صفحه 1 از 9 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 85

موضوع: نقش applyabroad در بوجود آمدن مشکلات اخیر

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض نقش applyabroad در بوجود آمدن مشکلات اخیر

سلام.
    من جز افرادی هستم که پذیرش گرفتم ولی الان درگیر مشکلات گرفتن وقت سفارت و ... هستم . راستش نمی خواستم تو این فروم مطلب بنویسم ولی چون این سایت رو تو مشکلاتم مقصر می دونم خواستم نظرمو بگم :
    1- به نظر من یه سری از مشکلاتی که یکی دو سال اخیر تو مسائل به ظاهر ساده ای مثل گرفتن وقت از سفارتها ایجاد شده ناشی از جو سازیها و موجهاییه که دوستان عزیز اینجا درست می کنن. واسه چی شما دوستان عزیز همه رو تشویق میکنین که آی ملت بجنبید وقت بگیرید تا پر نشده!مگه عمده این وقتها رو جز امثال ما که درگیر پروسه apply هستیم کس دیگه هم میگیره ؟ از مریخ که نمیان وقت بگیرن ! خداییش چند درصد دوستانی که الان وقتها رو اشغال کردن پذیرش قطعی و درست حسابی دارن و مدارکشون دستشونه؟
    2- متاسفانه خیلی از ماها حداقل استانداردهای لازم برای پذیرش تو دانشگاههای متوسط رو هم نداریم. اون وقت اپلای می کنیم واسه دانشگاههای تاپ بعد بحث می کنیم مثلا پاکت ریکام رو با آب دهن بچسبونیم بهتره یا چسب !!!!! یا مثلا توالت محل برگزاری امتحان جی ار ای خراب بود حالا بیام اعتراض کنیم به ets !!!!! بقیه رو هم حساس می کنیم رو مسائل جزیی !!
    3- متاسفانه تو سالهای اخیر اپلای کردن یه پدیده اپیدمیک شده تو ایران!! یه استاد آمریکایی تو یه کنفرانس تعریف می کرد من یه ایمیل از یک اپلیکنت ایرانی داشتم که حتی اسم منو با یه استاد دیگه تو یه دانشگاه دیگه جابجا نوشته بود! معلوم شد طرف یه سری ای میل یه جور واسه n نفر فرستاده حتی تو اسماشون دقت نکرده !!! یا میگفت مورد داشتم که تو 4 خط ایمیل چند تا غلط داشته !!! این نحوه اپلای کردن تنها باعث خراب شدن وجهه بچه های ایرانی می شه و شانس بقیه رو پایین میاره !
    در نهایت من اصلا منکر نقش موثر این فروم در اطلاع رسانی و کمک نیستم . ولی فکر می کنم این روندی که ایجاد شده منجر به ایجاد یه سری مشکل واسه بچه هایی میشه که پذیرشهای قطعی دارن ولی درگیر این جور مشکلات میشن .
    ممنون

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نقش applyabroad در بوجود آمدن مشکلات اخیر

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan58
    سلام.
    من جز افرادی هستم که پذیرش گرفتم ولی الان درگیر مشکلات گرفتن وقت سفارت و ... هستم . راستش نمی خواستم تو این فروم مطلب بنویسم ولی چون این سایت رو تو مشکلاتم مقصر می دونم خواستم نظرمو بگم :
    1- به نظر من یه سری از مشکلاتی که یکی دو سال اخیر تو مسائل به ظاهر ساده ای مثل گرفتن وقت از سفارتها ایجاد شده ناشی از جو سازیها و موجهاییه که دوستان عزیز اینجا درست می کنن. واسه چی شما دوستان عزیز همه رو تشویق میکنین که آی ملت بجنبید وقت بگیرید تا پر نشده!مگه عمده این وقتها رو جز امثال ما که درگیر پروسه apply هستیم کس دیگه هم میگیره ؟ از مریخ که نمیان وقت بگیرن ! خداییش چند درصد دوستانی که الان وقتها رو اشغال کردن پذیرش قطعی و درست حسابی دارن و مدارکشون دستشونه؟
    2- متاسفانه خیلی از ماها حداقل استانداردهای لازم برای پذیرش تو دانشگاههای متوسط رو هم نداریم. اون وقت اپلای می کنیم واسه دانشگاههای تاپ بعد بحث می کنیم مثلا پاکت ریکام رو با آب دهن بچسبونیم بهتره یا چسب !!!!! یا مثلا توالت محل برگزاری امتحان جی ار ای خراب بود حالا بیام اعتراض کنیم به ets !!!!! بقیه رو هم حساس می کنیم رو مسائل جزیی !!
    3- متاسفانه تو سالهای اخیر اپلای کردن یه پدیده اپیدمیک شده تو ایران!! یه استاد آمریکایی تو یه کنفرانس تعریف می کرد من یه ایمیل از یک اپلیکنت ایرانی داشتم که حتی اسم منو با یه استاد دیگه تو یه دانشگاه دیگه جابجا نوشته بود! معلوم شد طرف یه سری ای میل یه جور واسه n نفر فرستاده حتی تو اسماشون دقت نکرده !!! یا میگفت مورد داشتم که تو 4 خط ایمیل چند تا غلط داشته !!! این نحوه اپلای کردن تنها باعث خراب شدن وجهه بچه های ایرانی می شه و شانس بقیه رو پایین میاره !
    در نهایت من اصلا منکر نقش موثر این فروم در اطلاع رسانی و کمک نیستم . ولی فکر می کنم این روندی که ایجاد شده منجر به ایجاد یه سری مشکل واسه بچه هایی میشه که پذیرشهای قطعی دارن ولی درگیر این جور مشکلات میشن .
    ممنون
    سلام
    شما اولین ارسالتون مربوط به همین موضوع هست؟ قبلا فقط به صورت مهمان از سایت استفاده کردید؟
    به نظر من شما نارسایی رفتارهای اجتماعی ایرانیان در جامعه بین المللی رو نمیتونید تقصیر سایت بندازید.، این سایت رفتارهای خوب رو هم خیلی ترویج کرده.

پ.ن: دوستان لطفا از ارسال پست هایی که خارج موضوع هست ب‍رهیزید. اجازه بدید اگر انتقادی از این سایت هم هست در چهارچوب قانونی مطرح بشه و پاسخگویی بشه. کاربرانی که پست نامرتبط بفرستن از ارسال ‍پست مجدد منع خواهند شد.
    با تشکر

باز هم مجبورم این حرفو تو فروم تکرار کنم!اینم یکی دیگه از اخلاق ما ایرانیاس،خرمون که از پل گذشت دیگه چشم نداریم ببینیم بقیه هم دارن راه مارو برن،میخوایم یه کانادا باشه و یه ما!تنهای تنها!شما گویا حداکثر استفاده رو از فروم کردی و پذیرش گرفتی و به دلیل همین تفکر هیچ پستی هم نداشتی!چطور چینی ها وقتی میرن و استاد هم میشن هموطن هاشونو به راحتی قبول میکنن ولی شما استادای ایرانی اون ورو مقایسه کن با چینی ها!آره،تقصیر شما نیست،ما هممون ایرانی هستیم،به امید روزی که تفکراتمون عوض بشه
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bijan86

باز هم مجبورم این حرفو تو فروم تکرار کنم!اینم یکی دیگه از اخلاق ما ایرانیاس،خرمون که از پل گذشت دیگه چشم نداریم ببینیم بقیه هم دارن راه مارو برن،میخوایم یه کانادا باشه و یه ما!تنهای تنها!شما گویا حداکثر استفاده رو از فروم کردی و پذیرش گرفتی و به دلیل همین تفکر هیچ پستی هم نداشتی!چطور چینی ها وقتی میرن و استاد هم میشن هموطن هاشونو به راحتی قبول میکنن ولی شما استادای ایرانی اون ورو مقایسه کن با چینی ها!آره،تقصیر شما نیست،ما هممون ایرانی هستیم،به امید روزی که تفکراتمون عوض بشه
    جهت اطلاع شما دوست عزیز ! من خرم هنوز از هیچ پلی نگذشته ! اطلاعات فروم هم خیلی بدرد بخور و با ارزشه ولی فکر نکنم کسی بخاطر استفاده صرف از فروم بتونه پذیرش بگیره!!! در مورد پست گذاشتن هم نکته جدیدی واسه ارائه نداشتم . ببخشید که از بحث اصلی خارج شدم !

Senior Member

من فکر می کنم که نکاتی که دوستمون اشاره کرده تا حد زیادی درست نیست. درسته که الان apply کردن مثل خیلی چیزهای دیگه اپیدمی شده اما به نظر من این وسط کمترین نقش رو این forum داشته. مشکل وقت سفارت که خود من هم باهاش درگیر هستم از جای دیگه ناشی می شه و اصلا ربطی به تعداد افرادی که می خوان ویزا بگیرند نداره. اگر یک حساب سرانگشتی هم داشته باشید متوجه می شید که وقت سفارت برای یک ماه نباید در 40 دقیقه پر بشه.

ApplyAbroad Hero

انتقاد از رفتار های مربوط به بعضی اشتباهات که دوستان می کنند می تونه مفید باشه.

ولی اینکه بیاییم و بگیم که کسی حق ندارد شانس خودش رو برای گرفتن پذیرش امتحان کنه. این اشتباهه. هر کس باید تلاشش رو بکنه.
    و اینم که تب پذیرش بین بچه های ایرانی افتاده تا هر کسی اپلای کنه بنظر من از تب خیلی چیز های دیگه ( هممون می دونیم که چیا رو می گم ) بهتر است. حداقل برای یادگیری زبان دوم تلاش می کنند.
    یاد می گیرند یک پروسسه واقعا ظاقت فرسا رو نحمل کنند. اونم در حالی که خیلی از دانشجو ها تا مدت ها حتی نمی دونند برای چی دارند درس می خونند.

من خودم با خیلی از این تب ها موافق نیستم ولی حداقل خیلی از آموزش ها رو ما از طریق همین فروم می بینیم در حالی که خیلی از دانشگاهها جو دانشگاهها ی تهران رو ندارند. پس این فروم در حال ایجاد فرصت های برابر هست.

می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

Member mohhhamad آواتار ها

سلام.
    من یه سری حرف داشتم فکر کنم اینجا بهترین جاش باشه.
    اول از همه عزیزان که وقتشون رو صرف میکنند واطلاعاتشون رو که براش کلی وقت وانرژی گذاشتند به رایگان!اینجا میذارند تشکر میکنم
    منم مخالفم با اینکه بعضی وقت ها با اطلاعاتی که بعضی از دوستان تو اینجا میدند منجر به از دست رفتن فرصت برا بقیه میشه.(من خودم ضربه خوردم ها ساعت 9 وسی ثانیه برای تافل اصفهان ثبت نام کردم اسمم رفت تو رزرو 76.حالال خدا وکیلی شما ببینی چند نفر تافل اصفهان رو کنسل می کنند .من برای تافل دانشگاه اصفهان فقط هم اونجا میخوام بدم کلی وقت وانرژی صرف کرده بودم که نشد و تو یه موسسه بزرگ یه فرصت خوب رو از دست دادم).کسی که پیگیر باشه وبخواد یه جایی بره باید یه سری هزینه ها رو هم بده اینکه بعضی از دوستان نه زحمت یه تلفن ویا ایمیل رو بکشند وبیاند از لطف یه سری از دوستان دیگه که اطلاعاتشون رو به رایگان به اشتارک میذارند استفاده کنند خیلی بی انصاف ودور از اخلاق
    شرمنده ام که ما ایرانی ها سرآمدیم در این زمینه.
    واما یه چیز دیگه بعضی از دوستان تو اینجا فقط وفقط وفقط دارند استفاده میکنند وهیچ تعهدی در هیچ زمینه ای حس نمی کنند واطلاعاتی که دارند ومیدونند بعضی ها شایسته دونستن اون هستند ونیاز دارند اما اینجا بیان نمیکنند.متاسفانه این شیوه بینایرانیها واساتید ایرانی زیاد هست.که با خودشون میگن من برای فهمیدن اینها پدرم درآومده برا چی مفتی به تو بگمش.
    من هم با این که به همه هرکسی که یک زحمت حداقلی هم نکشیده داده بشه مشکل دارم اما مگه همه ما یکی از آرزوهامون پیشرفت نیست.که با انتقال تجربیاتی که داریم میتونیم به این پیشرفت کمک بکنیم.این فروم هم برای این بوجود اومده.

اما یه سری از دوستان به قول این عزیزمون خرشون که از پل بگذره ....... (واصلا قبل از اینکه خرشون بگذره فقط استفاده می کنند)
    (شاید از خودتون بپرسید من برای این فروم چی کار کردم .به خدا هر اطلاعاتی که بدست آوردم وبلد بودم گفتم.وبه هر کسی که فکر میکردم شایسته دونستن مطالب اینجاست منظورم تشنه دونستن این مطالب هست اینجا رو معرفی کردم)
    بازم از همه عزیزان ممنونم و جدا تقاضا دارم که از انتشار بی رویه بعضی اطلاعات جلوگیری بشه که تا بحال جز در چند مورد خاص شده
    این کاربر ،غیر فعال است.

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

درود
    من در مورد نوشته هاتون کلاً نظری ندارم ولی ایکاش با آی دی اصلی تون مطلب مینوشتید چون اطلاعات تون در مورد روز برگزاری امتحان GRE مربوط به شش ماه پیش هست.
    شما کار خودت رو بکن و اینکه ملت تب دارند یا ندارند رو به عهده خودشون بذار.
    ضمناً اگرم حس میکنید فروم مفید نیست کانال تلویزیون تون رو عوض کن، کسی مجبورت نکرده استفاده کنی.
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan58
    سلام.

ممنون

من با حرف شما كاملا مخالفم به 2 دليل:
    اول اينكه بر فرض هم كه بعضي پست هاي فروم به يه سري از جزييات بيش از حد مي پردازه، حالا ما بياييم فرومو ببينديم يا اطلاعاتشو ف@يلتر كنيم كه خداي ناكرده ذهن كسي آشفته نشه!!؟؟ جريانش مي شه مثه ف@يلترينگ سايت ها كه مي بينيم به جاي اينكه مواظبه ذهن خودمون باشيم و حواسمون باشه چه چيزي كجا به دردمون مي خوره مرتب مشكلو(كه اگه مشكلي باشه) پاس ميديم به اين و اون...

دوم اينكه همين به قول شما جو سازي ها و اطلاعاتي كه از اين طريق به دست آورديد هزاران بار در موارد مختلف از اول راه اپلاي جوري كمكتون كرده كه شرط مي بندم اگه فروم نبود هيج جوره ديگه اي نمي تونستيد بفهميد، فروم اين طوريه كه هركي هر چي داره مي ذاره وسط بدون هيچ چشم داشتي و دوستان هم لطف مي كنن كه وقت هاي سفارت را اعلام مي كنن و در آخر اينكه اين مطلب كه يه دانشجويي حواسشو جمع نكرده و ايميل يكسان براي چند تا استاد داده هر جور فكر مي كنم هيچ ربطي به فروم نداره...
    To love is to risk not being loved in return. To hope is to risk pain. To try is to risk failure, but risk must be taken because the greatest hazard in life is not to risk ever

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pink Floyd
    درود
    من در مورد نوشته هاتون کلاً نظری ندارم ولی ایکاش با آی دی اصلی تون مطلب مینوشتید چون اطلاعات تون در مورد روز برگزاری امتحان GRE مربوط به شش ماه پیش هست.
    شما کار خودت رو بکن و اینکه ملت تب دارند یا ندارند رو به عهده خودشون بذار.
    ضمناً اگرم حس میکنید فروم مفید نیست کانال تلویزیون تون رو عوض کن، کسی مجبورت نکرده استفاده کنی.
    خیلی ممنون . من جوابمو با لحن این پاسخ دوستانه و آکادمیک!!!! گرفتم !

صفحه 1 از 9 123456789 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)