صفحه 1 از 8 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 79

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه غیر انتفاعی

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Banned

پیش فرض دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه غیر انتفاعی

این اولین تاپیک اینجاست که دوستان در مورد موسسه های غیر انتفاعی بحث میکنن امید وارم قفل نشه چون واقعا جاش خالیه
    دوستان خواهشا نظراتتان را در مورد
    1.اینکه روال کار در غیر انتفاعی به چه صورته
    2.ما که شهریه دادیم پس تحت چه شرایطی دانشنامه رو میدن به ما(بالاخره! اصلا میدن! من که فک نمیکنم!)
    3.با توجه به اینکه معمولا غیر انتفاعی ها زیر نظر دانشگاه منتخبن و ... با گواهی موقت مهر دار میشه مهر و تایید وزارت علوم و گرفت و.....
    4.و هزار تا سواله دیگه خواهش میکنم دوستان بپرسن و همگی جواب بدن

Junior Member REZGAR1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : (غیر انتفاعی ها) حتما ببینن، گرفتن دانشنامه،ریز نمره و... از غیر انتفاعی

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad12345 نمایش پست ها
    این اولین تاپیک اینجاست که دوستان در مورد موسسه های غیر انتفاعی بحث میکنن امید وارم قفل نشه چون واقعا جاش خالیه
    دوستان خواهشا نظراتتان را در مورد
    1.اینکه روال کار در غیر انتفاعی به چه صورته
    2.ما که شهریه دادیم پس تحت چه شرایطی دانشنامه رو میدن به ما(بالاخره! اصلا میدن! من که فک نمیکنم!)
    3.با توجه به اینکه معمولا غیر انتفاعی ها زیر نظر دانشگاه منتخبن و ... با گواهی موقت مهر دار میشه مهر و تایید وزارت علوم و گرفت و.....
    4.و هزار تا سواله دیگه خواهش میکنم دوستان بپرسن و همگی جواب بدن
    سلام، بله من هم فکر میکنم که همچین تاپیکی لازمه
    در مورد سوال اول با توجه به قسمت ویکی سایت برای ما که شهریه دادیم دیگه لازم نیست هزینه یا کاری را در قبال تعهد آموزش رایگان بدیم و پس از ارائه کارت پایان خدمت دانشنامه رو میتونیم بگیریم.
    بله میشه ،چون زیر نظر وزارت علوم هستن .
    اگه کسی توضیحات بیشتری داره خوشحال مشیم مطرح کنه

Member Natordasht آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    هنر

پیش فرض پاسخ : گرفتن دانشنامه،ریز نمره و... از دانشگاه غیر انتفاعی

ممنون؛ واقعا جاي چنين تاپيكي خالي بود.

دانشگاه من ميگه صدور دانشنامه حداقل 3 الي 4 سال زمان نياز داره.

واقعا اينطوريه؟

راهي وجود نداره كه بشه سريعتر انجام بشه؟

حالا با مدرك موقت ميتونيم براي ارشد پذيرش بگيريم؟ و از اون مهمتر ثبت نام رو هم باهاش ميتونيم انجام بديم و درسمون رو شروع كنيم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Natordasht نمایش پست ها
    ممنون؛ واقعا جاي چنين تاپيكي خالي بود.

دانشگاه من ميگه صدور دانشنامه حداقل 3 الي 4 سال زمان نياز داره.

واقعا اينطوريه؟

راهي وجود نداره كه بشه سريعتر انجام بشه؟

حالا با مدرك موقت ميتونيم براي ارشد پذيرش بگيريم؟ و از اون مهمتر ثبت نام رو هم باهاش ميتونيم انجام بديم و درسمون رو شروع كنيم؟
    ازشون درخواست ((گواهینامه پایان تحصیلات)) بکنید شرایطش توضیح داده شده تو فایلی که تو قسمت سامانه گذاشتن...
    دقیقا معادل خود دانشنامست فقط اسمش فرق داره و تمام مهر های وزارت علوم بر روی خود مدرک و دادگستری و.... رو روی ترجمش میخوره....عملا وقتی مهر وزارت علوم رو مدرک باشه اون مدرک رسمیه و کسی هم نمیتونه ایراد بگیره به مدرک و ترجمش چون مهرای دادگستری و خارجه رو میخوره(قانونی ترین مرجع هستش و هیچ کجا نمی تونن ایراد بگیرن ازش)

Banned

سلام دوستان. خوشحالم که بچه های غیرانتفاعی ها هم متحد شدن و یه تاپیک زدن.

راجع به گرفتن دانشنامه ، باید بگم بله که ممکنه. چرا که نه. من خودم غیرانتفاعی بودم و چند وقت پیش خداروشکر دانشناممو گرفتم. جالب اینجاست که بدونید اولین دانشنامه ای بود که دانشگاهمون صادر میکرد !
    اینکه میگن 3، 4 سال یه حرف شایعه ولی قانونی نیست. وقتی میگید من نیاز دارم باید سریع بهتون بدن.حداکثر یکی دوماه. و اینکه اصلا صدورش کار سخت یا پیچیده ای نیست.
    پیشنهاد میکنم با مسئول تایید مدارک دانشگاهای غیرانتفاعی توی دانشگاه منتخب شهرتون هم صحبت کنید و هماهنگ باشید، چون اون به مسئول فارغ التحصیلات دانشگاهتون راهنمایی میده، تذکر میده که سریع صادر کنن و در کل خط میده!

امیدوارم که همه موفق باشیم

درضمن راجع به گواهی موقت هم اگه توش حرفی از وام و تعهد نباشه بعد از اینکه دانشگاه منتخب تایید کرد، وزارت علومم حضوری تایید میکنه و برای گرفتن پذیرش کافیه، حتی بسته به سفارت، برای گرفتن ویزا هم گاها کافیه.

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

بعضی از دانشگاههای مقصد برای گرفتن پذیرش در مراحل نخست فقط ریزنمرات رو میخوان و حتی تا چند ماه بعد از گرفتن پذیرش مهلت میدن که دانشنامه اصلی رو از دانشگاه مبدا بگیریم- در طول این مدت PROVISIONAL ADMISSION به حساب میایم.
    بعدش که مدارک رو کامل کردیم میشیم UNCONDITIONAL ADMISSION.

Senior Member Harrison آواتار ها

من یک دوستی دارم کادانی غیر انتفاعی تهران بود کاشناسی ناپیوسته سراسری شاهرود..رشته معماری..پذیرش واسه مستر گرفت از همون اول هم بهش ta دادن..الان امریکاس داره درسشو تموم میکنه...یادمه 2تا دانشنامه داشت

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

بله درسته، از دوستان خیلی هاشون هستند که در غیر انتفاعی بودند و تونستند پذیرش رو هم بگیرن، فاکتور هایی چون نمره خوب در تافل و جی ار ئی و همچنین رزومه خوب و ... میتونه خیلی تاثیر گذار باشه

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

راستی یه سوال..
    من در یک دانشگاه غیر انتفاعی کارشاسی ام رو گرفتم و موقع پرکردن فرم آنلاین دانشگاه مقصد نام دانشگاه مبدا رو تو لیست دانشگاهههای ایران پیدا نکردم(بدیهیه دیگه!) البته تو دانشگاه گفتن که اینجا تحت نظر دانشگاه تبریز هستش و دانشنامه رو اونجا صادر می کنن و ....
    الان نمی دونم تو این online application من هم بزنم دانشگاه تبریز یا به صورت دستی خودم نام دانشگاه غیر انتفاعی رو تایپ کنم؟اگه همون دانشگاه تبریز رو انتخاب کنم به نظر شما بعدا مشکلی پیش میاد یا نه؟
    ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمائید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط REZGAR1 نمایش پست ها
    راستی یه سوال..
    من در یک دانشگاه غیر انتفاعی کارشاسی ام رو گرفتم و موقع پرکردن فرم آنلاین دانشگاه مقصد نام دانشگاه مبدا رو تو لیست دانشگاهههای ایران پیدا نکردم(بدیهیه دیگه!) البته تو دانشگاه گفتن که اینجا تحت نظر دانشگاه تبریز هستش و دانشنامه رو اونجا صادر می کنن و ....
    الان نمی دونم تو این online application من هم بزنم دانشگاه تبریز یا به صورت دستی خودم نام دانشگاه غیر انتفاعی رو تایپ کنم؟اگه همون دانشگاه تبریز رو انتخاب کنم به نظر شما بعدا مشکلی پیش میاد یا نه؟
    ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمائید

سلام اینو کی میدونه جواب بده مشکل منم هست

صفحه 1 از 8 12345678 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)