صفحه 7 از 30 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 299

موضوع: همه چیز درباره وسایل برقی در کانادا و مساله برق 110 و 220 ولت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

پارس خزر فقط 110 تازگی ها زده
    مارک دیگه کار نمی کنه

دوست ما اینجا فک کنم از black & decker یه پلوپز خریده خیلی هم راضیه... تهدیگش هم عالیه

ولا من هم اینقدر خیلی ها گفتن، پارسال که تازه قیمتها گرون نشده بود ، از پارس خزر -فکر کنم سر کریمخان بود- یه پلوپز و یه کتری برقی 110 ولت خریدم. اون موقع پلوپزی که 220 ولتش 50000 تومن بود، 110 ولت رو داد 135000 تومن!!! فقط هم یه اندازه داشت . خلاصه من اونو نتونستم بیارم چون بارم زیاد بود و چیزی هم نمی خواستم فریت کنم. ولی کتری برقی رو آوردم. اینجا که اومدم دیدم یه کتری برقی همون اندازه رو راحت با 10-12 دلار و یه پلوپز black & decker رو با 20-30 دلار می تونی بخری یعنی به قیمت دلار اون زمان من نزدیک 70-80 دلار برای پلوپز دادم!! مسخره تر از همه اینکه جنس رو 110 ولت زدن ولی دوشاخه اش تیغه ای نیست و مدل دو شاخه های ایرانه!!!!
    علت اصلی که خیلی ها می گن پلوپز پارس خزر بیارین اینه که ته دیگش خوب می شه. اینجا پلوپزها قبل از اینکه ته دیگ درست بشه، اتوماتیک خاموش می شه ولی 3-4 بار که دوباره روشن کنی، ته دیگش می شه مثل ته دیگهای ایران.
    خلاصه من به خصوص برای کسانی که مثل خودم زندگیشون رو نمیارن اینجا و بار فریتی ندارن اصلا آوردن اینطور چیزها رو توصیه نمی کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط BEDIRHANAZLI نمایش پست ها
    با سلام
    آیابه نظر دوستان پلوپزبا برق 110 کانادا بدرد میخوره؟ آیا کسی از بچه ها اخیرا از ایران خریده و از کجا؟ من دیروزتو بازار تهران پیگیری کردم مغازه دارا گفتن چند ماهیه تولید نشده؟ کسی نمایندگی اصلی فروششو تویه خیابون ظاهرا طالقانیه میشناسه؟ممنون

دوست عزیز، تمام موبایل و لپ تاپ و دوربین هایی که من شخصا" تا الان دیدم با برق 100-240 ولت کار می کنن . روی شارژ تون رو بخونین. شما فقط دوشاخه تیغه ای "حتما" چند تا بیارین که دوشاخه گوشی تون رو از طریق اون به پریز بزنین . به همین سادگی

نقل قول نوشته اصلی توسط simaharun نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز از پاسختون
    نوع موبایل شما چی بوده؟ آیا سامسونگ و سونی اریکسون هم ممکنه کار کنه؟
    چطور اونا رو شارژ می کردید به خاطر برق 110؟
    و آیا این شرکت هایی که فرمودید خوب هستند؟

ApplyAbroad Guru

برای موبایل شاید اصلا راحت تر باشه سیم برقش رو ازکانادا بخرید. اگر از اینهایی باشه که سیم برقش USB است که دوشاخه USB اینجا زیاد است.

Junior Member

پیش فرض همه چیز درباره وسایل برقی و مساله برق 110 و 220 ولت در کانادا

سلام . من ماه جون عازم مونترال هستم. میخواستم یه سشوار ببرم اونجا که متاسفانه با برق 110 کار نمیکنه. اینجا خوندم که باید تبدیلش را بخرم اما در اصفهان زندگی میکنم و آدرسایی که داده بودند مثل جمهوری و ... همگی تهران بودند.
    کسی میدونه توی اصفهان از کجا میشه تبدیل 220 به 110 گیر آورد؟ ممنونم

Senior Member mehran23 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط noushin1 نمایش پست ها
    سلام . من ماه جون عازم مونترال هستم. میخواستم یه سشوار ببرم اونجا که متاسفانه با برق 110 کار نمیکنه. اینجا خوندم که باید تبدیلش را بخرم اما در اصفهان زندگی میکنم و آدرسایی که داده بودند مثل جمهوری و ... همگی تهران بودند.
    دوست عزيز به اين نكته دقت كنيد كه اكثر سشوارها توان مصرفيشون بيش از ١٠٠٠ واته و حداكثر تواني كه ترانس تو بازار هست ١٠٠٠ هست چون بيشتر از اون خيلي سنگين و بزرگ ميشه كه عملا نميشه برد. بنابراين عليرغم گرفتن سشوار قابل استفاده نيست. حتما مصرف وسيلتونو چك كنيد.

Member t.behrang58 آواتار ها

با سلام به شما
    من نمیدونم که مونترال هم فروشگاه وال مارت شعبه داره یا نه . هرچند منطقا باید داشته باشه اگر اونجا بتونید سری به فروشگاه وال مارت یا فروشگاههای مشابه بزنید میتونید با 20 تا 25 دلار یک سشوار خوب تهیه کنید البته شاید مارک اون برای ما ایرانی ها شناخته شده نباشیه ولی کیفیتش خوبه . در مورد ترانس هم بعید میدونم توی شهر صنعتی مثل اصفهان نتونید ترانس تبدیل 110 به 220 تهیه کنید .
    ای دل اندر بند زلفش از پریشانی منال ---مرغ زیرک چون بدام افتد تحمل بایدش

اگر سشوارتون معمولیه که ارزش تبدیل خریدن رو نداره. چون باید هزینه یک سشوار رو بدین و تبدیل بخرین و تازه وزن تبدیل و سشوار رو هم در نظر بگیرید و اگر مثلا" مسافرت هم بخواهید ببرینش ، باید همه جا تبدیل رو دنبال خودتون ببرید.
    اینجا یک سشوار خوب و معقول رو با 14-15 دلار و مواقعی که روی حراج می ره - که زیاد پیش میاد- با 9-10 دلار می تونین بخرین.
    اگر دارید در مورد یک سشوار حرفه ای و آرایشگاهی گرانقیمت صحبت می کنید که خوب دیگه انتخاب خودتونه .

نقل قول نوشته اصلی توسط t.behrang58 نمایش پست ها
    با سلام به شما
    من نمیدونم که مونترال هم فروشگاه وال مارت شعبه داره یا نه . هرچند منطقا باید داشته باشه اگر اونجا بتونید سری به فروشگاه وال مارت یا فروشگاههای مشابه بزنید میتونید با 20 تا 25 دلار یک سشوار خوب تهیه کنید البته شاید مارک اون برای ما ایرانی ها شناخته شده نباشیه ولی کیفیتش خوبه . در مورد ترانس هم بعید میدونم توی شهر صنعتی مثل اصفهان نتونید ترانس تبدیل 110 به 220 تهیه کنید .

سلام .توی اصفهان خیابان طالقانی..فروشگاه هادی ترانس مورد نظرتون رو داره.من همین هفته اونجا بودم.موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)