صفحه 35 از 67 نخستنخست ... 252627282930313233343536373839404142434445 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 666

موضوع: ویزای کار - مباحث مربوط به پیشنهاد شغلی (Job offer)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران دانشگاه تهران حنوب

پیش فرض پاسخ : ویزای کار - مباحث مربوط به پیشنهاد شغلی (Job offer)

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    تا اونجا که من می دونم جاب آفر مختص همون محل کاره و نمی تونید جای دیگه کار کنید. چه کاسبی هائی در جریانه. یکی از دوستان خود بنده که ایران شرکت مهندسی مشاور داره و کانادا زندگی می کنه تازگی رفته تهران یک دفتر مشاوره مهاجرتی برای کانادا باز کرده و با مشاورای اینجا همکاری - مشتری یابی - می کنه. می گه خیلی از انتظار برای تسویه صورت وضعیت پروژه ها شرکتش بهتره!!
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    نخیر این کار غیر قانونی هست و همانطور که دوستمان فرمودند با ویزای کار غیر اوپن فقط برای همان کارفرما میتوانید کار کنید نه جای دیگر. اقامت (یا همون مهاجرت) اصولا ارتباطی به مدت زمانی که شما در کانادا هستید نداره و کلا پروسه اش متفاوت است.
    ممنونم ازتون که راهنمایی کردید . برای دوستانی می نویسم که شاید به تبلیغات این شرکت برخورد کنن . این شرکت توی پردیس سینمایی ملت تبلیغ میکنه . اونجا اسم و مشخصات و شماره تماس و ... میگیره چند روز بعد از شرکت زنگ می زنن و قرار مشاوره حضوری میزاره . مدعی هست از 23000 هزار دلار 9500 هزار رو اون شرکت کانادایی تمام و کمال میگیره و مابقی حق الزحمه شرکت و وکلای شرکت هست . ادعا میکنه شرکت های با چندین شرکت بدربخور تو کانادا قرار داد داره که برای خود من جای سوال بود که اگه شرکت بدربخوره چرا خودش رو درگیر چنین مسائلی میکنه که ممکنه براش عواقب حقوقی تو کانادا داشته باشه . از طرفی ادعا میکنه که سالیانه حداقل 60 نفر رو با این روش میفرسته خوب بازم برای من جای سوال بود که چه شغل هایی هست که در درجه اول توی خود کانادا متقاضی نداره و نیستن کسانی که بتونن انجام بدم که این شرکت اجازه پیدا میکنه از خارج از کانادا براش متقاضی پیدا کنه و خیلی مطالب دیگه . بعد از مشاوره حضوری وقتی اومدم پایین گفتم از همسایه هاش بپرسم ببینم چند وقته شرکت اونجاس . خیلی ها از کسبه اون پاساژ که اظهار بی اطلاعی کردن . از نگهبان ورودی پرسیدم گفت خیلی ها این سوال رو از من میپرسن ولی همه راضی بودن شما هم خیالت راحت باشه !!! حالا چجوری فهمیده بود همه راضین الله العلم !! نوشتم شاید بدرد افراد دیگه ای بخوره که مثل من اطلاعاتشون تکمیل نیست و ممکنه فریب بخورن

نقل قول نوشته اصلی توسط nima-esf نمایش پست ها
    دوستان من با وکیلم که صحبت می کردم میگه در حال حاضر انتاریو نیروی کار مهاجر جدید نمیگیره و بهتره بریتیش کلمبیا وارد بشم.... آیا این مطلب صحت داره برای انتاریو؟
    شما به جای اینکه از وکیلتون بپرسید میتونید اطلاعات صحیح رو تو وبسایت رسمی مهاجرت در قسمت مهاجرت استانی پیدا کنید.

نخیر این کار غیر قانونی هست و همانطور که دوستمان فرمودند با ویزای کار غیر اوپن فقط برای همان کارفرما میتوانید کار کنید نه جای دیگر. اقامت (یا همون مهاجرت) اصولا ارتباطی به مدت زمانی که شما در کانادا هستید نداره و کلا پروسه اش متفاوت است.
    من برای یک دانشگاه wp گرفتم (open نیست) ولی الان با همون پرمیت جای دیگه کار میکنم البته در همان شهر.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط photonic85 نمایش پست ها
    من برای یک دانشگاه wp گرفتم (open نیست) ولی الان با همون پرمیت جای دیگه کار میکنم البته در همان شهر.
    جزو شرایط نوشته شده روی ورک پرمیت شما نام کارفرما (دانشگاه) هم هست؟

جزو شرایط نوشته شده روی ورک پرمیت شما نام کارفرما (دانشگاه) هم هست؟
    خیر. فقط اسم شهر نوشته شده. تصور من این هست که اگر OWP باشه روش ذکر شده بود OWP. درسته؟ حتی افیسر موقع ورود پرسید اگر تمایل داری در مدارس کار کنی الان باید مدرک بدی که آموزش لازم را دیدی تا بهت مجوز بدم. این برام تعجب آور بود.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط photonic85 نمایش پست ها
    خیر. فقط اسم شهر نوشته شده. تصور من این هست که اگر OWP باشه روش ذکر شده بود OWP. درسته؟ حتی افیسر موقع ورود پرسید اگر تمایل داری در مدارس کار کنی الان باید مدرک بدی که آموزش لازم را دیدی تا بهت مجوز بدم. این برام تعجب آور بود.
    OWP هم تا جایی که من دیده ام شبیه همان ورک پرمیت معمولی است فقط معمولا روی شرایطش مینویسند برای هر کارفرمایی میتواند کار کند (Any employer یا open EA). اگر نام کارفرما ذکر نشده پس ظاهرا به شما ورک پرمیت بدون محدودیت داده اند و بر این اساس می توانید هر جایی کار کنید. نکته ای که بنده عرض کرده بودم در مورد ورک پرمیت هایی بود که برای کارفرمای خاص صادر می شود.

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد ویزای کار کانادا

سلام خسته نباشيد. كسي اطلاعاتي راجع به طلا و جواهر سازي داره؟! ممنون ميشم جواب بدين

سلام
    من دارم با ویزای توریستی میرم کاناداو میخام بدونم تو کانادا چطور میشه ویزا رو به ویزای کاری تبدیل کرد؟ اصلا امکانش هست یا نه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط danielopresto نمایش پست ها
    سلام
    من دارم با ویزای توریستی میرم کاناداو میخام بدونم تو کانادا چطور میشه ویزا رو به ویزای کاری تبدیل کرد؟ اصلا امکانش هست یا نه؟
    خیر. ویزای توریستی قابل تبدیل به چیزی نیست.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

سلام، دوستان با پوزیشن Posdoctral آیا میشه واسه اقامت دایم اقدام کرد؟ در ضمن من ویزا توریستی هم دارم والی فکر کنم باید مجددا ویزا کار اقدام کنم ؟ دانشگاه هم افر دارم در تورونتو هست