صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 35

موضوع: فقط اعلام نتیجه درخواست ویزای دانشجویی و کاری (پرسیدن سوال در این موضوع ممنوع)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فقط اعلام نتیجه درخواست ویزای دانشجویی و کاری (پرسیدن سوال در این موضوع ممنوع)

1)تاریخ مصاحبه 1 june
    2)نتیجه ویزا : دریافت شد
    3) مقطع تحصیلی‌ مستر
    4) رشته تحصیلی‌ پلانت ساینس
    5) آیا فرم خاصی پر کرده بودید و یا سفارت اطلاعات خاصی را ازتون خواسته بود؟ چک لیست و مدارک تحصیلی ترجمه شده
    6) آیا در طول انتظار برای دریافت ویزا، با سفارت یا اداره مهاجرت مکاتبه ای داشتید؟ چه جوابی می دادن؟ با یو دی ای 4 بار که یه بار جواب دادن بیاد خودمون تماس میگیریم
    7) دانشگاه پذیرفته شده NMBU

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : فقط اعلام نتیجه درخواست ویزای دانشجویی و کاری (پرسیدن سوال در این موضوع ممنوع)

1)تاریخ مصاحبه
    26 June
    2)نتیجه ویزا :
    دریافت شد
    3) مقطع تحصیلی‌
    M.Sc
    4) رشته تحصیلی‌
    Offshore Technology
    5) آیا فرم خاصی پر کرده بودید و یا سفارت اطلاعات خاصی را ازتون خواسته بود؟
    خیر
    6) آیا در طول انتظار برای دریافت ویزا، با سفارت یا اداره مهاجرت مکاتبه ای داشتید؟ خیر
    7) دانشگاه پذیرفته شده
    University of Stavanger

Junior Member

Red face پاسخ : فقط اعلام نتیجه درخواست ویزای دانشجویی و کاری (پرسیدن سوال در این موضوع ممنوع)

1)تاریخ مصاحبه (زمان تشكيل پرونده) : May 4 ( چون خود دانشگاه از نروژ براي ويزاي من اقدام كردند به همين علت زمان مصاحبه نداشتم)
    2)نتیجه ویزا : November 3
    3) مقطع تحصیلی‌: دكترا
    4) رشته تحصیلی‌: Management science - NHH
    5) آیا فرم خاصی پر کرده بودید و یا سفارت اطلاعات خاصی را ازتون خواسته بود؟
    خير، ولي رزومه كاري خواستند
    6) آیا در طول انتظار برای دریافت ویزا، با سفارت یا اداره مهاجرت مکاتبه ای داشتید؟ چه جوابی می دادن؟
    چندين بار به UDI ايميل زدم ولي تنها جوابي كه مي دادند اين بود كه در حال بررسي است. چندين بار هم agent مسئول ويزاي من در دانشگاه با UDI تماس گرفتند ولي پاسخ همان بود و گفتند كه كاري از دست ما بر نمي آيد فقط بايد صبر كنيد.
    7) توضیحات اضافی:
    ویرایش توسط roya_nn62 : December 25th, 2014 در ساعت 07:25 PM

1)July 6th
    2) November 1st
    3) دکترا
    4) مهندسی شیمی
    5) فرم study permit هم با این که توی قسمت work permit نبود ازم خواستن پر کنم.
    6) بله، Your case has not been processed yet.
    7) 15 اکتبر که به UDI ایمیل زدم گفت هنوز case من آofficer نداره!!!!! یعنی از وقتی officer داشته، 2 هفته طول کشیده که grant شه . پیشنهاد می کنم دوستانی که منتظرند یه ایمیل به UDI بزنن و بپرسن آیا case شون officer داره و اگر داره از کی داره.
    امیدوارم این انتظار آزاردهنده واسه همه زود تموم بشه!
    ویرایش توسط roya_nn62 : December 25th, 2014 در ساعت 07:20 PM دلیل: حقظ فرمت تاپیک

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Agder

سلام

1)تاریخ مصاحبه: دانشگاه ۲۵ نوامبر برای من اقدام کرد.
    2)نتیجه ویزا :
    23 دسامبر
    3) مقطع تحصیلی‌: دکترا
    4) رشته تحصیلی‌: مدیریت ریسک و بحران
    5) آیا فرم خاصی پر کرده بودید و یا سفارت اطلاعات خاصی را ازتون خواسته بود؟ فقط تمام مدارکی که تو فرم چک لیست خواسته بودن شامل مدارک تحصیلی (فارسی و انگلیسی)، پاسپورت، مدارک پوزیشن، فرم وکالت، رزومه و گواهی سابقه کار
    6) آیا در طول انتظار برای دریافت ویزا، با سفارت یا اداره مهاجرت مکاتبه ای داشتید؟ دانشگاه خودش پیگیر کارهاست.
    7) توضیحات اضافی: let`s hope for the best

ویرایش توسط roya_nn62 : December 25th, 2014 در ساعت 07:19 PM دلیل: حفظ فرمت تاپیک

1)تاریخ مصاحبه: 24May 2015
    2)نتیجه ویزا :
    دریافت شد در تاریخ 17ژوئن 2105
    3) مقطع تحصیلی‌:
    فوق لیسانس
    4) رشته تحصیلی‌:
    Middle East Studies
    5) آیا فرم خاصی پر کرده بودید و یا سفارت اطلاعات خاصی را ازتون خواسته بود؟ خیر. تمام فرمهایی که پر کردم و مدارکی که ارائه دادم مطابق چیزی بود که تو سایت UDI برای روند ویزای تحصیلی نوشته شده بود و یا از طریق ایمیل از خود سفارت پرسیدم که مثلا بهم گفتن در صورت داشتن، گواهی شغلی براشون ببرم که این مورد تو سایت UDI نبود.
    6) آیا در طول انتظار برای دریافت ویزا، با سفارت یا اداره مهاجرت مکاتبه ای داشتید؟ چه جوابی می دادن؟ خیر مکاتبه نداشتم. روزی که برای دادن مدارک به سفارت رفتم به من گفتن که نتیجه ویزام دو الی سه ماه طول میکشه بیاد. اما ویزام در عرض 4-23 روز صادر شد. اونقدرها معطل نشدم که کار به مکاتبه و پیگیری بکشه.
    7) دانشگاه پذیرفته شده:
    University of Oslo
    8) توضیحات اضافی (در صورت تمایل شهر یا دانشگاه مربوطه را ذکر بفرمایید):
    شهر اسلو
    نادان بمانید، و جست‌وجوگر

Junior Member

1)تاریخ مصاحبه: 07June 2015
    2)نتیجه ویزا : دریافت شد درتاریخ 24 June
    3) مقطع تحصیلی‌: فوق لیسانس
    4) رشته تحصیلی‌:Process technology

5) آیا فرم خاصی پر کرده بودید و یا سفارت اطلاعات خاصی را ازتون خواسته بود؟ خیر. تمام مدارک مطابق لیست udi بود اما رزومه هم اضافه تر دادم
    6) آیا در طول انتظار برای دریافت ویزا، با سفارت یا اداره مهاجرت مکاتبه ای داشتید؟ چه جوابی می دادن؟ خیر مکاتبه نداشتم.روز سفارت بهم گفتن یک ماه تا یک ماه ونیم طول میکشه اما 17 روزه اومد -من فامیل درجه یک دارم اونجا و روز مصاحبه اسم وشغلشو ازم پرسید
    7) دانشگاه پذیرفته شده: Telemark University College

Member
    رشته و دانشگاه
    Institut polytechnique de Grenoble,fluid mechanics and energetics

1)تاریخ مصاحبه: 24 may 2015
    2)نتیجه ویزا : rejected درتاریخ 7july
    4) رشته تحصیلی‌:Process technology

5) آیا فرم خاصی پر کرده بودید و یا سفارت اطلاعات خاصی را ازتون خواسته بود؟ خیر. تمام مدارک مطابق لیست udi بود
    6) آیا در طول انتظار برای دریافت ویزا، با سفارت یا اداره مهاجرت مکاتبه ای داشتید؟ چه جوابی می دادن؟ بله هم زنگ هم ایمیل ایمیل رو که جواب ندادن 3 جون خودشون زنگ زدن باهام مصاحبه کردن و1 جولای مجددا خودم به udiزنگ زدم
    7) دانشگاه اپلای کرده :telemark university college

۱. ۲۸ june
    ۲.دریافت شددر تاریخ ۲۳jully
    ۳.فوق لیسانس
    ۴.system dynamics
    ۵.فقط فرمهای سفارت
    ۶.نه هیچ تماسی نداشتم
    ۷.university of bergen

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    finance, BI Norwegian Business School

)تاریخ مصاحبه: 21 June
    2)نتیجه ویزا : دریافت شد درتاریخ 23 July
    4) رشته تحصیلی‌:finance

5) آیا فرم خاصی پر کرده بودید و یا سفارت اطلاعات خاصی را ازتون خواسته بود؟ خیر. تمام مدارک مطابق لیست udi بود اما رزومه هم اضافه تر دادم
    6) آیا در طول انتظار برای دریافت ویزا، با سفارت یا اداره مهاجرت مکاتبه ای داشتید؟ چه جوابی می دادن؟ خیر مکاتبه نداشتم.
    7) دانشگاه پذیرفته شده: BI Norwegian Business School

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)