صفحه 64 از 67 نخستنخست ... 145455565758596061626364656667 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 631 تا 640 , از مجموع 666

موضوع: ویزای کار - مباحث مربوط به پیشنهاد شغلی (Job offer)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای کار - مباحث مربوط به پیشنهاد شغلی (Job offer)

نقل قول نوشته اصلی توسط mu_gc نمایش پست ها
    سه چهار ماه
    خیلی ممنون.
    نیاز به مدرک زبان داره یا اینکه ثابت کنم زبانم خوبه کافیه؟

Junior Member

با سلام، من 38 سال دارم و مدرک کارشناسی گرافیک دارم و 13 سابقه کار با بیمه در ایران در زمینه تبلیغات و مارکتینگ دارم و اخرین سمت مدیر مارکتینگ هست ، همچنین با ویزای توریستی حدوذ یکسال در کانادا بودم و با شرکت تبلیغاتی در تورنتو آشنا شدم و باهاشون همکاری کردم، این شرکت تمایل داره که برای اینجانب جاب آفر بده، ابتدا می خواستم بدانم این شرکت کارفرما باید چه مشخصاتی باید داشته باشه و آبا این قابلیت داره که بتواند دعوت نامه کاری بفرسته؟ دوما باید از چه طریق خوذش و یا وکیل اقدام کنه و مدارک آماده کنه آگهی در روزنامه و وب سایت بده؟ سوما با این شرابطی که توضیح دادم چقدر شانس گرفتن ویزا کاری را دارم

Junior Member

سلام دوستان
    من این تاپیک رو مطالعه کردم دوستان اعتقاد داشتن جاب افر برای یک خارجی تقریبا محال هست.
    من با یه وکیل دارم کار میکنم که قراره برام جاب افر نفت و گاز بگیره.
    چه راه کاری میدید که بتونم ازش مطمئن بشم.
    ایشون میگن وقتی lmia گرفته میشه یعنی اون کار تایید شده هست.بعد من گفتم اگه بیامو اون شرکت به هر دلیلی منو بیرون کرد چی؟میگه شرکت های معروف این کارو نمیکنن چون در اون صورت باید جواب اداره کار و مهاجرت رو بدن که چرا lmia الکی صادر کردن.که هیچوقت شرکت های معتبر خودشونو وارد این بازی ها نمیکنن.
    من ادم خاص و متخصصی نیستم صرفا ۶ سال سابقه کار تو صنعت نفت و گاز دارم با مدرک ارشد.
    حالا میخوام بدونم اگه lmia بگیره ممکنه باز کاسه ای زیر نیم کاسه باشه.
    من به وکیله تقریبا اعتماد دارم ولی اینها با کاریابی ها کار میکنن ممکنه اونا کلاهبردار باشن
    ممنون میشم راهنمایی کنید برای راستی ازمایی چیکار کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط amin2x نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من این تاپیک رو مطالعه کردم دوستان اعتقاد داشتن جاب افر برای یک خارجی تقریبا محال هست.
    من با یه وکیل دارم کار میکنم که قراره برام جاب افر نفت و گاز بگیره.
    چه راه کاری میدید که بتونم ازش مطمئن بشم.
    ایشون میگن وقتی lmia گرفته میشه یعنی اون کار تایید شده هست.بعد من گفتم اگه بیامو اون شرکت به هر دلیلی منو بیرون کرد چی؟میگه شرکت های معروف این کارو نمیکنن چون در اون صورت باید جواب اداره کار و مهاجرت رو بدن که چرا lmia الکی صادر کردن.که هیچوقت شرکت های معتبر خودشونو وارد این بازی ها نمیکنن.
    من ادم خاص و متخصصی نیستم صرفا ۶ سال سابقه کار تو صنعت نفت و گاز دارم با مدرک ارشد.
    حالا میخوام بدونم اگه lmia بگیره ممکنه باز کاسه ای زیر نیم کاسه باشه.
    من به وکیله تقریبا اعتماد دارم ولی اینها با کاریابی ها کار میکنن ممکنه اونا کلاهبردار باشن
    ممنون میشم راهنمایی کنید برای راستی ازمایی چیکار کنم
    با سلام دوست عزیز ، وقت و پولتون رو صرف این جور کارها نکنید.کسی که چنین وعده ای به شما می‌دهد از اساس دروغگو است، lmia توسط دولت صادر میشه نه توسط شرکت یا وکیل مورد نظر شما.

دولت هم هرگز برای تخصصی که درکانادا به وفور وجود داره lmia صادر نمیکنه. هیچ شرکت قانونی هم خودش رو وارد بازی درخواست lmia نمیکنه و چند هزار دلار هزینه برای متقاضی کاری که ناشناس هست، نه مصاحبه شغلی انجام داده، نه رزومه ای داره و نه تخصص منحصر به فردی داره.

جاب افر برای یک خارجی محال نیست منتها شرایطی دارد که صرفا محدود به افرادی با تخصص های خاص هست و یا کسانی که در شرکت های بین المللی فعالیت می‌کنند ممکن است فراهم بشه.

Junior Member

سلام به همه دوستان
    یه توضیحی مختصر عرض کنم در مورد دریافت ویزای کاری:
    اول اینکه اکثر مشاغل و شرکت ها برای جذب نیروی خارجی باید از سرویس کانادا مجوزز دریافت کنند که همون LMIA هستش.
    برای دریافت مجوز باید 2 الی 3 بار در سایت های کاریابی کانادا مثل indeed , job seek آگهی بدن و حداقل یک ماه پس از آخرین آگهی و عدم جذب نیروی مورد نظر از درون کانادا درخواست جذب نیرو از خارج از کانادا رو اعلام میکنند.
    مشکی اصلی صرف هزینه و وقت هست که بطور قطع هیچ کس برای فردی که نمیشناس این کار رو انجام نمیده.
    اگر کارفرما بخواد و حمایت بکن میشه گفت دریافت مجوز اصلا سخت نیست دلیل این صحبتم اینه که بعد از تکمیل مدارک و ارسال به سرویس کانادا با کارفرما تماس میگیرن و یه وقت مصاحبه بهش میدن و در اون مصاحبه ایشون باید از فردی که میخواد جذب کنه حمایت کنه و دلایل خودش رو ارائه بکنه که چرا اون فرد رو انتخاب کرده، اگر توان قانع کردن داشته باشه 100% مجوز صادر میشه.
    نکنه مهم اینه که کارفرما حتما باید شناخت قبلی از شما داشته باشه تا با قاطعیت بتونه از شما دفاع کنه.
    بعد از دریافت مجوز نامه جاب آفر که شماره مجوز LMIA درش ذکر شده رو با یک قرارداد کاری برای شما ارسال میکنه تا با بقیه مدارک جهت دریافت ورک پرمیت و ویزا اقدام کنید.
    در مورد هزینه هم اگر اشتباه نکنم تقریبا یا دقیقا 1000 دلار کانادا باید جهت سابمیت سروس کانادا پرداخت بشه.
    هزینه دیگه ای نداره

با سلام
    ممنون میشم کمکم کنید.
    من مدرک ارشد خودم رو از یکی از دانشگاه های کانادا گرفتم. و الان به عنوان دیتا آنالیزور در یک شرکتی کار میکنم که به عنوان یک شرکت چریتی (charity) در اداره مهاجرت کانادا ثبت شده و شماره ثبت داره. جاب آفر من دائمی هستش و الان بر روی ویزای ورک در حال کار کردن هستم.
    سوالم این هستش که آیا چونکه این شرکت به عنوان چریتی ثبت شده در اداره مهاجرت کانادا من میتونم به عنوان مستثنی بودن از lmia از امتیاز جاب آفرش برای اکسپرس اینترنی استفاده کنم؟ چون یکی از آیتم های مستثنی بودن از lmia اینه که شرکت charity یا religious باشه.

با تشکر

سلام وقت بخیر
    بنده یک وکیل دادگستری با مجوز انجام کارهای مهاجرتی در کبک کانادا پیدا کردم، تا جایی که تحقیق کردم، ایشون شخصی سرشناس و فعال هستن.
    ایشون گفتن که میتونن برای من جاب افر پیدا کنن و خودشون کارهای مربوط رو انجام خواهند داد.
    به نظر شما میشه اعتماد کرد.

Junior Member

دوستان کسی تجربه ویزای کار با وجود ریجکت اروپا داشته؟ آیا ریجکت اروپا باعث ریجتکی درخواست ویزای کار میشه؟

Junior Member

سلام و خدا قوت به همه کسایی که میان و جواب میدن.
    جاب افر باید با رشته تحصیلی یکی باشه یا با سابقه کار؟
    من تو هتلکار کردم دو سال
    منشی مدیر عامل بودم دو سال
    رشته مم زبان انگلیسی بوده!
    کلا اینا هیچ ربطی بهم ندارند!!!
    من چطور میتونم اینا رو بعنوان یه سابقه خوب بهم وصل کنم و چه کاری احتمالا ممکنه برام پیدا بشه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط majid19900 نمایش پست ها
    سلام و خدا قوت به همه کسایی که میان و جواب میدن.
    جاب افر باید با رشته تحصیلی یکی باشه یا با سابقه کار؟
    من تو هتلکار کردم دو سال
    منشی مدیر عامل بودم دو سال
    رشته مم زبان انگلیسی بوده!
    کلا اینا هیچ ربطی بهم ندارند!!!
    من چطور میتونم اینا رو بعنوان یه سابقه خوب بهم وصل کنم و چه کاری احتمالا ممکنه برام پیدا بشه؟

شما از ایران نمیتونید ویزای کار کانادا رو بگیرید و این زمینه هایی که شما توش کار کردید هم الان کلا تعطیل شده.