صفحه 4 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 79

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه غیر انتفاعی

Member
    رشته و دانشگاه
    Leibniz Universität

پیش فرض پاسخ : گرفتن دانشنامه،ریز نمره و... از دانشگاه غیر انتفاعی

من دانشجوی ترم هشت دانشگاه غیر انتفاعی هستم که زیر نظر سراسری استانمون یعنی گیلان هستش،رفتم ریزنمره بگیرم از دانشگاه خودم میگن باید پایان خدمت داشته باشی وگرنه نمیدیم.رفتم دانشگاه گیلان صحبت کردم،گفتن هیچ مشکلی نداره شما دانشجوی شهریه پرداز هستی در صورتی که بدهی به دانشگاه نداشته باشی (که ندارم) می تونی ریزنمراتت رو بگیری،مدیر آموزشمون حرف حالیش نمیشه میشه میگه باید نامه کتبی بیاری از دانشگاه منتخب و دانشگاه منتخب هم میگه خوب دانشگات به ما نامه نگاری کنه که ما در جواب تضمین کنیم ریزنمره رو بدید مشکلی نداره.از طرفیم این مدیر آموزشمون همینکارم نمی خواد بکنه.حالا البته دوباره فردا هم برم باش صحبت کنم اما بعید میدونم کارو راه بندازه.

کلاً میشه بخشنامه اش رو بهم بگید از کجا میتونم پیدا کنم بخشنامه ای که طبق اون بتونم ریزنمراتمو بگیرم تو همین سایت اون لینکی که هست تو توضیحات گرفتن ریزنمرات از دانشگاه دولتی رو دیدم که متاسفانه لینکش خرابه دانلود نمیشه.
    یا هر روند خاصی داره لطفاً بهم بگید که بتونم ریزنمراتمو بگیرم از دانشگام.
    من دانشجوی ترم هشتم کارشناسی پیوسته هستم و ریزنمرات هفت ترم گذشته ام رو می خوام.
    ممنون

Junior Member

سلام. من دانشجوی ترم آخر کارشناسی هستم. 6 واحدم باقی مونده . میخوام برای پذیرش اقدام کنم و گفتن که ریز نمراتم رو نیاز دارند ! باید این ریزنمرات رو از کجا و چجوری بگیرم ؟ قابل ترجمه هستند ؟ باید چی کار کنم ؟

دوستان سلام.
    یه سوالی دارم،
    اینکه برای یک ماه دیگه وقت سفارن دارم.ولی درسم هنوز تموم نشده.و یک هفته بعد از مصاحبه دفاع میکنم(پایان نامه معماری،لیسانس).حتی وقتی هم که دفاع کنم داشگاه هیچ نامه ای راجع به اینکه درسم تموم شده (تا 3ماه بعد از دفاع)به من نیمده.
    به نظرتون موقع مصاحبه چی بگم ؟!

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

نقل قول نوشته اصلی توسط hamiddn_1991 نمایش پست ها
    دوستان سلام.
    یه سوالی دارم،
    اینکه برای یک ماه دیگه وقت سفارن دارم.ولی درسم هنوز تموم نشده.و یک هفته بعد از مصاحبه دفاع میکنم(پایان نامه معماری،لیسانس).حتی وقتی هم که دفاع کنم داشگاه هیچ نامه ای راجع به اینکه درسم تموم شده (تا 3ماه بعد از دفاع)به من نیمده.
    به نظرتون موقع مصاحبه چی بگم ؟!
    بگین دانشجوی ترم آخرین دیگه. خودشون میدونن
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT---ghiasodin jamshid kashani

سلام...حدود دو ترم دیگه فارغ التحصیل میشم..دانشجوی رشته ای تی موسسه غیاث الدین جمشید کاشانی هستم میخواستم بدونم اونطوری که شما میگید همه غیرانتفاعیا مدارکشون از یه دانشگاه منتخب تو شهر محل تحصیل صادر میشه؟؟!! اخه دانشگاه ما همچین چیزی رو بهمون نگفته

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ahrar Institute of Technology-Mechanical Engineering

سلام دوستان خسته نباشید.
    دانشجوی غیر انتفاعی هستم. دانشگاه منتخبمون دانشگاه گیلان هست. طبق چیزی که تحقیق کردم دانشگاه های خارجی نیاز به مدرک دانشنامه و ریز نمرات ترجمه شده برای پذیرش دارن. اول اینکه این درسته؟
    و سوال دوم و مهم تر اینکه با توجه به اینکه من معافیت تحصیلی دارم به من دانشنامه نمیدن مگر اینکه برم سربازی. (درسته؟) من اگه گواهی موقت هم بگیرم غیر قابل ترجمه هست. چی باید کنم؟؟ خیلی گیج شدم. دانشگاهمدن هم جواب نمیده وارد نیستن. حتی یکیشون میگه اصلا فکر خارجو نکن. نمیدونم به کی باس مراجعه کنم. مشکل من شاید مشکل خیلیای دیگه باشه.

Junior Member

سلام
    من بدجوری به مشکل خوردم.
    باید تا 15 اسفند از ایران برم وگرنه باید برم سربازی!
    درسمو همون اسفند تموم کردم (از موسسه غیر انتفاعی) اما اصل دانشنامه هنوز صادر نشده.
    شنیدم دانشنامه موقت هم قابل ترجمه نیست (البته بعضی ها میگن میشه!).پس من چطوری میتونم مدارکمو ترجمه کنم؟
    دانشگاهی که میخوام اپلای کنم دانشنامه موقت رو قبول داره اما من نمیتونم ترجمه کنم!!!!!
    راهی هست که من بتونم ترجمش کنم؟
    واقعا ممنون میشم بهم کمک کنید.

Junior Member

سلام خدمت همه دوستان.
    من یه ماهه فارغ التحصیل شدم و میخوام برای پذیرش ارشد در آلمان اقدام کنم.و البته دانشجوی ترم یک ارشد هستم.
    واسه اپلاس کردن اصل مدارک لیسانس و اینا میخوان و دانشگاه میگه تا نامه پذیرش نیاری بهت اصل درک نمیدم.
    دانشگاه آلمان هم میگه تا اصل مدرک ندی پذیرش نمبدم.
    باید چیکار کنم من؟؟؟ بدجوری استرس دارم.
    میشه با مدرک غیر رسمی پذیرش گرفت؟؟

Junior Member

خوب من مراحل ادارای تاییدیه تحصیلی رو انجام دادم

1- اگه دانشنامه رو هنوز دریافت نکردید اول باید دانشنامه رو از دانشگاه محل تحصیلتون دریافت کنید. (مدرک موقت رو تحویل میدید و دانشنامه رو تحویل میگیرید)
    2- ریزنمرات رو از دانشگاه بگیرید(دقت کنید معمولا دانشگاه ریزنمرات رو همینطوری به شما نمیده و باید مثلا از یه دانشگاه یه نامه درخواست ریزنمرات داشته باشید.. یا مثلا از دارالترجمه ای که می خواهید اطلاعات رو برای ترجمه ببرید نامه درخواست بگیرید.. البته این مورد برای همه جا صدق نمیکنه و گاهی دانشگاه همکاری میکنه)

3- خوب حالا هر دو طرف دانشنامه رو اسکن کنید و همچنین ریزنمرات- عکس 4*3
    4- به سایت امور دانشجویان داخل http://213.176.5.33/EDUS/Default.aspx مراجعه کنید و قسمت درخواست تاییدیه مدارک رو بزنید
    5- فرم مورد نظر رو پر کنید
    6- موقع ثبت نام اگه می خواهید هم مدرک کاردانی و هم کارشناسی رو تاییدیه بگیرید از مدرک بالاتر شروع به پر کردن اطلاعات کنید یعنی اول مدرک لیسانس و بعد فوق دیپلم
    7- به ازای هر کدوم از مقاطع 40 هزار تومن باید در سایت پرداخت کنید (برای مقطع کاردانی و کارشناسی میشه 80 تومن)
    8- بعد که همه مراحل رو طی کردید اطلاعات شما در سایت ثبت میشه
    9- یه کد رهگیری دریافت می کنید.
    10- بعد به صفحه اول سایت می توانید برید و در قسمت پیگیری کد رهگیری، کد رو وارد کنید تا جریان پرونده رو مشاهده کنید.
    11- برای دانشگاههای غیرانتفاعی و علمی کاربردی اول اطلاعات به دانشگاه خودتون ارسال میشه..مسئول فارغ التحصیلی دانشگاه وارد سامانه میشه و اطلاعات شما رو مشاهده میکنه و در صورتی که مشکلی نداشته باشید تایید میکنه .
    12 - از دانشگاه شما مدارک به دانشگاه مادر محل تحصیلتون ارسال میشه( مثلا کسانی که در دانشگاههای غیرانتفاعی تبریز مشغول به تحصیل هستید دانشگاه مادر آنها میشه دانشگاه سراسری تبریز و یا کسانی که در دانشگاههای غیرانتفاعی مشهد مشغول به تحصیل هستید دانشگاه مادر آنها میشه دانشگاه فردوسی ) و مسئول فارغ التحصیلی این دانشگاهها هم باید به سیستم متصل بشند و پرونده شما رو ببینند.
    13- اگه زمان براتون مهم هست شماره تماس مسئول فارغ التحصیلی دانشگاه خودتون و دانشگاه مادر رو از سایت دانشگاه پیدا کنید و باهاشون تماس بگیرید که به سایت مراجعه کنند ..شما اغلب هر دو هفته یه بار به سایت سر میزنند!!
    14- بعد از اینکه مدارک از هر دو دانشگاه تایید شد ، همین سایتی که در آن مدارک رو ارسال کردید نظر نهایی رو در عرض یک یا دو روز اعلام میکنه و به شما یه تاریخ ارسال مدارک از طریق پست اعلام میشه.
    15 هم می توانید اصل مدارک رو با پست به تهران ارسال کنید و آنها نتیجه رو همراه با مدارک دوباره برای شما ارسال کنند..و هم می توانید حضوری تشریف ببرید

موفق باشید

Junior Member

سلام. ممنون از راهنمایی خوبتون. یه چیزی درست متوجه نشدم. کجای این پروسه مدرک رو ترجمه کردید؟ همون بعد مرحله‌ی 2؟ منظورم برای اپلای هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)