صفحه 11 از 12 نخستنخست ... 23456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 112

موضوع: ویزای (Point Based dependent (Tier 1,2,5

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای (Point Based dependent (Tier 1,2,5

سلام با مدرک کمتر از لیسانس هم میشه ویزای کار گرفت؟

Junior Member

سلام،

من از یه شرکت انگلیسی اسپانسرشیپ دارم و خودشون برای ویزای Tier 2 برای من و همسرم اقدام کردن. اونها نتونستن از تهران وقت بگیرن و مجبور شدیم به دبی بریم. کلی هزینه کردیم و تازه بیشتر هم شد (بخاطر خرید Priority Service) تا زودتر پاسخ ویزا رو بدن و برگردیم. اما متاسفانه علیرقم اینکه ویزای من رو دادن ویزای همسرم رو رد کردند.

ما چهار ساله که ازدواج کردیم و سند ازدواج به همراه ترجمه ش رو هم به عنوان مدرک ارسال کردیم اما توی نامه Refusal نوشتن که به اندازه کافی مدرک برای اثبات ارتباطتون نیست. مشکل ما اینجاست که ما مراسم عروسی نگرفتیم و کلا عکسهای کمی داشتیم که اونها هم توی یه هارد از بین رفت. کلی گشتیم تا مدرکی پیدا کنیم که اسم هر دومون توش باشه ولی تا الان چیز خاصی پیدا نکردیم. واقعا نمیدونم چطور میتونیم ثابت کنیم که با هم بودیم. جالب اینجاست که بیشتر از ۱۰ ساله که با هم هستیم ولی هیچ مدرک درست و حسابی نداریم. یه سری مدرک هست مثل قراردادهای کاریم که آدرس خونمون توش هست و خانمم هم حساب بانکی داره که آدرس همین خونه توشه. یا مثلا یه کتاب هست که به خانمم هدیه دادم و توش یه چیزی واسه خانمم نوشتم مال خیلی سال پیشه ولی واقعا نمیدونم قبول میکنن یا نه! از طرفی میخواییم چت های تلگرام رو ازش تصویر بگیریم ولی بدبختی وقتی با هم زندگی میکنیم تو تلگرام با هم حرف نمیزنیم که فقط یه سری چیزهای خنده دار و مصخره و لینک این چیزها برای هم فرستادیم. قدیما با یاهو کلی چت میکردیم با هم ولی یاهویی دیگه وجود نداره!!!

به فکرمون زده که یه تغییرات اساسی توی چهرمون ایجاد کنیم و عکس بگیریم و بگیم مال قبلا هست ولی من خیلی مترسم که کار خرابتر بشه. خلاصه بدجوری گیر کردیم و کلی هم هزینه کردیم و اعتبار برچسب ویزای من هم ۳۰ روز بیشتر نیست و همینطوری زمان داره از دست میره. حالا خود شرکت داره پیگیری میکنه بهم پیشنهاد دادن که من برم انگلیس تا کارهای خانمم رو بعدا انجام بدن ولی من گفتم به هیچ وجه امکانش نیست. خدا رو شکر درک میکنن و دارن روش کار میکنن ولی هنوز معلوم نیست چی میشه.

سوال اول اینکه چه پیشنهادی برای مدارک دارید وقتی انقدر مدارکمون کمه چیکار میتونیم بکنیم؟
    سوال دوم اینکه اگر این مهلت ۳۰ روز ویزای من تموم بشه چیکار باید کرد؟ چقدر هزینه داره؟ میشه راحت و سریع تمدیدش کرد از ایران؟

خواهش میکنم از هر چیزی که فکر میکنید کمک میکنه دریغ نکنید. بدجوری شرایط روحیمون به هم ریخته... کاملا آماده رفتن بودیم و همه چیز رو فروختیم و لنگ در هوا موندیم...

ممنون از همگی

Junior Member

سلام دوستان،
    من در تاریخ ۵ اکتبر برای ویزای Tier ۱ Entreprener - Dependant در وین اتریش اقدام کردم. از اونجا که از طریق priority service اقدام کرد بودم، روز سوم بعد از تحویل مدارک به من ایمیل زدند که اپلیکیشن شما complex هست. من الان تقریبا داره میشه سه‌ ماه که منتظر هستم. هر بر ایمیل زادیم و یا escalete کردیم به ما این پاسخ رو دادن که برای چک‌های بیشتر فرستاده شده.
    لازم هست که بگم یک ساله گذشته من ویزای Tier-۵ Governemnt Autirize Exchange داشتم و در لندن مشغول به کار بودم، مالیات هم درست پرداخت شده.
    دوستان ممنون میشم همفکری کنید، واقعاً نمیدونم چه کار باید بکنم. همسرم مشغول به کار هست در لندن و ویزاش رو ۵ ماه پیش در لندن دریافت کرده.

Junior Member

سلام دوستان
    لطفا اگه كسي ميتونه در مورد سوالات زير راهنمايي كنه ممنون ميشم واقعا،
    براي فرصت مطالعاتي ٦ ماهه از ايمپريال كالج متقاضي ويزاي tier5 هستيم:
    ١. چيزي كه من از سايت سفارت خوندم، براي ويزاي tier5 نياز ب بانك استيتمنته، بمدت ٩٠ روز كه ظاهرا حداقل ٩٤٥ تا براي نفر اصلي و ٦٣٠ تا براي همراه، درسته يا من اشتباه ميكنم؟ ما براي ٦ ماه ميخوايم درخواست ويزا بديم،فرقي نداره اين مبلغي ك در بانك بايد باشه؟

٢. آيا بايد حتما بايد در بانك پارسيان يا پاسارگاد باشه يا مثلا بانك قوامين ك ٢ ساله كاركرد خوبي داره مشكلي ايجاد نميكنه؟ ( چون زمان نداريم براي ٩٠ روز پول بذاريم تو اين دوبانك، ٢ هفته اي هست ك حساب در پارسيان باز كرديم ولي ٩٠ روز زمان نداريم...)

٣. اگر اسپانسري داشته باشيم ك ماهي ١٤٠٠ دلار ساپورت كنه (بهمراه همسر)، باز هم نياز ب بانك استيتمنت هست، با توجه ب اينكه اسپانسر هزينه زندگي در لندن را كاملا پوشش نميده؟ ( البته اون مبلغي ك گفتن (٩٤٥+٦٣٠) هم نشون نميده كه من توانايي مالي براي ٦ ماهو دارم، نميدونم چجوريه، يكم گنگه بحث ماليش!!)

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

سلام

من و همسرم در انگلستان به تازگی صاحب فرزند شدیم. با توجه به سایت Home office باید گواهی تولد بچه که نشان دهنده اسم پدر و مادر باشه رو تحویل بدیم. اما در مورد سایر مدارک مثل مدارک مالی مطلب خاصی ننوشته. دوستان عزیز در این مورد تجربه خاصی دارید؟ چه مدارکی لازم هست؟

ممنونم
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد نمایش پست ها
    سلام

من و همسرم در انگلستان به تازگی صاحب فرزند شدیم. با توجه به سایت Home office باید گواهی تولد بچه که نشان دهنده اسم پدر و مادر باشه رو تحویل بدیم. اما در مورد سایر مدارک مثل مدارک مالی مطلب خاصی ننوشته. دوستان عزیز در این مورد تجربه خاصی دارید؟ چه مدارکی لازم هست؟

ممنونم
    پرسش قبلی خودم رو اینطور کامل میکنم که در مدارک راهنما که در این لینک پیدا کردم لیست مدارک مورد نیاز برای افراد بالای 16 سال موجود هست. اما برای افراد زیر 16 سال مطلبی ندیدم. آیا این به این معناست که برای ویزای همراه فرزندان به دنیا امده در انگلستان فقط باید گواهی تولد نشان دهنده نام پدر و مادر ارایه کرد؟

نگرانی من بیشتر از نا ملوم بودن مبلغ ساپورت مالی هست.
    ویرایش توسط میلاد : March 29th, 2017 در ساعت 01:53 AM
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...

Junior Member

سلام دوستان
    براي فرصت مطالعاتي از ايمپريال كالج لندن تقاضاي ويزاي tier 5 داديم، درخواست داديم در CoS مينتننس و مالتيپل بودن رو قيد كنن، اما گفتن ويزاي tier5 بطور اتوماتيك مالتيپل هست، آيا درسته يا خيلي دقت نميكنن كارمنداشون؟؟
    اگه كسي ميتونه راهنمايي كنه واقعا ممنون ميشم...

Junior Member

سلام دوستان
    لطفا اگه كسي ميتونه راهنمايي كنه، واقعا ممنون ميشم
    من و همسرم براي ويزاي tier 5 اقدام كرديم، در مرحله گرفتن وقت ويزاييم، ميخواستيم هزينه IHS رو چك كنيم ك متاسفانه برخلاف انتظارمون هزينه بالايي ميشه!
    آخه قبلا از سايت ديده بوديم براي كمتر از ٦ ماه هزينه صفره، براي همين درخواستمونو ٦ ماهه داديم، اما الان براي ديپندنت ظاهرا 520 دلار ميگه پرداخت كنيم، نميدونم ما نوع ويزاي ديپندنت رو درست انتخاب نكرديم يا همينه؟!

البته براي اپليكيشن اصلي همون صفر ميزنه اما براي ديپندنت انگار هزينه براي ويزاي دوساله ميزنه، درحاليكه در قوانينش بطور واضح قيد شده ك براي tier5 و همراه كمتر از ٦ ماه صفره!!
    بنظرتون الان چيكار ميشه كرد ك اين مشكل حل بشه و اينكه آيا اگه پرداخت كنيم و وقت بگيريم بعدا ريفاند ميكنن؟؟
    اپليكيشن اصلي: tier5 (Tw
    براي ديپندنت(همسر) : tier5 TW partner

Junior Member

سلام دوستان
    ممنون میشم خیلی سریع به من جواب بدین چون وقتم خیلی کمه
    من دارم برای ویزای Tier2 اقدام میکنم. برای دوره ی پست داک. COD و Mainetanance رو برای خودم گرفتم قراره برای همسرم هم Maintenance رو بدن. آیا برای همسرم باید یک اکانت جدید بسازم و دوباره apply for myself رو از طریق اکانت جدید انتخاب کنیم؟
    اگه اینجوری باشه reason, visa type and sub type را چی باید انتخاب کنیم؟
    در ضمن در فرم خودم، من کامل پر کردم که می خوام با همسرم با این مشخصات بیام آیا بازم باید یه فرم جدید با اکانت جدیدی رو پر کنیم؟

خیلی خیلی ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط libra نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون میشم خیلی سریع به من جواب بدین چون وقتم خیلی کمه
    من دارم برای ویزای Tier2 اقدام میکنم. برای دوره ی پست داک. COD و Mainetanance رو برای خودم گرفتم قراره برای همسرم هم Maintenance رو بدن. آیا برای همسرم باید یک اکانت جدید بسازم و دوباره apply for myself رو از طریق اکانت جدید انتخاب کنیم؟
    اگه اینجوری باشه reason, visa type and sub type را چی باید انتخاب کنیم؟
    در ضمن در فرم خودم، من کامل پر کردم که می خوام با همسرم با این مشخصات بیام آیا بازم باید یه فرم جدید با اکانت جدیدی رو پر کنیم؟

خیلی خیلی ممنون
    سلام
    ظاهرا اين پيج كلا فعاليتي ندارن، من ك تا حالا جوابي نگرفتم!!!!
    بله بايد براي همسرتون اكانت جدا باز كنيد و اپليكيشن پركنيد، وقت جداگانه بگيريد و در نتيجه پرداخت جداگانه انجام بديد!
    در مورد نوع ويزا دقيقا اطلاعات ندارم ك چ گزينه اي بايد بزنيد،براي ما tier5 بود و پارتنر رو انتخاب كرديم...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)