صفحه 11 از 67 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 666

موضوع: ویزای کار - مباحث مربوط به پیشنهاد شغلی (Job offer)

پیش فرض پاسخ : ویزای کار - مباحث مربوط به پیشنهاد شغلی (Job offer)

سلام.من یه سوالی داشتم که خیلی شاید ابتدایی باشه. دوستم میخواد ببینه از طریق ویزای کار میتونه اقدام کنه. خودش مدرک آشپزی داره (البته لیسانس فنی هست و تو یه کارخونه کار فنی میکنه) ولی میتونه از کارخونش نامه بگیره که اونجا آشپزی میکرده! میتونه از یه رستوران هم نامه آشپزی به صورت پاره وقت بگیره که البته واسه رستوران دیگه بیمه نداره. از طرفی داییش تو کانادا رستوران داره و میتونه براش درخواست کار بفرسته. ولی نمیدونه باید به داییش بگه ار کجا شروع کنه کلا عملی هست یا نه. میشه لطفا راهنمیی کنین یا مشاوری واسه این زمینه معرفی کتین؟ متشکرم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مواد و متالورژی - امیرکبیر

؛S.O.S؛
    سلام به همه
    کسی تجربه ؛فرصت مطالعاتی؛ دوره دکتری رو در کانادا داشته. (دانشجوی دکتری در ایران باشی و برای فرصت بیای کانادا)
    یا کسی که این تجربه رو داشته باشه میشناسید.
    در خصوص ویزای و اجازه کاری که باید بگیریم سوال دارم و اینکه با پروندشون چطور برخورد شده و چقدر طور کشیده تا جواب بدن.

با سپاس

Junior Member

سلام
    کسی میدونه از کجا می تونم در شرایطی که در ایران هستم از کانادا job offer بگیرم ؟ اصلا شدنی هست؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    soroush88 آواتار ها

دوستان داشتن نامه رسمی برای post-doctoral fellowship که توش حقوق و مدت دوره قید شده باشه job offer محسوب میشه؟ و با اون باید درخواست ویزای کار داد یا دانشجویی؟
    نگرانی یک اتلاف وقت تمام عیار است. چون چیزی را تغییر نمی دهد. تنها کارش این است که خوشحالیتان را می رباید و شما را به شدت مشغول هیچ و پوچ می کند.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط soroush88 نمایش پست ها
    دوستان داشتن نامه رسمی برای post-doctoral fellowship که توش حقوق و مدت دوره قید شده باشه job offer محسوب میشه؟ و با اون باید درخواست ویزای کار داد یا دانشجویی؟
    ویزای کار. دوره پست داک دوره دانشجویی نیست. اطلاعات زیر رو در مورد نحوه اقدام روی سایت دانشگاه کلگری پیدا کردم ممکنه براتون مفید باشد.
    http://www.ucalgary.ca/postdoc/foreign

Member
    رشته و دانشگاه
    it. electronic

نقل قول نوشته اصلی توسط Fay نمایش پست ها
    سلام
    کسی میدونه از کجا می تونم در شرایطی که در ایران هستم از کانادا job offer بگیرم ؟ اصلا شدنی هست؟
    ???????????????????????????

Member
    رشته و دانشگاه
    it. electronic

سلام
    سلام

یعنی هیچکدوم از دوستان نمیدونن جواب ای سوال رو ؟ تو رو خدا جواب بدید . چشمامون به مانیتور خشک شد .

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد نرم افزار - شهید بهشتی

سلام
    معمولا کار آسونی نیست مگر آشنایی اونجا داشته باشید که بتونه برای کاری خاص شما درخواست جاب آفر برای شما بکنه و پروسه سخت آگهی دادن و پیدا نشدن فرد مناسب هم با موفقیت طی بشه. اما بعضی از وکلا هم این کار رو می کنند.
    اقدام استانی : اپریل 2012 / تایید: سپتامبر 2012 (اونتاریو) / ارسال برای فدرال :16اکتبر2012 / فایل نامبر : 5 دسامبر 2012/ مدیکال : 4 اپریل2013/انجام مدیکال : 10 اپریل / پاس ریکوئست : 11 دسامبر/ لند : 18 ژانویه2014
    اطلاعات متقضیان فدرال نامینیت شده توسط استان

سلام
    یک سوال دارم. من جزو کسانی هستم که سال 2009 برای مهاجرت اقدام کردم و در لیست شغلهای 38 تایی ها هستم. پرونده ام هم در ورشو in process است و تازگی دارند به آنها رسیدگی می کنند. اخیرا از یکجایی در کانادا در همان موضوعی که در مهاجرت عنوان کرده بودم، به کار برای دو سال دعوت شدم. اما ذکر شده این کار از نوع visiting است و شرط آن این است که بعد از دو سال باید برگردم. الان باید برای ویزای کانادا برای کارم (و نه مهاجرت) اقدام کنم. حالا نمی دانم
    1) این چه تاثیری (مثبت یا منفی) در پرونده مهاجرتم می گذارد.
    2) تقاضای مهاجرتم در سال 2009 چه تاثیری (مثبت یا منفی) در گرفتن ویزای کار می گذراد.
    ممنون می شوم اگر اطلاعاتی در اختیارم بگذارید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering,sharif university

پیش فرض پاسخ : تجربه ها و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2013 - ویزا آفیس آنکارا)

سلام دوستان.
    من هم یکی از منتظرین واقعی هستم البته از یه جنس دیگه. میخاستم از تجربیاتتون استفاده کنم.
    همسر من از کانادا job offer گرفته و برای ویزا از سفارت کانادا اقدام کردیم. 11 سپتامبر 2012
    تا الان هیچ خبری از سفارت نشده و فقط از طریق وکیل فهمیدیم که ویزای همسرم اماده است و ویزای من به additional security check نیاز داره ولی هیچ دفاعیه ای از ما نخواستن و تا الان هیچ ایمیلی بین ما و سفارت رد و بدل نشده. تا الان 9 ماهی میشه که از اقدام ما برا ویزا میگذره. میخواستم ببینم کسی تا حالا برا ویزای کاری از اینجا اقدام کرده؟ بیشترین زمانیکه تا حالا برای گرفتن ویزا بوده چند ماهه؟
    ممکنه بعد از 9 ماه ریجکت شیم؟