Writing

من هر چی گشتم جزوه رایتینگ آریانپور رو گیر نیاوردم. میشه یکی لینکشو بذاره . هر چند که من خودم کلاسهای آریانپور رو میرم ولی متاسفانه موعد امتحان تافلم زودتر از کلاس رایتینگه !!

Junior Member

با سلام،
    دوستان من در قسمت writing مشکل اساسی ندارم اما punctuation اصلا بلد نیستم.میخواستم ببینم کسی میدونه که باید چطوری یاد بگیرم؟

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrabaan نمایش پست ها
    با سلام،
    دوستان من در قسمت writing مشکل اساسی ندارم اما punctuation اصلا بلد نیستم.میخواستم ببینم کسی میدونه که باید چطوری یاد بگیرم؟
    خیلی از کتابهای رایتینگ در مورد punstuation توضیح دادند. یادمه کتاب GRE Nova یه 20-30 صفحه راجع به این موضوع توضیح داده. خوندنش مفیده.
    از پاسخ دادن به سوالاتی که قابل پرسش در فروم هستند معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, Ph.D., Western Michigan University

پیش فرض برای این موضوع انشا بدید

Do you agree or disagree? People can solve their problems by their own and help of family. There is No need to refer to government to solve the problems

Junior Member

سلام دوستان میشه در مورد این رایتینگ من نظر بدید و کاملش کنید آخه خیلی کمه و منم همینقدر تونستم بنویسم
    in linguistics there is a suggestion or let say a rale that children between 3 or 5 should learn english as their second language .
    in one hand findings of scientists shows that children during the mentiond ages can easily and faster than other ages to learn english so this process can happen faster and easier .
    on the other hand because of chemical reactions in mind during the ages the child can maintains these information for along time even though he/she does not use the language .
    all in all,according to what statistics and linguistics say its better to send your child to the english language classes for getting a better result . in this case you are more economic time consuming in money and time .

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

آقا جان جزوه میخای چیکار!! بابا بشین اصول کلی رایتینگ که اغلب کتابای تافل هم یجور گفتند را مرور کن! بسه! من آریانپور را ندیدم ولی ندیده میگم که هر چی باشه معجزه که نمیکنه، چرا که لغت و گرامرت خوب باشه و این اصولی که گفتم هر کتابی داره را هم ی نگاه کنی مطمئن باش بهترین نمره را میاری!
    موفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil136 نمایش پست ها
    من هر چی گشتم جزوه رایتینگ آریانپور رو گیر نیاوردم. میشه یکی لینکشو بذاره . هر چند که من خودم کلاسهای آریانپور رو میرم ولی متاسفانه موعد امتحان تافلم زودتر از کلاس رایتینگه !!

Junior Member

من تو استفاده از transition words مشکل دارم از لحاظ استراچکر هم همین طور یه نفر به من کتاب writing with confidence معرفی کرد اما نتونستم پیدا کنم دوستان در این زمینه چه راهنمایی می کنند؟چه کتابی مناسبه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kh2000blog نمایش پست ها
    من تو استفاده از transition words مشکل دارم از لحاظ استراچکر هم همین طور یه نفر به من کتاب writing with confidence معرفی کرد اما نتونستم پیدا کنم دوستان در این زمینه چه راهنمایی می کنند؟چه کتابی مناسبه؟
    اما یه کتاب عالی برای یاد گرفتن ساختار رایتینگ The Practical Writing Readings هست که از essay های یک پاراگرافی شروع می کنه تا نوشتن مقاله و .... که 4 5 فصل اولش فوق العاده است.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mSky نمایش پست ها
    اما یه کتاب عالی برای یاد گرفتن ساختار رایتینگ The Practical Writing Readings هست که از essay های یک پاراگرافی شروع می کنه تا نوشتن مقاله و .... که 4 5 فصل اولش فوق العاده است.
    اسم کتاب The practical writer readings هست. منم موافقم که کتاب عالییه

Junior Member

من این کتاب را از کجا می تونم تهیه کنم؟
    the practical writer with readings

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)