صفحه 27 از 30 نخستنخست ... 1718192021222324252627282930 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 299

موضوع: همه چیز درباره وسایل برقی در کانادا و مساله برق 110 و 220 ولت

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره وسایل برقی در کانادا و مساله برق 110 و 220 ولت

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa_rr نمایش پست ها
    لپ تاپ که سرش دوشاخه نداره تو ایران سرش تبدیل میزدم حالا دیگه اون تبدیل رو برمیداری مستقیم وصل میشه دوشاخه ایرانم خوب وقتی وسیله برقی ایران ولتاژشون فرق میکنه دیگه چرا باید دوشاخه بیاره !!!
    اگر یک مروری تو صفحه های قبل بکنید میبینید که اگر اون تبدیل هزار تومنی نیارید اینجا نمیتونید لب تاب شارژ کنید،
    تو این پست نگاه کنید #238
    در ضمن شرایط ادمها فرق میکنه اونی که ویزیتری میاد یا اون که مهاجرت میکنه با قاطعیت نمیتونی به یکی بگی چی بیار چی نیار

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hiver نمایش پست ها
    اگر یک مروری تو صفحه های قبل بکنید میبینید که اگر اون تبدیل هزار تومنی نیارید اینجا نمیتونید لب تاب شارژ کنید،
    تو این پست نگاه کنید #238
    در ضمن شرایط ادمها فرق میکنه اونی که ویزیتری میاد یا اون که مهاجرت میکنه با قاطعیت نمیتونی به یکی بگی چی بیار چی نیار
    ههه من که لپ تاپ دل و سونیم راحت اینجا کار میکنن شما می تونین اون نظر رو داشته باشین من هم این نظر رو هاها!!!

ApplyAbroad Guru

ههه من که لپ تاپ دل و سونیم راحت اینجا کار میکنن شما می تونین اون نظر رو داشته باشین من هم این نظر رو هاها!!!
    لپ تاپ شما سیم برقش دوشاخه امریکایی داشته، ولی خیلی از لپ تاپ هایی که در ایران میفروشند سیم برق شون دو شاخه اروپایی داره که برای استفاده در امریکا باید براش تبدیل دوشاخه بگیرند.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    لپ تاپ شما سیم برقش دوشاخه امریکایی داشته، ولی خیلی از لپ تاپ هایی که در ایران میفروشند سیم برق شون دو شاخه اروپایی داره که برای استفاده در امریکا باید براش تبدیل دوشاخه بگیرند.
    ینده خودم سر این قضیه دهنم سرویس شد! اکثر دوشاخه های اینجا اروپایی هستن که به امریکای نمی خورن. بعد دوشاخه هم مثلا نمیدونی دقیق باید از کجا بخری و امازان هم که اولاش حساب بانکی نداشتیم! یعنی شما تا بیای اینور حساب باز کنی و پستت رو فعلا کنی و نمی دونم انلاین بخری حداقل باید یه هفته بدون کامپیوتر سر کنی که واقعا جهنم هست!(تازه اگر پرایم نداشته باشی که باید کلی پول پست بدی وگرنه ۱۰-۱۵ روزه میرسه وسایل دستت) ! آخرش ما دادیم یکی از بچه ها از ایران برامون اورد ولی واقعا پدرم در اومد! حتما فکری برای تبدیل دوشاخه بکنید و همینطوری نیاید اینور!
    Doubt Kills More Dreams Than Failure Ever Will

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

کسانی که مشکل دوشاخه دارند با قیمت کمتر از ۳ دلار میتونند تبدیل دو شاخه از فروشگاههایزی بخرند
    Dollar world
    Dollar store
    Dollarama
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

مهسا جان مال من دوشاخه ش گرد هست. لب تاب قدیمیم که دل بود دوشاخه تیغی بود.
    دوستان ممنون از راهنمایی های ارزندتون.
    متاسفانه خود چمدونام انقدر سنگین شدن که برای وسایل برقی مثل اتو و اپی لیدی دیگه جا ندارم باید بیام همون جا بخرم ولی دوشاخه تبدیل برای لب تاب رو گرفتم. بازم ممنون از راهنمایی هاتون.

دوستان ما یک اتوی مسافرتی داریم که ولتاژش ۱۲۰ تا ۲۳۰ نوشته و ۵۰-۶۰ هرتز هستش
    آیا کار میکنه و بیاریمش یا نه؟
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam_hhd نمایش پست ها
    دوستان ما یک اتوی مسافرتی داریم که ولتاژش ۱۲۰ تا ۲۳۰ نوشته و ۵۰-۶۰ هرتز هستش
    آیا کار میکنه و بیاریمش یا نه؟
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
    بله کار میکنه

سلام دوستان شارژر لب تاپم دو شلازاخه 2 تیغه و یک ارت گرد داره حالا پریزها کانادا میخوره یا نه اونجا پریزها ارت دار نیست و لازمه که تبدیل بگیرم اگه تبدیل لازمه چه نوع تبدیلی لازمه؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط agol نمایش پست ها
    سلام دوستان شارژر لب تاپم دو شلازاخه 2 تیغه و یک ارت گرد داره حالا پریزها کانادا میخوره یا نه اونجا پریزها ارت دار نیست و لازمه که تبدیل بگیرم اگه تبدیل لازمه چه نوع تبدیلی لازمه؟؟
    اینجا ارث داره. اما عکسش رو بگذارید ببینیم از چه نوعی هست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)