صفحه 5 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 105

موضوع: برای تماس از چه نوع ایمیلی استفاده کنم: آکادمیک یا غیر آکادمیک؟

پیش فرض پاسخ : برای تماس از چه نوع میلی استفاده کتم: آکادمیک یا غیر آکادمیک؟

Make sure that your academic email would work till you get your finanicla support. Considering that, I decided to contact with gmail.
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

پیش فرض پاسخ : برای تماس از چه نوع میلی استفاده کتم: آکادمیک یا غیر آکادمیک؟

سلام دوستان سوالي داشتم اگر جواب بديد ممنون ميشم.

من چند تا ايميل دارم كه در زير نام بردم به نظرتون با كدوم تماس بگيرم با استاد بهتره و احتمال اينكه Spam شناخته بشه كمتره.

1. Yahoo
    Gmail .2
    hotmail .3
    4. ايميل محل كارم ( البته بعضي وقتها نا مطمئن به نظر مياد ولي تو شركت تقريبا"شناخته شده اي تو زميته رشته خودمه
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

Senior Member

پیش فرض پاسخ : مشکل.لطفا راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط countdown
    حالا ددلاینشون هر وقت که باشه
    اگه مدارکتون بخصوص تافل و جی ار یی دستتون هستش شک نکنید که هرچه زود تر- بهتر
    تو همین دانشگاهی که من میرم استاده رو من اول شهریور پارسال پیدا کردم و با خون دل تا دیروز هم نگهش داشتم فردا رو نمیدونم
    با countdown جان موافقم. من خودم از اول تابستون شروع کردم واسه تابستون سال بعد !!!!!
    با چند تا استاد حتی رفیق شده بودم و خیالم راحت بود. همیشه برای ارتباط با استاد دیره. عجب جمله ای شد !

Senior Member

پیش فرض پاسخ : مشکل.لطفا راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط Majid_1981
    سلام...من توصیه میکنم که اگر هم ایمیل دانشگاهی دارید ازش استفاده نکنید چون چند مدت بعد از فارغ التحصیلی دیگه تضمینی نیست که بتونید ازش استفاده کنید (حداقل دانشگاه صنعتی خواجه نصیر اینطور بود...)...همون یاهوو و جی میل قابل قبول هست نگران نباشید...
    در مورد ایمیل :

واسه برقیا و کامپیوتری ها می گم. یکی از فلسفه های ایمیل های رسمی IEEE که اگه
    عضو باشین بهتون تعلق میگیره همینه. هم فوق باکلاسه هم حالت ماسک داره یعنی مثلا همون
    ایمیل یاهو یا ... خودتون هست که میتونین آخر متن ایمیلتون آدرس ایمیل IEEE رو بذارین که دیگه مشکل
    فارغ التحصیلی و... نداشته باشین.

ایمیل دانشگاهی هم داشتنش خوبه چون اولا بعضی جاها که بهتون جواب نمی دن ایمیل های رایگان
    رو ***** می کنن (فقط بعضی جاها) در ضمن بعضی ژورنالا برای سابمیت کردن مقاله اصلا ایمیلهای رایگان
    رو قبول نمیکنن. واسه اپلای کردن نداشتین هم خیییلی مهم نیست.

پیش فرض چیکار کنیم که ایمیلمون به استاد ***** نشه "ویژه مهندسان نفت"

یکی‌ از دغدغه‌های دوستان اینه که ایمیلی‌ که به استاد یا... میزنن ممکنه به وسیلهEmail Provider استاد ***** بشه و اصلا به دست اون نرسه،راه حل اینه که از ایمیل دانشگاهی یا شرکتی استفاده کنید اما کسانی‌ که دسترسی‌ به اینجور ایمیل‌ها ندارن می‌تونن از SPE email استفاده کنن. SPE برای دانشجویان نفت، این امکان رو فراهم آورده که اگه عضو SPE بشن بهشون یه account ایمیل هم بده، عضویت در SPE پولییه ( عضویت دانشجویی سالی‌ ۱۲ دلار هستش) که هزینیه اونو هر سال یه شرکت نفتی‌ واسه دانشجو‌ها متقبل میشه. پس شما به رایگان میتونید یهAccount SPEمیل داشته باشی‌ یعنی‌ yourname@spemail.org
    با این ایمیل نسبت به ایمیل یاهو، جیمیل،مطمنید که دیگه ایمیلتون اسپم نمیشه و هم اینکه Professional تر و موجه تر به نظر میاید و ممکنه استاد سریعتر جواب بده.
    برای شروع به http://www.spe.org/spe-app/spe/membe...nspe/index.htm برید
    اگه مطلب مفید بود دکمهٔ تشکر رو بزنید

madx22
    Guest

پیش فرض پاسخ : چیکار کنیم که ایمیلمون به استاد ***** نشه "ویژه مهندسان نفت"

من چند وقت پیش می خواستم از اونجا ایمیل بگیرم اما پیغام داد که برای کشور شما نمی تونیم ایمیل بدیم !!!

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

من خودم این ایمیل رو داشتم ولی از ایمیل یاهو استفاده کردم و برای همه استادها تو همه دانشگاههایی که رشته نفت رو داشتم با همین ایمیل یاهو میل میزدم و تقریبا تمام استادها هم بهم جواب میدادن. حالا یکی بلافاصله جواب میداد، یکی دیرتر یا یکی بعد 3-2 تا ایمیل زدن. فکر نمیکنم *****ی در کار باشه ولی این بستگی به رزومه شما داره که بهت جواب بدن یا ندن. اگه رزومه قابل توجهی نداشته باشید کمتر استادی به خودش زحمت جواب رو میده.
    ولی در مجموع من چون با این ایمیل آشنایی دارم اون رو توصیه میکنم و به نظر من خوب هست ازش استفاده بشه. ضمن اینکه تا جایی که میدونم مشکلی در گرفتنش نیست و فقط باید عضو SPE باشید که عضویت هم مجانی هست.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

To madx دوست عزیز، شما میتونی‌ یه کشور دیگه انتخاب کنی‌

To vahidوحید عزیز ، ببینید ***** شدن ممکنه کاملا حساب شده و ممکنه کاملا تصادفی باشه، خود من در کامل ناباوری چن تا ایمیل از یه دانشگاه معتبره اوروپایی رو که منتظرش بودم بعد از ۲ هفته تو اسپم باکس‌ام دیدم. داشتن رزومهٔ قوی شرط اول، اما واسه احتیاط و با توجه به بحثیه که تو قسمت CV همین فروم انجام شد، فکر می‌کنم استفاده از این ایمیل بهتر باشه
    همین ایمیل هم ممکنه ***** شه، اما احتمالش نسبت به یاهو کمتره

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

محمد جان

من هم شده که ایمیلی از اون طرف برام به باکس خودم بیاد و بره توی اسپم. در ابله بودن یاهو همین بس که ایمیلی که خودم به خودم زدم رو فرستاد به اسپم باکس. اما فکر نمیکنم برعکس این حالت صادق باشه. یعنی چون ایمیل اونا رفته تو اسپم شما، پس ایمیل شما هم میره تو اسپم اونا. من هم مثل وحید جان تمام مکاتباتم رو با ایمیل یاهو انجام دادم و از جاهایی که باید جواب میگرفتم، گرفتم. ضمنا این که وقتی با ایمیل موسسه هم کار میکنم ، ایمیل هایی که با یاهو یا جیمیل از طرف بچه ها میاد، به راحتی به دستم میرسه.
    با عرض پوزش از همه دوستان گرامی‌، به دلیل برخورد نامناسب مدیران انجمن، از ادامه فعالیت معذورم

دوستان

http://www.applyabroad.org/forum/ind...21302#msg21302
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...51338#msg51338
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...5599#msg105599
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...89390#msg89390
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...2613#msg102613
    موارد متناقضی در این مورد در لینکای بالا مطرح شده، نمیشه نتیجه گیری کرد، بطور کلی‌ میشه گفت اگه کسی‌ یه ایمیل غیر از یاهو،جیمیل داشته باشه، بهتره واسه اطمینان استفاده کنه، اگه هم نداشته باشه خیلی‌ سخت نگیره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)