صفحه 3 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 79

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه غیر انتفاعی

پیش فرض پاسخ : گرفتن دانشنامه،ریز نمره و... از دانشگاه غیر انتفاعی

سلام دوستان
    من دو ماه میشه که فارغ التحصیل شدم در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه غیرانتفاعی علم و فرهنگ تهران. به من گفتن که تا یک سال دیگه دانشنامه رو نمیدن...! پس من اگر بخوام پذیرش بگیرم باید چیکار کنم؟‌اطلاعات سامانه سایت خیلی ناقصه....اگر قرار باشه یک سال صبر کنم که سرباز میشم! مدرک موقت رو هم که نمیشه ترجمه کرد....تازه توی سامانه نوشته ریزنمرات رو هم ترجمه نمیکنن که! تکلیف چیه پس؟

Junior Member h1a9d9i0 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ie_s_h نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دو ماه میشه که فارغ التحصیل شدم در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه غیرانتفاعی علم و فرهنگ تهران. به من گفتن که تا یک سال دیگه دانشنامه رو نمیدن...! پس من اگر بخوام پذیرش بگیرم باید چیکار کنم؟‌اطلاعات سامانه سایت خیلی ناقصه....اگر قرار باشه یک سال صبر کنم که سرباز میشم! مدرک موقت رو هم که نمیشه ترجمه کرد....تازه توی سامانه نوشته ریزنمرات رو هم ترجمه نمیکنن که! تکلیف چیه پس؟
    سلام
    مدرک کارشناسی ارشد رو نمیدونم ولی مدارک موقت کارشناسی ای که از غیر انتفاعی گرفته میشه(با تایید دانشگاه منتخب)قابل ترجمه هستند. (کاری که من انجام دادم) .
    شما دوباره از دانشگاهتون بپرسین ببینین که میتونین مثل کارشناسی ترجمه کنین یا نه

تجربه ثابت کرده که کارکنان دانشگاه های غیرانتفاعی زیاد از این جور چیزا سر در نمیارن.
    موفق باشید
    .I wish you believed me

Junior Member

سلام
    من دانشنامه رو که گرفتم مهردانشگاه منتخب پشتش خورده بود دادم مترجم تو سربرگ ترجمه رسمی کرد به مهر و تایید دادگستری و وزارت خارجه رو هم گرفت. به نظرتون مشکلی پیش میاد مهر برجسته وزارت علوم نداره؟

Junior Member h1a9d9i0 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hadihz نمایش پست ها
    سلام
    من دانشنامه رو که گرفتم مهردانشگاه منتخب پشتش خورده بود دادم مترجم تو سربرگ ترجمه رسمی کرد به مهر و تایید دادگستری و وزارت خارجه رو هم گرفت. به نظرتون مشکلی پیش میاد مهر برجسته وزارت علوم نداره؟
    سلام
    مهر برجسته رو قبل از ترجمه رو دانشنامه و ریزنمرات اصلی میزنن که بشه ترجمش کرد!!, روی دانشنامه ترجمه شده نیاز نیست.(فقط مهر مترجم و مهر دادگستری و مهر وزارت امور خارجه میزنن).
    موفق باشید
    .I wish you believed me

Junior Member

دوست عزیز من میگم که اصل دانشنامه مهر برجسته وزارت علوم رو نداره و مترجم با توجه به همون مهر دانشگاه منتخب که نوشته صحت مدرک برای ترجمه..... ترجمه رسمی کرد+مهر دادگستری و وزارت خارجه رو هم روی نسخه ترجمه شده زد! از این نظر پرسیدم که مشکلی پیش نمیاد؟؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط h1a9d9i0 نمایش پست ها
    سلام
    مهر برجسته رو قبل از ترجمه رو دانشنامه و ریزنمرات اصلی میزنن که بشه ترجمش کرد!!, روی دانشنامه ترجمه شده نیاز نیست.(فقط مهر مترجم و مهر دادگستری و مهر وزارت امور خارجه میزنن).
    موفق باشید

سلام من حسین هستم میخوام برم آمریکا از دانشگاه غیرانتفاعی پیام گلپایکان فارغ شدم و معدلم زیاد چالبی نیست ولی زبان و حی آر ای و رزومه خوبی دارم و تمامی هزینه ها رو هم خودم متقبل میشم و نیازی به وام ندارم ... یکی به من بگه من فردا میخوام برم گلپایکان این دانشنامه و اینا چیع ! من سربازیمم رفتم .. به من گفتن برو مدرک لیسانس و ریز نمراتت رو ما فقط میخوایم دیگه دانشنامه چیه !؟؟؟؟؟؟

Member Natordasht آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    هنر

من کاردانی رو در مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر 2 خراسان رضوی و کارشناسی ناپیوسته رو در موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی فردوس مشهد گذروندم.

دانشنامه و ریزنمرات هر دو مقطع رو هم بالاخره دریافت کردم!

اگر سوالی بود درخدمتم.

Junior Member

سلام دوستان یکی که این انجمن ها گروهه و پستارو زیاد زیرو رو کرده به من اطلا عات میده ... ؟
    من سربازم و خدمتم بعد از عید تموم میشه اما امسال عید میخوان واسه پذیرش گرفتن مدارکمو بفرستم اما نمیدونم واسه پدیرش چی اکتفا میکنه و اینکه دانشگاه چه مدارکی رو اصلا در اختیارم میذازه ..... دانشگاه غیر انتفاعی مد نظرمه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Eng

سلام دوستان
    من اون روز رفتم دانشگاه ( دانشگاه که چه بگم!!) واسه گرفتن ریز نمراتم چون شنیدم که باید قبل از فارغ تحصیلی بگیری وگرنه نمیدن و از این حرفا، کلا 4 واحدم مونده ( پروژه وکارآموزی) اول به من گفت که نمیشه باید تموم کنی بعد وقتی که من اصرار کردم گفتم نه اگه تموم کنم نمیدین برگشت به من گفت میتونیم بدیم ولی قابل ترجمه نخواهد بود( یعنی مهر وامضا نمیزنن) الان همینجور موندم. دوستانی که از قانون این موسسات اطلاع دارن خواهشن راهنماییم کنن که حرفشون قانونیه یا نه؟ من میتونم الان این ریزنمراتم رو بگیرم یا نه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مطالعات ترجمه

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی

سلام دوستان.
    من کارشناسی دانشگاه غیر انتفاعی خوندم و ارشدم هم علوم تحقیقات بودم و تقریبا دو ماهی میشه دفاع کردم .
    الان سوالم اینه که من چطوری میتونم مدرک کارشناسیمو بگیرم ببرم برا ترجمه (پایان خدمت هم ندارم). من مدرک موقت کارشناسیمو دارم ولی موندم اگه دانشگاه مورد اقدام برا دکترا ازم مدرک اصلیمو بخواد چی کار کنم؟ (کشور فنلاند) یا بنظرتون نیازی نیست؟
    و سوال بعدی اینکه من الان ریز نمرات ارشدمو میتونم بگیرم(بدون نمره ی پایان نامه، چون با استادم هماهنگ کردم به این زودیا نمرمو رد نکنه تا تاریخ لغو معافیت تحصیلیم به این زودیا نخوره)؟
    کلا اگه توصیه ی دیگری هم دارین ممنون میشم راهنماییم کنیم. تازه واردم و کم اطلاع
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)