صفحه 7 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 85

موضوع: نقش applyabroad در بوجود آمدن مشکلات اخیر

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

پیش فرض پاسخ : نقش applyabroad در بوجود آمدن مشکلات اخیر

سلام به همه دوستان
    لطفا نظرات خودتتون را در این تاپیک و سایر تاپیک ها با رعایت کامل ادب و احترام به دیگران بدهند.در صورت تکرار این تاپیک قفل خواهد شد. و همچنین باخاطیان بشدت برخورد خواهد شد.
    متشکرم
    What Goes Around...Comes Around

Member mohhhamad آواتار ها

منم تمام پست ها رو خوندم اما با اجازتون بعنوان یکی از کوچیکترین بچه های اینجا(چه سنی وچه علمی واینها) یه چیزی هایی رو بگم.
    بیایید از همین الان به بعد فقط به این توجه کنیم که ما به اینجا تعهد داریم.من خودمو میگم من از اینجا چیزهایی زیادی رو یاد گرفتم و هم یه دینی به گردنم هست وهم به نظرم یکی از بهترنی جاها وسالم ترین جاهاست برای کمک به پیشرفت جامعه ام.
    خیلی ها تو اینجا زحمت کشیدند وخیلی ها هم به هر دلیلی کمکی ازدستشون برمیوده وانجام ندادند.ما همه با هم دوستیم و هموطنیم وبرادریم و.....(فکر نکنید من از رو دلخوشی این حرفها رو میزنم ها 4 سال برا یه شاگردی اولی خون دل خوردم یه آدم.... با یه سری کار... از دستم گرفتش.اگه شاگرد اول بودم سربازی پر والان تو یکی از بهترین جاها بودم.به خدا همین امروز از کمیسیون بهزیستی دارم میام و....... اما من بخشیدمش)
    آقا گوشت همو بخوریم استخون همدیگرو دور نمیریزیم.پس بیاید از امروز به بعد همه با هم هر کمکی که از دستمون در می یاد برا اینجا وپیشرفت ایرانمون انجام بدیم وهمدیگرو ببخشیم و به فکر آینده باشیم.
    این کاربر ،غیر فعال است.

ApplyAbroad Hero

من وقتی این بحث شروع شد از اولش بودم. بعد خوابم برد. ولی تو چند تا پست حرف ها کاملا جالب بود اونهم هجمه بسیار زیاد به mohsen بعد یواش یواش تبدیل به دعوا شد. 8)

من یه مورد رو در مورد این فروم یا هزاران فروم دیگه بگم . همه دوستان بهتر می دونند. اظلاعات صرف اینکه در اینترنت گذاشته می شند دلیل بر صحیح بودنشان نیست. ولی خیلی ها دارنند با اون مثل یه وحی منرل برخورد می کنند.
    به خدا برای انجام برخی کارها هزار تا راه هست ممکنه یه راهی برای یکی امکان پذیر باشه و برای یکی از سد هم محکمتر مانع بشه. ما اینجا داریم اطلاعاتمان رو می گذاریم تا دوستان استفاده کنند. حالا ممکنه درست نباشه. مهم نیست شما باید با عقل خود بسنجید. ( این درمورد همه مطالب اینترنتی می تونه صادق باشه.)

می خواستم مواردی رو بگم:

تو خیلی از پست ها داریم همدیگر رو می کوبیم. خیلی هامون داریم برای دیگران که چه حقی دارنند، تصمیم میگیریم.
    شما دارید میگید اگه یکی با فلان شرایط رفت اپلای کرد. ( مسائل تقلب علمی رو نمی گم.) برای شما ها بد میشه. چه بدی.؟؟؟؟ حتی اگه درصدی هم برای شما مشکل پیش بیاره. فکر می کنید شما رو از رسیدن به هدفتون منع کنه. اگه قرار باشه با این موارد شما از رسیدن به هدف باز بمونید بهتره الان بمونید. بخدا دیگه از این همه خودخواهی خسته شدم.

به ملت های دیگه نگاه می کنم از بعضی رفتارهای خودم پشیمان و دلگیر می شم. همه ملت ها تو امریکا ، آلمان یاو.. محله مخصوص دارند از حقوق هم دیگه دفاع می کنند ولی ما ها فعلا داریم برای اینکه مبادا به خاطر یکی که حالا داره سعی می کنه اونم اپلای کنه یا تو متن نامش 10 تا غلط داره. از پذیرش باز بمونیم. ( در حالی که هیچ وقت کسی که می خواد بره از رفتن نمی مونه. ) داریم به همدیگه توهین می کنیم. این رو بدونید تا زمانی که خودمون رو عوض نکنیم تو همه جا مشکل خواهیم داشت. می ریم اونور چون ....؟؟؟؟ ولی تا حالا به خاطر یک ایرانی یک هموطن که زندگیش رو تو ایران بهتر کنیم.. رفتیم. چند تا از ماهایی که داریم می ریم و الان حرص وجوش می خوریم، می خواهیم ایرانی رو عوض کنیم؟؟؟ .

به ایرانی بودن فحش بدیم. تو رانندگی. پای فوتبال، تو دانشگاه،تو صف نونوایی... :-[ :-[بابا این همه داریم می گیم وای وای اوضاع بده. ولی کدومموم می خواهیم این رو درست کنیم. آره تقلب می کنیم. سره یه موضوع کوچک ( در مقایسه با هموطنی و ایرانی بودن.) داریم سره هم رو می بریم. بسه دیگه. کره، هند ، چین... دارند از ما دور میشند. ما هنوز اندر خم یک کوچه هستیم. هر سال داریم 10000 تا 100000 از این ایران میریم. فقط داریم فرار می کنیم. از کی داریم فرار میکنیم ؟؟؟؟ از خودمون.. تو LA هم باشیم . ایرانی هستیم از هم گریزان. استاد هاروارد هم باشیم ایرانی هستیم و از هموطن فراری.

حسادت می کنم به هند ها. به چینی ها.. حتی به جمونگ :-\ ... چون دارند فداکاری می کنند.. به هم احترام می گذارند. چون با هم دوستند.... ما اگه چلوی سفارت آلمان تو تهران بتونیم. دو یا سه نفر ( ایرانی ) رو می پیچونیم.

عمر زمین 4.5 بیلیون ساله... ما فقط 70 یا 80 سال هستیم. آیا نمی ارزه اگه حتی نمی تونیم فداکاری کنیم. لاقل برای ایرانی بودن . ( اونی هم که به نظر دوستان نباید اپلای کنه یا اونی که داره ما رو محکوم می کنه ...) احترام بذاریم..

یادمه به بابایی می گفت ما ایرانی ها آدم های جالبی هستیم وقتی سر بحثه هممون یه پا فیلسوفیم. ولی در عمل ??? ....
    http://blog.360.yahoo.com/blog-6tkrJ...WLvmLYmf?p=203

این متن رو بخونید شاید مفید باشه..

من از اینکه یکم زیاد شد معذرت می خوام....
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

درود
    من همینجا بطور رسمی از دانیال عزیز عذرخواهی میکنم و امیدورام که من رو ببخشند چون دیشب بدلیل اینکه دیروقت بود، من اسم کاربری ایشون رو درست ندیدم و با یکی از کاربرانی که قبلاً جرو بحث داشتیم اشتباه گرفتم.
    وقتی که دانیال بهم پ.خ. داد فکر کردم اشتباه کرده، ولی دیدم اشتباه از من بوده.
    اگر کسی رو ناراحت کردم عذر میخوام.

یهو یاد اون دوستم افتادم که تو سوید درس میخوند و میگفت یه روز صبح که رسیدم اداره دیدم همکارم که سویدی بود ماشینشو با فاصله زیاد نسبت به شرکت پارک کرد و پیاده شد و.. بقیشم که خودتون میدونید،این سویدیه تو ایران خیلی رفیق داره ،منم یکی از دوستای دورشم ،خیلی دوووووور!! اینو گفتم یه کم جو عوض شه!بابا دوستی، صفا، صمیمیت!(به قول پسر خاله) درضمن ورود خودموبه باشگاه سیصد تایی ها تبریک میگم،جا داره از پدرو مادرم که محیط آرومی رو برام فراهم کردن تشکر کنم
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

نقل قول نوشته اصلی توسط Pink Floyd
    درود
    من همینجا بطور رسمی از دانیال عزیز عذرخواهی میکنم و امیدورام که من رو ببخشند چون دیشب بدلیل اینکه دیروقت بود، من اسم کاربری ایشون رو درست ندیدم و با یکی از کاربرانی که قبلاً جرو بحث داشتیم اشتباه گرفتم.
    وقتی که دانیال بهم پ.خ. داد فکر کردم اشتباه کرده، ولی دیدم اشتباه از من بوده.
    اگر کسی رو ناراحت کردم عذر میخوام.
    بدون تعارف
    علی‌ جان به گردن من و اعضای این فروم حق دارند
    حتما نظرشون درست تر از نظر من هست
    من فقط از لحنش یه کمی‌ جا خوردم چون بعضی‌ وقت‌ها شما انتظار دارید از یک دوست همیشه ملایمت ببینید ;D

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه

درود
    دانیال جان بازم متاسفم، بازم عذر میخوام، بازم میگم شوکه شدم وقتی پیامت رو دیدم، یک اشتباه کاملاً سهوی بود و خطای دید.
    من یک کاربر معمولی تو این فروم هستم و هیچوقت اینطور نبوده که فکر کنم حرفی که میزنم درست تره.
    حتّا در موارد جر و بحث شدید با بعضی از کاربران این حرف «سِر آیزا برلین» همیشه تو ذهنم بوده که گاهی اوقات حق با حق در تعارض است.

سلام به همه شما عزیزان
    من راستش تمام پیامها رو نخوندم ولی فکر می کنم حتی عنوانی که برای بحث هم انتخاب شده با نهایت بی انصافی بوده
    ما همه به هم و به فروم مدیونیم حداقل من تا حدی که احساس دین به فروم می کنم به هیچ کس دیگه یا هیچ چیز دیگه اینقدر مدیون نیستم
    اونهایی که فروم رو مقصر می دونن ازشون می خوام یه سر به شهرستانها بزنن ببینند چه افراد مستعدی وجود دارند ولی چون راه apply رو بلد نیستن همش درجا می زنن دوست خود من 5 سال سر کار بود! تا با فروم آشنا شد و کارش راه افتاد و به قول خودش به شکرانه کمک فروم هرکسی رو که می شناخت و می دونست دنبال apply به فروم معرفی می کرد و بهش می گفت اونجا کار تیمی رو یاد می گیری

به نظر من بهتره حواسمون باشه که اگه نمک می خوریم حداقل نمکدونو نشکنیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من خودم اول هاي تاپيك نظرمو گفتم، به نظر من اكثرمون نظراتمون يكيه ديگه وقت اين نيست كه بگيم مشكل چيه يا از كيه الان بايد نتيجه گيري كنيم و راه حل بديم. راه حل هاي حل مسئله را بايد اينجا پياده كنيم. اول بياييم مسئله رو تعريف كنيم بعد راه حل بديم بعد ارزيابي راه حل ها را انجام بديم بعدشم اجرا و پياده سازي. برداشت من كلا اينه كه افزايش تعداد اپلاي كنندگان و مشوش كردن ذهن افراد مشكل فروم نيست چون به هر حال هر كس ممكنه با يه تاپيك به نحوي ذهنش مشوش بشه اما يكي از پررنگ ترين مشكلاتي كه من مي بينم اينه كه بعضي از دوستان خيلي به جزييات مي پردازن و با اينكه بعضي از تاپيك ها اون قدر بحث شده كه واقعا آدم نمي رسه همشو بخونه، پيشنهادمم اينه كه بايد يه خونه تكوني اساسي بعد از هر سال انجام بشه و همه دست به دست هم بديم و اون جزيياتي كه مفيد نيست را پاك يا اصلاح كنيم و آخر سر هم يه خلاصه ارائه بديم.
    To love is to risk not being loved in return. To hope is to risk pain. To try is to risk failure, but risk must be taken because the greatest hazard in life is not to risk ever

Member
    رشته و دانشگاه
    Medical Law and Bioethics

من به عنوان اپلای کننده علوم انسانی که تقریبا تا به حال در حاشیه امن این روند فزاینده اپلای ها بودم می تونم بگم که همون طور که از اسم " جو" پیداست، امری است زودگذر و فانی. پس اصلا جای نگرانی نیست چون دیر یا زود( خیلی زودتر از تصور ما) تنها کسانی که در راهشان مصمم هستند باقی خواهند ماند و کسانی که واقعا دلیل قاطع و محکمی حداقل برای خودشان برای اپلای ندارند(اپلای نماها) از صحنه بیرون خواهند رود . باز هم از فروم متشکرم به خاطر تمام اطلاعاتی که مدیونیش هستم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)