صفحه 10 از 67 نخستنخست 123456789101112131415161718192060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 666

موضوع: ویزای کار - مباحث مربوط به پیشنهاد شغلی (Job offer)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای کار - مباحث مربوط به job offer

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    حالت دوم مخصوص اونهایی است که پرونده مهاجرتی دارند، و در اون مورد هم باید وزارت کار کانادا تایید کنه که کانادایی که کار رو انجام بده وجود نداره. شما که شرایط لازم برای مهاجرت رو هم ندارید.
    این 2 حالتی که شما گفتید جفتش شد یکی
    که یه کانادایی نتونه اون کار رو انجام بده

یکی دیگه از دوستان توضیح داده :

کلاً 2 نوع job offer وجود داره:
    1- یک کارفرمای کانادایی برای شما نامه job offer رو تهیه میکنه و آن را به اداره HRSC ارائه میده تا آن را تایید کنه. ولی قبل از این کار باید 3 بار در روزنامه آگهی استخدام بده اگر پس از 3 بار آگهی دادن موفق به پیدا کردن شخص مورد نظر نشد آن وقت میتونه یک نفر رو از طرف خودش معرفی کنه. اگر اداره HRSC این job offer رو تائید کنه. شخص ویزای کاری رو دریافت میکنه . اگر شخصی قبل از اقدام به گرفتن job offer پرونده مهاجرت داشته باشه, با گرفتن job offer میتونه ویزاش رو دریافت و به کانادا بره (یعنی لزومی نداره که منتظر ویزای مهاجرت بمونه) و طی مدتی که آنجا هست پروسه مهاجرتش هم انجام میشه.

2- یک کارفرمای کانادای بدون دادن آگهی در روزنامه , مستقیماً شخص مورد نظر را به اداره HRSC معرفی میکنه. پس از بررسی اداره HRSC ,آنها یک مصاحبه با کارفرما میگذارند تا دلایلش رو مبنی بر اینکه چرا شخص مورد نظر را از شهروندان کانادایی انتخاب نکرده , توضیح بده . اگر دلایل کارفرما برای آنها موجه باشه , اداره HRSC نامه job offer رو تائید میکنه وآن رو به اداره مهاجرت میفرسته . با داشتن این job offer پرونده شما جزو پرونده های اولویت دار محسوب میشه و زمان پروسه کاهش می یابد. تفاوت این روش با روش قبلی اینه که با گرفتن این job offer ویزای کاری برای شما صادر نمیشه شما باید منتظر بمونید تا ویزای مهاجرت رو دریافت کنید و بعد از آن وارد کانادا بشید.
    من سال 2007 برای مهاجرت به کانادا apply کردم. اگر میخواستم طبق روال عادی جلو بروم باید 3 سال دیگه منتظر میمونم. ولی حدود 4 ماه پیش از یک شرکت کانادایی job offer گرفتم و در حال حاضر منتظر جواب اداره HRSC هستم (مدل job offer مدل 2 هست). امیدوارم که با گرفتن این job offer بتونم یک ساله ویزای مهاجرت رو بگیرم. ولی باز هم نسبت به طول پروسه اطلاع دقیقی ندارم. لطفاً اگه کسی از این طریق apply کرده یا اطلاعاتی در این مورد داره لطفاً اطلاع بده. من میخوام بدونم دقیقاً بعد از گرفتن job offrt از طریق 2 چقدر طول میکشه تا ویزای مهاجرت صادر بشه. (یکی از دوستان ما که از روش 1 استفاده کرده بود, کمتر از یک سال ویزا رو دریافت کرد)

درسته ؟!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط cinablueq نمایش پست ها

این 2 حالتی که شما گفتید جفتش شد یکی
    که یه کانادایی نتونه اون کار رو انجام بده
    متن خودتون رو بخونید. در هر دو حالت تایید HRDC نیاز به نشان دادن دلیل موجه داره که کانادایی برای انجام کار موردنظر وجود نداره حالا چه با آگهی و چه بدون آگهی. ضمن اینکه حالت دوم برای افرادی است که پرونده مهاجرتی دارند. شما چطور میخواهید پرونده مهاجرتی باز کنید؟

Junior Member

سلام!
    یک سوال فنی!
    حالا اومدیم و Job Offer گرفتیم، و ویزای مهاجرت رو هم گرفتیم!
    حالا اگه بریم اونجا حتماً باید بریم اونجا و پیش همون کارفرما کار کنیم؟

Junior Member

دوستان کسی وکیلی رو میشناسه که ازین کارها کنه و موفق بوده باشه معرفی کنه ؟
    من لیسانس صنایع دارم با سابقه کار خیلی خوب در صنایع و کامپیوتر

Junior Member

سلام ممنون از اطلاعاتی که در اختیار ما می ذارین.من برادرم از طریق سرمایه گذاری اقامت کانادا رو گرفته الان چند ساله .می خواستم بدونم میشه از طریق اون من بتونم برم مثلا درخواست بده که من کارمند شرکتش بشم که بعد بتونم اول work visa بگیرم بعد اپلای کنم واسه اقامت دایم؟یک همچین راهایی.ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد نرم افزار - شهید بهشتی

سلام
    یک سوال داشتم و دقیقا نمی‌دونم که باید اینجا بپرسم یا نه، لطفا اگر جاش اینجا نبود راهنمایی کنید.
    می‌خواستم ببینم اگر ما نامه اجازه کار رو برای پاسپورت فعلیمون داشته باشیم اما تاریخ پاسپورتمون طوری باشه که نیاز به عوض کردنش باشه با داشتن پاسپورت جدید و ارائه پاسپورت قبلی و اجازه کار که با شماره پاسپورت قبلی صادر شده ، امکان گرفتن ویزای کار هست؟
    کسی قبلا چنین تجربه‌ای داشته؟
    ممنون
    اقدام استانی : اپریل 2012 / تایید: سپتامبر 2012 (اونتاریو) / ارسال برای فدرال :16اکتبر2012 / فایل نامبر : 5 دسامبر 2012/ مدیکال : 4 اپریل2013/انجام مدیکال : 10 اپریل / پاس ریکوئست : 11 دسامبر/ لند : 18 ژانویه2014
    اطلاعات متقضیان فدرال نامینیت شده توسط استان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای کار - مباحث مربوط به پیشنهاد شغلی (Job offer)

سلام آیا از همه کسانی که درخواست ویزای کار دادند مصاحبه به عمل میاد؟در چه مرحله ای؟بعد ازینکه تایید HRSC رو گرفتن مصاحبه میشن؟رد یا قبول شدنشون تو مصاحبه به چه عواملی بستگی داره؟چه مدارکی رو باید بفرستیم در کل پروسه ویزای کار؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر-نرم افزار

سلام ، بچه ها من منتظر مدیکال از طریق skill worker کبک هستم فکر کنم باید 3 سالی منتظر بمونم شاید هم بیشتر تا برسم به کانادا ، حالا کسی می دونه اگه بخوام job offer بگیرم حتما باید در زمینه شغلی خودم باشه که در خواست مهاجرت دادم یا نه؟و کلا hrsc به چه شغلایی سریعتر تایید می کنه؟ و کلا کل پروسه لطفا توضیح بدید ممنون
    فایل نامبر:15 اکتبر 2010 -مصاحبه : 1 jun

Junior Member

سلام ،
    پرونده مهاجرتی داشته باشیم منظورتون داشتن CSQ هست یاشامل کسانی که هنوز مصاحبه نرفتند هم می شود؟
    ممنون
    دریافت مدارک توسط سفارت: 2011/10/03 ،صدور فایل نامبر: 2011/11/14،رشته: کامپیوتر(12 امتیازی)،زبان فرانسه (Tef aQ(B1,B2

Member
    رشته و دانشگاه
    it. electronic

سلام دوستان
    یه سوال دارم که امیدوارم جواب بدهید
    یه وکیل به من گفته از طریق فنی و حرفه ای برات ویزای کار میگیرم و بعد از یک سال که باید 6 ماه سابقه کار کانادایی تو این یه سال داشته باشی باید یه امتحان بدی و برات اقامت دائم میگیرم .
    اطفا جواب سئوالات من رو بدهید.
    1-این جریان امکان داره ؟
    2-چقدر تا اقامت دائم طول میگشه ؟
    3-تقاضای 6000 دلار برای تا ویزای کار کرده است . جریان بو نداره ؟
    میدونم طولانی شد اما چه کنم که فقط اینجا رو دارم
    متشکرم
    راستی یکی از وکلای دیگر هم گفته است شاید بتواند برام پیشنهاد کار بگیره .نطرتون در مورد اون چیه ؟