صفحه 8 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 105

موضوع: برای تماس از چه نوع ایمیلی استفاده کنم: آکادمیک یا غیر آکادمیک؟

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی در مورد استفاده از سرور www.mail.com بررای ارتباطات آکادمیک

نقل قول نوشته اصلی توسط lf8059 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    میخواستم نظرتون رو در مورد استفاده از اسرور ایمیل سایت www.mail.com برای تماس یا اساتید و کارهای آکادمیک رو جویا بشم ینظرتون فرقی با جی میل یا یاهو و غیره داره باتوجه به اینکه میتونی برای میلت یه دامین مخصوص به رشته ات رو هم انتخاب کنی مثلا youname@physiecs.net آیا یک چنین ایملی بهتر از ایمیلهای یاو وجی میل نیست
    با تشکر
    من هم همین سوالو دارم که آیا این سرور خیلی بهتر از اون یکی ها نیست؟
    Hayat geleceğı paylaşınca Güzel

Senior Member Simplex آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی در مورد استفاده از سرور www.mail.com بررای ارتباطات آکادمیک

نقل قول نوشته اصلی توسط rise نمایش پست ها
    من هم همین سوالو دارم که آیا این سرور خیلی بهتر از اون یکی ها نیست؟
    یعنی اگر توی ایمیل کسی اسمی از رشته اش باشه دیگه خیلی شانسش می ره بالا؟
    به نظرم اصلا حتی یک لحظه هم فکرتون را با این بحث ها سرگرم نکنید، شما با رزومه خوب با هر ایمیلی که خواستید ایمیل بزنید، مطمئن باشید نتیجه می گیرید، با رزومه بد هم با هر ایمیلی خواستید بزنید، شانستون خیلی پایینه. اصلا هیچ .قت هیچ جا ندیدم کسی از نوع ایمیل خاصی بد بگه.

پیش فرض پاسخ : برای تماس از چه نوع میلی استفاده کنم: آکادمیک یا غیر آکادمیک؟

من با email yahoo خودم ارتباط برقرار كردم اولش براي جواب كمي طول كشيد ولي بعد از جواب اول اكثرا ظرف چند ساعت جواب ميدادند . اما شايد معدود دانشگاهي باشد كه اين چنين فيلتري داشته باشند ...

اگر ايران زندگي ميكنيد: بدون شك ميل غيرآكادميك, ترجيحا جيميل به جاي ياهو.
    اختلالات اينترنت در سال گذشته باعث شد كه سرورهاي دانشگاه ها كه داخل كشور بودن خيلي از ايميل ها رو دريافت نكنن. اينه كه ممكنه استاد بهتون جواب بده و شما جوابشو نگيريد.

با AOL میشه زد؟
    من ایمل داتشگاه دارم ولی نمی دونم بعضی مواقع ایمیل سند میشه ولی نمیرسه
    AOL ******** نمیشه ؟

من هم موافقم ، ایمیل های سازمانی در ایران احتمال دریافت نکردن رو دارند
    در ضمن بیشتر دانشگاه ها بعد از فارق التحصیلی ایمل شما رو می بندند

ApplyAbroad Senior Veteran
    artemis_743 آواتار ها

من تا به حال میتونم بگم 90% ایمیل هامو به دانشگاه های کانادا و آمریکا جواب گرفتم. چه به graduate coordinatorها و چه به استادا. فقط هم از Gmail استفاده کردم. زیاد خودتون رو درگیر فکر کردن به این مسائل نکنید.
    ویرایش توسط artemis_743 : October 9th, 2012 در ساعت 09:10 PM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسی تجربه داره که ایمیلش به SPAM / BULK رفته باشه؟

من از ایمیل دانشگاهی استفاده می کنم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی

من تازه می خوام میل زدن رو شروع کنم، بالاخره با جی میل بزنم یا نه؟ ممکن تو چند روزه آینده نشه ازش استفاده کرد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی

نقل قول نوشته اصلی توسط shabgard66 نمایش پست ها
    شما بیشتر رو متن و سابجکت ایمیل نگران باش تا نوع ایمیلت.
    من با جیمیل به 200 تا دانشگاه زدم از 150 تا جواب گرفتم و مطمئنم اونایی که جواب ندادن به خاطر نوع ایمیل نیست.
    می دونم سوالم به موضوع اصلا مرتبط نیست می شه بگید بالاخره شما عنوان ایمیاتون چی زدید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)