صفحه 7 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 105

موضوع: برای تماس از چه نوع ایمیلی استفاده کنم: آکادمیک یا غیر آکادمیک؟

ApplyAbroad Veteran
    Arash_Mohebi7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UT

پیش فرض پاسخ : برای تماس از چه نوع میلی استفاده کنم: آکادمیک یا غیر آکادمیک؟

سلام.
    دوستانی که دانشگاه تهران میخونن از ایمیل دانشگاه استفاده میکنن... ؟متاسفانه برای دانشگاه تهران فقط از طریق خوابگاه و دانشگاه قابل استفادست ... تهرانیا چیکار کنن ؟؟؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash_Mohebi7 نمایش پست ها
    سلام.
    دوستانی که دانشگاه تهران میخونن از ایمیل دانشگاه استفاده میکنن... ؟متاسفانه برای دانشگاه تهران فقط از طریق خوابگاه و دانشگاه قابل استفادست ... تهرانیا چیکار کنن ؟؟؟
    Are you SURE about it?
    I use ECE email. and i can easily check it from every where.
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

Junior Member

دوستان نظرشون در مورد اسنفاده از domain شخصی چیه؟
    من یک ایمیل به صورت info@*****.info دارم.آیا استفاده از آن تاثیر دارد؟ مثبت یا منفی؟

Junior Member

پیش فرض نظرخواهی در مورد استفاده از سرور www.mail.com بررای ارتباطات آکادمیک

دوستان سلام
    میخواستم نظرتون رو در مورد استفاده از اسرور ایمیل سایت www.mail.com برای تماس یا اساتید و کارهای آکادمیک رو جویا بشم ینظرتون فرقی با جی میل یا یاهو و غیره داره باتوجه به اینکه میتونی برای میلت یه دامین مخصوص به رشته ات رو هم انتخاب کنی مثلا youname@physiecs.net آیا یک چنین ایملی بهتر از ایمیلهای یاو وجی میل نیست
    با تشکر

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی در مورد استفاده از سرور www.mail.com بررای ارتباطات آکادمیک

با سلام.سایت خوبی معرفیکردید خیلی ممنونم.اما یه نکته رو بهتر بگم که استادا به همه ی ایمیل ها نگاه می کنند و فرقی نداره از کدوم سروراستفاده می کنید ولی با این حال بعضی استادها ایمیل های ارسال شده از جیمیل و یاهو و ...رو ***** می کنند.با تشکر

بچه ها من از اجی میل استفاده کردم و تجربم رو در این مورد می گم: از استادای دانشگاههای زیر جواب گرفتم( مثبت یا منفی)، این به این مفهومه که ایمیلمو گرفتن:
    The university of California at berkeley, CA
    University of Illinois at Urbana Champain
    Purdue University, West Lafayette
    University of Texas at Austin
    Northwestern University, Evanston
    Texas A&M University, Colledge Station
    University of Washington, Seattle
    University of Maryland, College Park
    University of Florida, Gainesville
    The Arizona State University, Tempe
    Northeastern University, Boston
    New york university, Brooklyn
    University of Toronto, CA
    پس به نظرم اصلا نگران این نباشید که اگر غیر رسمی باشه ایمیلتون رو نگیرن.
    Fear not that thy life shall come to an end, but rather that it shall ever have a beginning. --John Henry Newman

ApplyAbroad Veteran
    shabgard66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

شما بیشتر رو متن و سابجکت ایمیل نگران باش تا نوع ایمیلت.
    من با جیمیل به 200 تا دانشگاه زدم از 150 تا جواب گرفتم و مطمئنم اونایی که جواب ندادن به خاطر نوع ایمیل نیست.

Member homo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک، طراحی کاربردی، زیرگرایش بایو

منم موافقم که استادا زیاد به این چیزا توجه نمی کنن. ایمیل سرور کمترین اهمیت رو تو پروسه داره. فکرشو نمی تونم بکنم استادی یاهو و جی میل رو ***** کنه! البته من تجربه خیلی ناچیزی دارم.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط homo نمایش پست ها
    منم موافقم که استادا زیاد به این چیزا توجه نمی کنن. ایمیل سرور کمترین اهمیت رو تو پروسه داره. فکرشو نمی تونم بکنم استادی یاهو و جی میل رو ***** کنه! البته من تجربه خیلی ناچیزی دارم.
    استاد *****نمیکنه، سیستم ایمیل بعضی دانشگاه ها ***** می کنه! ولی کلا سرور چیز مهمی نیست. ایمیل بزنید.
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

نقل قول نوشته اصلی توسط majidi123 نمایش پست ها
    استاد *****نمیکنه، سیستم ایمیل بعضی دانشگاه ها ***** می کنه! ولی کلا سرور چیز مهمی نیست. ایمیل بزنید.
    بعید می دونم *****ینگ دانشگاهها ایمیلهای yahoo ، gmail و ... رو ***** کنن. به خاطر اینکه دانشگاهها از اپلیکنتهای زیادی از سراسر دنیا ایمیل می گیرند که خیلیاشون از همین ایمیلها استفاده می کنند.
    من تو پروسه اپلای با دانشگاههای زیادی با منشیها، مسوولان تحصیلات تکمیلی و ... از طریق همین ایمیلها مکاتبه کردم و بهم جواب دادن. اما اساتید قضیشون فرق می کنه و دلیلی نداره به همه جواب بدن، اگه اساتیدی جواب ندن ایمیلو احتمالا گرفتن ولی شاید از رزومه خوششون نیومده جواب بدن، یا اصلا سیاستشون اینه که جواب ندن.
    در کل ایمیل بزنید و نگران نباشید ایمیلتون رسمی نیست اصلا اهمیتی نداره. مکاتبه کنید، روابط عمومی خوب توی مکاتبات خودش یک هنره.
    Fear not that thy life shall come to an end, but rather that it shall ever have a beginning. --John Henry Newman

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)