صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 45 , از مجموع 45

موضوع: اعتبار گذرنامه های صادره از سفارتخانه های ایران

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : اعتبار گذرنامه های صادره از سفارتخانه های ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط milad689 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من و همسرم تو المان دانشجوییم. اعتبار پاسپورت همسرم داره تموم میشه و میخواییم از طریق کنسولگری ایران تمدیدش کنیم. ایا برای تمدید پاسپورت به صورت دانشجویی (رایگان) محل اقامت ایران میخوره تو پاسپورت؟ و اگر اینطور باشه شرایط برگشت به ایران و معتبر کردن پاسپورت همسرم به چه صورته ( از نظر اجازه شوهر)
    با ویزای موقت مثل دانشجویی محل اقامت ایران خواهد خورد حتی اگر گدرنامه در خارج ایران درخواست یا صادر شود
    با اقامت ایران برای خروج نیاز به اجازه همسر به صورت محضری خواهد بود.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    با ویزای موقت مثل دانشجویی محل اقامت ایران خواهد خورد حتی اگر گدرنامه در خارج ایران درخواست یا صادر شود
    با اقامت ایران برای خروج نیاز به اجازه همسر به صورت محضری خواهد بود.
    این اجازه یکبار داده میشه و موقع تمدید فکر نکنم دوباره باید انجام بشه درسته؟
    چون اصولا اقا میتونه هر موقع خواست خانمش رو ممنوع الخروج بکنه و تا وقتی درخواست نده یعنی اون اجازه سر جاش هست.
    اگر اینطور نیست برا کسایی که خارجواز کشور هستن همون سفارت رفتن کافی هست برا اجازه؟

Junior Member

ممنون بابت جوابتون. می تونم این اجازه رو از طریق کنسولگری بدم تا اگر خانومم تنها خواست بره ایران براش مشکلی پیش نیاد؟ (فکر کنم تو سیستم تاک همچین وکالت نامه ای وجود داشته باشه)

Banned

سلام
    این که پاسپورت خارج از ایران تمدید بشه اگر برگرده فرد ایران باید چه کارهایی انجام بده اگر مشکل سربازی نداشته باشه؟

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اگر در پاسپورت تون ویزای معتبر کانادا یا امریکا داشته باشید (توریستی یا دانشجویی یا هر نوع دیگر) بدون ویزا میتوانید به مکزیک و دومینیکن سفر کنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Fairymaid نمایش پست ها
    واقعا؟ من اینو نمی دونستم. بله ویزا دانشجویی دارم. پس با این حساب لااقل دو تا گزینه دیگه به گزینه های معدودم اضافه شد. بی نهایت سپاسگزارم.
    پستها قدیمیه ولی‌ فکر کردم این نکته رو بگم که ویزای آمریکا باید مولتیپل باشه تا بشه به مکزیک (یا هر کشوری) مسافرت کرد و برگشت به آمریکا. با ویزای سینگل آمریکا به محض اینکه از آمریکا خارج بشید، باید همه هفت خوان رستم رو از نو شروع کنید و ویزای جدید بگیرید برای ورود به آمریکا که یک پروسه چند ماهه تا یک ساله و گاهی‌ طولانی تره. در تاپیک‌های مرتبط با ویزای آمریکا توضیح بیشتر هست. یک مطلب مرتبط دیگه هم که در همون تاپیک‌ها توضیح داده شده اینه که سفر به مکزیک برای تمدید ویزای آمریکا شامل ایرانی‌‌ها نمیشه.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)