صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 35

موضوع: فقط اعلام نتیجه درخواست ویزای دانشجویی و کاری (پرسیدن سوال در این موضوع ممنوع)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    NTNU,TU DELFT, SOUTHAMPTON

پیش فرض پاسخ : فقط اعلام نتیجه درخواست ویزای دانشجویی و کاری (پرسیدن سوال در این موضوع ممنوع)

1)تاریخ مصاحبه: June 12
    2)نتیجه ویزا : دریافت شد در تارخ June 16
    3) مقطع تحصیلی‌: فوق لیسانس
    4) رشته تحصیلی‌:Coastal and Marine Engineering and Management

5) آیا فرم خاصی پر کرده بودید و یا سفارت اطلاعات خاصی را ازتون خواسته بود؟ تمام مدارک مطابق لیست udi بود + ترجمه با مهر دادگستری و وزارت خارجه از شناسنامه و کارت ملی + گواهی سابقه کار+ فرم اطلاعات تحصیلی و کاری موجود در سایت سفارت
    6) آیا در طول انتظار برای دریافت ویزا، با سفارت یا اداره مهاجرت مکاتبه ای داشتید؟ چه جوابی می دادن؟ خیر کلا 4 روز طول کشید تا ویزام بیاد
    7) دانشگاه اپلای کرده :NTNU

Member
    رشته و دانشگاه
    rangeland management

پیش فرض پاسخ : فقط اعلام نتیجه درخواست ویزای دانشجویی و کاری (پر

1)تاریخ مصاحبه: April 23
    2)نتیجه ویزا : دریافت شد در تارخ June 1
    3) مقطع تحصیلی‌: فوق لیسانس (مستر دومم هست)
    4) رشته تحصیلی‌:
    Master of Environmental Science
    5) آیا فرم خاصی پر کرده بودید و یا سفارت اطلاعات خاصی را ازتون خواسته بود؟ موارد ذکر شده در چک لیست UDI، اصل ترجمه شناسنامه و کارت ملی با مهر های دادگستری و وزارت خارجه، کپی ترجمه مدارک تحصیلی و CV
    6) آیا در طول انتظار برای دریافت ویزا، با سفارت یا اداره مهاجرت مکاتبه ای داشتید؟ چه جوابی می دادن؟ خیر
    7) دانشگاه اپلای کرده :HSN

ApplyAbroad Veteran
    kasra-dan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing @ BI

1)تاریخ مصاحبه: April 12th
    2)نتیجه ویزا : دریافت شد در تاریخ June 29th
    3) مقطع تحصیلی‌: MSc
    4) رشته تحصیلی‌:
    Strategic Marketing
    5) آیا فرم خاصی پر کرده بودید و یا سفارت اطلاعات خاصی را ازتون خواسته بود؟ موارد ذکر شده در چک لیست UDI، اصل ترجمه شناسنامه و کارت ملی با مهر های دادگستری و وزارت خارجه، کپی ترجمه مدارک تحصیلی و CV
    6) آیا در طول انتظار برای دریافت ویزا، با سفارت یا اداره مهاجرت مکاتبه ای داشتید؟ چه جوابی می دادن؟ چون پروسه ی بررسی پروندم بیش از حد معمول طول کشیده بود چند بار تماس گرفتم. واقعا خوش برخورد بودن اما جاب دقیق و واضحی نمی دادن. می گفتن نمی تونن چیزی راجع به روند پیشرفت پرونده بگن.
    7) دانشگاه اپلای کرده : BI Norwegian Business School
    Galaxy Lights, Solar Echoes and Dark Matters Calling Us to Sth Bigger

John Oliver Explains Everything That is Wrong With Standardized Testing

1)تاریخ مصاحبه 17 April
    2)نتیجه ویزا :
    تقریبا 5 هفته بعد از سابمیت کردن ویزام ریجکت شد (دلایلی ریجکت: تراول هیستوری و نداشتن تای به ایران که من به این ریجکتی اعتراض کردم و سندهای خونه و زمینی که به اسمم بود رو به اضافه ی یه توضیح کامل از اینکه چرا میخوام این رشته رو بخونم و قراره چطور به شغلی که دارم کمک کنه براشون نوشتم همینطور هم جاب افر از محل کار قبلیم که یه مدرسه بود گذاشتم ولی برای بار دوم هم بعد از شش هفته رد شدم البته تا دو روز قبل از رد شدن مجدد هر بار تماس گرفتم گفتن کیس افیسر نداری و خیلی ناگهانی در عرض دو روز تونستن همه ی مدارکم رو بررسی کنن و این بار بدون هیچ توضیحی ردم کنن تو این مرحله مدارک رو به سازمان UNE که من هم برای این سازمان جدید مجددا یه سند مغازه و حساب بانکیم رو گذاشتم و گواهی عدم سوسابقه و این سازمان هم بعد از یک هفته با ذکر اینکه این اپلیکنت اسناد و دارایی هاش رو در ایران بهمون نشون داده و جاب افر هم گذاشته با توجه به اینکه مجرد هست به نظر ما همچنان ممکنه بیاد نروژ و اینجا موندگار بشه پس ردش میکنیم و این تصمیم نهایی و غیر قابل اعتراض هست
    3) مقطع تحصیلی‌
    لیسانس
    4) رشته تحصیلی‌
    معلمی مدارس بین المللی
    5) آیا فرم خاصی پر کرده بودید و یا سفارت اطلاعات خاصی را ازتون خواسته بود؟
    مدارک که UDI خواسته بود و CV رو مرحله ی اول دادم و در مراحل بعدی هم مواردی رو که بالاتر گفتم فرستادم
    6) آیا در طول انتظار برای دریافت ویزا، با سفارت یا اداره مهاجرت مکاتبه ای داشتید؟ چه جوابی می دادن؟ بله/ کیست افسر بررسی کننده و ما تا قبل از شروع ترم نتیجه رو میفرستیم
    7) دانشگاه پذیرفته شده
    University of Southeast Norway
    8) توضیحات اضافی (در صورت تمایل شهر یا دانشگاه مربوطه را ذکر بفرمایید)
    به هیچ عنوان برای لیسانس اقدام نکنین
    طبق این لینک نروژ کشورها رو در چهار دسته بندی قرار میده ایران در دسته ی کشور های نارنجی قرار داره و به بچه هایی که برای لیسانس اقدام میکنن ویزا نمیدن مگر اینکه تای قوی به کشورشون نشون بدن که با وجود همه ی مدارکی که من گذاشتم جهت اثبات تای باز هم ویزا صادر نشد و حالا دچار کلی مشکل هستم برای برگردونن پولم و هر چقدر هم تلاش میکنم طی این چند روز فقط به در بسته میخورم و هیچ صرافی قبول نمیکنه پول رو برگردونه و دو موردی هم گفتن این کار میکنن به شدت قیمت پایینی برای خرید پیشنهاد میدن که عملا همه ی پولم از بین میره همینطوریش هم مجبور شدم دو ماه اجاره ی خوابگاهی رو بدم که حتی رنگش رو هم قرار نیست ببینم

https://www.udiregelverk.no/en/docum...#_Toc450816567

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فقط اعلام نتیجه درخواست ویزای دانشجویی و کاری (پرسیدن سوال در این موضوع ممنوع)

تاریخ مصاحبه : 27 جولای مدارک رو تحویل دادم ، 31 جولای شماره پرونده گرفتم
    نتیجه ویزا :
    دریافت شد/ 25 آگست ویزا شدم ، 27 آگست پاسپورت رو تحویل دادم ، 28 آگست استیکر چسبیده شد ، 29 آگست پست آرامکس به دستم رسوند.
    آیا فرم خاصی پر کرده بودید و یا سفارت اطلاعات خاصی را ازتون خواسته بود؟
    خیر
    آیا در طول انتظار برای دریافت ویزا، با سفارت یا اداره مهاجرت مکاتبه ای داشتید؟ چه جوابی می دادن؟ یک بار تماس گرفتم ، یک بار ایمیل زدم و از روند پروسه پرسیدم و جوابی که توسایتشون درباره پروسه نوشته بود و توضیح بیشتری ندادن

توضیحات اضافی (در صورت تمایل شهر یا دانشگاه مربوطه را ذکر بفرمایید)
    حتما مهر دادگستری و امورخارجه به ترجمه مدارکتون بزنید که مشکلی پیش نیاد

1)تاریخ مصاحبه : 30 April در VFS که البته مصاحبه نبود فقط تحویل مدارک
    2)نتیجه ویزا : دریافت شد 1 ماه بعد از تحویل مدارک
    3) مقطع تحصیلی‌ : ارشد
    4) رشته تحصیلی‌ : ریاضی
    5) آیا فرم خاصی پر کرده بودید و یا سفارت اطلاعات خاصی را ازتون خواسته بود؟ خیر
    6) آیا در طول انتظار برای دریافت ویزا، با سفارت یا اداره مهاجرت مکاتبه ای داشتید؟ چه جوابی می دادن؟ خیر همه چیز کاملا مطابق مطالب سایت UDI پیش رفت
    7) دانشگاه پذیرفته شده: UIS
    8) توضیحات اضافی : نروژ برخلاف تمام کشورها کاملا قانونی رفتار کرد و سلیقه ای برخورد نکرد در واقع اولین بار بود که از طرف سفارت یه کشور خارجی با من برخورد زشتی صورت نگرفت

Junior Member

1. 31 مارچ
    2. دریافت شد در تاریخ 5 آوریل
    3. دکتری
    4. مهندسی فرایند و انرژی
    5. خیر/ تمامی مدارک را طبق چک لیست تحویل دادم + ترجمه رسمی با مهر دادگستری و امور خارجه از شناسنامه و کارت ملی
    6. خیر
    7. NTNU

Junior Member

1)تاریخ مصاحبه : 31 مارچ در VFS
    2)نتیجه ویزا : دریافت شد در تاریخ 23 می
    3) مقطع تحصیلی‌ : ارشد
    4) رشته تحصیلی‌ : مهندسی عمران ساختمان
    5) آیا فرم خاصی پر کرده بودید و یا سفارت اطلاعات خاصی را ازتون خواسته بود؟ تحویل تمامی مدارک طبق چک لیست دانشجویی
    6) آیا در طول انتظار برای دریافت ویزا، با سفارت یا اداره مهاجرت مکاتبه ای داشتید؟ چه جوابی می دادن؟ خیر
    7) دانشگاه پذیرفته شده: OsloMet

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

1)تاریخ تحویل مدارک به VFS برای من ۳۰ ماه آوریل بود
    2)نتیجه ویزا از سفارت نروژ در ابوظبی در تاریخ ۲۳ ماه مه برام اومد
    3) مقطع تحصیلی‌ دکترا
    4) رشته تحصیلی‌ خودم برای کارشناسی و ارشد مهندسی کامپیوتر هستش ولی برای مقطع دکترا علوم کامپیوتر هستش
    5) آیا فرم خاصی پر کرده بودید و یا سفارت اطلاعات خاصی را ازتون خواسته بود؟ نه
    6) آیا در طول انتظار برای دریافت ویزا، با سفارت یا اداره مهاجرت مکاتبه ای داشتید؟ چه جوابی می دادن؟ خیر همه چیز کاملا مطابق مطالب سایت UDI پیش رفت
    7) دانشگاه پذیرفته شده: NTNU
    8) توضیحات اضافی : مدارک عینا براساس چک لیست UDI به VFS دادم (ترجمه شناسنامه و کارت ملی نیاز نیست); من فکر می کنم کیفیت کار VFS قابل قبول هست فقط کارمنداشون اطلاعاتشون درباره فرایند دریافت ویزای نروژ یک مقدار کم هستش.

Junior Member

1)تاریخ مصاحبه: 9 may
    2)نتیجه ویزا : دریافت شد در تاریخ 20 may از طرف UDI (استیکر هنوز چسبیده نشده)
    3) مقطع تحصیلی‌: ارشد
    4) رشته تحصیلی‌: عمران - ژیوتکنیک
    5) آیا فرم خاصی پر کرده بودید و یا سفارت اطلاعات خاصی را ازتون خواسته بود؟ خیر
    7) دانشگاه پذیرفته شدهک NTNU
    8) توضیحات اضاف:ی VFS به شدت شرکت بی نظمیه، این رو پارسال برای ویزای یکی از دوستان هم دیده بودم، رفتار کارکنان هم خیلی مطلوب نبود

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)