صفحه 6 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 79

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه غیر انتفاعی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن دانشنامه،ریز نمره و... از دانشگاه غیر انتفاعی

نقل قول نوشته اصلی توسط drafshin نمایش پست ها
    در این صورت در مدارک شما کلمه فارغ التحصیلی فک نکنم نوشته بشه.
    نه اتفاقا هر دو مقطع نوشته شده فارغ التحصیل و حتی مهر فارغ التحصیلی هم داره!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Abyys2 نمایش پست ها
    خوب اینطوری که باید پاشم برم سربازی بجای آمریکا
    خیر دوست عزیز! اون بند که گفتم در سایت وزارت علوم هست که از شما می خواد که آپلود کنین تا مدارک رو بفرسته برای تایید. این رو که به دانشگاه نشون بدید باید قانع بشن که بله این گزینه هم جزو موارد هست که درست مثل دفترچه اماده به خدمت و برگ سبز و غیره عمل میکنه و واسه همین اونجا نوشته شده! شما باید پیگر باشید. پیگیر یعنی هر جوری شده یک راهی پیدا کنید که بهشون ثابت کنید مدارک حق شماست که بهتون بدند. بنده عرض کردم من که هیچ کدوم رو نداشتم نه نامه پذیرش، نه برگ سبز و فقط گواهی یک ساله. که اونم نشون ندادم یعنی وقتی بهشون ثابت کردم که وزارت علوم این بند رو هم اضافه کرده بالاخره بهم دادن. البته از شخص دیگری گرفتم چون اون طرف باهام مشکل داشت کلا.
    شما که پذیرش گرفتید پس با وزارت موضوع رو مطرح کنید. سعی کنید با دست پر برید دانشگاه و اگر راضی تشد شخص مربوطه برید مسئول یا رئیس معاونت آموزشی یا حتی شخصی که خوب به حرف آدم گوش میده صحبت کنید بیاد به اون شخص مربوطه صحبت کنه. مدارک پذیرش هم همراهتون باشه (ایمیل، ...)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Abyys2 نمایش پست ها
    خوب اینطوری که باید پاشم برم سربازی بجای آمریکا
    البته اگر مشکلتون حل نشد و یا وقت زیادی ندارید از گزینه برگ سبز که drafshin عزیز فرمودند استفاده کنید. خیر سربازی نمی رید!!! دانشجوها دارن از اتلاف وقت یک ساله قبل از سربازی بعد از پست دفترچه می نالند!!! یعنی حالا طوری شده که دفترچه پست میکنید میره واسه 9 ماه دیگه تاریخ اعزامتون! که شاید مجددا به تعویق بیافته. عبارت "سربازی عملا 3 سال شد" به گوشتون نخورده؟!!!

Junior Member

سلام. شما اول باید تاییدیه مدرک رو بگیرید و بعد به از پروسه ذکر شده ، به یک دارالترجمه مراجعه کنید تا کار ترجمه مدارک شما رو انجام بدهند. تا تاییدیه نباشه نمی توانید مهر وزارت خارجه و دادگستری رو بگیرید . موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان ببخشید من یک سوالی داشتم ولی هیچ جا نتونستم جوابی پیدا کنم مزاحم شما شدم .از علوم و تحقیقات و سنجش هم حتی پرسیدم سنجش که گفت از علوم تحقیقات بپرسید من ایمیل زدم جواب ندادن....
    میخواستم ببینم موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی ( مشخصا جهاد دانشگاهی ) دانشنامه ی معادل میدن ؟
    یعنی مثل دانشگاه های سراسری و آزاد و پیام نور که دانشنامه قطعی کارشناسی میدهند ، نیست ؟؟
    توی آزمون های استخدامی داخل کشور که نوشته شده مدارک دانشگاهی معادل مورد پذیرش نیست، یعنی این شاملش میشه دیگه !!؟
    خیلی ممنونم ازتون

نقل قول نوشته اصلی توسط Haaaadi نمایش پست ها
    دوستان سلام
    در خصوص دریافت ریزنمرات قابل ترجمه از دانشگاهتون علاوه بر 9 بند قید شده در آیین نامه وزارت علوم بند دیگری هم هست که شما با گواهی ابطال معافیت تحصیلی (فرجه یک ساله) که باید به نظام وظیفه تحویل بدید هم باید بهتون ریزنمرات رو بدند. ظاهرا هنوز اضافه نشده و آیین نامه کنونی قدیمی هستش اما از بخش تایید مدارک دانشگاهی میتونید بند 10 هم رو هم ببینید که نوشته گواهی فرجه یک ساله
    توصیه میکنم از این صفحه پرینت بگیرید و ببرید دانشگاه بهشون نشون بدید و توجیهشون کنید!!! به هیچ وجه کوتاه نیایید!!!
    نقل قول نوشته اصلی توسط aremanamdige نمایش پست ها
    دوست عزیز باید قانعشون کنی، دوست من مشکل مثل شما داشت همین کاری که در پست بالا گفتن (Haaaadi) انجام داد و ریزو گواهی پایان دوره رو گرفت با مهر برجسته
    با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان. من این کارهایی رو که شما فرمودید انجام دادم. اولش که قبول نمیکردن بعدم که حاضر شدن حرفم رو گوش بدن گفتن باید نامه به شورای آموزشی بزنین. جواب شورا هم این بود که ما باید از وزارت علوم استعلام بگیریم. از طرفی من تا 31 مارچ برای ثبت نام برای بورسیه فرصت دارم. میترسم بیفته اونور عید و نتونم ثبت نام کنم. حالا میخواستم بدونم این آیین نامه که بند دهم هم توش هست کجاست که ببرم نشونشون بدم و قانعشون کنم. ممنون میشم هر کسی اگر میدونه کمک کنه. با تشکر فراوان

Junior Member

سلام.من چندتا سوال داشتم.

من کاردانیم رو روزانه بناب خوندم و کارشناسیم رو دانشگاه غیرانتفایی سوره. سربازی نرفتم و تا شهریور امسال معافیت تحصیلی دارم.
    دانشگاه سوره تنها چیزی که به من میده یه برگه اس که روش نوشته شده که من یا این معدل در فلان تاریخ از این دانشگاه فارغ التحصیل شدم و تا فلان تاریخ معافیت تحصیلی دارم و میگه هیچ مدرک و ریز نمره ای بم نمیده تا وقتی که سربازیم رو نرفته باشم.

1.الان من برا اپلای کردن احتیاج به مدارکم دارم. باید چیکار کنم؟
    2. مدارک کاردانیم رو از کجا باید بگیرم؟ دانشگاه قبلیم؟ یا دانشگاه کارشناسیم؟

تروخدا اگه میدونین بم بگین.

بعضیا میگن ارشد قبول شو، اشتغال به تحصیل بگیر برو مدارکت رو آزاد کن... واقعا اینجوریه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه غیر انتفاعی

من تجربیات خودم رو در خصوص گرفتن کارنامه و لیسانس موقت میگم:
    برای فرستادن i20 دانشگاه مقصد ازم کارنامه ی پلمپ شده از دانشگاه می خواست. بنده ایمیل دانشگاه ر بردم غیرانتفاعی خودم و ازشون ریزنمرات رو با مهر و امضا گرفتم و بردم ترجمه کردم. نیازی هم به تایید دادگستری نیست. دانشگاه مهردبیرخانه زد روی در پاکت و من اون رو با dhl و نام دانشگاه بجای ارسال کننده فرستادم امریکا. وقتی که i20 رسید، در سایت وزارت علوم وقت گرفتم و I20 و مدرک تافلم رو بردم پیششون. اونها نامه زدن به دانشگاهم و تمام مدارکم از جمله کارنامه ی جدید و مدرک موقت رو بهم دادند.
    یعنی کلا هیچ مشکلی وجود نداشت و بحث این بود که بهت اعتماد داشته باشند و مستند براشون توضیح بدی.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه غیر انتفاعی

سلام دوستان من گواهی موقت تحصیلیمو دانشگاه نمی ده باید چیکار کنم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه غیر انتفاعی

باید نامه ی وزارت علوم ببرین بعد از پذیرش

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)