صفحه 10 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 112

موضوع: ویزای (Point Based dependent (Tier 1,2,5

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای کار TIER 2

سلام و تشکر دوباره از دوستای عزیزی که اینجا به سوالات جواب می دن و ما رو راهنمایی می کنن.

این سوال من تکراریه و به دفعات پرسیدم و جواب دادن ولی آخرش یه نکته کوچکی برام مبهم باقی موند. خلاصه ببخشید که دوباره می پرسم چون الان دیگه می خوام فرمها رو سابمیت کنم.

من به همراه همسرم و بچه کوچکمون اپلای می کنم. الان تو سایت visa4uk باید دو اکانت باز کنم یا سه اکانت (یعنی با سه ادرس ایمیل مختلف)؟
    می دونم که من و همسرم باید apply for yourself بزنیم و برای بچه apply for someone else رو انتخاب کنم. اما نمی دونم برای بچه هم اکانت جداگانه باز کنم یا تو همون اکانت خودم براش اپلیکیشن ایجاد کنم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای (Point Based dependent (Tier 1,2,5

سلام
    من درخواست ویزای tier 2 کردم ولی برای همسرم نمیدونم چه کار کنم. وقتی میخوام براش آن لاین درخواست بدم نمیدونموم category را انتخاب کنم. به نظر میاد مناسب ترین category گزینه Settelment باشه درسته?!!

سلام
    من ویزای TIER 1 ENTREPENEUR دارم و الان برای همسرم که ایران هستن می‌خوام برای ویزاTIER 1 INTREPENURE DEPENDENT اقدام کنم. سوالی که دارم اینکه هزینه ویزا از استانبول چقدر هست.؟ من تایپ ویزا رو انتخاب کردم و بد از اینکه وقت رو تعیین می‌کنم قسمت پرداخت آنلاین هست 1495 دلار. آیا این قیمت درست هست؟ چون من توی سایت که میزنم برای TIER 1 ENTREPENUER PARTNER هست 495 دلار. ممنون میشم راهنماییم کنید.
    سپاس

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط soheilat62 نمایش پست ها
    سلام
    من ویزای TIER 1 ENTREPENEUR دارم و الان برای همسرم که ایران هستن می‌خوام برای ویزاTIER 1 INTREPENURE DEPENDENT اقدام کنم. سوالی که دارم اینکه هزینه ویزا از استانبول چقدر هست.؟ من تایپ ویزا رو انتخاب کردم و بد از اینکه وقت رو تعیین می‌کنم قسمت پرداخت آنلاین هست 1495 دلار. آیا این قیمت درست هست؟ چون من توی سایت که میزنم برای TIER 1 ENTREPENUER PARTNER هست 495 دلار. ممنون میشم راهنماییم کنید.
    سپاس

https://www.gov.uk/tier-1-entrepreneur
    هزینه این ویزا برای نفر اصلی و همراهان 874 پونده و برای همین فکر کنم 1495 دلار درست باشه.

بسیار ممنون از پاسختون . پس یعنی هر نفر ۱۴۹۵ دلار ؟ چون فقط برای همسرم اقدام میکنم
    سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - Tarbiat Modares

با سلام. من برای ویزای Tier 2 اقدام خواهم کرد. برای ویزای همسر باید تحت چه زیر گروهی اقدام کنم؟
    Reason for Visit: Work
    Visa Type: Tier 2 (General) Visa
    Visa Sub Type: General Partner, up to 3 years
    یا باید ویزای دیگه ای رو انتخاب کنم؟
    و یک سوال دیگه آیا همسرم باید حساب کاربری جدا ایجاد کنه یا من میتونم از طریق حساب خودم براش اپلای کنم؟ apply for someone else
    با تشکر از پاسخ شما.

Junior Member

سلام، آفری از بریتانیا دارم و باید برای Tier 2 اقدام کنم. همسرم و دخترم هم با من خواهند آمد. درمورد حساب بانکی کدام بانک توصیه می شود؟ ضمنا من باید برای خودم، همسرم و دخترم حساب جداگانه داشته باشم یا همگی با یک حساب قابل قبول است؟ بعلاوه باید 2205 پوند برای سه نفر سپرده 90 روزه داشته باشیم. مبنای محاسبه ی نرخ پوند پیست؟ از راهنکایی دوستان پیشاپیش سپاسگزارم.

سلام،

من میخوام برای همسرم ویزای Tier 2 dependent پر کنم. من چندتا سوال داشتم

- آیا این همان ویزای settlement - wife هست که باید در سایت visa4uk باید انتخاب بشه؟
    - من اپلیکیشن رو پر کردم و پابمیت کردم. حالا در بخش appointment نمی تونم Region ترکیه رو ببینم و فقط برام دوبی رو میاره. با اینکه Country IRAN هستش. آیا من اشتباهی انجام دادم؟

ممنون از همه دوستان که پاسخویی می کنند در این سایت
    ویرایش توسط nima666 : January 25th, 2016 در ساعت 03:38 AM

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nima666 نمایش پست ها
    سلام،

من میخوام برای همسرم ویزای Tier 2 dependent پر کنم. من چندتا سوال داشتم

- آیا این همان ویزای settlement - wife هست که باید در سایت visa4uk باید انتخاب بشه؟
    - من اپلیکیشن رو پر کردم و پابمیت کردم. حالا در بخش appointment نمی تونم Region ترکیه رو ببینم و فقط برام دوبی رو میاره. با اینکه Country IRAN هستش. آیا من اشتباهی انجام دادم؟

ممنون از همه دوستان که پاسخویی می کنند در این سایت
    سلام

1- خیر. ویزای settlement معولا ویزاهایی هستن که همسر ویزای دائم بریتانیا رو داره یا کلا پاسپورت بریتانیایی داره. (اینجا رو ببینید)
    ویزایی که شما باید برای اون اپلای کنید ویزای Points Based System -Dependant هست. (اینجا رو ببینید)

2- شما اشتباه کردید. در اولین مرحله باید به جای انتخاب ایران، ترکیه رو انتخاب کنید. در غیر اینصورت تنها انتخاب شما امارات متحده عربی خواهید بود.
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...

Junior Member

با سلام و عرض ادب
    ممنون میشم اگر لطف کنید با توجه به تجربه تان جواب بدین.
    من دانشجوی مقطع دکتری در انگلیس هستم با فاند 17000 پوند سالانه. راستش میخواستم بدونم با این فاند آیا من قادر هستم برای ویزای همراه اقدام کنم؟ منظورم اینکه من اگر ازدواج کنم ایران آیا قادر خواهم بود که برایش ویزا بگیرم؟
    ببخشین بعضی فروم هارو خوندم ولی متاسفانه پاسخ صریحی پیدا نکردم و نمیدونم دقیقا سوالم مربوط به کدوم فروم میشه.
    ممنون میشم بتونین راهنمایی کنید.
    در صورت اینکه بتونم اقدام کنم چه مدارکی لازم هست؟
    با تشکر از لطفتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)