صفحه 7 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 79

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه غیر انتفاعی

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه غیر انتفاعی

سلام . مدرک لیسانس داتشگاه غیرانتفاعی راچطور می شه زودتر دریافت کرد؟ راهی داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط petrovich21 نمایش پست ها
    سلام . مدرک لیسانس داتشگاه غیرانتفاعی راچطور می شه زودتر دریافت کرد؟ راهی داره؟

با مسئول امور فارغ التحصیلی دانشگاه خودتون صحبت کنید، در ضمن می توانید از مدرک موفق نیز استفاده کنید.

سلام
    کاردانی غیرانتفاعی آبا بودم با معدل ۱۴:۵۳
    کارشناسی غیرانتفاعی جمشید کاشانی با معدل ۱۹:۲۱
    در حال تحصیل در ترم یک ارشد دانشگاه شهید بهشتی-روزانه
    به نظرتون الان میتونم آپلای کنم
    و توی شهید بهشتی درسمو تموم نکنم
    و نامه اشتعال به تحصیل بگیرمو برای تحصیل مجدد در ارشد اقدام کنم
    مشکل سربازی ندارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT---ghiasodin jamshid kashani

سلام...من لیسانسمو موسسه غیاث الدین جمشید کاشانی ابیک بودم(کارشناسی پیوسته)...دو ماه پیش گواهی موقتمو گرفتم گفتند با همون میشه اپلای کرد...ولی گواهی من مهر وزارت علوم نداره و اینکه گفتند 3 تا 4 سال طول میکشه دانشنامه حاضر شه چون هر سال تعداد کمی پرونده برای تعیید میره دانشگاه امام خمینی چون قبول نمیکنند..تکلیف چیه؟به نظرتون زودتر بخوم بهم میدن؟

یک سوال، ما که ناپیوسته بودیم باید ریز نمرات هم کاردانی و هم کارشناسی رو برای مقطع مستر ارسال کنیم ؟
    و اینکه گپ بین این دو مشکی نداره ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه غیر انتفا

سلام خسته نباشید

دوستان من وقتی به دانشگاه درخواست ریزنمرات دادم همون روز بهم دادن ریزنمرات رو فقط روش نوشته کارنامه در یک صفحه و بصورت افقی نمرات بر اساس ترم توش وارد شدن پایین نمرات مهر و امضای مسئولین هست ولی مهر برجسته ای وجود نداره من دو به شک شدم نمیدونم این ریزنمرات همون ریزنمرات اصلیه یا فرق داره کسی میتونه کمکم کنه؟

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar456 نمایش پست ها
    سلام...من لیسانسمو موسسه غیاث الدین جمشید کاشانی ابیک بودم(کارشناسی پیوسته)...دو ماه پیش گواهی موقتمو گرفتم گفتند با همون میشه اپلای کرد...ولی گواهی من مهر وزارت علوم نداره و اینکه گفتند 3 تا 4 سال طول میکشه دانشنامه حاضر شه چون هر سال تعداد کمی پرونده برای تعیید میره دانشگاه امام خمینی چون قبول نمیکنند..تکلیف چیه؟به نظرتون زودتر بخوم بهم میدن؟
    سلام

مهر و امضای خود دانشگاه کاشان روی مدرک موقت شما باشد کافی است.

ارادت

نقل قول نوشته اصلی توسط bitterhani نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید

دوستان من وقتی به دانشگاه درخواست ریزنمرات دادم همون روز بهم دادن ریزنمرات رو فقط روش نوشته کارنامه در یک صفحه و بصورت افقی نمرات بر اساس ترم توش وارد شدن پایین نمرات مهر و امضای مسئولین هست ولی مهر برجسته ای وجود نداره من دو به شک شدم نمیدونم این ریزنمرات همون ریزنمرات اصلیه یا فرق داره کسی میتونه کمکم کنه؟
    سلام

مهر برجسته دانشگاه بایستی پای ریز نمرات تحصیلی شما باشد. اگر اینطور است همین مدرک کافی است.

موفق باشید
    ویرایش توسط maxi1 : July 20th, 2017 در ساعت 02:46 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MRK_2017 نمایش پست ها
    سلام

مهر برجسته دانشگاه بایستی پای ریز نمرات تحصیلی شما باشد. اگر اینطور است همین مدرک کافی است.

موفق باشید
    مهر برجسته رو فقط روی مدرک اصلی میزنن نه روی ریزنمرات اینطور نیست ؟ چون من الان هم ریزنمرات کاردانیم و هم کارشناسیم بدون مهر برجسته هست ولی گواهی اصلی کارشناسیم مهر برجسته داره

نقل قول نوشته اصلی توسط ARASH6 نمایش پست ها
    یک سوال، ما که ناپیوسته بودیم باید ریز نمرات هم کاردانی و هم کارشناسی رو برای مقطع مستر ارسال کنیم ؟
    و اینکه گپ بین این دو مشکی نداره ؟
    سوال من هم همین هست من خودم هم کاردانی رو و هم کارشناسی رو دادم تایید کنن ولی الان برای پذیرش دانشگاه مصلا زده مدرک bachlor بفرستین حالا این نمیدونم قابل قبول هست براشون یا نه چون رشته ی من الان کارشناسیم 72 واحده
    ویرایش توسط maxi1 : July 20th, 2017 در ساعت 02:45 AM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه غیر انتفا

سلام
    کلا جواب من برای تمام افرادی هست که میخوان از دانشگاه غیاث الدین اقدام به رفتن کنند در بقیه دانشگاه ها هم روال تقریبا همینطوره.
    فرآیند گرفتن دانشنامه به دلایلی در دانشگاه های غیر انتفاعی 3 تا 4 سال طول میکشه اما با میشه از این طریقی که میگم اقدام کرد :
    در دانشگاه غیاث الدین : نامه ای به رئیس آموزش دانشگاه یعنی به اقای اسکندری میزنید و توضیح میدید که به دلیل اپلای نیاز فوری به مدرک دارید ، بعد از تایید ایشون نامه رو به اقای فتاحیان در پذیرش فارغ التحصلان میدید دانشنامتون ظرف حداکثر دو ماه (فکر کنم بیشتر نشه به من گفته 20 روز) صادر میشه ، به خانم ها تحویل میدهند اما به اقایون تحت شرایط و ضوابطشون تحویل میدند (داشتن پذیرش از مقطع بالاتر یا معافیت یا برگه ی اعزام به خدمت تاریخ دار )

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک...

سلام دوستان

من سال 89 برای کاردانی و 91 برای کارشناسی (هر دو غیرانتفاعی) فارق التحصیل شدم ..تازه میخوام اقدام کنم برای دریافت ریزنمره و دانشنامه..با موسسه کارشناسیم که صحبت کردم باید ریزنمره و اصل مدرک کاردانی رو به اونها بدم تا دانشنامه لیسانس رو بتونم بگیرم ..اما مسئله اینه که گفتن دیگه ریزنمره کاردانی رو به من برنمیگردونن ...اگه ریزنمرات رونداشته باشم که نمیتونم سایت امور دانشجویان اپلود کنم و تاییدیه بگیرم برای ترجمه درسته ؟ ....راهی هست که قانعشون کنم و بتونم ریزنمرات رو دوباره بگیرم
    ممنون میشم راهنماییم کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)