صفحه 6 از 30 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 299

موضوع: همه چیز درباره وسایل برقی در کانادا و مساله برق 110 و 220 ولت

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

پیش فرض پاسخ : وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط simaharun نمایش پست ها
    دوستان سلام
    برای بردن سبزی خشک،ادویه و هر نوع مواد غدایی باید اونها وکیوم و ارم دار باشند حتما؟ یعنی من خودم نمی تونم آنها رو بسته بندی کنم؟ کدام را درست است؟ و گیر نمی دند؟
    ضمنا اگه با مبدل 110 به 220 وسایل کم مصرف زیر 100w که مبدل ساپورت می کنه را میشه در کانادا استفاده کرد؟ دوستان مقیم لطفا اطلاعات بدند.
    ما یه مبدل 110 به 220 حدود کم وات (یادم نیست چند واته)که از پاساژ امجد خریدیم با خودمون آوردیم و اینجا مثل گلوله کار می کنه
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Junior Member la_dorani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Computer

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    ما یه مبدل 110 به 220 حدود کم وات (یادم نیست چند واته)که از پاساژ امجد خریدیم با خودمون آوردیم و اینجا مثل گلوله کار می کنه
    سلام دوست عزیز، راجع به تبدبل که فرمودید سوالی دارم میشه لطفا راهنمایی کنید
    اول اینکه اگه ممکنه بگید از کدوم مغازه(مثلا کدام طبقه، کدوم سمت و چندمین مغازه) تهیه کردید و قیمتش چند بود؟
    دوم اینکه یه اشاره کنید که اونجا برای چه وسایلی به راحتی استفاده می کنید؟
    اگه ممکنه یه عکس ازش قرار بدید(من و بابام اینجا با اختلاف نظر مواجه شدیم نمی خوام اشتباهی تهیه کنم)
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط la_dorani نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، راجع به تبدبل که فرمودید سوالی دارم میشه لطفا راهنمایی کنید
    اول اینکه اگه ممکنه بگید از کدوم مغازه(مثلا کدام طبقه، کدوم سمت و چندمین مغازه) تهیه کردید و قیمتش چند بود؟
    دوم اینکه یه اشاره کنید که اونجا برای چه وسایلی به راحتی استفاده می کنید؟
    اگه ممکنه یه عکس ازش قرار بدید(من و بابام اینجا با اختلاف نظر مواجه شدیم نمی خوام اشتباهی تهیه کنم)
    ممنون
    سلام،
    فکر کنم طبقه هم کف سمت راست، پاساژ امجد در جمهوری بود حدود 8000 تومن خریدیم البته حدود 9 ماه پیش.
    برای ریش تراش یا اپی لیدی میتونید ازش استفاده کنید.
    در ضمن یه سری آداپتورهای سوییچینگ شبیه اونچیزی که لپ تاپ داره در این پاساژ وجود داره که اصلا برای اپی لیدی یا ریش تراش خوب نیست. و عملا شما نمیتوانید از اون استفاده کنید
    این مبدلی که من میگم برق 110 رو به 220 تبدیل میکنه. شبیه آداپتور و سیاه هست و روش دوشاخه 220 وارد میشه و اونورش دو شاخه 110 داره پس یه مادگی 220 داره و یه دو شاخه 110.
    نحوه تست :
    معمولا این مغازه ها هم مبدل 110 به 220 دارن و هم 220 به 110. بنابراین کافیست که از فروشنده بخواید یه مبدل 220 به 110 رو به برق بزنه و بعد مبدل 110 به 220 رو به مبدلی که به برق زدید متصل کنید و در انتها یه لامپ 220 رو به مبدل 110 به 220 متصل کنید اگر روشن شد مبدل 110 به 220 درسته!!
    به عبارت دیگه شما با سری کردن این دو مبدل سعی میکنید که ابتدا برق رو به 110 و سپش دوباره به 220 تبدیل کنید تا بتونید با یه لامپ 220 یا یه وسیله دیگه تستش کنید.

در ضمن متاسفانه اصلا قسمت "جستجو در موضوع" درست کار نمیکنه و عملا یه منوی بی فایده است.(من یکی که خیلی از دست این منو دلخورم!!! والا از دست ادمینهای محترم که نمیشه دلخور شد!!!)
    ویرایش توسط M1KE : July 26th, 2013 در ساعت 05:59 PM

Junior Member

مبدل 110 به 220 باٌW100 که به درد ریش تراش و اپی لیدی می خوره در جمهوری بعد از پل حافظ پاساز امجد به طرف فردوسی طبقه اول دست راست تقریبا وسطای پاساژ مغازه بزرگتریه نسبت به بقیه و 15 هزار تومان می ده و 300 w هم داره که قیمت اونرا نپرسیدم.کسی قیمت گرفت خبر بده.من فعلا دارم اطلاعات جمع می کنم چند وقت بعد می خرم.ضمنا خانم ها دستگاه ویور یا موجهنده مو با این هم کار می کنه اما اتو و سشوار را باید از اونجا خرید.

سوالی از دوستان که در کار الکترونیک هست داشتم. اگر مبدل 220به 110را برعکس وصل کنیم 110 را به 220 تبدیل میکند؟
    NOC: 3113
    File no: 21 OCT 2011
    Medical:13 MARCH 2012
    PR.WAITING

Member Hedwood آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering/ Universite Laval

دوستان من ساعت هاست که دارم پیج های قبلی رو میخونم ولی در مورد تبدیل 220 به 110 هیچی نفهمیدم...الان من برای لپ تاپ، تبلت، اپیلیدی، موبایل باید چه تبدیل بگیرم؟ دو شاخه باشه یا سه شاخه؟
    واقعاً ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط Hedwood نمایش پست ها
    دوستان من ساعت هاست که دارم پیج های قبلی رو میخونم ولی در مورد تبدیل 220 به 110 هیچی نفهمیدم...الان من برای لپ تاپ، تبلت، اپیلیدی، موبایل باید چه تبدیل بگیرم؟ دو شاخه باشه یا سه شاخه؟
    واقعاً ممنونم
    ای کاش، یه تاپیک ادمینهای محترم درست کنند که اینقدر ملت اسیر این تبدیل نشن.
    1- اولا باید نگاه کنید به آدپتور دستگاهتون. اگر روش نوشته 100 تا 220 ولت مثل اونچیزی که روی آداپتور اغلب لپت تاپها، تبلتها و موبایلها نوشته شما تنها نیاز به تبدیل دوشاخه 110 به 220 دارید (دقت کنید دوشاخه)
    2- اگر فقط روی آداپتور دستگاه نوشته 200 تا 220 ولت. شما نیاز به یک تبدیل برق 110 به 220 دارید مثل اغلب اپیلیدیها

امیدوارم یکی یه تاپیک با این عنوان درست کنه.

با سلام
    آیابه نظر دوستان پلوپزبا برق 110 کانادا بدرد میخوره؟ آیا کسی از بچه ها اخیرا از ایران خریده و از کجا؟ من دیروزتو بازار تهران پیگیری کردم مغازه دارا گفتن چند ماهیه تولید نشده؟ کسی نمایندگی اصلی فروششو تویه خیابون ظاهرا طالقانیه میشناسه؟ممنون
    اپلای 2006 AUG 24- ويزا 2013 11 FEB

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط BEDIRHANAZLI نمایش پست ها
    با سلام
    آیابه نظر دوستان پلوپزبا برق 110 کانادا بدرد میخوره؟ آیا کسی از بچه ها اخیرا از ایران خریده و از کجا؟ من دیروزتو بازار تهران پیگیری کردم مغازه دارا گفتن چند ماهیه تولید نشده؟ کسی نمایندگی اصلی فروششو تویه خیابون ظاهرا طالقانیه میشناسه؟ممنون
    من حدود یکسال پیش خریدم که یادمه اونموقع هم میگفتن دیگه تولید نمیشه، حالا میتونید ازین شماره بپرسید، نمایندگی پارس خزره چهار راه سرسبز: 77806669
    Culture lives in everything we do

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط BEDIRHANAZLI نمایش پست ها
    با سلام
    اگر تورنتو میایید پلوپز پارس خزر در مغازه های ایرانی تورنتو هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)