صفحه 3 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 105

موضوع: برای تماس از چه نوع ایمیلی استفاده کنم: آکادمیک یا غیر آکادمیک؟

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : کسی میدونه Georgia Tech ایمیل های Yahoo رو ***** میکنه یا نه؟

سلام

من جی تک پذیرش دارم و اگرچه ایمیل دانشگاهی داشتم اما با همون ایمیل یاهو از پیدا کردن استاد تا الان دارم باهاشون مکاتبه میکنم و مشکلی نبوده- سایت یا همون وبگاه! ایمیل دانشگاهی من یکی در میون ایمیل می فرستاد و چهار تا یکی ایمیل میگرفت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برای تماس از چه نوع میلی استفاده کتم: آکادمیک یا غیر آکادمیک؟

من لیسانس دارم و به ایمیل دانشگاه دسترسی ندارم، ایمیل معتبر دیگه ای هم هست که بشه ازش استفاده کرد و ***** نشه؟
    به کجا چنین شتابان <br />گون از نسیم پرسید

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hon-mr
    من لیسانس دارم و به ایمیل دانشگاه دسترسی ندارم، ایمیل معتبر دیگه ای هم هست که بشه ازش استفاده کرد و ***** نشه؟
    از همین ایمیل های معمولی استفاده کن. من از hotmail استفاده کردم . کارام راه افتاده........

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

داشتن ایمیل دانشگاهی الزامی نیست ولی من توصیه می کنم از طریق دوستانتون یا دانشجویان ارشد، یه ایمیل دانشگاهی تهیه کنی.

بعضی از اساتید ایمیلهایی رو که از سایتهای تجاری مثل یاهو و جی میل و... می آیند رو ***** می کنند و نامه شما رو اصلا نمی بینند!

ولی همونطور که گفتم بعضیها و نه همه

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sjjpo2002
    داشتن ایمیل دانشگاهی الزامی نیست ولی من توصیه می کنم از طریق دوستانتون یا دانشجویان ارشد، یه ایمیل دانشگاهی تهیه کنی.

بعضی از اساتید ایمیلهایی رو که از سایتهای تجاری مثل یاهو و جی میل و... می آیند رو ***** می کنند و نامه شما رو اصلا نمی بینند!

ولی همونطور که گفتم بعضیها و نه همه
    این مورد احتمالش خیلی خیلی کمه و استفاده از جی میل و ..... معمولا مشکلی ایجاد نمی کنه. من تجربه استفاده از hotmail رو دارم و به مشکلی بر نخوردم.

احتمالش معلوم نیست چقدره چون نمی شه بررسی کرد که استادهای سراسر دانشگاه ها چه اخلاقی دارند. به هر حال به دلیل رقابت شدید ***** های مختلفی سر راه متقاضیان قرار می دن که هر کدوم هم یه فلسفه ای برای خودشون دست کم داره مثلا gre یا تافل یا ... ممکنه یه نفر هم بخواد از بین 100 میلی که در روز دریافت میکنه یه تعدادی رو به دلیل اینکه از میل دانشگاه نیستند به یه دلیل شخصی ***** کنه و نگاه نکنه اصلا.
    من خودم همه ی میل هام رو با جی میل زدم به هر حال همه چیز رو نمی شه کنترل کرد!
    HOPE, GIVES YOU WINGS

Senior Member saheb آواتار ها

مورد من بر عكس ايت من با ايميل سركار مي دادم هيچ كس جوابم را نمي داد بر عكس با ايميل ياهو اكثرا جواب مي دادند
    زمان ايميل زدن را هم در نظر بگيريد
    شنبه يك شنبه نباشه ترجيحا طوري ميل بزنيد كه صبح دوشنبه باشه و ميل شما جزو اولين ايميل ها باشه
    HAPPINESS

Junior Member

پیش فرض اهمیت نوع ای میل (آکادمیک یا غیر آکادمیک) در فرستادن میل به اساتید

سلام
    یه سوال اساسی داشتم. می شه از میل دانشگاهی یکی دیگه استفاده کرد . من فارق تحصیل شدم و متا سفانه ایمیل دانشگاهی نگرفتم. می تونم از ایمیل یکی از دوستام استفاده کنم (البته اسمشو روش گذاشته که با اسم من زمین تا اسمون فرق داره)؟؟؟الان همهی ایمیل ها رو با gmail زدم که هیچ جوابی بهم ندادن نمیدونم به دستشون نرسیده یا نمیخوانم؟در ضمن برای دانشگاهای کانادا میل میزنم. چی کار کنم؟؟؟؟

پیش فرض پاسخ : مشکل.لطفا راهنمایی کنید

با توجه به اینکه اسم خودشو روش گذاشته فکر نمی کنم دیگه به درد شما بخوره .

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : مشکل.لطفا راهنمایی کنید

من فکر نمیکنم اون فدر ها هم که بچه ها میگن تاثیر داشته باشه! من با ایمیل دانشگاه دارم میل میزنم ولی تا حالا کسی جوابم رو نداده!!( البته از دیروز شروع کردم به میل زدن!!!) گفتم که نا امید نشید!
    بدون مرز و محدوده / وطن یعنی همه دنیا...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)