صفحه 1 از 30 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 299

موضوع: همه چیز درباره وسایل برقی در کانادا و مساله برق 110 و 220 ولت

Banned

پیش فرض همه چیز درباره وسایل برقی در کانادا و مساله برق 110 و 220 ولت

دوستان گرامی

با توجه به اینکه در تاپیک اصلی وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا پرسش های زیادی در زمینه وسایل برقی و مشکل برق 110 یا 220 ولت مطرح می شود این تاپیک به این منظور ایجاد شد.

پاسخ برخی پرسش های متداول در مورد وسایل برقی در کانادا:

* ولتاژ برق در کانادا 110 ولت است.

* اگر روی شارژر وسیله برقی نوشته شده 100-240 ولت در کانادا قابل استفاده خواهد بود. به این منظور فقط می بایست دو شاخه تیغه ای تبدیل از 220 به 110 ولت همراه داشته باشید.

220 to 110.jpg

* توصیه می شود تنها وسایل برقی که بدون مبدل یا ترانس با برق 240-110 کار می کنند (مثل لپ تاپ، ریش تراش، دوربین عکاسی و مانند اینها) را با خودتان به کانادا بیاورید. استفاده از مبدل ها و ترانس های تبدیل ولتاژ 110 به 220 نه تنها مصرف برق را بالا می برند، بلکه در اغلب موارد خرید این مبدل های ولتاژ، قیمت تمام شده وسیله برقی موردنظر را در مقایسه با خرید آن در کانادا بیشتر خواهند کرد و به صرفه نیستند. در صورت حجیم بودن وسیله برقی هزینه پست و انتقال آن نیز می بایست در نظر گرفته شود.
    ویرایش توسط M1KE : July 26th, 2013 در ساعت 05:52 PM

Member maraljoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

پیش فرض همه چیز درباره وسایل برقی و مساله برق 110 و 220 ولت در کانادا

دوستان عزیز بنظرتون در تورنتو جایی پیدا میشه که مبدل برق 110 به 220 بفروشه یا بیخود پیگیری نکنم ، حتی اگه کسی یه نمونه داره که دیگه نمیخوادش حاضرم ازش بخرم ، ممنون

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

پیش فرض پاسخ : راهنمای روزهای اول برای تازه واردین به كانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط maraljoon نمایش پست ها
    دوستان عزیز بنظرتون در تورنتو جایی پیدا میشه که مبدل برق 110 به 220 بفروشه یا بیخود پیگیری نکنم ، حتی اگه کسی یه نمونه داره که دیگه نمیخوادش حاضرم ازش بخرم ، ممنون
    منظورت ٢٢٠ به ١١٠ هست بله پيدا مي شه. ما از يه مال تو اسكاربورو خريديم ولي بستگي به توان دستگاهتون قيمت متفاوته. پاسفيك مال هم داره توگوگل هم سرچ كن.

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanmohajer نمایش پست ها
    منظورت ٢٢٠ به ١١٠ هست بله پيدا مي شه. ما از يه مال تو اسكاربورو خريديم ولي بستگي به توان دستگاهتون قيمت متفاوته. پاسفيك مال هم داره توگوگل هم سرچ كن.
    نه دوست عزیز، منظورشون همون 110 به 220 هست چون برق کانادا 110 هست و برخی از وسایلی که ما میاریم 220. پس احتیاج به 110 یه 220 داریم
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanmohajer نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    نه دوست عزیز، منظورشون همون 110 به 220 هست چون برق کانادا 110 هست و برخی از وسایلی که ما میاریم 220. پس احتیاج به 110 یه 220 داریم
    مرسی دوستان ، والا مشکل منم دقیقا همینه که نمیدونم باید 110 به 220 بگیرم یا برعکس ، یه دونه از همینها دیدم توی کنیدین تایر 24 دلار ولی روش نوشته "برای مسافرت - تبدیل ولتاژهای مختلف به 110 (جهت استفاده از وسایل کانادایی در دیگر کشورها )" ..... ولی خب چیزی که من دنبالشم دقیقا برعکسه این باید باشه منطقا" ، یعنی من میخوام وسیله ایی که از ایران آوردم رو بزنم به پریز برق کانادا و استفاده کنم ، آیا اون چیزی که تو کاندیدن تایر دیدم همینه که دنبالشم یا نه باید دنبال چیز دیگه ایی باشم ... راهنمایی پلیز ، ممنون

ApplyAbroad Guru

مرسی دوستان ، والا مشکل منم دقیقا همینه که نمیدونم باید 110 به 220 بگیرم یا برعکس ، یه دونه از همینها دیدم توی کنیدین تایر 24 دلار ولی روش نوشته "برای مسافرت - تبدیل ولتاژهای مختلف به 110 (جهت استفاده از وسایل کانادایی در دیگر کشورها )" ..... ولی خب چیزی که من دنبالشم دقیقا برعکسه این باید باشه منطقا" ، یعنی من میخوام وسیله ایی که از ایران آوردم رو بزنم به پریز برق کانادا و استفاده کنم ، آیا اون چیزی که تو کاندیدن تایر دیدم همینه که دنبالشم یا نه باید دنبال چیز دیگه ایی باشم ... راهنمایی پلیز ، ممنون
    نه اینی که توی کنیدین تایر دیدید برعکس اونی یه که میخواهید. من تبدیل 110 به 220 در مغازه های بزرگ کانادا ندیدم. رویebay و kijijiنگاه کنید.مثلا این یکی روی ebay که اتفاقا در تورنتو هم هست (البته این مدل کوچکشه فقط 50 وات یعنی حتی کامپیوتر هم نمیتونید بهش بزنید)

http://www.ebay.ca/itm/50W-AC-Power-...item3379cc5790

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    نه اینی که توی کنیدین تایر دیدید برعکس اونی یه که میخواهید. من تبدیل 110 به 220 در مغازه های بزرگ کانادا ندیدم. رویebay و kijijiنگاه کنید.مثلا این یکی روی ebay که اتفاقا در تورنتو هم هست (البته این مدل کوچکشه فقط 50 وات یعنی حتی کامپیوتر هم نمیتونید بهش بزنید)

http://www.ebay.ca/itm/50W-AC-Power-...item3379cc5790
    بله یکی از پارامترهای مهم در این مبدلهای توانش (که بر حسب وات) هست. دوستان دقت کنند معمولا به دلیل توان پایین این مبدلهای نمیشه برای اتو، چای ساز، برخی سشوارها و ... استفاده کرد قبل از اینکه وسیله ای الکتریکی 220 ولت به کانادا ببریم لازمه که توانش رو بررسی کنیم معمولا بیشتر از توان 400 وات مبدل ها بزرگ و یا ممکنه پیدا نشه پس دقت کنید

رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    بله یکی از پارامترهای مهم در این مبدلهای توانش (که بر حسب وات) هست. دوستان دقت کنند معمولا به دلیل توان پایین این مبدلهای نمیشه برای اتو، چای ساز، برخی سشوارها و ... استفاده کرد قبل از اینکه وسیله ای الکتریکی 220 ولت به کانادا ببریم لازمه که توانش رو بررسی کنیم معمولا بیشتر از توان 400 وات مبدل ها بزرگ و یا ممکنه پیدا نشه پس دقت کنید
    ممنون ، روی وسایل من نوشته :
    220-240 V
    50-60 Hz
    47 w
    و
    220-240 V
    50-60 Hz
    10 w
    فکر میکنم اینها اوکی باشن .

ممنون ، روی وسایل من نوشته :
    220-240 V
    50-60 Hz
    47 w
    و
    220-240 V
    50-60 Hz
    10 w
    فکر میکنم اینها اوکی باشن .
    دوست عزیز، معمولا این مبدلها دارای توان نامی هستند نه واقعی. پس ممکنه شما برای 47 وات نیاز به مبدل 60 وات باشید و 50 وات جوابگو نباشه

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

آیا آداپتور میشه خرید؟ یعنی فقط یه وسیله داشته باشی و بری یه آداپتور واسش بخری؟ یا حتما باید مبدل بخریم؟
    مثلا برای ایکس باکس.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

صفحه 1 از 30 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)