صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 27 , از مجموع 27

موضوع: دکترای Business در کانادا

پیش فرض پاسخ : دکترای Business در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط haagh نمایش پست ها
    سلام

اینکه بگیم IS در حال مرگ یکم غیر منصفانست

واقعیتش اینه که به همین راحتی‌ نمی‌شه گفت که یه گرایش رو به زوال یا خیر

من دیدم که چند نفر تو این زمینه نظرات متضادی در رابطه با اون و گاه کاملا مخالف با IS دادن. اما یکم به نظرم وسیعتر باید دید، اگه یه مدرسه می‌خواد IS خودشو رو تعطیل کنه و هر چقدر هم که اون مدرسه معروف باشه اما دلیل نمی‌شه که IS رو به فناست

اگر سایت دانشگاه‌ها رو ببینی‌ معلوم می‌شه که اکثر دانشگاه‌ها تعداد استاد کمتری تو IS دارن و به تبع اون دانشجوی کمتری هم دارن. اما این دلیل بر این نیست که بدرد نمیخوره. درسته که هرچی‌ داریم پیشرفت می‌کنیم IS, computer science and computer engineering به هم نزدیکتر میشن اما می‌شه که همچنان مرز‌ها رو توش تشخیص داد.

به اعتقاد من به جای اینکه فکر کنید که در آینده چه گرایشی از بین میره، بهتره که به این فکر کنید که به چی‌ علاقه دارید، همون رو دنبال کنید، ایجاد شاخه های علم همینطوری کشکی نبود که بده ۱۰-۲۰ سال اصلا اون شاخه نابود شه، پس نگران آینده نباشید، به علاقتون فکر کنید
    سلام haagh جان
    می خواستم ببینم شما بلاخره پذیرش گرفتی و اگه آره یه اطلاعاتی بده آخه منم GMAT 600 دارم
    ممنون

Junior Member

هیچ کس حتی ذره ای به ما عضوای تازه وارد کمک نمی کنه؟

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in ISYS-Walton college of business- university of Arkansas

Lightbulb پاسخ : دکترای Business در کانادا

کلا این فروم ظاهرا متروکه شده. ادمین هاش که اصلا نیستن.پست هم که نمیشه گذاشت.دلمون خوشه که فروم ایرانی پیدا کردیم.بهت پیشنهاد میکنم بری به urch.com/forum سر بزنی .هم فعال ترن، هم میتونی پست بذاری و هم جواب می گیری سه سوت

Member
    رشته و دانشگاه
    تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط mm.zz1388 نمایش پست ها
    سلام دوستان من کارشناسی زبان با معدل 17.03 و ارشد زبان با معدل 18 هستم می خوام واسه دکترا مدیریت بخونم واقعا سر در گمم که کدوم دانشگاه بخونم راستی من اینجا کارم خوبه و می تونم هزینمو بدم می شه برنامه ای پیدا کنم که بتونم هی برم و بر گردم و کلا اونجا نمونم؟ دوست دارم یا گرایش استراتزی یا منابع انسانی بخونم به نظرتون خوبه؟
    تمام دانشگاه های درست و حسابی و حتی معمولی در آمریکای شمالی برنامه های تمام وقت ارائه می کنند!! اگه واقعا میخوای بری باید از کار خوبت دل بکنی.

Junior Member

با سلام
    من فوق مدیریت بازاریابی با معدل 16 دارم می خواستم برای Phd گرایش Strategy بخونم (پایان نامه ام هم در مورد مدیریت استراتژیک) میخواستم ببینم کدام دانشگاه های کانادا این رشته رو دارن (Strategy) ؟

Junior Member

سلام
    با شرايط زير به نظرتون ميتونم واسه دكترا با بورس و فول فاند واسه كانادا اقدام كنم و چقدر شانس دارم:
    كارشناسي ارشد مديريت كارافريني دانشگاه تهران معدل 18.53
    كارشناسي مهندسي كامپيوتر معدل پايين
    1 مقاله ژورنال 8 تا مقاله كنفرانس كه 4 تاش بين المللي هست
    نمره زبان 6.5
    ممنون

كسي براي phd accounting دانشگاهي رو ميشناسه كه فقط reaserch باشه ؟

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)