صفحه 5 از 67 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 666

موضوع: ویزای کار - مباحث مربوط به پیشنهاد شغلی (Job offer)

Junior Member

Smile پاسخ : Job Offer مورد تایید HRSDC برای مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز FSW

نقل قول نوشته اصلی توسط hrezab نمایش پست ها
    من با این روش اقدام کردم و الان هم منتظر مدیکال هستم
    سلام ميشه بگيد چطوري بايد انرا گرفت؟ مراحل جيه؟
    فایل نامبر اول 8 اوریل 2009 --فایل نامبر دوم 10 سپتامبر 2009 -ايلتس 5.5 - رشته پرستاري امتياز سر مرز

پیش فرض پاسخ : ویزای کار

دوستان عزیز
    میخواستم چند سوال بپرسم ممنون میشم اگه راهنمایم کنید.
    من دکتری از ایران گرفتم و میخوام اقدام کنم برای post-doc
    با توجه به اینکه فعلا تافل ندارم چون ما تولیم دادیم و همچنین مدرک اصلی دکترام گیر وزارت علوم بخاطر اینکه یک مدت در دوران دکتری فرصت مطالعاتی تو المان رفتم به نظر شما شانسی برای گرفتن ویزا دارم اگه یک پیشنهاد از یک استاد خوب داشته باشم . احتمالش برای گرفتن ویزا از کجا بیشتره. خیلی ممنون میشم اگر تو این موارد راهنماییم کنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Job Offer مورد تایید HRSDC برای مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز FSW

میشه راهنمایی کنید که چطور میشه از این طریق اقدام کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Blue Sky نمایش پست ها
    سلام
    در تکمیل جواب خیلی عالیه وحید بگم که :
    کسانی که با ویزا برای کار رفتن به کانادا، می تونن به شرطی که یک سال از اقامت موقتشون تو کانادا گذاشته باشه واسه اقامت دائم در خواست کنن. البته شغلی که شما دارید تو کانادا کار می کنید لازم نیست جزو مشاغلی که اخیرا اعلام شده برای Skilled Workers باشه.
    برای اطلاعات بیشتر درباره مهاجرت به کانادا از این طریق و طرح سوال، لطفا سوالاتتون رو در موضوع اختصاصی زیر بپرسید:
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...c,19087.0.html
    ولی من فکر کنم باید دو سال سابقه کار تمام وقت در رشته های رده 0 یا A یا B داشته باشه تا بتونه برای Experience class perminant residancy اقدام کنه.

پیش فرض پاسخ : Job Offer مورد تایید HRSDC برای مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز FSW

سلام
    از دوستانی که اینجا هستن کسی میدونه که مراحل گرفتن job offer از canad چی هست؟ یعنی کسی که تو کانادا میخواد اینکار رو انجام بده باید چیکار کنه؟آیا هزینه داره برای اون شرکت؟آیا میتونه سوری باشه یا اینکه اگه برسیم کانادا حتما باید بریم اونجا کار کنیم؟
    اگه از دوستان کسی چیزی در این رابطه میدونه ممنون میشم راهنمایی کنه

سلام
    دوستان من یه سوال مهم داشتم
    برادر من میخواد برای ویزای کار اقدام کنه. شرایطش اینه:
    لیسانس عمران از دانشگاه سراسری تبریز 2 3 ترمی مشروطی داره 5.5 سال تموم کرده
    انگلیسی داره میخونه
    ما هیچ فامیلی تو کانادا نداریم (خودم میخوام برای پی اچ دی برم)
    2 سال سابقه کار تو شرکت گرید 1 تو تهران داره
    میشه بگید که چه قدر احتمال گرفتن ویزا براش هست؟حتما باید یه وکیل بگیره واسه کارهاش؟ اگه نه از کجا باید شروع کنه؟میشه شما یه وکیل خوب معرفی کنین؟
    درس خوندنش خوب نیس اما خوب تو کارهای اجرایی خوب کار میکنه شرکتشون خیلی ازش راضیه. به نظرتون میتونه تو یه جای سردسیر مثل مانیتوبا یا البرتا کار پیدا کنه؟
    نوع بهتری از ویزا گرفتن براش سراغ دارید؟
    ممنون از همتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی

سلام
    اگر اون دوستی که گفته از این طریق اقدام کرده ودر حال حاضر منتظر مدیکال هست راهنمایی کنه که چگونه توانسته اینکارو بکنه ممنون میشم چون تا اونجایی که من میدونم برای ما که خارج از کانادا زندگی می کنیم بدلیل نداشتن مجوز های کاری گرفتن job offer تقریبا محاله

Member
    رشته و دانشگاه
    ليسانس كامپيوتر (دانشگاه آزاد تهران جنوب)

من پرونده ام را سال 2007 باز كردم. از طريق skill worker . اگه ميخواستم طبق روال عادي پروسه را طي كنم بايد 6 سال منتظر ميبودم. 3 ماه پيش از يكي از آشنايان كه يك شركت در كانادا داره درخواست job offer كردم. الان 3 ماهه كه آن شخص job offer رو تنظيم كرده و به شركت HRSDC فرستاده. ميگن معمولا 4-5 ماه طول ميكشه كه HRSDC جواب بده كه آيا اين job offer مورد تائيدش هست يا نه. اگر اين job offer تائيد بشه. آنوقت من ميتونم اين job offer رو به اداره مهاجرت بفرستم تا در روند پروندم تسريع بشه. من شنيدم كه از اين طريق كمتر از يك سال ويزاي مهاجرت صادر ميشه. ولي باز هم مطمئن نيستم. وكيل خودم كه ميگه 2 سال طول ميگشه ولي همه ميگن كلاٌ وكيل ها عادت دارم زمان پروسه را بيشتر بگن كه اگه زودتر شد، اين يك امتياز براي خودشون محسوب بشه.
    اگه اون دوست عزير كه گفته بودن از اين طريق اقدام كردند و منتظر مديكال هستند و توضيح بدن كي؟ و به چه صورت اين كار رو انجام دادند. ممنون ميشم.

Member
    رشته و دانشگاه
    ليسانس كامپيوتر (دانشگاه آزاد تهران جنوب)

کلاً 2 نوع job offer وجود داره:
    1- یک کارفرمای کانادایی برای شما نامه job offer رو تهیه میکنه و آن را به اداره HRSC ارائه میده تا آن را تایید کنه. ولی قبل از این کار باید 3 بار در روزنامه آگهی استخدام بده اگر پس از 3 بار آگهی دادن موفق به پیدا کردن شخص مورد نظر نشد آن وقت میتونه یک نفر رو از طرف خودش معرفی کنه. اگر اداره HRSC این job offer رو تائید کنه. شخص ویزای کاری رو دریافت میکنه . اگر شخصی قبل از اقدام به گرفتن job offer پرونده مهاجرت داشته باشه, با گرفتن job offer میتونه ویزاش رو دریافت و به کانادا بره (یعنی لزومی نداره که منتظر ویزای مهاجرت بمونه) و طی مدتی که آنجا هست پروسه مهاجرتش هم انجام میشه.
    2- یک کارفرمای کانادای بدون دادن آگهی در روزنامه , مستقیماً شخص مورد نظر را به اداره HRSC معرفی میکنه. پس از بررسی اداره HRSC ,آنها یک مصاحبه با کارفرما میگذارند تا دلایلش رو مبنی بر اینکه چرا شخص مورد نظر را از شهروندان کانادایی انتخاب نکرده , توضیح بده . اگر دلایل کارفرما برای آنها موجه باشه , اداره HRSC نامه job offer رو تائید میکنه وآن رو به اداره مهاجرت میفرسته . با داشتن این job offer پرونده شما جزو پرونده های اولویت دار محسوب میشه و زمان پروسه کاهش می یابد. تفاوت این روش با روش قبلی اینه که با گرفتن این job offer ویزای کاری برای شما صادر نمیشه شما باید منتظر بمونید تا ویزای مهاجرت رو دریافت کنید و بعد از آن وارد کانادا بشید.
    من سال 2007 برای مهاجرت به کانادا apply کردم. اگر میخواستم طبق روال عادی جلو بروم باید 3 سال دیگه منتظر میمونم. ولی حدود 4 ماه پیش از یک شرکت کانادایی job offer گرفتم و در حال حاضر منتظر جواب اداره HRSC هستم (مدل job offer مدل 2 هست). امیدوارم که با گرفتن این job offer بتونم یک ساله ویزای مهاجرت رو بگیرم. ولی باز هم نسبت به طول پروسه اطلاع دقیقی ندارم. لطفاً اگه کسی از این طریق apply کرده یا اطلاعاتی در این مورد داره لطفاً اطلاع بده. من میخوام بدونم دقیقاً بعد از گرفتن job offrt از طریق 2 چقدر طول میکشه تا ویزای مهاجرت صادر بشه. (یکی از دوستان ما که از روش 1 استفاده کرده بود, کمتر از یک سال ویزا رو دریافت کرد)

Junior Member

Question سوال : ویزای کار

سلام
    براي گرفتن ويزاي كار بعضي شركت ها و آژانس ها اقدام مي كنن، فرق كار اونها با اينكه خودمون اقدام كنيم چيه؟