صفحه 4 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 112

موضوع: ویزای (Point Based dependent (Tier 1,2,5

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزای کار TIER 2

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    بهتره نباشه چون در اینصورت باید مدارک بسیار بیشتری در مورد اثبات رابطه ارایه بشه. یکی از دوستان همین مشکل رو اخیرا داشته.
    منظورم این بود که بهتره همزمان باشه.

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزای کار TIER 2

نقل قول نوشته اصلی توسط E47 نمایش پست ها
    سوال من در مورد مدارک مالی بود. اگر همزمان نباشه و COS قبلا که خود متقاضی برای ویزا اپلای کرده صادر شده باشه، حالا اگه همسرش بخواد اپلای کنه نامه از اسپانسر مورد قبول نیست؟ چون CoSی دیگه وجود نداره که بخواد توش قید بشه
    اگر همزمان اقدام میکنند باید هم در نامه و هم در CoS قید بشه وگرنه بندهای زیر شامل حالشون میشه:
    (i) In the following cases, sufficient funds will be deemed to be available where all of the following conditions are met:

(1) the Relevant Points Based System Migrant to whom the application is connected has, or is being granted, leave as a Tier 2 Migrant,

(2) the Sponsor of that Relevant Points Based System Migrant is A-rated, and

(3) that Sponsor has certified on the Certificate of Sponsorship that, should it become necessary, it will maintain and accommodate the dependants of the relevant Points Based System Migrant up to the end of the first month of the dependant's leave, if granted. The undertaking may be limited provided the limit is at least £600 per dependant. If the relevant Points Based System Migrant is applying at the same time as the applicant, points will only be awarded if the Relevant Points Based System Migrant provides a valid Certificate of Sponsorship reference number with his application.

پیش فرض پاسخ : ویزای (Point Based dependent (Tier 1,2,5

برای ویزای دیپندنت هم مدرک زبان لازمه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط E47 نمایش پست ها
    برای ویزای دیپندنت هم مدرک زبان لازمه؟
    خیر نیازی نیست

واسه اطلاع رسانی به بچه هایی که میان اینجا رو میخونن گذاشتم.

evidence of certifying maintenance for family members of tier 2 Migrants:

93. If you are making your application at the same time as the Tier 2 Migrant, then A-rated sponsors are able to certify your maintenance on the Tier 2 Migrant’s Certificate of Sponsorship or by providing a letter. Your maintenance cannot be certified if your main applicant has indefinite leave to remain.

94. If you are making your application at the same time as the Tier 2 Migrant and the A-rated sponsor is certifying maintenance on the Certificate of Sponsorship, then you do not need to send us any documents for maintenance. We will take this information from the Certificate of Sponsorship.

95. If the A-rated sponsor is certifying maintenance on a letter, then the letter, which can be posted or faxed to you, must be on official letter-headed paper or stationery of the organisation, be signed by a senior official and must show:
    • your name;
    • the sponsor’s name and logo;
    • confirmation that the sponsor has certified the maintenance; and
    • details of limiting the undertaking if appropriate.
    ویرایش توسط hpmoner : December 30th, 2013 در ساعت 03:11 AM دلیل: واضح شدن مفهوم پست

Junior Member

با سلام.
    من یک سوالی داشتم که در پستهای دیگری هم دیده بودم ولی جواب آنرا ندیدم. می خواستم بدونم که در زمینه مدارک ترجمه شده که به سفارت ارایه می دیم آیا مدت زمانی که از تاریخ ترجمه گذشته مهم هست یا نه؟ مثلا اگر 4 یا 5 ماه از تاریخ ترجمه گذشته باشه مشکلی پیش می یاد یا نه؟
    ممنونم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_dm نمایش پست ها
    با سلام.
    من یک سوالی داشتم که در پستهای دیگری هم دیده بودم ولی جواب آنرا ندیدم. می خواستم بدونم که در زمینه مدارک ترجمه شده که به سفارت ارایه می دیم آیا مدت زمانی که از تاریخ ترجمه گذشته مهم هست یا نه؟ مثلا اگر 4 یا 5 ماه از تاریخ ترجمه گذشته باشه مشکلی پیش می یاد یا نه؟
    ممنونم
    بستگی به مدرک داره. برای بعضی مدارک مهم نیست مثل مدرک دانشگاهی ولی مثلا شناسنامه یا عقدنامه یا پرینت بانکی باید ترجمه به روز داشته باشند.

Junior Member

سلام. برای ویزای همراه Tier2 چه مدرکی باید ارائه داد که نشون بده من همسر متقاضی هستم؟ ترجمه سند ازدواج؟

Junior Member

با تشکر هومن جان.
    من 2 تا سوال دیگه هم دارم.
    من در اسپانیا زندگی می کنم و می خوام که از اینجا برای ویزای تایر 2 اقدام کنم. همانطور که در سایت UK border Agency نوشته بود من به سایت
    https://www.visa4uk.fco.gov.uk/
    رفتم و به صورت آنلاین برای خودم و خانمم فرم درخواست ویزا را کامل کردم و برای یک روز مشخص هم وقت تعیین کردم که به سفارت برم و مدارک را تحویل بدم. سوال من این هست که آیا در این حالت هم فرم دیگه ای هم هست که من باید به صورت جداگانه پر کنم یا نه؟

سوال دوم در مورد maintenance برای خانمم هست. حساب ایشون به یورو هست. پرینت بانکی 3 ماهه از این حساب کافیه؟ آیا باید بخ پوند تبدیل بشه یا نه؟

بسیار ممنونم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_dm نمایش پست ها
    با تشکر هومن جان.
    من 2 تا سوال دیگه هم دارم.
    من در اسپانیا زندگی می کنم و می خوام که از اینجا برای ویزای تایر 2 اقدام کنم. همانطور که در سایت UK border Agency نوشته بود من به سایت
    https://www.visa4uk.fco.gov.uk/
    رفتم و به صورت آنلاین برای خودم و خانمم فرم درخواست ویزا را کامل کردم و برای یک روز مشخص هم وقت تعیین کردم که به سفارت برم و مدارک را تحویل بدم. سوال من این هست که آیا در این حالت هم فرم دیگه ای هم هست که من باید به صورت جداگانه پر کنم یا نه؟

سوال دوم در مورد maintenance برای خانمم هست. حساب ایشون به یورو هست. پرینت بانکی 3 ماهه از این حساب کافیه؟ آیا باید بخ پوند تبدیل بشه یا نه؟

بسیار ممنونم.
    شما برای اطمینان بهتره ضمیمه 4 رو برای خودتون پر کنید. در ضمن حساب میتونه به هر ارزی باشه و افسر ویزا براساس Oanda اون رو تبدیل میکنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)