صفحه 10 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 105

موضوع: برای تماس از چه نوع ایمیلی استفاده کنم: آکادمیک یا غیر آکادمیک؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک - هوافضا

پیش فرض پاسخ : برای تماس از چه نوع میلی استفاده کنم: آکادمیک یا غیر آکادمیک؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    اگر ایمیل آکادمیک دارید، بهتره. با ادمین دانشگاهتون صحبت کنید و بپرسید که تا چند وقت بعد از فراغت از تحصیل، اینباکس فعال هست. یک سری دانشگاه ها تا مدتی بعد از فراغت، همچنان آدرس ایمیل رو فعال نگه میدارند.

ممنون
    از بچه های دانشگاه اینجا کسی هست بدونه؟

سلامو دوست عزیز، من الان 6 ماهه که فارغ التحصیل دانشگاه تهران شدم و ایمیلم با اضافه شدن یک پسوند Alumni هنوز فعال هست. من فکر می کنم برای همیشه فعاله. چند تا نکته جالب دیگه. پس از اضافه شدن alumni تمام محتوای ایمیلتون همونطور باقی میمونه. اگر کسی یا استادی پس از اضافه شدن کلمه alumni، به شما ایمیل بزنه ولی بی خبر باشه و به آدرس قبلی بفرسته (بدون کلمه alumni) باز هم ایمیل برا شما میاد. نگران هیچ چیزی نباشید، همه چی خوبه. ایمیل دانشگاه تهران یک سری ویژگی های خوب دیگه هم داره:
    1) امکان دادان دلیوری
    2)امکان باخبر شدن از باز کردن ایمیل توسط استادی که بهش ایمیل می زنید
    3)نداشتن محدودیت در حجم فایل ای که می خواین اتچ کنین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک - هوافضا

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezapayande نمایش پست ها
    سلامو دوست عزیز، من الان 6 ماهه که فارغ التحصیل دانشگاه تهران شدم و ایمیلم با اضافه شدن یک پسوند Alumni هنوز فعال هست. من فکر می کنم برای همیشه فعاله. چند تا نکته جالب دیگه. پس از اضافه شدن alumni تمام محتوای ایمیلتون همونطور باقی میمونه. اگر کسی یا استادی پس از اضافه شدن کلمه alumni، به شما ایمیل بزنه ولی بی خبر باشه و به آدرس قبلی بفرسته (بدون کلمه alumni) باز هم ایمیل برا شما میاد. نگران هیچ چیزی نباشید، همه چی خوبه. ایمیل دانشگاه تهران یک سری ویژگی های خوب دیگه هم داره:
    1) امکان دادان دلیوری
    2)امکان باخبر شدن از باز کردن ایمیل توسط استادی که بهش ایمیل می زنید
    3)نداشتن محدودیت در حجم فایل ای که می خواین اتچ کنین
    ممنون از پاسخت
    دوست عزیز میشه توضیح بدی چطوری میشه از مورد اول و دوم استفاده کرد چون من الان امتحان کردم و به نتیجه ای نرسیدم
    مرسی

Junior Member

دوستان من چند روزه فارغ التحصیل شدم و دانشگاه ایمیلو به alumni....ac.ir تبدیل کرده
    من تا حالا بیشتر از 15 تا میل زدم و فقط 2 تا جواب به درد نخور گرفتم
    میخوام ببینم به میلم ربط داره یا نه؟
    اگه آره با چی میل بزنم؟!

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط Zahra21 نمایش پست ها
    دوستان من چند روزه فارغ التحصیل شدم و دانشگاه ایمیلو به alumni....ac.ir تبدیل کرده
    من تا حالا بیشتر از 15 تا میل زدم و فقط 2 تا جواب به درد نخور گرفتم
    میخوام ببینم به میلم ربط داره یا نه؟
    اگه آره با چی میل بزنم؟!
    As long as your email is not filtered by university system and delivered to the professor, you are fine.
    I think for US you can use gmail which is popular here and even universities are connecting their email services with google.

Selecting an appropriate subject, targeting correct professors , writing your email in an efficient way and send it in a right time will help you to get back from professors.
    By the way, 2 good answers out of 15 emails is still a good record ( think about 1 good answer out of 50-70 emails), I hope you dont expect to get above 10 good answers out of 15 emails!

Good Luck
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

پیش فرض پاسخ : برای تماس از چه نوع ایمیلی استفاده کنم: آکادمیک یا غیر آکادمیک؟

با سلام خدمت دوستان عزیز
    افرادی که رشته های برق و کامپیوتر و آی تی و کلیه گرایش هاشون رو دارن میتونن با عضویت در IEEE ایمیل آگادمیک به فرم زیر بگیرند. your name@ieee.org که هم وجه خوبی داره و هم صرف عضویتش یه رزومه خوبی میشه براتون و صد درصد میتونید مطمئن بشید که به اسپم نمیره. هزینه عضویت سالانه 27 دلار هست ولی اواسط هر سال میلادی میتونید نیم بها با 13.5 دلار عضو بشید. اگه سوالی داشتید پیام خصوصی بدید.

Member manizani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    civil engineering- Khajeh Nasir

سلام دوستان
    من یک ایمیل دارم که با پسوند engineer.com @ بنظرتون این ایمیل بهتره واسه مکاتبه یا اینکه از gmail استفاده کنم؟
    **Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve**

با سلام خدمت تمامی اساتید گرامی
    اگه سوالم تکراریه ببخشید اخه نتونستم جوابمو پیدا کنم.
    بنده ادمین وبسایتی تخصصی و مرتبط با رشته تحصیلیم هستم و قصد اپلای برای دکتری دارم.
    به نظر دوستان بهتره برای مکاتبه با اساتید از ایمیل ادمین سایت استفاده کنم یا از طریق جیمیل اقدام کنم؟
    پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط kahroba2000 نمایش پست ها
    بنده ادمین وبسایتی تخصصی و مرتبط با رشته تحصیلیم هستم و قصد اپلای برای دکتری دارم.
    به نظر دوستان بهتره برای مکاتبه با اساتید از ایمیل ادمین سایت استفاده کنم یا از طریق جیمیل اقدام کنم؟
    اگر پلت فورم این سایت خوبه و مشکلی برای اتچ فایل پیش نمیاد و به طور کلی مطمئنید که ایمیل ها به دست استاد میرسه به نظرم خوبه که با دامین این سایت ایمیل بزنید. موفق باشید
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط kahroba2000 نمایش پست ها
    احتمال اینکه ایمیل ها از دومین های نامشخص و همراه اتچمنت به عنوان اسپم شناخته بشه هست (اساتید معمولا آنتی اسپم های قوی دارند). بهتره از همون جیمیل استفاده کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)