صفحه 13 از 67 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 666

موضوع: ویزای کار - مباحث مربوط به پیشنهاد شغلی (Job offer)

پیش فرض پاسخ : ویزای کار - مباحث مربوط به پیشنهاد شغلی (Job offer)

نقل قول نوشته اصلی توسط mzamany نمایش پست ها
    سلام
    من هم پذيرش پست داك دارم. اما درباره مدرك زبان، مدرك ibt رو دارم با اينحال فكر ميكنم خيلي سليقه اي و به آفيسر ربط داشته باشه. بهيچ عنوان جز مدارك ذكر نشده مثل كسايي كه براي فرصت ميرند ميمونه. من از چند نفر پرسيدم اونها مدرك زبان نذاشته بودند.

من خيلي نگرانم كه از چت طريقي اقدام كنم، خضوري برم ابوظبي يا آنلاين اقدام كنم.
    سلام. خیلی ممنون از راهنمایی تون. من مدرک ielts رو دارم ولی یک سال پیش منقضی شده و وقت نمی کنم دوباره امتحان بدم. اگر به نتیجه ای رسیدین که چه جوری اقدام کنین می شه به من هم بگین. وضعیت شما بهتره که تا آوریل وقت دارید. من اواخر ژانویه باید اونجا باشم. یک سوال دیگه دارم ازتون که چون به این قسمت دریافت ویزا مربوط نیست پست خصوصی می زنم براتون.

دوستان سلام
    من تازه وارد هستم،
    سوالم اینه که وکیلی رو میشناسید که بتونه آفر بگیره واسم؟
    من طراح وب هستم با 5 سال سابقه کاری

فقط اسم و آدرس وب سایتشو بهم بدید.

ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای کار

سلام.میخواستم بدونم کسی که از طریق جاب افر اقدام به رفتن به کانادا داره میکنه و مراحلش تا حدی طی شده و برای مصاحبه ویزا هم رفته وبهش گفتن به زودی جواب میدیم,چقدر شانس برای پذیرفته شدن داره؟؟چه چیزایی ممکنهه اونو با جوای رد مواجه کنه؟ممنون میشم اگه بهم اطلاعاتی بدین

Junior Member

بچه ها من کل تاپیک رو خوندم و باز سوال دارم. امکان داره کسانی که اطلاعات دارن یه ارزیابی از شرایط کلی من بکنن؟

مجرد-28 ساله-دارنده 6 مدرک تخصص آرایشگری از فنی حرفه ای(معادل 1000ساعت آموزش)
    سابقه 2 سال کار ارایشگری

آیا امکانش هست از طریق ویزای کار اقدام کنم یا نه؟
    خواهشا کسی راهنماییم کنه یکی دو تا سوال دیگه هم دارم.
    منتظرم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای کار - مباحث مربوط به job offer

من از طریق ورک پرمیت اقدام کردم. در آپریل 2013 پرونده توسط وکیل البته با داشتن تاییدیه HRSC که اون خودش نزدیک 6 ماه طول کشید به سفارت ارسال شد و حدود 3 ماه پیش هم درخواست مدیکال کردند البته فقط برای همسرم چون برای اون هم ورک پرمیت اوپن اقدام کرده بودند. ولی هنوز پاس ریکوئست نشدیم. خواستم بگم الان بیش از یکسال طول میکشه تازه اگر ریجکت نشه ویزا.
    کلا تا الان حدود 1 سال و نیم از زمان جاب آفر گذشته.

نقل قول نوشته اصلی توسط cinablueq نمایش پست ها

این 2 حالتی که شما گفتید جفتش شد یکی
    که یه کانادایی نتونه اون کار رو انجام بده

یکی دیگه از دوستان توضیح داده :

کلاً 2 نوع job offer وجود داره:
    1- یک کارفرمای کانادایی برای شما نامه job offer رو تهیه میکنه و آن را به اداره HRSC ارائه میده تا آن را تایید کنه. ولی قبل از این کار باید 3 بار در روزنامه آگهی استخدام بده اگر پس از 3 بار آگهی دادن موفق به پیدا کردن شخص مورد نظر نشد آن وقت میتونه یک نفر رو از طرف خودش معرفی کنه. اگر اداره HRSC این job offer رو تائید کنه. شخص ویزای کاری رو دریافت میکنه . اگر شخصی قبل از اقدام به گرفتن job offer پرونده مهاجرت داشته باشه, با گرفتن job offer میتونه ویزاش رو دریافت و به کانادا بره (یعنی لزومی نداره که منتظر ویزای مهاجرت بمونه) و طی مدتی که آنجا هست پروسه مهاجرتش هم انجام میشه.

2- یک کارفرمای کانادای بدون دادن آگهی در روزنامه , مستقیماً شخص مورد نظر را به اداره HRSC معرفی میکنه. پس از بررسی اداره HRSC ,آنها یک مصاحبه با کارفرما میگذارند تا دلایلش رو مبنی بر اینکه چرا شخص مورد نظر را از شهروندان کانادایی انتخاب نکرده , توضیح بده . اگر دلایل کارفرما برای آنها موجه باشه , اداره HRSC نامه job offer رو تائید میکنه وآن رو به اداره مهاجرت میفرسته . با داشتن این job offer پرونده شما جزو پرونده های اولویت دار محسوب میشه و زمان پروسه کاهش می یابد. تفاوت این روش با روش قبلی اینه که با گرفتن این job offer ویزای کاری برای شما صادر نمیشه شما باید منتظر بمونید تا ویزای مهاجرت رو دریافت کنید و بعد از آن وارد کانادا بشید.
    من سال 2007 برای مهاجرت به کانادا apply کردم. اگر میخواستم طبق روال عادی جلو بروم باید 3 سال دیگه منتظر میمونم. ولی حدود 4 ماه پیش از یک شرکت کانادایی job offer گرفتم و در حال حاضر منتظر جواب اداره HRSC هستم (مدل job offer مدل 2 هست). امیدوارم که با گرفتن این job offer بتونم یک ساله ویزای مهاجرت رو بگیرم. ولی باز هم نسبت به طول پروسه اطلاع دقیقی ندارم. لطفاً اگه کسی از این طریق apply کرده یا اطلاعاتی در این مورد داره لطفاً اطلاع بده. من میخوام بدونم دقیقاً بعد از گرفتن job offrt از طریق 2 چقدر طول میکشه تا ویزای مهاجرت صادر بشه. (یکی از دوستان ما که از روش 1 استفاده کرده بود, کمتر از یک سال ویزا رو دریافت کرد)

درسته ؟!

سلام
    عرض ادب شاید سوال مطرح شده ولی بنده ندیدم اگه تکراری هستش ببخشید/
    برای ورود به بریتیش کلمبیا اگه از طرف کارفرما اعلام نیاز به نیرو بشه و با توجه به مدرک فوق لیسانس و فنی حرفه ای که مرتبط با شرکت موجود می باشدشرایط پذیرش به چه صورت می باشد / باتشکر
    لطفا در صورت امکان جواب رو به ایملم بفرستید hajizadeh.rh@gmail.com
    باسپاس

Senior Member

میدونم اینجا جاش نیست

دوستانی که در پروسه مهاجرت پرونده شان به ویزا آفیس آنکارا مربوط می شود ، لطف کنند پتیشن زیر رو مطالعه و امضا کنند.

این پتيشن ، اعتراض به عملكرد آنكارا بدليل عدم وجود پتانسيل كافي جهت رسيدگي به حجم بالاي پرونده هاي متقاضيان فدرال، کبک، سرمایه گذاری، دانشجویی، اسپانسرشیپ والدین، ویزاهای ویزیت و....
    می باشد.

http://www.activism.com/en_US/petiti...tegories/46379

https://docs.google.com/spreadsheet/...rive_web#gid=0
    ويزا نما-آنكارا
    فايل نامبر كبك:نوامبر 2010-مصاحبه:نوامبر 2012-فايل نامبر فدرال: 14فوريه 2013- مديكال 28 فوريه 2014

سلام
    من مي خواهم از طريق ويزاي كار به كانادا برومً ولي مي خواهم بدانم از كجا شروع كنم و نمي دانم كه حتما مدرك زبان مي خواهد يا نه؟

سلام
    من مي خواهم از طريق ويزاي كار به كانادا برومً ولي مي خواهم بدانم از كجا شروع كنم و نمي دانم كه حتما مدرك زبان مي خواهد يا نه؟

Member globaltourism آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tourism Management

درود بر دوستان
    بچه ها ببخشید اگه کسی دعوتنامه شغلی داشته باشه و با ویزای موقت کار برود کانادا، میتونه همزمان تحصیل کنه؟
    کسی میدونه با این شرایط شهریه دانشگاه اینترنشنال میشه یا بومی؟
    ممنون میشم پاسخ بدید