صفحه 16 از 67 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 666

موضوع: ویزای کار - مباحث مربوط به پیشنهاد شغلی (Job offer)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای کار - مباحث مربوط به پیشنهاد شغلی (Job offer)

سلام میشه لطفا قوانین و هزینه های limaرو توضیح بدین .ممنونم

سلام دوستان خسته نباشید
    شرایط کار در شهر لندن اونتاریو برای رشته معماری و طراحی داخلی دارای مهر و پروانه نظام مهندسی طراحی و نظارت معماری در ایران با ویزای open work permit چطور هست. لطفا هر چی به ذهنتون میرسه راهنمایی کنید. کمک کننده خواهد بود.
    پیشاپیش سپاسگزارم

نقل قول نوشته اصلی توسط rz4 نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشید
    شرایط کار در شهر لندن اونتاریو برای رشته معماری و طراحی داخلی دارای مهر و پروانه نظام مهندسی طراحی و نظارت معماری در ایران با ویزای open work permit چطور هست. لطفا هر چی به ذهنتون میرسه راهنمایی کنید. کمک کننده خواهد بود.
    پیشاپیش سپاسگزارم
    لطفا این رو یه کمکی کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rz4 نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشید
    پیشاپیش سپاسگزارم
    سلام. من خیلی تازه واردم و البته شرایط مشابه شما دارم. اطلاعاتی که دارم هم از تجارب دوستان زیادیه که اینجا دیدمشون و خودم هنوز شروع به کار نکردم. و البته همه هم به تورنتو محدود میشه.
    مهر و پروانه نظام مهندسی ایران، اینجا دوزار ارزش نداره. بهش فکر نکنید. دوره های BUILDING CODE یا نرم افزار که توی کالج های اینجا برید خیلی مفید ترن. اینجا توی تورنتو که پر از معمار ایرانی هست. باور نمیکنید چقدر زیاد. البته کار هم زیاده ولی ممکنه 5-6 ماه طول بکشه تا پیدا کنید.
    اینجور که من فهمیدم داشتن سه تا چیز خیلی خوبه. اول نتورک و رابطه و آشنا. دوم پرتفولیوی خوب. سوم دونستن نرم افزار. دوستان من بعد از دو سه سال کار در دفاتر معماری حداکثر سالی 60000$ حقوق میگرن و البته شدید هم کار میکنند. اگرم سرمایه کافی دارید که می تونید برید توی کار ساخت و ساز یا رنوویشن.
    برای گرفتن لایسنس اینجا (همون امضا) هم باید 2500 ساعت اینجا سابقه کار داشته باشید. توی انواع قسمتهای کار معماری. ظاهرا مقداریشو میشه از ایران منتقل کرد. با چند تا امتحان. (انتاریو)

نقل قول نوشته اصلی توسط sbani نمایش پست ها
    سلام دوستان.همسر من جاب آفر وشو از از استان آلبرتا گرفته یه برگه لایسسینگ براش صادر کردن که توش نوشته شماباید ظرف یکسال به کانادا بیاییدودر امتحانات شرکت کنید.حالا من یه سوال دارم الان ما مدارکمونو بفرستیمچقدر طول میکشه ویزا صادر بشه؟
    سلام ... تا جایی که من می دونم اون شرکت باید خودش اقدام کنه برای گرفتن LMO برای شما ... و اگر جوابش مثبت بود شما می تونید اون رو همراه مدارکتون بفرستین سفارت ... البته خود LMO مدت اعتبار داره که چیزی که من دیدم 6 ماهه ! و البته مثبت بودن LMO به هیچ عنوان تضمینی برای گرفتن ویزای نیست !!!

Junior Member

سلام به همه دوستان
    اگر از یک شرکت در کانادا قرار مصاحبه برای کاری گرفته بشه، می شه از این طریق برای گرفتن ویزای کاری اقدام کرد؟ آیا من باید از اون شرکت گواهی خاصی بگیرم که به سفارت ارائه بدم؟
    ممنون میشم جواب بدید.

Member
    رشته و دانشگاه
    it. electronic

نقل قول نوشته اصلی توسط ro0fia نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    اگر از یک شرکت در کانادا قرار مصاحبه برای کاری گرفته بشه، می شه از این طریق برای گرفتن ویزای کاری اقدام کرد؟ آیا من باید از اون شرکت گواهی خاصی بگیرم که به سفارت ارائه بدم؟
    ممنون میشم جواب بدید.
    سلام
    من فکر نکنم که سفارت به این دلیل به شما ویزا بده مگر اینکه از طریق توریستی اقدام کنید که اونم باز بعید میدونم وقتی متوجه این مصاحبه بشه بهتون ویزا بده
    به دنبال جاب آفر برقکار هستم .اگر امکانش براتون هست یا کسی رو میشناسید که میتونه لطفا با من تماس بگیرید .

Junior Member

سلام رفقا
    من تازه عضو این فروم شدم. من پستای قبلی رو خوندم ولی اکثرا راجع به یه بخش از پروسه اجازه کار صحبت شده بود. بذارید شرایط خودمو شرح بدم:

تخصص من جلوه های ویژه کامپیوتری و انیمیشن هستش. اصلا هم به فکر مهاجرت نبودم تا اینکه یه پیشنهاد کار دریافت کردم از یک شرکت بسیار معتبر در مونترال کانادا. از اعتبارش همینو بگم که فیلم گرویتی که جایزه اسکار برد رو اینا کار کردن جلوه های ویژش رو. البته دفتر مرکزی لندن هست ولی توی مونترال، لوس انجلس و چند جا دیگه شعبه دارن. اونا میخوان با من یک قرار داد یک ساله ببندند و طبیعتا اجازه کار هم میگیرن. اون کسی که مسئول این کار هست از من کپی پاسپورت و رزومه و دیپلم بهمراه یک فرم که پر کردم گرفته و الان داره یکارای میکنه اینجور که گفت. حالا از اونجایی که من اصلا تو نخ این داستانا نبودم اصلا نمیدونم پروسه چجوریه. اونا چه بخشی از کا رو انجام میدن و من باید چیکارا بکنم؟ گویا اجازه کار و ویزا دو بحث مجزاس، آیا نیاز هست من به یه سفارت کانادا برم این نزدیکا؟ اگه آره کجا؟ خلاصه من هیچی نمیدونم آقا.
    بعدم اینکه من مجردم در حال حاضر و اگه برم تنها میرم. ولی سالد دیگه احتمال داره خر شم و ازدواج کنم. چی میشه بعدش میتونم همسر مهربانم رو ببرم آیا؟ و آیا میشه آخر این یه سال ما یه اقامتی بگیریم واسه رفع کوتی
    پیشاپیش ممنون رفقا

سلام دوستان منم حدود 1 ماهه که با این فروم آشنا شدم میخواستم ازتون بپرسم که
    1با لیسانس اقتصاد کانادا بهم کار میدن (اگه میشه سایتی برای آشنایی بیشتر با دفاتر شرکت ها یا کارخونه هایی که کار میدن رو بگید)
    2با مدرک cfa چطور؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Rouhol نمایش پست ها
    سلام رفقا
    من تازه عضو این فروم شدم. من پستای قبلی رو خوندم ولی اکثرا راجع به یه بخش از پروسه اجازه کار صحبت شده بود. بذارید شرایط خودمو شرح بدم:

تخصص من جلوه های ویژه کامپیوتری و انیمیشن هستش. اصلا هم به فکر مهاجرت نبودم تا اینکه یه پیشنهاد کار دریافت کردم از یک شرکت بسیار معتبر در مونترال کانادا. از اعتبارش همینو بگم که فیلم گرویتی که جایزه اسکار برد رو اینا کار کردن جلوه های ویژش رو. البته دفتر مرکزی لندن هست ولی توی مونترال، لوس انجلس و چند جا دیگه شعبه دارن. اونا میخوان با من یک قرار داد یک ساله ببندند و طبیعتا اجازه کار هم میگیرن. اون کسی که مسئول این کار هست از من کپی پاسپورت و رزومه و دیپلم بهمراه یک فرم که پر کردم گرفته و الان داره یکارای میکنه اینجور که گفت. حالا از اونجایی که من اصلا تو نخ این داستانا نبودم اصلا نمیدونم پروسه چجوریه. اونا چه بخشی از کا رو انجام میدن و من باید چیکارا بکنم؟ گویا اجازه کار و ویزا دو بحث مجزاس، آیا نیاز هست من به یه سفارت کانادا برم این نزدیکا؟ اگه آره کجا؟ خلاصه من هیچی نمیدونم آقا.
    بعدم اینکه من مجردم در حال حاضر و اگه برم تنها میرم. ولی سالد دیگه احتمال داره خر شم و ازدواج کنم. چی میشه بعدش میتونم همسر مهربانم رو ببرم آیا؟ و آیا میشه آخر این یه سال ما یه اقامتی بگیریم واسه رفع کوتی
    پیشاپیش ممنون رفقا
    متاسفانه باید بگم احتمال زیاد کار شما و مراحلش یک سال طول خواهد کشید .... و قبل از اینکه شما بخواین کاری بکنید ، کارفرمای شما باید با مدارک مالیاتیش و ثبت شرکتش و غیره که مربوط به اون نه شما به اداره کار اونجا مراجعه کنه و اعلام می کنه که همچین Job Title هست که اون نیاز داره ... و بعد که مدارک خودش تایید شد باید مدت زمان مشخصی این شغل رو جاهای مشخصی تبلیغ کنه با تمام مشخصات از زمان و حقوق و غیره چون یک کانادایی یا مقیم دائم اولویت داره برای این کار ... در نهایت اگر همه چیز خوب پیش بره برای شما ، یک جواب مثبت LMO می گیرید ... یعنی حالا شما می تونید اقدام کنید برای ویزا کار ... با داشتن جواب مثبت LMO و تمام مدارک تحصیلی و شغلی و فرم هایی که باید پر بشه و قرارداد کتبی ... مراحل بعدی مثل بقیه ویزا ها هست ... همون اقدام online بعد Biometric در سفارت در ترکیه و بعد هم انشاالله انتظار برای پاس ریکوئست ....