صفحه 2 از 67 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 666

موضوع: ویزای کار - مباحث مربوط به پیشنهاد شغلی (Job offer)

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, University of Calgary

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد ویزای کار کانادا

این سوال مشابه سوالی است که در فرم IMM 1294 از متقاضیان ویزای دانشجویی (Study Permit) پرسیده میشه. با توجه به اینکه دانشجویانی که در گذشته تقاضای ویزای دانشجویی داده اند مجبورند به این سوال پاسخ مثبت بدهند پس شاید بشه نتیجه گرفت که متقاضیان ویزای کار (Work Permit) نیز باید به این سوال پاسخ مثبت بدهند.
    لطفاً در صورتیکه از طریق پیغام خصوصی یا ایمیل با من (یا سایر دوستان خارج از کشور) تماس می گیرید سوال و جواب را بر روی فروم هم قرار دهید تا هم برای سایر اعضای فروم قابل استفاده باشد و هم وقت ما صرف پاسخ دادن به سوالات تکراری نشود.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای کار

اگه اونجا فامیلی داری که شما رو بتونه استخدام کنه با 10 میلیون پول 6-7 ماهه میری

سلام،
    کسی در مورد ویزای کار کانادا برای رشته آرایشگری تجربه داشته؟ برای یکی از دوستان می خوام ........... مراحل اولیه رو انجام دادن و قرار در آینده برای مصاحبه به سفارت کانادا در تهران مراجعه کنند.... کسی می دونه تو این موارد چه نوع سوالاتی پرسیده می شه؟ امکان داره ویزا ندن؟ ایشون زیانشون زیاد خوب نیست...... سطح مصاحبه چطوره؟ اگر هر یک از دوستان مطلبی در این مورد می دونند خوشحال می شم توضیح بدن. ممنون
    Life salutes you when you make others happy

نقل قول نوشته اصلی توسط 2009
    سلام،
    کسی در مورد ویزای کار کانادا برای رشته آرایشگری تجربه داشته؟ برای یکی از دوستان می خوام ........... مراحل اولیه رو انجام دادن و قرار در آینده برای مصاحبه به سفارت کانادا در تهران مراجعه کنند.... کسی می دونه تو این موارد چه نوع سوالاتی پرسیده می شه؟ امکان داره ویزا ندن؟ ایشون زیانشون زیاد خوب نیست...... سطح مصاحبه چطوره؟ اگر هر یک از دوستان مطلبی در این مورد می دونند خوشحال می شم توضیح بدن. ممنون
    کسی نمونه مشابه ندیده؟ حالا چه تو ایران یا چه تو کشورهای دیگه؟! نه فقط این رشته، هر رشته ای که هنری و غیر علمی باشه....

سلام،
    باسلام،
    مشاغلى كه معمولا ويزاى كار ميگيرند مهندسى يا خدماتى هستند(مثل پرستار بچه) كه براى مشاغل مهندسى معمولا از اروپا و براى مشاغل خدماتى از آمريكاى جنوبى و مكزيك به كانادا ميايند.
    نگران مصاحبه سفارت نباشيد. چن همون كه سفارت بهشون مصاحبه داده به اين معنى هست كه ديد مثبتى نسبت به پرونده شون داره.(وگر نه همون اول ريجكت شون ميكرد).
    مصاحبه سفارت هم ميتونه به فارسى ، انگليسى يا فرانسه برگزار بشه. اگر چه من قويا توصيه ميكنم كه انگليسى يا فرانسه صحبت كنند.
    سطح مصاحبه زبان سفارت كانادا معمولا خيلى بالا نيست. يك چيز تو مايه هاى اينتر ويو تعين سطح كلاس زبان هست (البته كلاس زبان هاى ايران)و به نظرم كسى اگه از پس اون مصاحبه برنياد ديگه واقعا به مشكل خواهد خورد.
    موفق باشيد

مرسی دوست عزیز.....
    کیس مورد نظر یکی از دوستان هستن و الان هم دارن برای تقویت زبان تلاش می کنند... کمی استرس داشتن.. گفتم ببینم دوستان اطلاعی دارن ایشون را راهنمایی کنند... آیا سوالی در این باره که چرا می خوان برن و ... نمی شه؟ چه نوع جوابی باید بدن؟! در ضمن در مصاجبه ویزای کار در مورد نوع کار و فعالیت سوال می شه یا بیشتر مسائل کلی و خانوادگی؟ مدارکی دال بر اینکه به ایران بر می گردند لازم دارن؟ مثل سند و یا ...
    اگر هر تجربه ای دارید خوشحال می شم بدونم.... پیشاپیش ممنون

مرسی دوست عزیز.....
    کیس مورد نظر یکی از دوستان هستن و الان هم دارن برای تقویت زبان تلاش می کنند... کمی استرس داشتن.. گفتم ببینم دوستان اطلاعی دارن ایشون را راهنمایی کنند... آیا سوالی در این باره که چرا می خوان برن و ... نمی شه؟ چه نوع جوابی باید بدن؟! در ضمن در مصاجبه ویزای کار در مورد نوع کار و فعالیت سوال می شه یا بیشتر مسائل کلی و خانوادگی؟ مدارکی دال بر اینکه به ایران بر می گردند لازم دارن؟ مثل سند و یا ...
    اگر هر تجربه ای دارید خوشحال می شم بدونم.... پیشاپیش ممنون
    با سلام ،
    محور سوالات سفارت در مصاحبه ويزاى كار در مورد:
    1-نوع و نحوه كار
    2-برنامه شون بعد از اتمام بازه كارى.
    3-برنامه شون در مورد خانواده شون(اينكه همسر و فرزندشون باهاشون خواهند رفت يا خير)
    و...
    خواهد بود.
    موفق باشيد

Junior Member

با سلام
    اگر کسی دانشجوی دکتری باشد و پذیرش برای انجام بخشی از پایاننامه دکتری از کانادا داشته باشد و نیز ساپورت مالی از کانادا باشد بایستی برای چه نوع ویزا باید اقدام کند؟

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

من فکر می کنم این ویزا، ویزای دانشجویی هست نه ویزای کار

Junior Member

متاسفانه من دو بار برای وبزای کار اپلای کردم و هر دو بار رجکت شد. حالا به نظرتون من باید چکار کنم؟ چون همانطوریکه می دونین سفارت کانادا اصلا مشاوره نمیده؟و ماها سردرگم می شیم