صفحه 2 از 30 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 299

موضوع: همه چیز درباره وسایل برقی در کانادا و مساله برق 110 و 220 ولت

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راهنمای روزهای اول برای تازه واردین به كانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط anihoo نمایش پست ها
    آیا آداپتور میشه خرید؟ یعنی فقط یه وسیله داشته باشی و بری یه آداپتور واسش بخری؟ یا حتما باید مبدل بخریم؟
    مثلا برای ایکس باکس.
    دوست عزیز، من ایکس باکس ندارم اما میدونم که اغلب این وسایل دارای منبع تغذیه سووییچینگ هستند و از 110 تا 220 کار میکنن و شما احتیاج به مبدل ندارید. اما برای این وسایل نمیشه آداپتر خرید چون باید حتما منبع تغذیشون سوییچینگ باشه. شبیه اونچیزی که لپ تاپمون داره و هم اینجا کار میکنه و هم در کانادا
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    دوست عزیز، من ایکس باکس ندارم اما میدونم که اغلب این وسایل دارای منبع تغذیه سووییچینگ هستند و از 110 تا 220 کار میکنن و شما احتیاج به مبدل ندارید. اما برای این وسایل نمیشه آداپتر خرید چون باید حتما منبع تغذیشون سوییچینگ باشه. شبیه اونچیزی که لپ تاپمون داره و هم اینجا کار میکنه و هم در کانادا
    ایکس باکسهایی که توی ایران میاد مال اروپاست و منبع تغذیه فقط بین ۲۰۰ تا ۲۴۰ دارن و برای ۱۱۰ حتما باید جداگانه تهیه کنیم. حالا این سوویچینگ که میگین منظورتون چیه؟ یعنی همونی که بعضی وسایل دارن و بین ۱۱۰ تا ۲۲۰ رو ساپورت میکنن؟ در این صورت استثنائن ایکس باکس نداره. و مثل لپ تاپ نیست. حالا چیکار میشه کرد؟
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

ایکس باکسهایی که توی ایران میاد مال اروپاست و منبع تغذیه فقط بین ۲۰۰ تا ۲۴۰ دارن و برای ۱۱۰ حتما باید جداگانه تهیه کنیم. حالا این سوویچینگ که میگین منظورتون چیه؟ یعنی همونی که بعضی وسایل دارن و بین ۱۱۰ تا ۲۲۰ رو ساپورت میکنن؟ در این صورت استثنائن ایکس باکس نداره. و مثل لپ تاپ نیست. حالا چیکار میشه کرد؟
    نمیخوام بحث رو در مورد منبع تغذیه پیچیده کنم.
    اما در لینک زیر که نوشته از 100 تا 240 کار میکنه؟
    http://www.amazon.com/Hyperkin-Xbox-...ef=pd_sim_vg_4

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نمیخوام بحث رو در مورد منبع تغذیه پیچیده کنم.
    اما در لینک زیر که نوشته از 100 تا 240 کار میکنه؟
    http://www.amazon.com/Hyperkin-Xbox-...ef=pd_sim_vg_4
    خب اینکه داره جدا میفروشه آداپتور رو...
    اونی که توی جعبه شه فقط ۲۲۰ داره. و اگه بخوای ۱۱۰ بگیری باید بری متفرقه بگیری... برم بگیرم آداپتور جداگونه یا نه مبدل بگیرم کدوم بهتره؟ و کسی جایی میشناسه که بتونم خوبش رو بگیرم؟

پ.ن. راستی حواسم نبود... خب این لینکی که شما دادید یعنی من میتونم بیام کانادا جداگونه خود اصل آداپتورش رو بگیرم. دیگه از ایران لازم نیست بگیرم. مرسی.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

خب اینکه داره جدا میفروشه آداپتور رو...
    اونی که توی جعبه شه فقط ۲۲۰ داره. و اگه بخوای ۱۱۰ بگیری باید بری متفرقه بگیری... برم بگیرم آداپتور جداگونه یا نه مبدل بگیرم کدوم بهتره؟ و کسی جایی میشناسه که بتونم خوبش رو بگیرم؟

پ.ن. راستی حواسم نبود... خب این لینکی که شما دادید یعنی من میتونم بیام کانادا جداگونه خود اصل آداپتورش رو بگیرم. دیگه از ایران لازم نیست بگیرم. مرسی.
    من برای اطمینان (برای برخی وسایل کم مصرفم) یه مبدل 110 یه 220 از نوع 100 وات گرفتم حدود 8000 تومن از پاساژ امجد در جمهوری. شاید اونجا منبع تغذیه ایکس باکس رو برای 110 داشته باشند. یه سری بزنید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط sebas نمایش پست ها
    جواب سوال اول و سومت تو فروم هست.
    من دوباره ميگم
    3- شما حتما مبدل حداقل ٢ تا ببر با خودت، قيمتي نداره و بالاخره به كارت مياد. البته قبلش مطمين شو كه وسيله هات با ١١٠ ولت كار كنه
    موفق باشي
    با تشکر از violet123 عزیز برای طرح قسمت سوم سوالش و همین طور sebas برای پاسخ به اون.
    با توجه با اینکه تهیه ی تبدیل مناسب برای اتصال لوازم برقی به خروجی (پریز) برق ضروریه و به توصیه ی دوستان تهیه کردنش در ایران خیلی عاقلانه تر و ساده تره، می شه لطفا بفرمایید آیا این نوع تبدیل ها با نام خاصی شناخته می شن یا خیر؟
    در واقع در مراجعه به فروشگاه لوازم الکتریکی باید چه نوع مبدلی رو و تحت چه نامی از فروشنده مطالبه کنیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Kavehm1984 نمایش پست ها
    با تشکر از violet123 عزیز برای طرح قسمت سوم سوالش و همین طور sebas برای پاسخ به اون.
    با توجه با اینکه تهیه ی تبدیل مناسب برای اتصال لوازم برقی به خروجی (پریز) برق ضروریه و به توصیه ی دوستان تهیه کردنش در ایران خیلی عاقلانه تر و ساده تره، می شه لطفا بفرمایید آیا این نوع تبدیل ها با نام خاصی شناخته می شن یا خیر؟
    در واقع در مراجعه به فروشگاه لوازم الکتریکی باید چه نوع مبدلی رو و تحت چه نامی از فروشنده مطالبه کنیم؟
    بله صد در صد مبدل همراه بیاورید. من چون رشتم برقه خودم درست کردم هر جایی تو تهران نداره
    ولی خیابان جمهوری پاساژ امجد پیدا میشه که البته اونجا سیم دوشاخه دار هم هست بگین
    کابل برق دوشاخه آمریکایی میخوام بعد از الکتریکی نزدیک محل زندگی بخواین بک سه راهی
    ساده به سمت دیگر کابل وصل کنه یا خودتان انجام بدین.

نقل قول نوشته اصلی توسط mb_b نمایش پست ها
    بله صد در صد مبدل همراه بیاورید. من چون رشتم برقه خودم درست کردم هر جایی تو تهران نداره
    ولی خیابان جمهوری پاساژ امجد پیدا میشه که البته اونجا سیم دوشاخه دار هم هست بگین
    کابل برق دوشاخه آمریکایی میخوام بعد از الکتریکی نزدیک محل زندگی بخواین بک سه راهی
    ساده به سمت دیگر کابل وصل کنه یا خودتان انجام بدین.
    دوست عزیز، در مورد مبدلها قبلا توضیح دادم حتما یه نگاهی به لینک زیر بزنید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post934202

Junior Member

دوست عزیز، در مورد مبدلها قبلا توضیح دادم حتما یه نگاهی به لینک زیر بزنید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post934202
    دوست من،

ممنون از لینکی که در پاسخ به پرسش من ارایه کردی و با خوندن مطالب اون صفحه اطلاعات ارزشمندی در مورد مبدل های ولتاژ مورد نیاز مسافرهای ایرانی به دست آوردم.

پرسش من معطوف به طریقه ی اتصال لوازم الکتریکی به خروجی برق (Outlet / Power point ) در شبکه ی برقی کاناداست. چون من قصد ندارم هیچ وسیله ی برقی دیگری جز لپ تاپم رو با خودم ببرم و باقی لوازم برقی مورد نیازم رو هم اونجا می خرم که قطعا با سیستم برقی اونجا سازگاره. خوشبختانه روی آداپتور لپ تاپم هم ذکر شده که با ولتاژ بین 100 الی 240 سازگاری داره. دغدغه ی من طریقه ی استاندارد اتصال به پریزهای برقه.
    دوست عزیزی به نام کاربری mb-b لطف کردند و من رو از وجود پاساژ امجد در جمهوری مطلع کردند. آیا نقطه ی دیگری از تهران هم وجود داره که بشه با اطمینان از وجود چنین مبدل هایی به اونجا مراجعه کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Kavehm1984 نمایش پست ها
    دوست من،

ممنون از لینکی که در پاسخ به پرسش من ارایه کردی و با خوندن مطالب اون صفحه اطلاعات ارزشمندی در مورد مبدل های ولتاژ مورد نیاز مسافرهای ایرانی به دست آوردم.

پرسش من معطوف به طریقه ی اتصال لوازم الکتریکی به خروجی برق (Outlet / Power point ) در شبکه ی برقی کاناداست. چون من قصد ندارم هیچ وسیله ی برقی دیگری جز لپ تاپم رو با خودم ببرم و باقی لوازم برقی مورد نیازم رو هم اونجا می خرم که قطعا با سیستم برقی اونجا سازگاره. خوشبختانه روی آداپتور لپ تاپم هم ذکر شده که با ولتاژ بین 100 الی 240 سازگاری داره. دغدغه ی من طریقه ی استاندارد اتصال به پریزهای برقه.
    دوست عزیزی به نام کاربری mb-b لطف کردند و من رو از وجود پاساژ امجد در جمهوری مطلع کردند. آیا نقطه ی دیگری از تهران هم وجود داره که بشه با اطمینان از وجود چنین مبدل هایی به اونجا مراجعه کرد؟
    من در پاساژ امجد مبدل دوشاخه 220 به 110 رو پیدا نکردم (البته دقت کنید گفتم تبدیل دوشاخه). البته برخی لپ تاپها اضولا دوشاخه هاش 110 هست پس من پیشنهاد می کنم که شما به یه لپ تاپ فروشی برید شاید که این نوع سیم رو (که متعلق به لپ تاپ های دیگه است) اونجا پیدا کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)