صفحه 8 از 30 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 299

موضوع: همه چیز درباره وسایل برقی در کانادا و مساله برق 110 و 220 ولت

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط aysani نمایش پست ها
    راحت شدم بالاخره یکی وسایلش رو فریت کرده.. ممنونم دوست عزیز ما هم تصمیم گرفتیم یک سری وسایل زندگی رو فریت کنیم چون واقعا اینجا اگر بخوایم بفروشیمشون اون ریالی که بدست میاد ارزش دلاری نداره! ولی اونجا باید دلار بدیم همین ها رو بخریم! حتی وسایلی مثل اتو و سشوار و جارو! یک ترانس 5 کیلو ولت حدود 200-300 هزار تومان میشه با وزنی حدودای 20 کیلوگرم! نمیدونم واقعا کار درستی می کنیم یا نه... و البته تلویزیونمون رو هم تصمیم گرفتیم ببریم چون ال ای دی هست...
    با همون هزینه ترانس شما میتونید اتو و سشوار و جارو همه اش را بخرید. هزینه فریت هم که جای خود. حالا این ترانسها چند تا خروجی دارند و چند تا دستگاه رو همزمان میشه بهشون وصل کرد؟ یعنی مثلا اگر تلویزیونتون روشن باشه دیگه اتو کشی نمیتونید بکنید؟ آوردن لوازم الکتریکی ۲۲۰ ولت دردسرش ییشتر از نفعش است.

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    با همون هزینه ترانس شما میتونید اتو و سشوار و جارو همه اش را بخرید. هزینه فریت هم که جای خود. حالا این ترانسها چند تا خروجی دارند و چند تا دستگاه رو همزمان میشه بهشون وصل کرد؟ یعنی مثلا اگر تلویزیونتون روشن باشه دیگه اتو کشی نمیتونید بکنید؟ آوردن لوازم الکتریکی ۲۲۰ ولت دردسرش ییشتر از نفعش است.
    البته من یه استثنا برای آقایون بزنم، اونم موزرهای آلمانی معروف ( Moser hair clipper) که هنوزم تو ایران خیلی ها دارن. من که هر چی گشتم اینجا از اونا پیدا نکردم هرچی هم خریدم آشغال بوده. حتی براون و فیلیپسشم به پای اون نمیرسه. نمی دونم کانادا هست یا نه. خودم یکی دارم اما 220 و هنوز ترانس نخریدم براش.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    البته من یه استثنا برای آقایون بزنم، اونم موزرهای آلمانی معروف ( Moser hair clipper) که هنوزم تو ایران خیلی ها دارن. من که هر چی گشتم اینجا از اونا پیدا نکردم هرچی هم خریدم آشغال بوده. حتی براون و فیلیپسشم به پای اون نمیرسه. نمی دونم کانادا هست یا نه. خودم یکی دارم اما 220 و هنوز ترانس نخریدم براش.
    من که داشتم میومدم یه ماشین اصلاح با 10 تا سر بابیلیس خریدم که قابل شارژ هم هست و چون شارژرش سوییچینگ هست هم با 22- و هم با 110 هم کار میکنه. خیلی هم راشی هستم و فکر نکنم اون موزر آلمانی کار این رو بکنه. چند وقت پیش تقلبیشو (با یه مارک دیگه) در والمارت دیدم با اصلا مو نمی زد. احتمالا بشه اصلش رو هم گیر آورد
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

مسئله اینه که ما مارک‌های اینجا رو نمی‌شناسیم، برای همین همه‌ش می‌ریم سراغ همون چینی/ژاپنی‌ها!
    ما برای همسرم یه دونه مارک Wahl گرفتیم که آمریکائیه و عالیه!
    سری‌های مختلف و درجه‌های متنوعی هم داره که با رنگ‌های جدا مشخص شدن
    عکسش رو هم همین الان داغ داغ براتون گرفتم... اگر هم اشتباه نکنم قیمتش بود 30 یا 30 و خرده‌ای و از لاندن دراگز خریدیمش

IMAG1257.jpg

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط .:HoDa:. نمایش پست ها
    مسئله اینه که ما مارک‌های اینجا رو نمی‌شناسیم، برای همین همه‌ش می‌ریم سراغ همون چینی/ژاپنی‌ها!
    ما برای همسرم یه دونه مارک Wahl گرفتیم که آمریکائیه و عالیه!
    سری‌های مختلف و درجه‌های متنوعی هم داره که با رنگ‌های جدا مشخص شدن
    عکسش رو هم همین الان داغ داغ براتون گرفتم... اگر هم اشتباه نکنم قیمتش بود 30 یا 30 و خرده‌ای و از لاندن دراگز خریدیمش

IMAG1257.jpg
    مرسی. به نظر چیز خوبی میاد اینی که شما گذاشتی. اینجا 21 دلاره.
    من بدو وردم به آمریکا اینو رو آمازون خریدم:
    21-Z9zyaXEL.jpg
    که اصلا به درد نمی خوره.

البته مارک چینی زیاده اما همون مارکهای معروف هم دیگه مثل سابق نیستن. من براون سری 7 گرفتم که به خیال خودم صبحا تر تمیز برم سر کار، در حالی که با اون میزنم، بعد با اینی که بالا گذاشتم ادامه میدم آخر سر هم با ژیلت فیوژن ولی بازم رو صورتم مو میمونه و گاها کار به tweezer رولون میکشه! :P

واسه body grooming چیز خوبی به چشمتون نیومده؟
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

مرسی. به نظر چیز خوبی میاد اینی که شما گذاشتی. اینجا 21 دلاره.
    من بدو وردم به آمریکا اینو رو آمازون خریدم:
    21-Z9zyaXEL.jpg
    که اصلا به درد نمی خوره.

البته مارک چینی زیاده اما همون مارکهای معروف هم دیگه مثل سابق نیستن. من براون سری 7 گرفتم که به خیال خودم صبحا تر تمیز برم سر کار، در حالی که با اون میزنم، بعد با اینی که بالا گذاشتم ادامه میدم آخر سر هم با ژیلت فیوژن ولی بازم رو صورتم مو میمونه و گاها کار به tweezer رولون میکشه! :P

واسه body grooming چیز خوبی به چشمتون نیومده؟
    اینی که من گذاشتم سرهای مختلف داره، برای بادی گرومینگ هم می‌شه استفاده کرد
    ویرایش توسط .:HoDa:. : May 19th, 2013 در ساعت 11:09 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    Software engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    تلویزیون که با برق اونجا کار میکنه ... امیدوارم البته! با اطلاعاتی که روش نوشته شده ... ترانس رو با هر توانی که بخوایم می سازند... بستگی داره که وسیله ها چه میزان توانی نیاز دارند اگر دستگاه توانش بالا باشه میشه چند تاشون رو باهم استفاده کرد... این که ما پرسیدیم 3 تا خروجی میده... البته خروچی هم 1 بود با چند راهی های همین ایران میشه مشکل رو حل کرد... آخه چون وسیله و لباسمون زیاده باید فریت کنیم کلا...
    ارسال مدارک به سیدنی :August 12,2009 دریافت فایل نامبر اول: October 05, 2009 دریافت مدارک توسط دمشق : january 26, 2010 دریافت فایل نامبر دوم : April 28, 2010 مدیکال و آپدیت :April 12,2013 پاسپورت ریکوئست :December 20,2013

Junior Member

سلام دوستان
    نظرتون در خصوص بردن وسایل برقی 220 ولت به کانادا چیه؟ممنون میشم پاسخ بفرمایید
    مرسی

Member reza82 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering Management, University of Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط javan1349 نمایش پست ها
    قلوب دانا ، بفرماید تا اینجانب در بین این همه صفحات با این سرعت اینترنت چگونه مطلب مورد نیازم رو پیدا کنم؟

کم لطفی میکنی ها.. 221 صفحه که چیزی نیس.

ببین عزیزم, به طور خلاصه, اولا باید با 110 ولت کار بکنن, دوما باید تبدیل سَری دوشاخه اش رو بیاری (اینجا هم هست, اما خب یه کم گرونتره), سوما لپ تاپ و موبایل و هارد و اینا رو بیار, اتو و سشوار و جاروبرقی ات رو نیار.

پلوپز هم اینجا هست, حالا شاید ته دیگ ایرانی نبنده. اونم ورش میداری 20 دقیقه میزاری رو گاز, ته دیگ هم میبنده. سماور برقی و سرخ کن و ساندویچ ساز و اینا رو هم نیار.

البت, سه سال پیش یکی از رفقا همه ی وسایلش رو freight کرد, مبل و تلویزیون و همه چیزای برقیش رو هم اورد. ولی خب اون موقع ارزون بود, الآن فکر نکنم بصرفه.

دیگه چیز برقی چیه؟
    Mess with the best, Die like the rest..

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط javan1349 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نظرتون در خصوص بردن وسایل برقی 220 ولت به کانادا چیه؟ممنون میشم پاسخ بفرمایید
    مرسی
    به دردسر خريد ترانس نمي ارزه. همه وسايلتون رو تو حراج اينجا مي تونيد بخريد. لپ تاپ و ريش تراش رو بياريد. اين توصيه اي هست كه تو اين تاپيك بارها داده شده و براي رفع حال شما مختصر و مفيد تكرار شد. موفق باشيد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)