صفحه 8 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 112

موضوع: ویزای (Point Based dependent (Tier 1,2,5

پیش فرض پاسخ : ویزای (Point Based dependent (Tier 1,2,5

ویزای همراه Tier 2 مصاحبه داره؟
    ویرایش توسط E47 : February 22nd, 2014 در ساعت 02:37 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط E47 نمایش پست ها
    ویزای همراه Tier 2 مصاحبه داره؟
    توی فرم VAF10 اینو نوشته:

The UK Border Agency may take a decision on your application based on the information contained here without
    interviewing you. Therefore please ensure you submit all relevant documents, (please see the supporting documents
    guidance at Annex A of this form).

میشه استنباط کرد که ممکنه یه موقع اگه مدارک راضیشون نکنه دعوت به مصاحبه کنن؟ (برای ویزای همراه Tier 2)

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط E47 نمایش پست ها
    توی فرم VAF10 اینو نوشته:

The UK Border Agency may take a decision on your application based on the information contained here without
    interviewing you. Therefore please ensure you submit all relevant documents, (please see the supporting documents
    guidance at Annex A of this form).

میشه استنباط کرد که ممکنه یه موقع اگه مدارک راضیشون نکنه دعوت به مصاحبه کنن؟ (برای ویزای همراه Tier 2)
    دوست عزیز Tier 2 و ویزای همراهش مصاحبه نداره. مصاحبه در حال حاضر برای Tier 4 و بعضی موارد ویزاهای ازدواجی انجام میشه

Junior Member نادر آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مدیریت پروژه

سلام دوستان،
    اگر کارفرما برای هزینه های ماه اول و اقامت همراه در صورت نیازنامه دهد، آیا اصل نامه می بایست به سفارت ارائه گردد یا پرینت اسکن نامه کفایت می کند؟

Junior Member

سلام دوستان

من و همسرم همزمان داریم واسه Tier 2 اقدام می کنیم. البته همسرم به عنوان دیپندنت. 6 ماه از تاریخ ازدواجمون می گذره. می خواستم بدونم تنها سند ازواج واسه نشون دادن رابطمون کافیه یا باید مدرک دیگه ای هم ارائه بدیم، مثل شناسنامه؟

واسه این می پرسم که چون میخوایم واسه برگشتن به ایران برگ عبور بگیریم و واسه برگه عبور ظاهرا شناسنه لازم هستش و نمیتونیم شناسنامه هارو تحویل سفارت بدیم.

و اینکه گواهی عدم سوء پیشینه هم حتما باید ارائه بشه؟

پیشاپیش ممنون از جوابتون.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_ar_87 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من و همسرم همزمان داریم واسه Tier 2 اقدام می کنیم. البته همسرم به عنوان دیپندنت. 6 ماه از تاریخ ازدواجمون می گذره. می خواستم بدونم تنها سند ازواج واسه نشون دادن رابطمون کافیه یا باید مدرک دیگه ای هم ارائه بدیم، مثل شناسنامه؟

واسه این می پرسم که چون میخوایم واسه برگشتن به ایران برگ عبور بگیریم و واسه برگه عبور ظاهرا شناسنه لازم هستش و نمیتونیم شناسنامه هارو تحویل سفارت بدیم.

و اینکه گواهی عدم سوء پیشینه هم حتما باید ارائه بشه؟

پیشاپیش ممنون از جوابتون.
    شناسنامه نیاز نیست و عدم سوپیشینه هم نمیخواد. مدارکی که نشون بدید رابطه شما واقعی بوده بهتره ارایه بشه البته معمولا در مواردی که نفر اصلی و همراه با هم اقدام میکنند خیلی سخت گیری نمیکنند.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای کار TIER 2

سلام من تازه عضو این سایت عالی شدم. سعی کردم جواب سوالهام رو از قسمت های مختلف پیدا کنم. ولی چون تازه می خوام برای ویزای کار اقدام کنم هنوز سوالهایی دارم. امیدوارم تکراری نباشند. ممنون می شم راهنمایی کنید.
    اولین سوالم اینه که آیا برای خودم و خانواده فقط یک اکانت ایجاد کنم یا اینکه برای دیپندنت ها لازمه اکانت جداگانه باز بشه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza645 نمایش پست ها
    سلام من تازه عضو این سایت عالی شدم. سعی کردم جواب سوالهام رو از قسمت های مختلف پیدا کنم. ولی چون تازه می خوام برای ویزای کار اقدام کنم هنوز سوالهایی دارم. امیدوارم تکراری نباشند. ممنون می شم راهنمایی کنید.
    اولین سوالم اینه که آیا برای خودم و خانواده فقط یک اکانت ایجاد کنم یا اینکه برای دیپندنت ها لازمه اکانت جداگانه باز بشه؟
    هر متقاضی باید یه اکانت جدا داشته باشه و فرم و هزینه جدا ارایه کنه.

Junior Member

ممنونم هومن جان. یه سوال دیگه هم داشتم.
    در مورد maintenance من این دو تا نکته رو پیدا کردم:

“If you have an A-rated sponsor which is certifying that they will maintain and accommodate you, if necessary, for your first month of employment, this must be confirmed on your certificate of sponsorship. Evidence of prospective earnings should also be entered on the certificate of sponsorship.
    A letter from an A rated sponsor certifying the maintenance of a Tier 2 migrant is not an acceptable method of certifying your maintenance.”

“If the Tier 2 migrant is employed by an A-rated sponsor which will maintain and accommodate them and any dependants until the end of their first month of employment in the UK, you must send a letter from the sponsor which confirms this.
    Otherwise, you must provide financial evidence showing adequate support for dependants. This must show additional funds of £600 (or £630 if applying on or after 1 July 2014) per dependant in the account for at least 90 days immediately before the application.”

https://www.gov.uk/government/upload..._Documents.pdf

الان من نمی فهمم یه جا گفته نامه غیر از cos قبول نیست ولی برای دیپندنت ها گفته نامه می خواد. آیا این به معنی اینه که برای من باید توی cos قید بشه ولی برای دیپندنت ها یه نامه جداگانه می خواد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    هر متقاضی باید یه اکانت جدا داشته باشه و فرم و هزینه جدا ارایه کنه.

ممنون از پاسختون. یعنی باید به اسم همسر و دخترم هم یک اکانت باز کنم؟ اونوقت منظور از Apply for Yourself و Apply for Someone Else در موقع رجیستر کردن یک اکانت چی هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)