صفحه 27 از 67 نخستنخست ... 171819202122232425262728293031323334353637 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 666

موضوع: ویزای کار - مباحث مربوط به پیشنهاد شغلی (Job offer)

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : ویزای کار - مباحث مربوط به پیشنهاد شغلی (Job offer)

نقل قول نوشته اصلی توسط raminbeh نمایش پست ها
    دوستان من با یک وکیل ساکن ونکوور صحبت کردم و ایشون بمن پروسه جاب آفر رو پیشنهاد دادند.من و همسرم48 سال داریم وسه تا دختر زیر 18 سال داریم.با سابقه 10 سال آشپزی وشیرینی پزی و دو تا مدرک دوساله این رشته ها از یک موسسه خصوصی چقدر احتمال درست شدن مهاجرت به کانادا ممکنه.هزینه رو هم 70 هزار دلار گفتند.بنظرتون آیا این مسیر رو قبول کنم؟ممنون میشم زودتر جواب بدین.یک دنیا تشکر.
    تصمیم با خودتونه ولی غیرقانونی است. احیانا این وکیل همونی نیستند که در این مقاله ازشون نام برده شده؟
    http://www.cbc.ca/news/canada/britis...-job-1.2779312
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

سلام لطفا کسی میدونه این مدارک چی هست؟ برای پسد داک دارم اقدام مبکنم. ممنون میشم کسی بتونه راهنمایی کنه
    Letter from current employer
    Employment records
    Employment contracts
    Proof that you meet the requirements of the job being offered

سلام دوستان ميشه منو راهنمايي كنيد كه جطور ميشه از طريق انكارا workpermit كرفت؟

دوستان وقت بخیر، خیلی سعی کردم جواب سوالم رو پیدا کنم ولی اطلاعات جسته گریخته است و چیزگی دستگریم نشد. ممنون میشم اگه کسی راهنمایی کنه.
    در مورد نوع ویزا و شرایطی که برای بنده پیش اماده سوال داشتم. امیدوارم که از این طریق بتوانم جواب بگیرم.
    بنده حدود ۴ سال است که در ایرلند زندگی می کنم و اخیرا از مقطع دکتری فارغ التحصیل شدم. با یک شرکت معتبر کانادایی در تورنتو به توافق رسیدم برای همکاری. نوع پوزیشن پرمیننت جاب هست در حوزه علوم کامپیوتر و شرکت در حال حاضر در حال گرفتن ورک پرمیت برای من است.
    مشخصا دو سوال داشتم:
    یک)‌ نوع ویزایی که برای من صادر خواهد شد چیست؟ ویزای کار؟ اقامت موقت و کارت اقامت دایم و ....(هیچ اطلاعی از سیستم مهاجرتی کانادا ندارم)
    دو) فرایند گرفتن ورک پرمیت و بعد از آن ویزا چقدر طول خواهد کشید؟ من از ایرلند برای ویزا اقدام خواهم کرد. ساکن اینجا هستم (پاسپورتم هنوز پاس ایرانی است).

یک دنیا تشکر از توجه شما

سلام

فرق بین work-permit با Express Entry در چی هست ؟؟

Member bamrey_reybam2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    رياضى كاربردى.خواجه نصير

Hey guys,

Me and my spouse are temporary workers until April 20th, 2017.
    Our visas are expired and we want to apply for visa.
    When I complete questions on my GCKey account, there is a question like:

What does your family member want to do in Canada?

I have to choose an option from the dropdown menu.
    What should I choose?

If I choose "apply to remain in Canada as a worker" then in the check list it gives me the form 5710E which I don't think is correct because I have problem in question 3: he is applying for what? (definitely not a work permit because he already have one)

If I choose "apply to remain in Canada as a visitor" then in the check list it gives me the form IMM5708 which I don't think is relevant because again it is not for visa and I don't know how to fill question 3.

What should I do then?

I need to have the form IMM5257E for my spouse in the check list.
    What should I do to add it to the check list?

Junior Member

سلام و وقت بخیر
    من دانشجوی دکتری داخل هستم و دعوتنامه برای یه دانشگاه تو کبک به مدت یک سال برای انجام تزم دارم. استاد خارجیم به عنوان استاد مشاورمه.
    من تصمیم دارم با همسرم برم و اسم ایشون در دعوتنامه به عنوان همراه ذکر شده.
    با یه آژانس مشورت کردم اونا بعد خوندن دعوتنامه گفتند که شما باید برای ویزای کاری اقدام کنید.

ازشون پرسیدم اگر برای ما این کارو انجام بدن چقدر هزینه داره
    گفتند برای نفر اول 320 دلار + 500 هزارتومان
    نفر دوم(همراه): 225 دلار + 350 هزار تومان
    گفتند این شامل هزینه انگشت نگاری هم میشه.
    میخواستم بدونم این مبالغ درسته؟
    آخه ویزای تحصیلی مبلغ کمتری داشت.

من هیچ اطلاعی در زمینه ویزا کاری ندارم. لطفا اگر کسی راهنمایی داره و نکات مهمی در این راستا وجود داره، بهم اطلاع بده. چون میترسم مسیر را اشتباه برم و هزینه اضافی زیادی متقبل بشم.

باز هم ممنونم

Junior Member

سلام من این سوال و تو یکی از مبحثهای دیگه پرسیده بود(EE) اما گفتند اینجا بپرسم شاید دوستان بیشتر بتونند راهنمی کنند

من در حال حاضر در حال خوندن فوق تو آلمانم که از اونجایی که تازه شروع کردم 2 سال طول میکشه
    تو ایران نزدیک 8 سال سابقه کار با بیمه دارم
    و نزدیک 2 سال هم هست با یه شرکت کانادایی از طریق اینترنت روزانه به صورت پاره وقت کار میکنم(روزی تقریبا 3-4 ساعت که همه پرداختها از طریق پی پال بوده و براشون invoice زدم که فک کنم بشه به عنوان سابقه کار گرفت یا نه؟)
    حالا این سرکت کانادایی که تو مونترال هست به من پیشنهاد داده برای رفتن به کانادا و از من خواسته سریعترین راه ممکن برای این موضوع پیدا کنم و گفته هر نوع کاری که لازم باشه انجام میدن
    از اونجایی که برای من در حال حاضر کار کردن از اهمیت بیشتری برخورداره در نتیجه حاضرم بسته به شرایط اینجا درسمو بزارم کنار و دنباله کارای مهاجرت به کاندا باشم.

حالا می خواستم بدونم آیا من میتونم از طریقی ویزای کار بگیرم وارد شم و بعد برای اقامت اقدام کنم یا چی؟ اصلا بهترین گزینه همین ویزای کار یا نوع دیگه اقامت! یکم اطلاعاتی که تو فروم خوندم بیشتر باعث گیجیم شد

ببخشید اگه طولانیه ولی خوب کلا یکم در این مورد گنگم و از اونجایی که اینها ازم جواب میخوان سریعترین راه و استفاده از راهنمایی شما دوستان دونستم
    مرسی

Junior Member

سلام

می خواستم بپرسم اگر کسی یک سال در زمینه پشتیبانی کامپیوتر سابقه کار داشته باشه و مدارک مایکروسافت در زمینه MCSA SQL SERVER را بدست بیاورد و در زمینه شغل بالاتر(DBA:ATABASE ADMINISTRATOR) در کانادا sponsor شغلی بدست بیاورد، با توجه به اینکه در آن زمینه شغلی بالاتر سابقه کاری ندارد آیا در پروسه مهاجرت شغل او قابل قبول هست یا نه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cermetal نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر
    من دانشجوی دکتری داخل هستم و دعوتنامه برای یه دانشگاه تو کبک به مدت یک سال برای انجام تزم دارم. استاد خارجیم به عنوان استاد مشاورمه.
    من تصمیم دارم با همسرم برم و اسم ایشون در دعوتنامه به عنوان همراه ذکر شده.
    با یه آژانس مشورت کردم اونا بعد خوندن دعوتنامه گفتند که شما باید برای ویزای کاری اقدام کنید.

ازشون پرسیدم اگر برای ما این کارو انجام بدن چقدر هزینه داره
    گفتند برای نفر اول 320 دلار + 500 هزارتومان
    نفر دوم(همراه): 225 دلار + 350 هزار تومان
    گفتند این شامل هزینه انگشت نگاری هم میشه.
    میخواستم بدونم این مبالغ درسته؟
    آخه ویزای تحصیلی مبلغ کمتری داشت.

من هیچ اطلاعی در زمینه ویزا کاری ندارم. لطفا اگر کسی راهنمایی داره و نکات مهمی در این راستا وجود داره، بهم اطلاع بده. چون میترسم مسیر را اشتباه برم و هزینه اضافی زیادی متقبل بشم.

باز هم ممنونم
    سلام. متاسفانه اون موقع. که من مردد بودم کسی اینجا پاسخ گو نبود. اما الان که این مسیر را خودم سپری کردم گفتم تجربه ام را در اختیار آیندگان قرار بدم.
    من خودم در سایت سی ای سی اکانت ساختم و کارهای مربوط به ویزای خودم و همراهم را انجام دادم. چون دفعه اول بود کمی استرس داشتم اما اگر کمی زبان انگلیسیتون خوب باشه میتونید ویزای کاری خودتون و خانواده تونو درخواست بدید. فقط کلی مدارک میخواد که تو چک لیست میاد. باید مدارکو تهیه کنید و در سایت آپلود کنید.
    هزینه اش هم ثابته. یعنی آژانس ها مبلغ زیادی اضافه می گیرند.
    موفق باشید