صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15

موضوع: فارغ التحصیلان امیرکبیر که اپلای کردید مخصوصا کسانی که پارسال اپلای کردید؟

Junior Member

پیش فرض فارغ التحصیلان امیرکبیر که اپلای کردید مخصوصا کسانی که پارسال اپلای کردید؟

کسانی که فارغ التحصیل امیرکبیرید آیا مدرکتون را خریدین و ریز نمره ای که الان می فرستید ترجمه دارالترجمه است یا اینکه با همان ریز نمره انگلیسی که دانشگاه میده و روی پاکتشو مهر میزنه پارسال اپلای کردین یا امسال اپلای می کنید؟ آخه شنیدم بعضی دانشگاهها مخصوصا به اینکه لیسانس ترجمه رسمی باشه گیر می دن؟مخصوصا کسایی که پارسال اپلای کردید بگید گیر دادن به این نوع ریز نمره مهر شده دانشگاه یا نه؟آیا اون ریز نمره قابل قبوله؟ چون خرید مدرک هم هزینه داره که الان برام یکم سخته و الان هم وقت میگیره و برای ددلاینهای نزدیک مشکل داره !آیا امکان داره مدرک برای اینکه اصل نیست مشکل ایجاد کنه؟و اصلا بررسی نشه؟راهنمایی کنید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فارغ التحصیلان امیرکبیر که اپلای کردید مخصوصا کسانی که پارسال اپلای کردید

یک سوال دیگه مدرک بخواهیم بخریم تعداد ترمهای که ترم حساب شده(بالای 12 واحد) باید پول بدیم؟ یا ترمی که واحدم نداشتی باید پول بدی؟

Junior Member

پیش فرض رابطه بیمه و خرید مدرک آیا کار با بیمه اجباریه؟

بچه ها آموزش اميرکبر را همه مي شناسيم که چه اوصافي داره حالا من اين چندروزه بخوام مدرک بخرم آيا اميرکبير بخواهيم مدرک بخريم به سابقه بيمه گير ميده يا نامه ببريم که بعد فارغ التحصيلي شرکتي کار کرديم کافيه؟من شنیدم کاری ندارند با یک نامه شرکتی حل میشه حالا دوستان نظز بدند کسي اگه اين پروسه را در اميرکبير توضيح بده خيلي بهم لطف کرده

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فارغ التحصیلان امیرکبیر که اپلای کردید مخصوصا کسانی که پارسال اپلای کردید

بدون خريد مدرك من همون كارنامه مهر دار را فرستادم ( سنگاپور ) مشكلي نداشت. فقط در زمان ثبت نام ترم گفتن اصلشو بيار.

خريد هم براي ارشد ترم زير 8 واحد را واحدي وبالاي اون را ترمي ميدين و ترم 5 را كه تمديد كردين براي پروژه فكر كنم نميگيرن.

Junior Member

پیش فرض خرید مدرک اجباریست آری یا نه؟

مرسی اما منظورم امریکا بود و مدرک لیسانس که بیشتر بهش گیر می دن. من یکی دوستام می دونم بهش گیر دادن اما خیلیها شنیدم که گیر ندادن. می خواستم مطمین شم که بی مدرک اصل گیر نمیدن؟ یعنی بقیه دوستان همه خریدید؟ و اگر خریدید یا مدرک سابقه کار بردید آیا بیمه سابقه چک شده یا یک نامه عادی شرکتی بوده؟ لطفا زود جواب بدید تا بدونم چیکار کنم اگه قراره سابقه کار ببرم و یا بخرم و ترجمه مدرک باشه من وقت کم میارم

پیش فرض پاسخ : فارغ التحصیلان امیرکبیر که اپلای کردید مخصوصا کسانی که پارسال اپلای کردید؟

من پارسال اپلای کردم. واسه اپلای همون کارنامه رو فرستادم مشکلی هم نبود. اما بعد برای فرستادن I20 دانشگاه گفت اصل مدرک لیسانست رو بفرست. این شد که رفتم خریدم. یه جایی (دفتر آموزشهای آزاد؟) طبقه 8 نساجی مسئولشه. پروسه خرید که خیلی ساده بود. دوشنبه رفتم واسه خرید مدرک، نامه شو از آموزش کل بردم 8 نساجی، سه شنبه پولش رو ریختم به یه حسابی و فیشش رو بردم همون جا. یه نامه زد خطاب به آموزش. یکشنبه مدرکمو گرفتم. زیر یک هفته شد. اصولا خرید ساده است. اما برای نامه بردن احتمالا نامه ساده شرکتی رو قبول نکنن. حتما باید "ثابت" کنید که کار کردید، حالا یا باید نامه از وزارت کار ببرید یا از بیمه دیگه. به هر حال ساده ترین راه پرس و جو از خود دانشگاهه.

پیش فرض پاسخ : فارغ التحصیلان امیرکبیر که اپلای کردید مخصوصا کسانی که پارسال اپلای کردید؟

سلام
    به مدرک من هم گیر ندادند و فقط وقتی که پذیرش گرفتم (اروپا) گفتن که مدرک اصلت رو موقع ثبت نام با خودت بیار، آمریکایی ها هم معمولا بعد از قبول کردن میگن که مدرک اصل رو بفرستی. برا کارنامه هم فعلا همون قبوله.
    همونطور که امیرهمایون گفت مراحل خرید خیلی سریعه، بین یک هفته تا ده روز طول میکشه، اما تو این مدت هر روز پیگیر باش.
    در مورد نامه هم به آقای عباسی (همون که تو طبقه 8 نساجی هست) زنگ بزن و بپرس، از معدود آدمای خوبیه که تو پروسه فارغ التحصیلی از پلی تکنیک باهاش روبرو میشی. تا جایی که بتونه کمک میکنه، ولی حواسش هست که تمامی مقررات رعایت بشه.
    «مسائلی که بدلیل سطح فعلی تفکر ما بوجود می‌آیند، نمی‌توانند با همان سطح تفکر حل گردند .» انشتین
    - تا حد ممکن پیغام خصوصی ندید، ولی اگه هم لازمه، لطفا لینک موضوع رو هم بفرستید.

Junior Member

ممنون این آقای عباسی را کسی شمارشو داره؟گفتید دفتر آموزشهای آزاد؟
    من دوستم با این کارنامه ها بهش دو دانشکاه پارسال تحصیلات تکمیلی گیر داده و مدرکش بررسی نشده بمن توصیه کرده که آزاد کنم مدرکمو وگرنه دیدم دوستان با همون کارنامه ها که آرم امیرکبیر داره اپلای کردند ( شما با همونهایی که زمینه امیرکبیر داره و درون پاکت امیرکبیثر میره اپلای کردید دیگه؟ دیگه به این مساله وسواس پیدا کردم؟)
    من راستش سابقه کار دارم اما به دلایلی نمی تونم برم شرکتم نامه بگیرم چون پروسش طولانیه برای همین از جای دیگری میخوام بگیرم و این مدت بیمه هم دارم آیا کسی گیر میده که چرا از جای دیگری گرفتم؟ اگه به بیمه باشه بیمه دارم.
    درواقع می خوام ازاد کنم و یک سالشو بخرم!! این ترکیبی بودن چگونه است؟

Junior Member

من با همون کارنامه هایی که دانشگاه میده apply کردم. معمولا هم یک نامه از دانشکده با مهر و امضا میفرستادم که من همه کارام تموم شده و بخاطر یه سری formality مدرکم طول میکشه حاضر شه.
    همه جا قبول کردن غیر از یک جت که application رو بررسی نکرد.

Junior Member

مشکلی که کارنامه ی انگلیسی دانشگاه داره اینه که عنوان بعضی از دروس رو اشتباه نوشته و یا مناسب نیست. من ترجیح دادم نسخه ی فارسی رو ترجمه کنم. البته دارالترجمه هم معمولا کارش اشکال داره و باید چند بار چک کرد تا در نهایت یک کارنامه ی درست و حسابی داشته باشین!

خریدن مدرک هم در امیرکبیر خیلی ساده و سریع انجام می شه و کل پروسه فکر کنم 3-4 روز بیشتر طول نکشه. این هم که مثلا یک سال کار کردین یا سربازی رفتین و بقیش رو می خواین بخرین تو همون ساختمون نساجی حساب می کنن و به هیچ وجه پیچیدگی نداره.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)