صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15

موضوع: مسولین محترم سایت در صورت امکان مدیران کم کار را جایگزین کنید

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

پیش فرض مسولین محترم سایت در صورت امکان مدیران کم کار را جایگزین کنید

بنا به اهمیت مو ضوع تاپیک مجزایی درست کردم
    از پست های تکراری و نامربوط کاملا معلومه که برخی از مدیران انجمن ها به مسولیتشون زیاد اهمیت نمی دهند و بعضا سری به فارومه نمی زنند

الیته مسولیت مدیر بایستی فراتر از حفظ نظم باشد و می بایست در حد توانش به سوالات مطرح شده هم در زیر مجموعه اش پاسخ دهد که این مهم هم کمتر در واقع در اکثر انجمن ها انجام نمی شود و احتمالا برخی از مدیران چنین فکر می کنند که مطالب بحث شده در فارومه کفایت می کند و سوالات افراد تکراری و کلیشه ای است

پیشنهاد بنده این است که فراخون جذب مدیران داوطلب صورت بگیره تا مدیران فعالتر و پر انرژی تر جایگزین مدیران کم کار شوند تا افراد تازه وارد بتوانند تجربه لازم را کسب کنند و برای دیگران مفید باشندو سایت همچنان پویایی و کارایی خود را حفظ کند
    مسولین سایت درخواست دارم بررسی های لازم را انجام دهند

با تشکر
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک - اصفهان

پیش فرض پاسخ : مسولین محترم سایت در صورت امکان مدیران کم کار را جایگزین کنید

البته نمیشه گفت مدیران کم کار شده اند . ممکنه درگیری درسی داشته باشند تو این مدت . شاید هم این تغییر ظاهر انجمن کمی دوستان مدیر رو کم زوق تر کرده باشه بدلیل پیچیده تر بودن . ولی در کل مدیران این انجمن از بهترین مدیران در عین حال باسواد ترین مدیران هستند . این کم کاری هم حتما دلیلی داره و نباید نیمه پر لیوان رو نادیده گرفت .
    شب سردی است و من افسرده - راه دوری است و پایی خسته

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Royal2009 نمایش پست ها
    از پست های تکراری و نامربوط کاملا معلومه که برخی از مدیران انجمن ها به مسولیتشون زیاد اهمیت نمی دهند و بعضا سری به فارومه نمی زنند

الیته مسولیت مدیر بایستی فراتر از حفظ نظم باشد و می بایست در حد توانش به سوالات مطرح شده هم در زیر مجموعه اش پاسخ دهد که این مهم هم کمتر در واقع در اکثر انجمن ها انجام نمی شود و احتمالا برخی از مدیران چنین فکر می کنند که مطالب بحث شده در فارومه کفایت می کند و سوالات افراد تکراری و کلیشه ای است

پیشنهاد بنده این است که فراخون جذب مدیران داوطلب صورت بگیره تا مدیران فعالتر و پر انرژی تر جایگزین مدیران کم کار شوند تا افراد تازه وارد بتوانند تجربه لازم را کسب کنند و برای دیگران مفید باشندو سایت همچنان پویایی و کارایی خود را حفظ کند
    مسولین سایت درخواست دارم بررسی های لازم را انجام دهند

با تشکر
    درود
    معمولا تو این فروم مدیران کنار گذاشته نمیشوند، بلکه خودشون کناره گیری می کند.
    البته پاسخ دادن به سوالات کاربران اصلا در حیطه ی وظایف مدیران نیست.
    الآن فصل شلوغی برای خیلی از مدیران فروم هستش و عدم حضور اونها در سایت بدلیل کم کاری نیست و ممکنه بدلیل گرفتاری های شخصی باشه.
    یک تاپیک مهم در موردد داوطلبان مدیریت وجود داره که میتونید اون رو براحتی پیدا کنید:
    http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?t=2396
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

این "می بایست" ولی جایی تعیین نشده!

ApplyAbroad Champion
    zari آواتار ها

دوست عزیز پاسخگویی به سوالات از وظایف مدیران نیست و اصولا کلمه ی "مدیر" هم به معنای شخص پاسخگو به سوالات تخصصی هر مبحث نیست. مدیر درست به اندازه ی شما کاربر محترم وظیفه ی پاسخگویی به پستها رو داره!
    Whether you think you can or you think you can't, you're right

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

سلام

بله حق با شماست و کمی‌ نظم فروم بهم ریخته که مورد توجه ما هم بوده است.البته حق به مدیران هم بدهید که الان کمی‌ فصل بدی برای خیلی‌ از عزیزان هستش و تغییرات در فروم هم داشتیم ولی‌ با این وجود ما با مدیرانمان این موضوع رو مطرح خواهیم کرد.البته تصمیماتی برای تقویت کادر مدیران و یا جایگزینی بعضی‌ از مدیران هم داریم.

ولی‌ ما تغییرات بزرگی داشتیم و در فراهم سازی شرایط برای یکی‌ از بزرگ‌ترین تغیرات ApplyAbroad هم هستیم که واقعاً کلی‌ وقت و انرژی مارو خواهد گرفت.برای همین هم توجهی‌ به تقویت کادر مدیریت خواهیم داشت.باور کنید که آدمین فروم از وقت زندگی‌ خودش برای فروم این روزها میگذارد.به ما هم رحم کنید

Lightbulb مسولین محترم سایت در صورت امکان مدیران کم کار را جایگزین کنید

سلام
    من با نظر دوستمون موافقم كه بايد مدير در تاپيك مربوطه خبره باشه و فقط "ناظم" نباشه، تسلط مدير بر مسائل زير دستش يا اينكه اطلاع چنداني نداشته باشه خيلي رو عملكردش تأثير مي ذاره؛
    (هر چند اين مورد يه مقدار به دليل شخصيت و نوع رفتار و برخورد مدير مربوطه خاصه، و كلا من از مديران تاپيك هايي كه سر و كار داشتم باهاشون اينطور چيزي نديدم)
    مثلا اتفاق خنده داري كه در يكي از بخش هاي امتحانات، IELTS، افتاد و مدير مربوطه موضوع رفع اشكال تست هاي اون امتحان رو بستند، و در كمال ادب و احترام (كه نميدونم در قوانين فروم هست بايد مديران اينها رو رعايت كنند يا فقط براي اعضاي معمولي انها واجب شده؟ و اگر كاربر به دليل توهين به مدير تنبيه مي شه، مدير هيچ محدوديتي نداره و هر چيزي بخواد مي تونه بگه؟) گفتند در "سطح شما كاملا استاندارده"!، ايشان به ظاهر فكر كرده بودند قصد ما اينه كه سوال هاي اون امتحان رو نقد كنيم، نه اينكه محل رفع اشكال، البته من خودم چندين سوال فني در مورد امتحان پرسيده بودم و اگر ايشان سواد داشت جواب مي داد يا لا اقل اجازه مي داد افراد با سواد جواب بدن،
    در حالي كه در يه بخش ديگه از امتحانات، GMAT، همين عنوان موضوع ايجاد شده،
    و بيشتر نوشتجات ايشان فقط در حد نظم دهي بوده، اون هم گاهي به صورت منفي (يعني حذف موضوع لازم و ضروري)، كه شرحش در ماجراي شكايات به حذف اومده و (Bita (Administartion مجبور شد خودش يه موضوع رو در اون بخش ايجاد كنه و با اين وجود هنوز هم مدير مربوطه زير بار نمي رفت، و نميره و به بهانه جزئي مي خواد اصل مطلب رو زير سوال ببره،

البته ديدم كه تسلط مدير بر موضوع تحت مديريتش در قوانين فروم ذكر نشده، و جزو "بايست" ها نيست، اما بهتر بود و هست كه باشه، چون نتيجه بهتري مي ده.
    با سپاس
    بر قله‌هاي دور ....، جايي نوشته‌اند: "اينجا سراي توست....."

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط yaaraan نمایش پست ها
    سلام
    من با نظر دوستمون موافقم كه بايد مدير در تاپيك مربوطه خبره باشه و فقط "ناظم" نباشه، تسلط مدير بر مسائل زير دستش يا اينكه اطلاع چنداني نداشته باشه خيلي رو عملكردش تأثير مي ذاره؛
    (هر چند اين مورد يه مقدار به دليل شخصيت و نوع رفتار و برخورد مدير مربوطه خاصه، و كلا من از مديران تاپيك هايي كه سر و كار داشتم باهاشون اينطور چيزي نديدم)
    مثلا اتفاق خنده داري كه در يكي از بخش هاي امتحانات، IELTS، افتاد و مدير مربوطه موضوع رفع اشكال تست هاي اون امتحان رو بستند، و در كمال ادب و احترام (كه نميدونم در قوانين فروم هست بايد مديران اينها رو رعايت كنند يا فقط براي اعضاي معمولي انها واجب شده؟ و اگر كاربر به دليل توهين به مدير تنبيه مي شه، مدير هيچ محدوديتي نداره و هر چيزي بخواد مي تونه بگه؟) گفتند در "سطح شما كاملا استاندارده"!، ايشان به ظاهر فكر كرده بودند قصد ما اينه كه سوال هاي اون امتحان رو نقد كنيم، نه اينكه محل رفع اشكال، البته من خودم چندين سوال فني در مورد امتحان پرسيده بودم و اگر ايشان سواد داشت جواب مي داد يا لا اقل اجازه مي داد افراد با سواد جواب بدن،
    و بيشتر نوشتجات ايشان فقط در حد نظم دهي بوده، اون هم گاهي به صورت منفي (يعني حذف موضوع لازم و ضروري)، كه شرحش در ماجراي شكايات به حذف اومده و (Bita (Administartion مجبور شد خودش يه موضوع رو در اون بخش ايجاد كنه و با اين وجود هنوز هم مدير مربوطه زير بار نمي رفت، و نميره و به بهانه جزئي مي خواد اصل مطلب رو زير سوال ببره،

البته ديدم كه تسلط مدير بر موضوع تحت مديريتش در قوانين فروم ذكر نشده، و جزو "بايست" ها نيست، اما بهتر بود و هست كه باشه، چون نتيجه بهتري مي ده.
    با سپاس
    سلام دوست عزیز
    ببینید اول از اینکه خودم به عنوان یک مدیر همیشه سعی میکنم، به سوالات بچه ها یا اعتراضاتشون احترام بگذارم، بقیه مدیرها هم همین طور هستن. ولی واقعا این رو از من قبول کنید که هر مدیر یا مدریتوری در این سایت، داره از وقت خودش هزینه میکنه و "وظیفه ای" نداره. اینکه کاربری در اعتراض به عملکرد مدیری یا در اعتراض به منع و اخطارها، بد صحبت میکنه یا خدای نکرده طلبکار هست، واقعا حس بدی به ادم منتقل میکنه. شما اگه واقعا میخواین مشکلی که در بخش مربوطه داشتین مرتفع بشه، دوستانه با مدیر در میون بذارین. امکان نداره که بخوان جواب ندن یا رسیدگی نکنن.

بچه هایی که برای مدیریت بخش ها انتخاب میشن، پست های مفید در اون بخش داشتن، حالا ممکنه نخوان به دلایل منطقی جواب هر سوالی رو بدن.

ApplyAbroad Champion
    Bita آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط yaaraan نمایش پست ها
    سلام

با سپاس
    سلام،
    این درست نیست که شخص مدیر را به طور کلی زیر سوال ببرین. به خصوص مدیر IELTS که دو سال سابقه مدیریت داره و در این زمینه تجربه شخصی داره. اگر پیشنهاد و انتقادی دارین، بدون حمله شخصی به مدیر، اون را بیان کنید (به طور مثال شما میتونستین بگین که در فلان انجمن اگر این موضوع اضافه بشه مفیده و دلایل خودتون را توضیح بدین). شما هم دفعه قبل مدیر را متهم کردین که باعث شد نمره اتون خراب بشه... این نحوه برخورد باعث میشه همه برعلیه شما جبهه بگیرن حتی اگر حرفتون بی ربط نباشه.
    واقعیتش اینه که خیلی کاربرهای جدید میخوان راجع به موضوعات مختلف نظر بدن بدون اینکه تجربه کافی داشته باشن و این میتونه انجمنها را از نظم خارج کنه و تعداد پستها و بار سرور را بسیار زیاد بکنه. واقعیتش اینه که اگر زحمات مدیران نبود، شما نمیتونستین مطالب مفید را در فروم پیدا کنین و مجبور بودین وقت زیادی صرف کنین و مطالب نامربرط را بخوانین. بنابراین اگر فکر میکنین مشکلاتی وجود داره، مزایا را نادیده نگیرین و کل خدمات را زیر سوال نبرین.

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

سلام به همه

دوست عزیز ما سعی‌ می‌کنیم به مشکلات همه رسیدگی کنیم چه کاربران و چه مدیران عزیز مان.ما اینجا از وقت زندگی‌ خودمن می‌زنیم بدون هیچ چشم داشتی که بتونیم به همه کمک کنیم که به آرزوی خودشان و تحصیلات مقاطع بالاتر برسند.

ما هم اگه مدیران اشتباهی‌ کنن بهشون گوشزد یا بر خورد می‌کنیم.شک نکنید.ولی‌ مدیران هم برای شما دارند زحمت میکشند بدون هیچ چشم داشتی.

من به همه مدیران یه نکته رو همیشه گفتم و بازم میگم من به عنوان مدیر ارشد اینجا که جای کمی‌ هم اصلا برای خودش نیست و بزرگترین مرجع هست و من در اینجا کمتر کسی‌ دیدم که با ApplyAbroad آشنا نباشه یا استفاده نکرده باشه.
    (البته من واقعاً بهترین دوستای خودم از اینجا پیدا کردم و الان با هم خیلی‌ صمیمی‌ هستیم).
    من خودم همیشه کیفم زیر بغلم هست تو اینجا و هر زمان که منم که نخواهند خیلی‌ راحتGlobal Moderator تحویل میدم.چون من یه چیز شخصی‌ هست که هنوز از زندگیم میزنم با این همه گرفتاریم و اینجا سر میزنم و اگه بتونم به همه کمک می‌کنم (همه مدیران عزیز و آدمین‌های خوبمون همین کارو میکنند)و اگه یه روز بتونیم کمک مالی هم می‌کنیم به بچه ها تا به آرزها یشون برساند.که به امید خدا هم به زودی اجرا می‌کنیم.

ما با این همه ,تعارض فکر و دیدگاه داریم که به نظر من خیلی‌ هم خوب هست ولی‌ نباید وقت و انرژی مدیریت تلف کند.اگه این اتفاق بیفته ما ابزار‌هایی‌ داریم که بکار می‌بریم.ما همیشه دوست داریم اصلاحات صورت بگیرد ولی‌ نه تخریب مدیران.

مشکلات همیشه تو دنیای مجازی هست و راضی‌ نگاه داشتن همه امکان پذیر نیست.ما بازم به حرف همه گوش می‌کنیم ولی‌ با منطق خودمان تصمیم میگیرم.چون اگه اون منطق کار نمیکرد امروز تو این نقطه نبودیم. با سپاس از همه مدیران زحمت کش حال و گذشته.
    ویرایش توسط Behrang : October 23rd, 2009 در ساعت 11:13 PM

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)