صفحه 2 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 79

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه غیر انتفاعی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

سلام
    خسته نباشید

می خواستم بدونم که آیا دانشگاه غیرانتفاعی گواهی مبنی بر فراغت از نحصیل در ترم 9 و هم چنین ریز نمرات 8 ترم گذشته که مهر دانشگاه داشته و قابلیت ترجمه جهت apply داشته باشد برای دوره کارشناسی برای مشمولی که از معافیت تحصیلی در حال حاضر استفاده می کند ، صادر می کند؟

ببخشید اگر در جایی دیگه پاسخ داده شده اما من کل انجمن رو گشتم و اکثر مشکل سربازی مطرح نشده بود.

با تشکر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن دانشنامه،ریز نمره و... از دانشگاه غیر انتفاعی

سلام دوستان. من تو یه دانشگاه غیر انتفایی تو اصفهان درس میخوندم و مدرک فوق دیپلم دارم ... به من گفتن که دانشنامه من تا اخر بهمن حاضر میشه ... و این که زیر نظر دانشگاه اصفهان هستن... خوب سوال من اینه که چه طوری میتونم مدرک ریزنمراتم رو بگیرم که بعدش بتونم ترجمه رسمی با مهر وزارتخونه ها بگیرم. چون این دانشگاه من خیلی داغونه خودش ... و مثل این که اصلا از این قضایا خبری نداره... لطفا راهنمایی کنید.
    ( من لیسانسم رو از دانشگاه ازاد تهران گرفتم و الان همه مدارکم امادس ... ولی مدارک فوق دیپلمم مونده هنوز ) ...

سلام بچه ها ، من اصل دانشنامه رو گرفتم اما چون وام گرفته بودم (وامم رو کلا تسویه کردم) مسیول اموزش دانشگاه میگه باید فرم تسویه حساب وامتو بیاری تا ریز نمراتتو بهت بدم و واسه اینکه مدارکتو تو سامانه تایید کنم باید فرم تسویه حساب وامت رو که از صندوق رفاه دانشجویان صادر میشه رو هم برامون اسکن کنی و تو سامانه با مدارک دیگت آپلود کنی . واقعا درست میگه؟ من که اصل دانشنامم رو گرفتم و بدهی هام رو هم تسویه کردم دیگه فرم تسویه حساب واسه چی باید آپلود شه تو سامانه؟؟ توروخدا راهنماییم کنین

Junior Member h1a9d9i0 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Fisherman نمایش پست ها
    سلام دوستان. من تو یه دانشگاه غیر انتفایی تو اصفهان درس میخوندم و مدرک فوق دیپلم دارم ... به من گفتن که دانشنامه من تا اخر بهمن حاضر میشه ... و این که زیر نظر دانشگاه اصفهان هستن... خوب سوال من اینه که چه طوری میتونم مدرک ریزنمراتم رو بگیرم که بعدش بتونم ترجمه رسمی با مهر وزارتخونه ها بگیرم. چون این دانشگاه من خیلی داغونه خودش ... و مثل این که اصلا از این قضایا خبری نداره... لطفا راهنمایی کنید.
    ( من لیسانسم رو از دانشگاه ازاد تهران گرفتم و الان همه مدارکم امادس ... ولی مدارک فوق دیپلمم مونده هنوز ) ...
    سلام
    شما اول باید مدرک موقت و ریزنمراتی که از دوره کاردانی گرفتید رو ببرید به همون دانشگاه غیر انتفاعی,اونا هم این مدرک موقت رو میفرستن به دانشگاه منتخب(همون دانشگاه اصفهان)تا بهش یه مهر تایید بزنن , بعد شما این مدارک رو که مهر تایید خورده رو اسکن میکنین وتو سامانه وزارت علوم upload میکنین , بعد اصل ریزنمرات و دانشنامه تایید شده رو میفرستین وزارت علوم تا بهش یه مهر برجسته بزنن تا قابل ترجمه بشه بعد شما میتوننین این مدارک رو ببرین دارالترجمه.
    نکات مهم:
    1-حتما موقع upload مدارک تو سامانه هم مدارک کاردانی و هم مدارک کارشناسی رو با هم upload کنین تا بعدا مثل بنده تو دردسر نیفتین.
    2-مدارک غیرانتفاعی که روشون موقت نوشته بعد از تایید دانشگاه منتخب و وزارت علوم قابل ترجمه هستش.(یعنی مثل سراسری نیستش که موقتش قابل ترجمه نباشه).
    موفق باشید
    .I wish you believed me

Member heavenboy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications and Computer Networks Engineering, POLITO

سلام
    دوستان من مقطع کاردانیم رو تو یکی از آموزشکده های فنی و حرفه ای خوندم(روزانه). مدرکمو از اونجا آزاد کردم.
    کار شناسی هم در یک موسسه غیر انتفاعی خوندم.
    حالا برای دریافت دانشنامه که به دانشگاه لیسانسم مراجعه کردن گفت دانشنامه دوره کاردانی رو از شما میگیریم و یک دانشنامه لیسانس به شما میدیم.
    میخواستم ببینم دوستان آیا چنین تجریه ای داشتن ؟ آیا روالش این هست ؟
    ما که نا پیوسته خوندیم در نهایت 1 دانشنامه لیسانس خواهیم داشت ؟ یا دو دانشنامه ؟
    توضیحات خدمت رفتم و هیچ گونه بدهی ندارم)

پیشاپیش از پاسختون ممنونم
    خداوندا؛ یک عمر هر دردی به من دادی، حس می کنم عین نیازم بود !

نقل قول نوشته اصلی توسط heavenboy نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من مقطع کاردانیم رو تو یکی از آموزشکده های فنی و حرفه ای خوندم(روزانه). مدرکمو از اونجا آزاد کردم.
    کار شناسی هم در یک موسسه غیر انتفاعی خوندم.
    حالا برای دریافت دانشنامه که به دانشگاه لیسانسم مراجعه کردن گفت دانشنامه دوره کاردانی رو از شما میگیریم و یک دانشنامه لیسانس به شما میدیم.
    میخواستم ببینم دوستان آیا چنین تجریه ای داشتن ؟ آیا روالش این هست ؟
    ما که نا پیوسته خوندیم در نهایت 1 دانشنامه لیسانس خواهیم داشت ؟ یا دو دانشنامه ؟
    توضیحات خدمت رفتم و هیچ گونه بدهی ندارم)

پیشاپیش از پاسختون ممنونم
    سلام
    من شرایطم دقیقا مثل شماست.فکر نکنم همچین چیزی وجود داشته باشه من هم مدرک کارشناسی و هم مدرک کاردانیمو گرفتم و هر دوتاشونم ترجمه رسمی کردم.
    البته باید بگم که منظور کسی که این جوابو بهتون گفته این نبوده.منظورش این بوده که برای گرفتن مدرک کارشناسی ,مدرک کاردانی رو باید بدین به دانشگاه کارشناسی.
    وقتی شما برای دوره کارشناسی میخواین تو دانشگاه ثبت نام کنین باید مدرک دوره قبلی (کاردانی) رو بدین به دانشگاه کارشناسی که در اکثر مواقع این مدرک (کاردانی)موقت هستش.
    1-شما اگه مدرک موقت کاردانیتون دستون باشه(یعنی موقع ثبت نام ریزنمرات کاردانیتون رو داده باشین) باید اول برین همون دانشگاه کاردانی ,مدرکتون رو بدین و بگین که مدرک قابل ترجمه میخوام(چون مدرک موقت سراسری قابل ترجمه رسمی نیست).
    2-اگه این مدرک موقت کاردانیتون رو موقع ثبت نام به دانشگاه کارشناسیتون دادین,میرین به قسمت بایگانی و میگین که میخواین مدرک کاردانیتون رو ببرین واسه ترجمه و مدرکو میگیرین.(احتمالا یکم سخت گیری کنن ولی اگه اصرار کنین و یه چیزی برای ضمانت بزارین بهتون میدن)

(البته بعد از گرفتن مدارک باید به همون روالی که در مطالب بالاتر عرض کردم در سامانه ثبت و ... بشه).
    امیدوارم که واضح توضیح داده باشم
    باز اگه سوالی بود درخدمتم.
    .I wish you believed me

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار کامپیوتر

سلام
    من دوره کاردانی رو در یک دانشگاه دولتی خودندم دوره کارشناسی رو در یه دانشگاه غیر انتفاعی خوندم و هنوز تعهد خدمت دوره کاردانی رو لغو نکردم.
    من برای گرفتن اصل مدرک کارشناسی به دانشگاه رفته بودم می گفتن که باید اصل مدرک کاردانی رو باید بیاری تا اصل مدرک کارشناسی رو به من بدن و من تازه از طریق لغو تعهد از طریق عدم کاریابی اقدام کردم برای آزاد کردن مدرک کاردانی. تازه بعد ماه دیگه مدرکم آزاد میشه.
    می خواستم بدونم که میتونم برای گرفتن پذیرش از طریق گواهی موقت اقدام کنم اگه میشه که به چه صورت هست و اگه که نه راهی هست که من از دانشگاه دوره کارشناسی مدرکی که قابل ترجمه باشه بگیرم و کار پذیرشم رو انجام بدم بعدا که اصل مدرکم رو آزاد کردم اون رو به دانشگاه مقصد بفرستم.
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط hadimohammadi نمایش پست ها
    سلام
    من دوره کاردانی رو در یک دانشگاه دولتی خودندم دوره کارشناسی رو در یه دانشگاه غیر انتفاعی خوندم و هنوز تعهد خدمت دوره کاردانی رو لغو نکردم.
    من برای گرفتن اصل مدرک کارشناسی به دانشگاه رفته بودم می گفتن که باید اصل مدرک کاردانی رو باید بیاری تا اصل مدرک کارشناسی رو به من بدن و من تازه از طریق لغو تعهد از طریق عدم کاریابی اقدام کردم برای آزاد کردن مدرک کاردانی. تازه بعد ماه دیگه مدرکم آزاد میشه.
    می خواستم بدونم که میتونم برای گرفتن پذیرش از طریق گواهی موقت اقدام کنم اگه میشه که به چه صورت هست و اگه که نه راهی هست که من از دانشگاه دوره کارشناسی مدرکی که قابل ترجمه باشه بگیرم و کار پذیرشم رو انجام بدم بعدا که اصل مدرکم رو آزاد کردم اون رو به دانشگاه مقصد بفرستم.
    با تشکر
    سلام
    برای ترجمه رسمی دانشنامه های غیر انتفاعی نیاز نیست که اصل اونا رو داشته باشین.دانشنامه های موقت غیر انتفاعی بعد از تایید دانشگاه منتخب(ببینید دانشگاهتون زیر نظر کدوم دانشگاه سراسری هستش),قابل ترجمه رسمی هستن.
    (اول شما به دانشگاه کارشناسیتون میگین که دانشنامه و ریزنمراتتون رو میخواین ببرین ترجمه,بعد دانشگاه کارشناسی مدارک شمارو میفرسته به دانشگاه منتخب واسه تایید,بعد از تایید شما مدارک رو تحویل میگیرن و اسکنشون رو تو سایت وزارت علوم اپلود میکنین,بعد مدارکتون رو به وزارت علوم پست میکنین تا بهشون مهر برجسته قابل ترجمه بودن بزنن,بعد میبرین دارالترجمه)
    ولی برای کاردانی چون سراسری بودین باید اصلشو داشت باشین تا ترجمه بشه
    ( توجه کنین که موقع اپلود کردن هم مدارک کاردنی و هم مدارک کارشناسی رو با هم باید اپلود کنین)
    بعد تا اونجایی که من اطلاع دارم و اینکارو کردم,واسه اپلای در مقطع مستر باید هم مدارک کاردانی و هم مدارک کارشناسی با هم به دانشگاه مقصد فرستاده بشن (چون دوره کارشناسی 4سال تعریف شده)
    امیدوارم مطالبم کمک کننده باشه
    .I wish you believed me

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار کامپیوتر

دانشگاه غیر انتفاعی من زیر نظر دانشگاه بوعلی همدانه
    این دانشگاه من یه چند سالی از قائله عقبه البته من از یه دانشگاهی کارشناسیم رو گرفتم که من ازشون معرفی نامه استاد رو با سربرگ انگلیسی می خواستم بگیرم می گفتن ما اصلا اینطور چیزی نداریم و شما باید به سنجش مراجعه کنی و سنجش باید تاییدت کنه و از دانشجوهای ممتاز باید باشی. حالا نمیدونم چطوری حالیشون کنم که مدارک رو برای ترجمه می خوام. خدا به خیر کنه حالا یه پروسه چند ماهه می خواد شروع بشه.
    بازم ممنون از h1a9d9i0 عزیز

نقل قول نوشته اصلی توسط hadimohammadi نمایش پست ها
    دانشگاه غیر انتفاعی من زیر نظر دانشگاه بوعلی همدانه
    این دانشگاه من یه چند سالی از قائله عقبه البته من از یه دانشگاهی کارشناسیم رو گرفتم که من ازشون معرفی نامه استاد رو با سربرگ انگلیسی می خواستم بگیرم می گفتن ما اصلا اینطور چیزی نداریم و شما باید به سنجش مراجعه کنی و سنجش باید تاییدت کنه و از دانشجوهای ممتاز باید باشی. حالا نمیدونم چطوری حالیشون کنم که مدارک رو برای ترجمه می خوام. خدا به خیر کنه حالا یه پروسه چند ماهه می خواد شروع بشه.
    بازم ممنون از h1a9d9i0 عزیز
    سلام
    فکر نکنم برای گرفتن معرفی نامه این همه مراحل رو باید طی کرد.منم وقتی کاغذ سربرگ دار از دانشگاه خواستم ندادن(فک کردن اختلاس میخوام بکنم).
    شما خودتون میتونین یکی درست کنین.البته من خودم اینکارو نکردم ولی تو همین فروم ها دیدم بچه ها از این کارا میکنن.
    موفق باشید
    .I wish you believed me

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)