صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 234567891011
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 105 , از مجموع 105

موضوع: برای تماس از چه نوع ایمیلی استفاده کنم: آکادمیک یا غیر آکادمیک؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برای تماس از چه نوع ایمیلی استفاده کنم: آکادمیک یا غیر آکادمیک؟

با سلام خدمت همه دوستان
    من ايميل فارغ التحصيلان شريف را دارم. از اساتيد دانشگاه خودمان پرسيدم ميگفتند تمام ايميل ها كنترل مي شود و خيلي از ايميل ها بدست ما نميرسد. (خودمم مطمئنم از كنترل شدنش)
    خواستم ببينم دوستاني كه مشكلات مشابه داشتند اين موضوع تا چه حد صحت دارد؟ يعني چقدر احتمال دارد ايميل من به دست اساتيد خارج از كشور نرسد يا ايميل جواب انها بدست من نرسد؟ عاقلانه نيست به همون جيميل اكتفا كنم؟ از getnotify هم استفاده كردم درست كار نمي كند.

ApplyAbroad Guardian
    Sina0077 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sinahamedi نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان
    من ايميل فارغ التحصيلان شريف را دارم. از اساتيد دانشگاه خودمان پرسيدم ميگفتند تمام ايميل ها كنترل مي شود و خيلي از ايميل ها بدست ما نميرسد. (خودمم مطمئنم از كنترل شدنش)
    خواستم ببينم دوستاني كه مشكلات مشابه داشتند اين موضوع تا چه حد صحت دارد؟ يعني چقدر احتمال دارد ايميل من به دست اساتيد خارج از كشور نرسد يا ايميل جواب انها بدست من نرسد؟ عاقلانه نيست به همون جيميل اكتفا كنم؟ از getnotify هم استفاده كردم درست كار نمي كند.
    من هم همین مشکل رو با ایمیل دانشگاه تبریز داشتم.
    به نظرم استفاده از Gmail و Hotmail بسیار عاقلانه تر از این ایمیل های دانشگاهیه.
    اولا بعضا سرور های این ایمیل ها Down میشه و این یعنی فاجعه.
    دوما من چندین مورد فهمیدم که ایمیلم رفته اسپم باکس اساتید و بعد بدونه اینکه خونده بشن پاک شدن!!!

.When will and belief combine so ardently, then not even the heavens will deny you
    .A.H

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار - علوم و تحقیقات

اگر خیلی حساسید
    یه سایت شخصی بسازید شاید هزینش واسه یه سال حدود 100هزارتومان باشه و از تمپلیتهای رایگان استفاده کنید. اینطوری یه ایمیل به اسم سایت خودتون دارید.
    فکر کنم جمیل شرکتی سالی 50 دلاره.
    البته اگه ایران تحریم نباشه اینو دیگه خبر ندارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Nanochemistry -Urmia University

پیش فرض پاسخ : برای تماس از چه نوع ایمیلی استفاده کنم: آکادمیک ی

سلام. خلاصه میگم، لازمه ایمیلی که به استادا ایمیل میزنم با ایمیل ذکر شده توو مقاله یکی باشه؟

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : برای تماس از چه نوع ایمیلی استفاده کنم: آکادمیک ی

نقل قول نوشته اصلی توسط peymangb نمایش پست ها
    سلام. خلاصه میگم، لازمه ایمیلی که به استادا ایمیل میزنم با ایمیل ذکر شده توو مقاله یکی باشه؟
    خیر ضرورتی نداره.

صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 234567891011

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)