صفحه 3 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 92

موضوع: In person meetings with USA graduates/students

Senior Member Context آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Living in Toronto

پیش فرض پاسخ : In person meetings with USA graduates/students

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    منكه سعادت ندارم ولي شما اگر قبول ميكني خودتون هماهنگي ها رو انجام بديد. مثلا از الان مكان رو انتخاب كنيد و زمان رو و بعد به راي گيري بزاريد تا اكثريتي كه ميتونند حاضر شند نظر بدهند. قطعا نميشه نظر همه رو جلب كرد ولي تا حد امكان اگر مهدي خودش مشكل نداشت ميتونه تو روز 5 شنبه عصر باشه مثلا كه معمولا خيلي ها گير و گرفتاري خاصي ندارند و مكانشم ميشه يك جايي در مركز تهران باشه مثلا نزديك به مترو يا سيستم هاي BRT‌كه دوستان در رسيدن دچار مشكل نباشند. در مورد مكانم اول نظر خودشون رو جويا شيد كه كجا راحت ترن و بعد به راي گيري بزاريد مثلا 2 الي 3 مكاني رو كه پيشنهاد ميدن. بازم اول بايد نظر خودشون رو پرسيد و بعد نظر بچه ها و مثلا شما به عنوان نماينده بعد از هماهنگي به ايشون پيام خصوصي بديد و در جريانشون بزاريد.
    شادزي
    قطعا، باعث افتخاره... من با PM با ایشون در ارتباطم، نتیجه که احتمالا 2-3 مکان و زمان احتمالیه رو اینجا گزارش میکنم.

رشته و دانشگاه
    Living in Toronto

سلام دوستان...

آقای کاروان، تاریخ 19 و یا 20 آگوست رو برای سفرشون به تهران اعلام کردن، ; که میشه 28-29 مرداد (دوشنبه و سه شنبه).

مکان پیشنهادیتون توی تهران رو همینجا بفرمایید که ست کنیم.

با تشکر

Senior Member Harrison آواتار ها

بله به منم همین تاریخو گفتند...اون دفعه ما وسط پارک لاله..حوض بزرگش قرار گذاشتیم...اما چون گرم بود رفتیم انتهای پارک..جایی که پر از سکو بود واسه نمایش..و از همه مهمتر سایه داشت چون مسقف بود..به نظرم جای خوبی بود چون هم خلوت بود هم سایه..هم دنج..هم کلی سکو داشت واسه نشستن..

رشته و دانشگاه
    Living in Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط Harrison نمایش پست ها
    بله به منم همین تاریخو گفتند...اون دفعه ما وسط پارک لاله..حوض بزرگش قرار گذاشتیم...اما چون گرم بود رفتیم انتهای پارک..جایی که پر از سکو بود واسه نمایش..و از همه مهمتر سایه داشت چون مسقف بود..به نظرم جای خوبی بود چون هم خلوت بود هم سایه..هم دنج..هم کلی سکو داشت واسه نشستن..
    من هم نظر موافقم رو درمورد "پارک لاله" اعلام میکنم. ... مرکز شهر هم هست، دوستان دسترسی دارن. اگر کسی نظر خاصی نداره، همین مکان رو با آقای کاروان ست کنیم.

Senior Member Harrison آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Context نمایش پست ها
    من هم نظر موافقم رو درمورد "پارک لاله" اعلام میکنم. ... مرکز شهر هم هست، دوستان دسترسی دارن. اگر کسی نظر خاصی نداره، همین مکان رو با آقای کاروان ست کنیم.
    الان عجله نکن..بذار بیان تهران..فیکس بشه روزی که میتونند..تا 3هفته دیگه!!!
    یک هفته مونده تبلیغ میکنیم..الان هر کی بگه میاد تا 3هفته دیگه یادش میره!!!

Banned

سلام
    خیلی حرکت قشنگی کردند آقای مهدی
    به نظرم دیدارهای حضوری تو همه ی موارد فروم میتونه کمک کننده باشه و بچه ها رو هم یکم از این فضای مجازی بکشه بیرون.

من هم اصفهانم و به شدت از این پیشنهاد و این دیدار استقبال میکنم. آدم به داشتن این همشهریام افتخار میکنه

مکان پیشنهادی من هم میدان نقش جهان (میدان امام) هست. هم فضای قشنگیه هم مرکز شهره. خود ایشون و بقیه دوستان هم نظر بدن.

موفق باشید

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

اگر این جای مسقف توسط مردم پر نشه خوبه ولی من نگرانم نشه استفاده کرد آخه پارک لاله کلا صندلی هاش دورن و آرایش درختاش جوریه که اصلا سایه نداره توی روز! من که میگم پارک طالقانی چون جنگلیه و محیط بهتری داره. هم دسترسی به بزرگراه ها داره هم مترو هم پایانه اتوبوس و سواری و هم دلبازه

نقل قول نوشته اصلی توسط askary_amir96 نمایش پست ها
    سلام
    خیلی حرکت قشنگی کردند آقای مهدی
    به نظرم دیدارهای حضوری تو همه ی موارد فروم میتونه کمک کننده باشه و بچه ها رو هم یکم از این فضای مجازی بکشه بیرون.

من هم اصفهانم و به شدت از این پیشنهاد و این دیدار استقبال میکنم. آدم به داشتن این همشهریام افتخار میکنه

مکان پیشنهادی من هم میدان نقش جهان (میدان امام) هست. هم فضای قشنگیه هم مرکز شهره. خود ایشون و بقیه دوستان هم نظر بدن.

موفق باشید
    امیدوارم بتونم بیام ولی اگه برنامه هام جور بشه و ویزا بگیرم به موقع 14 آگست پروازمه هرچند بعیده!!
    به نظر من هم میدان نقش جهان جای خوبیه. فقط خاطرم نیست که جای نشستن به تعداد کافی داره یا نه؟ باید یه جایی بریم که بشه نشست. پارک مشتاق چطوره؟

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

سلام دوستان ممنونم از لطف شما
    دیگه کم کم سفر کانادا من هم رو به اتمام و بزودی بر میگردم امریکا و بعدش ایران
    واسه من مکانش مشکلی نیست و هرجا راحت بودید من میام... فکر کنم Context عزیز در مورد تهران پیگیر هستند............. در مورد تاریخ ها ...19/18 August تقریبی بود. فکر کنم 5شنبه یا جمعه قبلش یا بعدش بهتر باشه واسه مورد تهران.......
    اصفهان که چندین برنامه میشه گذاشت-- فقط باید یک نفر با من هماهنگ کنه
    من حتما مشهد میام و خوشجال میشم در سفرم به مشهد دیداری هم با شما باشه-- که بهتون خبر میدم تاریخ دقیقش رو
    CV هاتون رو هم اماده داشته باشید........... و همچنین برنامه ها و اهدافی که در پیش دارید..........

مهدی

ApplyAbroad Hero robotic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

برنامه خوبی است.

من ساکن تهرانم

به نظر من تگر برنامه بعد از ظهر باشد بهتر است.

غیر از پارک لاله دو جای دیگر نیز پیشنهاد می کنم.
    1- پارک ملت
    2- درب شمالی نمایشگاه بین المللی
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)