صفحه 9 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 105

موضوع: برای تماس از چه نوع ایمیلی استفاده کنم: آکادمیک یا غیر آکادمیک؟

Member younalta آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech Eng - NCSU

پیش فرض پاسخ : برای تماس از چه نوع میلی استفاده کنم: آکادمیک یا غیر آکادمیک؟

نقل قول نوشته اصلی توسط changiz_khan نمایش پست ها
    می دونم سوالم به موضوع اصلا مرتبط نیست می شه بگید بالاخره شما عنوان ایمیاتون چی زدید؟
    به تاپیک مربوطه مراجعه کنید.

http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post968041

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی در مورد استفاده از سرور www.mail.com بررای ارتباطات آکادمیک

نقل قول نوشته اصلی توسط rise نمایش پست ها
    من هم همین سوالو دارم که آیا این سرور خیلی بهتر از اون یکی ها نیست؟
    بنظر من اصلا خودتون درگیر این مسایل نکنید، سعی کنید از میل سرویس هایی استفاده کنین که شهرت جهانی دارند، بهترین ایمیل فکر می کنم Gmail باشه که حتی ایمیل خیلی از استاد ها هم Gmail هست.
    من با Gmail کارهام را کردم و در کنارش یه وب سایت شخصی هم دادم برام طراحی کردند و آدرس وبسایت شخصیم با پسوند COM که رزومه و نمونه کارهام توش بود را توی ایمیل هام گذاشتم، فکر کنم ایمیلم را خیلی شیک تر کرده باشه از دید اساتید. بنظرم وقتتون را روی همچین کاری بذارید تا ایمیل ، برای من که تاثیر خوبی داشت تو جواب دادن اساتید.قیمت زیادی هم برام نداشت طراحی یه وبسایت شخصی و میارزید به نتیجش، مخصوصا که کسی که برا من طراحی کرد خودش تو کار Apply بود و می دونست چی می خوام و چه کاری باید انجام بده.

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

Feel free to send your emails through any e-mail tools
    It's not important at all
    good wishes

نقل قول نوشته اصلی توسط changiz_khan نمایش پست ها
    من تازه می خوام میل زدن رو شروع کنم، بالاخره با جی میل بزنم یا نه؟ ممکن تو چند روزه آینده نشه ازش استفاده کرد؟
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Member jingolofski آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BS in Mathematics & MS in Electrical Engineering

یک سوال
    اگه پایین ایمیل شرکتیمون کارت ویزیت (signature) طراحی شده باشه با عنوان و شماره تماس و این چیزها اشکالی داره؟؟؟ یا اینکه اون کارت ویزیت رو حذف کنم از توی اوتلوک و بعد ایمیل بفرستم؟؟؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط jingolofski نمایش پست ها
    یک سوال
    اگه پایین ایمیل شرکتیمون کارت ویزیت (signature) طراحی شده باشه با عنوان و شماره تماس و این چیزها اشکالی داره؟؟؟ یا اینکه اون کارت ویزیت رو حذف کنم از توی اوتلوک و بعد ایمیل بفرستم؟؟؟
    دوست عزیز بنظر من کار حرفه ای هست و اتفاقا بنظر من تاثیر مثبتی بر استاد می گذارد که یک شخص حرفه ای و موفق قصد دارد بیاد و زیر نظر ایشان دکتری بخواند.
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

سلام دوستان می خواستم یه تجربه ای را با شما به اشتراک بذارم و اونم اینه که متاسفانه بعد از کلی ایمیل زدن تازه متوجه شدم که چه اشتباهی کردم از ایمیل دانشگاه تهران استفاده نمودم !!! ایمیل ها یی که از طرف اساتید به من فرستاده می شده متاسفانه به من نمی رسد وچرا که امروز چند تا ایمیل از جیمیل خودم به ایمل دانشگاه تهرانم فرستادم هیچ کدوم به من نرسیده !!!

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : برای تماس از چه نوع میلی استفاده کنم: آکادمیک یا غیر آکادمیک؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alexa نمایش پست ها
    سلام دوستان می خواستم یه تجربه ای را با شما به اشتراک بذارم و اونم اینه که متاسفانه بعد از کلی ایمیل زدن تازه متوجه شدم که چه اشتباهی کردم از ایمیل دانشگاه تهران استفاده نمودم !!! ایمیل ها یی که از طرف اساتید به من فرستاده می شده متاسفانه به من نمی رسد وچرا که امروز چند تا ایمیل از جیمیل خودم به ایمل دانشگاه تهرانم فرستادم هیچ کدوم به من نرسیده !!!
    دوست عزیز من هم اخیرا این موضوع را در مورد ایمیلهای اکادمیک دانشگاه ازاد و ایمیلهای مبتنی بر دومین یاهو و جی میل ازمون کردم بنظر من استفاده از این ادرسهای ایمیل ریسک اسپم شدن یا نرسیدن ایمیل را بالا می برد
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

سلام
    من یه ایمیل شخصی برای خودم ساختم به صورت my major name @ my family name . com
    آیا استفاده از این بهتره از ایمیل آکادمیک؟ واینکه آیا ممکنه مشکل امنیتی برام پیش بیاد؟ کسی تجربه ای در این زمینه نداره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک - هوافضا

بچه ها بالاخره از ایمیل دانشگاه تهران استفاده کنیم یا نه؟
    من الان دانشجو ام ولی بهمن فارغ میشم. شنیدم که بعد از فارغ التحصیلی آدرس ایمیل عوض میشه و alumini بهش اضافه میشه، اونوقت ایمیل هایی که به آدرس قبلی میاد چی میشه؟ کلا چی کار کنم راهنمایی کنید مرسی

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidjjapply نمایش پست ها
    بچه ها بالاخره از ایمیل دانشگاه تهران استفاده کنیم یا نه؟
    من الان دانشجو ام ولی بهمن فارغ میشم. شنیدم که بعد از فارغ التحصیلی آدرس ایمیل عوض میشه و alumini بهش اضافه میشه، اونوقت ایمیل هایی که به آدرس قبلی میاد چی میشه؟ کلا چی کار کنم راهنمایی کنید مرسی
    اگر ایمیل آکادمیک دارید، بهتره. با ادمین دانشگاهتون صحبت کنید و بپرسید که تا چند وقت بعد از فراغت از تحصیل، اینباکس فعال هست. یک سری دانشگاه ها تا مدتی بعد از فراغت، همچنان آدرس ایمیل رو فعال نگه میدارند.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)