صفحه 6 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 105

موضوع: برای تماس از چه نوع ایمیلی استفاده کنم: آکادمیک یا غیر آکادمیک؟

پیش فرض کسی تجربه داره که ایمیلش به SPAM / BULK رفته باشه؟

سلام
    کسی تجربه اینو داره که ایمیلی که فرستاده بعدا فهمیده باشه به SPAM یا BULK رفته؟

من میخوام از GMail ارسال کنم. نمیدونم آیا به دستشون میرسه یا نه.

پیش فرض پاسخ : کسی تجربه داره که ایمیلش به SPAM / BULK رفته باشه؟

بله. با Gmail قریب به اتفاق یا به اسپم میره یا میون ایمیل‏های زیادی که به دستشون میرسه بهش توجهی نمیکنن. به نظر من از ایمیل دانشگاهی اگر براتون مقدوره مطمئن تره و توجه اساتید رو جلب میکنه به خوندن. یا از یک اکانت شخصی.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

سلام. امروز یه ایمیل از طرف دانشگاه خودم اومد با این متن:
    "به اطلاع می رساند که متاسفانه مشکل سرویس دهنده های نام دامنهمربوط به دامنه های .ir که برای مدتی برطرف شده بود دوباره پیش آمده است. در نتیجه این مشکل، دسترسی به سرورهای دانشگاه از خارج از دانشگاه به طور تصادفی امکان پذیر نیست. همچنین ممکن است نامه های ارسال شده به شما در مبدا با پیغام خطایی مانند Domain name not found برگشت بخورد. با توجه به اینکه حل این مشکل از سمت دانشگاه امکان پذیر نیست این موضوع به اطلاع سازمان مسئول (مرکز تحقیقات فیزیک نظری) رسانیده شده است.
    لازم به ذکر است که این مشکل در سطح کشور می باشد و بر روی تمام دامنه هایی که به .ir ختم می شوند (مانند تمام دانشگاههای کشور و سازمانهای دولتی) تاثیر خواهد گذاشت. "
    می خواستم ببینم شما هم این مشکل رو دارید. چون موضوع مهمی هستش. شاید ایمیل هایی که واستون میفرستن به میل دانشگاهتون نرسه. ببخشید اگه جاش نبود. نمی دونستم کجا بیارمش مجبور شدم اونجایی که بیشترین بازدید رو داره بیارمش
    (من خودم با جواب ندادن های مشکوک مواجه شد. حتی temp)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_7730 نمایش پست ها
    سلام. امروز یه ایمیل از طرف دانشگاه خودم اومد با این متن:
    "به اطلاع می رساند که متاسفانه مشکل سرویس دهنده های نام دامنهمربوط به دامنه های .ir که برای مدتی برطرف شده بود دوباره پیش آمده است. در نتیجه این مشکل، دسترسی به سرورهای دانشگاه از خارج از دانشگاه به طور تصادفی امکان پذیر نیست. همچنین ممکن است نامه های ارسال شده به شما در مبدا با پیغام خطایی مانند Domain name not found برگشت بخورد. با توجه به اینکه حل این مشکل از سمت دانشگاه امکان پذیر نیست این موضوع به اطلاع سازمان مسئول (مرکز تحقیقات فیزیک نظری) رسانیده شده است.
    لازم به ذکر است که این مشکل در سطح کشور می باشد و بر روی تمام دامنه هایی که به .ir ختم می شوند (مانند تمام دانشگاههای کشور و سازمانهای دولتی) تاثیر خواهد گذاشت. "
    می خواستم ببینم شما هم این مشکل رو دارید. چون موضوع مهمی هستش. شاید ایمیل هایی که واستون میفرستن به میل دانشگاهتون نرسه. ببخشید اگه جاش نبود. نمی دونستم کجا بیارمش مجبور شدم اونجایی که بیشترین بازدید رو داره بیارمش
    (من خودم با جواب ندادن های مشکوک مواجه شد. حتی temp)
    با سلام

بله منم امروز یک همچین ایمیلی بدستم رسید، ولی از اون جایی که از Gmail برای میل زدن به استاد ها استفاده می کنم نگران نیستم. بعضی بچه ها توصیه می کنن از میل دانشگاه باید استفاده کرد ولی من تا به حال مشکلی با این قضیه نداشتم چون با اینکه از Gmail استفاده می کنم استادها جوابم رو می دن به شما هم توصیه می کنم اگر نگران هستید می تونید از Gmail استفاده کنید. (البته شنیدم بعضی از دانشگاه ها Gmail و Yahoo رو ***** می کنن که نمی دونم چقدر صحت داره!)

با آرزوی موفقیت

Senior Member Simplex آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad.A نمایش پست ها
    با سلام

بله منم امروز یک همچین ایمیلی بدستم رسید، ولی از اون جایی که از Gmail برای میل زدن به استاد ها استفاده می کنم نگران نیستم. بعضی بچه ها توصیه می کنن از میل دانشگاه باید استفاده کرد ولی من تا به حال مشکلی با این قضیه نداشتم چون با اینکه از Gmail استفاده می کنم استادها جوابم رو می دن به شما هم توصیه می کنم اگر نگران هستید می تونید از Gmail استفاده کنید. (البته شنیدم بعضی از دانشگاه ها Gmail و Yahoo رو ***** می کنن که نمی دونم چقدر صحت داره!)

با آرزوی موفقیت
    نكته بسيار خوبيه. من هم از ايميل دانشگاه فقط توي مقاله‌ها استفاده مي‌كنم و توي رزومه كنار ايميل gmail مي‌نويسمش. اما همه ايميل‌هاي مهم رو از gmail مي‌زنم و توي همه فرم‌ها هم همين رو مي‌نويسم و هيچ وقت برايم مشكلي پيش نيومده كه دانشگاهي با gmail يا yahoo مشكل داشته باشه،‌ اصلا دليلي براي اين‌كار وجود نداره.

نكته مهم اين كه، با pop3 جيميل مي‌تونيد ايميل‌هاي دانشگاه يا شركتتون رو توي جي‌ميل بخونيد و از توي جيميل هم با آدرس ايميل دانشگاه يا شركت ايميل بزنيد، جوري هم تنظيمات رو اعمال كنيد كه وقتي با آدرس ايميل دانشگاه از توي جي‌ميل نامه مي‌زنيد آدرس reply آن آدرس جي‌ميل‌تون باشه. يعني مي‌ريد از توي جي‌ميل با آدرس ايميل دانشگاه ايميل مي‌زنيد و اگر طرف براي جواب دادن نامه شما رو reply كنه، نامه به آدرس جي‌ميل شما بره نه دانشگاه. از امكانات فوروارد كردن هم استفاده كنيد تا يك نسخه از تمام ايميل‌هايي كه مي‌خواهيد (مثلا اونايي كه با آدرس دانشگاه فرستاديد) بره به اكانت دانشگاه‌تون.

خلاصه با اين وضعيت سرورهاي دانشگاه و حالا هم كل دامين‌هاي ir، بايد از امكانات مجاني جي‌ميل استفاده كرد تا مشكلي پيش نياد. اگر تنظيمات اكانت‌ها رو درست انجام بديد هميشه دست كم يك نسخه از ايميل‌هاتون رو مي‌تونيد داشته باشيد.
    من كه با اينكار هميشه سه نسخه از همه ايميل‌هاي مهم دارم، هم توي ايميل دانشگاه، هم جي‌ميل هم ياهو، و تقريبا هيچ وقت با فيلتر شدن جي‌ميل و خراب شدن سرور دانشگاه مشكلي برام پيش نيومده.
    ویرایش توسط Simplex : September 11th, 2010 در ساعت 07:08 PM

Junior Member

من به یکی از اساتید دانشگاه USC دوبار میل زدم، با اینکه زمینه کاری مشترک داریم بازم جوابم رو نداده. از Gmail استفاده می کنم. می خواستم ببینم کسی از بچه ها می دونه Gmail در این دانشگاه فیل*تره یا نه؟
    ویرایش توسط shamim65 : September 21st, 2010 در ساعت 10:54 PM دلیل: درج *محض احتیاط

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

من به یکی از اساتید دانشگاه USC دوبار میل زدم، با اینکه زمینه کاری مشترک داریم بازم جوابم رو نداده. از Gmail استفاده می کنم. می خواستم ببینم کسی از بچه ها می دونه Gmail در این دانشگاه فیل*تره یا نه؟
    سلام،

دوست خوبم تا جایی که خاطرم هست پارسال که فیل*تر نبود. کلا" خیلی کم دانشگاههایی هستن که gmail رو فیل*تر کردن. شاید آخرین دلیل برای جواب ندادن یک استاد بتونه فیل*تر شدن ایمیل باشه. خیلی موارد پیش میاد که علی رغم تشابه بسیار بین کار شما با استاد باز هم جواب نمیده. شاید open position نداره، خوشش نیومده یا اصلا" ایمیلتون رو نخونده باشه. البته داشتن ایمیل آکادمیک شاید بیشتر باعث جلب توجه استاد بشه، اما به شخصه فکر می کنم تاثیرش ناچیز باشه. پیروز باشید.
    ویرایش توسط shamim65 : September 21st, 2010 در ساعت 10:57 PM دلیل: درج* محض احتیاط
    The best way to predict the future is to invent it

Junior Member

سلام من موندم بین ایمیلهای Gmail ، دانشگاه و موسسه IEEE(مال برقیهاست و خیلی اعتبار داره) که دارم با کدوم به استادا ایمیل بزنم. ایمیل دانشگاه بعضی وقتها خراب میشه و زیاد بهش اطمینان ندارم. gmail تا اونجایی که فهمیدم خوبه ولی ممکنه بعضی جاها فیل*تر باشه و همچنین به نظرم یکم غیر آکادمیکه. ایمیل IEEE خوبه ولی می ترسم یه وقتی ایران رو تحریم کنن و عضویت ایرانیها تو IEEE رو لغو کنن و درنتیجه این ایمیل بسته بشه.
    لطفا راهنماییم کنین.
    ویرایش توسط shamim65 : October 2nd, 2010 در ساعت 11:48 PM دلیل: درج*

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

پیش فرض پاسخ : برای تماس از چه نوع میلی استفاده کنم: آکادمیک یا غیر آکادمیک؟

دوستان سلام
    جیمیل یه گزینه داره که Send mail as. من از توی جیمیل با ایمیل دانشگاهیم با استاد ها ایمیل میزنم ولی تا امروز خیلی کم جواب دادن. سئوالم اینه که امکان داره دامنه جیمیل کلا بلاک شده باشه و به خاطر اون اصلا استاد ایمیل رو نگیره؟
    ممنون
    به جای اینکه به من بگید مُخ-Ø بگید مُخ-$.

من تو یه هفته اخیر چند بار با یه استاد توی USC ارتباط برقرار کردم و جوابمو میده (با Gmail).

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)