صفحه 6 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 112

موضوع: ویزای (Point Based dependent (Tier 1,2,5

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزای (Point Based dependent (Tier 1,2,5

نقل قول نوشته اصلی توسط E47 نمایش پست ها
    با سلام و تشکر.

خیلی کار خوبی کردین که لیست مدارکتونو گذاشتین اینجا.
    چندتا سوال داشتم فقط:
    کارت رزیدنت چی هست؟ همسر شما اقامت دایم داشتن؟
    مورد 17 رو هم من توی سایت UKBA چک کردم حدود 500 و خورده ای پوند بود.
    مورد 18 رو هم متوجه نشدم. دلیل گذاشتن بلیط هواپیما توی مدارک چی هست؟
    گزینه 21: مگر ما به فرم اسپانسر در سایت UKBA دسترسی داریم؟ دلیلش چی هست؟

باز هم ممنونم از همکاریتون
    من توضیح دادم ایشون یه کم زیادی محکم کاری کردن. فرم شماره 21 اصلا مورد نیاز نیست. بلیت هواپیما و این موارد هم مورد نیاز نیستند. هزینه ویزا 494 پونده برای همراه. کارت اقامت برای کسیه که داخل انگلیس ویزاش رو تمدید کرده. مثلا شما اگه داخل انگلیس ویزای دانشجویی داشته باشید و بعد به ویزای کار تبدیلش کنید به شما Biometric Residence Permit میدند. اگر همسر شما اقامت دائم داشته باشه که دیگه شما مشمول مقررات ویزای PBS نیستید و احتمالا باید از مسیرهای دیگه اقدام کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    من توضیح دادم ایشون یه کم زیادی محکم کاری کردن. فرم شماره 21 اصلا مورد نیاز نیست. بلیت هواپیما و این موارد هم مورد نیاز نیستند. هزینه ویزا 494 پونده برای همراه. کارت اقامت برای کسیه که داخل انگلیس ویزاش رو تمدید کرده. مثلا شما اگه داخل انگلیس ویزای دانشجویی داشته باشید و بعد به ویزای کار تبدیلش کنید به شما Biometric Residence Permit میدند. اگر همسر شما اقامت دائم داشته باشه که دیگه شما مشمول مقررات ویزای PBS نیستید و احتمالا باید از مسیرهای دیگه اقدام کنید.
    مرسی.
    در مورد قبوض آب و برق و ... و کانسل تکس، قرارداد کاری همسر، اجاره نامه همسر، شماره بیمه، برگه ثبتنام پلیس و این موارد هم محکم کاری بوده یا واقعا اینها نیاز هستند؟

Junior Member

مرسی.
    در مورد قبوض آب و برق و ... و کانسل تکس، قرارداد کاری همسر، اجاره نامه همسر، شماره بیمه، برگه ثبتنام پلیس و این موارد هم محکم کاری بوده یا واقعا اینها نیاز هستند؟
    با سلام
    قرارداد کار و اجاره نامه و کنسول تکس و همچنین پلیس رجیستر جزو مدارکی است که اصل آن را باید به سفارت تحویل دهید. شماره بیمه را هم در فرم آنلاین باید بیاورید. در مورد بقیه موارد برای محکم کاری بد نیست که بگذارید. مدارکی را که نیاز نیست در همان وقت مصاحبه به شما بر می گردانند ولی تمام این مدارک را از من گرفتند. ( با کپی آنها که یک نسخه کپی را برداشته بودند برای بایگانی خودشان)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    با سلام
    همانطور که دوست عزیزمان فرمودند من حتما زیادی محکم کاری کردم ولی بلیط هواپیما یکی از مدارکی است که در خود لیست مدارک در سایت UKBA آمده است و خودشان تاکید کرده اند که فقط رزرو باشد و چنانچه ویزا به شخص ندهند هزینه بلیط از بین نرود. در مورد هزینه سفارت من اشتباه به پوند نوشتم (من به دلار این مبلغ را پرداخت کردم). و در نهایت کپی کارت Biometric Residence Permit را می خواهند به دلیل اینکه شما در باید فرم آنلاین شماره و تیپ ویزا را قید نمایید و همچنین تاریخ شروع و پایان ویزایتان را و سفارت باید مدرکی داشته باشد که صحت و سقم گفته های شما را تایید کند. اعتبار ویزای همسر شما دقیقا مثل کارت شما داده می شود.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Minooff نمایش پست ها
    با سلام
    قرارداد کار و اجاره نامه و کنسول تکس و همچنین پلیس رجیستر جزو مدارکی است که اصل آن را باید به سفارت تحویل دهید. شماره بیمه را هم در فرم آنلاین باید بیاورید. در مورد بقیه موارد برای محکم کاری بد نیست که بگذارید. مدارکی را که نیاز نیست در همان وقت مصاحبه به شما بر می گردانند ولی تمام این مدارک را از من گرفتند. ( با کپی آنها که یک نسخه کپی را برداشته بودند برای بایگانی خودشان)
    کسانی که در VFS یا Worldbridge از شما مدارک رو تحویل میگیرند اپراتور هستند و اینکه اونها از شما مدرکی بگیرید یا نگیرد اصلا اهمیتی ندارد. اتفاقا در موردی اخیرا همین اپراتورها نامه توضیحی متقاضی رو که موارد بسیار مهمی هم در اون قید شده بوده رو نگرفته بودند و متقاضی با دعوا بهشون این نامه رو داده بوده!! در ضمن در لینک زیر فهرست مدارک هست که البته این فهرست خیلی دقیق نیست و بلیت هواپیما به طور کلی جزو موارد ویزای انگلیس نیست:
    http://www.ukba.homeoffice.gov.uk/si...nts-t2-gen.pdf

در مورد کانسل تکس و مواردی از این قبیل اگر نشان دهنده زندگی دو نفر با هم باشه باید ارایه بشه در عیراینصورت فقط برای محکم کاریه. برگه رجیستر پلیس اگر فرد متقاضی در داخل انگلیسه باید ارایه بشه. خانم مینو شما داخل انگلیس با ویزای دیگه ای بودید و بعد برای تبدیل از خارج از انگلیس اقدام کردید؟ تاریخ تقاضای شما کی بوده؟ چون از اکتبر 2013 برای تبدیل ویزا به همراه نیازی به خروج از انگلیس نیست.

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Minooff نمایش پست ها
    با سلام
    همانطور که دوست عزیزمان فرمودند من حتما زیادی محکم کاری کردم ولی بلیط هواپیما یکی از مدارکی است که در خود لیست مدارک در سایت UKBA آمده است و خودشان تاکید کرده اند که فقط رزرو باشد و چنانچه ویزا به شخص ندهند هزینه بلیط از بین نرود. در مورد هزینه سفارت من اشتباه به پوند نوشتم (من به دلار این مبلغ را پرداخت کردم). و در نهایت کپی کارت Biometric Residence Permit را می خواهند به دلیل اینکه شما در باید فرم آنلاین شماره و تیپ ویزا را قید نمایید و همچنین تاریخ شروع و پایان ویزایتان را و سفارت باید مدرکی داشته باشد که صحت و سقم گفته های شما را تایید کند. اعتبار ویزای همسر شما دقیقا مثل کارت شما داده می شود.
    سلام

برگه Plice Reg همسر شما (کسی که داخل انگلستان مشغول به تحصیل یا کار هست) رو نباید تحویل بدید. این برگه باید در داخل انگلستان همیشه همراه فرد باشه. البته اگه قبلا متقاضی ویزا در انگلیس بوده و پیش پلیس رجیستر کرده میتونه این برگه رو تحویل بده.

در مورد Council Tax، این برگه اهمیت خاصی نداره مگه اینکه قبلا متقاضی با همسرش در انگلستان در یک خونه زندگی میکردن و بعدا بنا به دلایلی ویزای همسر تموم شده دوباره داره درخواست ویزا میده. اسم هر دو باید در برگه نوشته شده باشه. اگه دو نفر هیچ وقت به صورت رسمی با هم در انگلستان زندگی نکردن برگه مالیات شهرداری که فقط اسم یک نفر رو نوشته اهمیت نداره.

من دو مدرک رو مجددا روشون تاکید میکنم:

1- برگه اجاره منزل اگه منزل فرد مقیم در انگلستان اجاره ای هست که اسم همسر به عنوان ساکن قانونی خونه اضافه شده باشه.

2- کاور لتر که همه چیز رو توش توضیح داده باشید و لیست مدارک رو هم اورده باشید. بهتره کاور لتر از طرف فردی که مقیم انگلستن هست نوشته بشه.
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد نمایش پست ها
    سلام

برگه Plice Reg همسر شما (کسی که داخل انگلستان مشغول به تحصیل یا کار هست) رو نباید تحویل بدید. این برگه باید در داخل انگلستان همیشه همراه فرد باشه. البته اگه قبلا متقاضی ویزا در انگلیس بوده و پیش پلیس رجیستر کرده میتونه این برگه رو تحویل بده.

در مورد Council Tax، این برگه اهمیت خاصی نداره مگه اینکه قبلا متقاضی با همسرش در انگلستان در یک خونه زندگی میکردن و بعدا بنا به دلایلی ویزای همسر تموم شده دوباره داره درخواست ویزا میده. اسم هر دو باید در برگه نوشته شده باشه. اگه دو نفر هیچ وقت به صورت رسمی با هم در انگلستان زندگی نکردن برگه مالیات شهرداری که فقط اسم یک نفر رو نوشته اهمیت نداره.

من دو مدرک رو مجددا روشون تاکید میکنم:

1- برگه اجاره منزل اگه منزل فرد مقیم در انگلستان اجاره ای هست که اسم همسر به عنوان ساکن قانونی خونه اضافه شده باشه.

2- کاور لتر که همه چیز رو توش توضیح داده باشید و لیست مدارک رو هم اورده باشید. بهتره کاور لتر از طرف فردی که مقیم انگلستن هست نوشته بشه.
    آقای میلاد برگه اجاره منزل باید اصلش باشه یا اسکن و کپیش هم مورد قبول هستش؟ منظورتون از اسمی که باید داخل اجاره نامه آورده بشه همون طرفی هستش که میخواد ویزای همراه بگیره یا همسر مقیم؟

Junior Member

دوستان عزیز سلام
    برای اطلاعات دقیق، پایین میتونید جواب سفارت در دوبی‌ راجع‌به اثبات ازدواج یعنی‌ قسمت ۳۱۹ از قانون ویزا رو ببینید.
    Dear Mr siavashi

Many thanks for your email. With regards to evidencing a genuine marriage and subsisting relationship, documents to evidence contact over a sustained period of time, such as family photographs, engagement/wedding photographs, perhaps telephone records or email to demonstrate contact would be useful. This list is not exhaustive but a guide to assist you. For further details, please see our website.
    http://www.ukba.homeoffice.gov.uk/vi...kers-students/

Best regards
    Duty ECM
    British Embassy Abu Dhabi

نقل قول نوشته اصلی توسط abresefid نمایش پست ها
    آقای میلاد برگه اجاره منزل باید اصلش باشه یا اسکن و کپیش هم مورد قبول هستش؟ منظورتون از اسمی که باید داخل اجاره نامه آورده بشه همون طرفی هستش که میخواد ویزای همراه بگیره یا همسر مقیم؟
    بنظر من شخصی که میخواد بعنوان همراه اپلای کنه اگه خودش قبلا تو انگلیس بوده باشه باید اجاره نامه رو ارائه بده، وگرنه اگر برای اولین بار میخواد بره نیازی نیست. ایشون احتمالا اجاره نامه همسرشون که توی انگلیس بودن رو گذاشته که فکر نکنم ضروری باشه، و فقط محکم کاری بوده.

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط abresefid نمایش پست ها
    بنظر من شخصی که میخواد بعنوان همراه اپلای کنه اگه خودش قبلا تو انگلیس بوده باشه باید اجاره نامه رو ارائه بده، وگرنه اگر برای اولین بار میخواد بره نیازی نیست. ایشون احتمالا اجاره نامه همسرشون که توی انگلیس بودن رو گذاشته که فکر نکنم ضروری باشه، و فقط محکم کاری بوده.
    یه مثال،

شما فرض کنید من انگلستان هستم و همسرم در ایران. قراره همسرم بیاد انگلستان و برای همین باید برای ویزای همراه اقدام کنه. یکی از مهمترین مسائل برای اثبات ازداوج اینه که همسرتون بعد از گرفتن ویزا بیاد پیش شما زندگی کنه و به قول افسر ویزا شما با هم برای اینده و زندگی با هم برنامه داشته باشید. اگه قراره همسر من بعد از گرفتن ویزاش بیاد پیش من زندگی کنه پس طبیعی هست که خونه ای که من الان اجاره کردم نباید فقط و فقط برای زندگی یک نفر اجاره شده باشه! برای همین در متن قرار داد خونه یک قسمت نام افرادی که به طور قانونی اجازه سکونت توی اون خونه رو دارن نوشته میشه. من اسم همسرم رو به اون قسمت اضافه میکنم تا بتونم ثابت کنم که هسرم بعد از گرفتن ویزا میاد پیش من زندگی میکنه و صاحبخونه هم از اینکه قراره دو نفر در این خونه زندگی کنن اطلاع داره.

اصلا لازم نیست همسر من که قراره برای ویزا اپلای کنه قبلا توی انگلستان بوده باشه تا من بتونم اسمش رو اضافه کنم. فقط کافیه که به اون شرکتی که قرار داد رو تنظیم میکنه بگم که قراره چند ماه آینده همسرم هم بیاد اینجا و اسمش رو اضافه کنم. اون هم احتمالا آدرس ایمیل و کپی پاسپورت همسرم رو میگیره.

من خودم همینکار رو کردم. فکر میکنم همه میتونن این کار رو انجام بدن و مشکل خاصی نداره. قرار داد من امضای الکترونیکی داشت و فقط پرینت گرفتم. اما لازم نیست حتما اصل مدرک باشه به نظرم اگه من بودم کپی برابر اصل میدادم.

در ضمن، حتما به همسرتون در انگلستان بگید که مشخصات خودش رو برای Police Register به روز کنه، یعنی نوع ویزا، آدرس خونه و وضعیت تاهل خودش رو به پلیس اطلاع بده چون من فکر میکنم همه این مشخصات قبل از صادر شدن ویزا چک میشه.

در ضمن یه کار دیگه ای هم که من کردم این بود که از محل کارم نامه بردم که مثلا من برای ازدواج مرخصی گرفتم و به ایران برگشتم و .... یعنی فقط خواستم بگم که شرکت محل کار من هم میدونن که ازدواج کردم و نمیخوام کلاهبرداری کنم! میتونید نامه ای مختلفی بگیرید و اینطوری بگید که ازدواج شما یه کار خلاف نبوده که از بقیه پنهان کرده باشید. البته نمیدونم این نامه ها چقدر تاثیر میتونن داشته باشن.
    ویرایش توسط میلاد : January 29th, 2014 در ساعت 03:45 AM
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)