صفحه 24 از 67 نخستنخست ... 141516171819202122232425262728293031323334 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 666

موضوع: ویزای کار - مباحث مربوط به پیشنهاد شغلی (Job offer)

پیش فرض پاسخ : ویزای کار - مباحث مربوط به پیشنهاد شغلی (Job offer)

سلام به همه دوستان عزيز

من براى ويزاى اپن ورك پرميت دارم اپلاي ميكنم جهت پيوستن به همسرم كه دانشجو هستن توى منترال
    گرافيك خوندم و به عنوان طراح و دكوراتور تو يه شركت ساختمونى مشغول به كارم براى جاب آفر تو ايران از همون شركت ميتونم نامه بگيرم ؟ يا بايد از شركت ديگه بگيرم نامه ارجينال به انگليسى باشه مشكل پيش نمياد كلا نامه بايد خطاب به من باشه يا به شخص ديگه يا سفارت كانادا چه چيزهاي توى نامه لحاظ بشه ؟ من از اين شركت گواهى اشتغال به كار با اعلام ميزان حقوق قبلا گذاشتم. توضيح اين كه يك بار درخواست ويزاى من ريجكت شده و يكى از دلايل افسر شرايط شغلى حال حاضرم تو ايران ذكر شده .
    ممنون ميشم جواب بديد خيلى فورى هستش
    با درود

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد ویزای کار کانادا

سلام
    وقتتون به خير
    من ارشد مهندسي برق قدرت هستم (البته بايد بگم معدلم خوب نيست(
    زبانم در حد 7 تو رايتينگ و 6.5 تو بقيه مهارتها هست
    6سال سابقه كارتخصصي دارم والان يه ساله كه تو يه شركت معتبر پيمانكار پالايشگاه كار ميكنم و اطلاعات كاري خوبي دارم
    خواهرم هم اقامت دائم كانادا رو داره
    ميخواستم راهنماييم كنين كه از چه طريقي اقدام كنم Express Entry يا ويزاي كار؟ و اينكه چقدر شانس گرفتن ويزا رو دارم؟
    ممنون ميشم اگر اطلاعاتي دارين در اختيارم بذارين

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد ویزای کار کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط marzie64 نمایش پست ها
    سلام
    وقتتون به خير
    من ارشد مهندسي برق قدرت هستم (البته بايد بگم معدلم خوب نيست(
    زبانم در حد 7 تو رايتينگ و 6.5 تو بقيه مهارتها هست
    6سال سابقه كارتخصصي دارم والان يه ساله كه تو يه شركت معتبر پيمانكار پالايشگاه كار ميكنم و اطلاعات كاري خوبي دارم
    خواهرم هم اقامت دائم كانادا رو داره
    ميخواستم راهنماييم كنين كه از چه طريقي اقدام كنم Express Entry يا ويزاي كار؟ و اينكه چقدر شانس گرفتن ويزا رو دارم؟
    ممنون ميشم اگر اطلاعاتي دارين در اختيارم بذارين
    ویزای کار شانسی ندارید. ببینید امتیاز مهاجرت اکسپرس انتری یا استانی رو میارید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezamardani نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عزيز

من براى ويزاى اپن ورك پرميت دارم اپلاي ميكنم جهت پيوستن به همسرم كه دانشجو هستن توى منترال
    گرافيك خوندم و به عنوان طراح و دكوراتور تو يه شركت ساختمونى مشغول به كارم براى جاب آفر تو ايران از همون شركت ميتونم نامه بگيرم ؟ يا بايد از شركت ديگه بگيرم نامه ارجينال به انگليسى باشه مشكل پيش نمياد كلا نامه بايد خطاب به من باشه يا به شخص ديگه يا سفارت كانادا چه چيزهاي توى نامه لحاظ بشه ؟ من از اين شركت گواهى اشتغال به كار با اعلام ميزان حقوق قبلا گذاشتم. توضيح اين كه يك بار درخواست ويزاى من ريجكت شده و يكى از دلايل افسر شرايط شغلى حال حاضرم تو ايران ذكر شده .
    با درود
    سلام دوستان
    من در تاریخ 7jun برای ویزای OpenWorkPermit (شوهرم در کانادا دانشجو هست) به صورت آنلاین اقدام کردم و همون روز هم در ترکیه انگشت نگاری رفتم. تاریخ 9jun پاس ریکویست شدم!!!!!! یعنی حدود 48 ساعت
    مثل اینکه جدیدا دارن زود جواب می دن، من خودم قبلا بارها به اینجا سر زدم و خیلی گیج بودم و الان می خوام بگم که امیدوار باشید و بسته به نوع شرایط خودتون و مدارکی که دارید نامه ها رو منطقی و مرتب و منظم انجام بدید. توی خود وبسایت cic گفته که کسانی که همسرشون دانشجوی اینترنشنال هستند و می خوان به کانادا بیان OpenWorkPermit اقدام کنند! پس لطفا به دنبال ویزای ویزیتوری نباشید!!
    مدارکی هم که گذاشتیم علاوه بر عکس و پاسپورت و فرم هایی که مشخص هستند، اینا بودند: (اول ترجمه ی همه ی مدارک رو گذاشتیم و بعد اصل مدارک به ترتیب+ فهرست بندی )

در قسمت proof of relationship :
    -سند ازدواج
    -شماسنامه ها
    -مدرک فارغ التحصیلی خودم و همسرم از یک دانشگاه در ایران (چون گفته بودیم که جفتمون یه دانشگاه درس خوندیم و اونجا آشنا شدیم) ( کلا هر مدرکی که اثبات بر رابطه ی شما باشه، حالا بسته به شرایط خودتون)
    -فاکتور خرید حلقه های ازدواج
    -boarding pass سفر ماه عسل
    -2 تا عکس از سفر ماه عسل
    -2 تا عکس از مراسم ازدواج
    (ریز مکاملات تلفنی و چت واتساپ و اینا هم نذاشتیم!!!!)

در قسمت explanation letter :
    -یک صفحه نامه نوشتیم که توی اون از اینکه کجا و چی درس خوندم ، الان مشغول به چه کاری هستم و در ادامه نحوه ی آشنایی و ازدواجمون رو گفتم. ضمن اینکه در آخر هر پاراگراف گفتم که مدارک مربوط به صحبتم رو ضمیمه کردم.
    - استادی پرمیت همسرم در کانادا
    -نامه های اشتغال به کار و تحصیل همسرم در دانشگاه و حقوق دریافتی (هر کاری که همسرتون در کانادا انجام می ده)
    - نامه های اشتغال به کار خودم در ایران + بیمه + عضویت و پروانه اشتغال به کار نظام مهندسی + همینطور نامه سابقه ی تدریس در دانشگاه ( خلاصه هر کاری که توی ایران انجام می دید)
    - گواهی عدم سو پیشینه در ایران
    - تعهد نامه محضری والدین خودم ( مبنی بر اینکه هزینه های من رو در کانادا پرداخت می کنند)
    - تعهد نامه محضری والدین همسرم ( مبنی بر اینکه هزینه های من و شوهرم رو در کانادا پرداخت می کنند)
    - گواهی حساب بانکی خودم در ایران
    - گواهی حساب بانکی پدر خودم در ایران
    - گواهی حساب بانکی پدر و مادر همسرم در ایران (هر کدام جداگانه)
    - گواهی حساب بانکی مشترک خودم و همسرم در ایران
    - گواهی حساب بانکی شوهرم در کانادا
    (سند هم نداشتم)

به هر حال اینا مدارکی بودند که ما بسته به شرایط خودمون تنظیم کردیم و من فقط خواستم اطلاع رسانی کنم، در ضمن من 3 سال پیش برای ویزیتوری و شرکت در کنفرانس اقدام کرده بودم که ریجکت شده بودم. به اون اشاره ای نکردم ولی چون UCI number داشتم اون رو اول فرم هام نوشتم.

مسلما شرایط هر کسی فرق می کنه و خودتون کار خودتون رو بسنجید، ببینید که آیا چیزی زیادی به نظر می رسه یا نه. توکلتون هم به خدا باشه. انشالله که تمام سختی ها و دوری ها برای همه هرچه زودتر پایان بپذیره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezamardani نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عزيز

با درود
    سلام دوست عزیز. من مدارکی رو که گذاشته بودم در یک پست قبل برای شما گذاشتم. اما در جواب به سوالتون ، نامه فرقی نمی کنه که ترجمه شده باشه یا از اول به زبان انگلیسی باشه. نامه می تونه خطاب به سفارت کانادا در آنکارا باشه و هم می تونه نباشه. بهتره که بیمه داشته باشید و نامه اشتغال به کار از همون شرکتی باشه که بیمه رد می کنه. توی نامه میزان حقوق و زمان شروع به کار، شغلتون رو اعلام کنن. در ضمن در آخر نامه ی اشتغال به کار من نوشته شده بود که این شرکت به دلیل زضایتمندی از اخلاق حرفه ای ایشون و تجربیات کاری همچنان مایل به همکاری با ایشون در سال های آینده می باشد.

سلام دوستان
    لطفا میشه راهنمایی بفرمایید برای open work permit برای همسر چه باید کرد.
    لینک مورد نظر را دارید ؟

سپاس

Junior Member

سلام دوستان، کسی میدونه برای restore کردن ویزای کار آیا باید فرمی رو پر کرد ؟ یا همون پرداخت ۲۰۰ دلار کافیه ؟ والدین من ویزای کار دارند ولی چون کمتر از ۲۰ روز مانده به اتمامش اقدام به تمدید کردیم برگشت خورده و خواستند که اول restore کنیم.ممنون

Junior Member

باسلام
    بنده مجرد 30 ساله فارغ التحصیل لیسانس از دانشگاه دولتی رشته مدیریت بازرگانی معدل 16.75 و ارشد مدیریت بازاریابی از دانشگاه آزاد هستم
    7 سال سابقه کار و بیمه در بانک خصوصی معتبر ( پاسارگاد ) دارم
    1 سال و خورده ای ام بیمه از یک شرکت ساختمانی خصوصی دارم
    اگر از طریق job offer اقدام کنم شانسم چقدره؟ چقدر زمان میبره؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط vahab4321 نمایش پست ها
    باسلام
    بنده مجرد 30 ساله فارغ التحصیل لیسانس از دانشگاه دولتی رشته مدیریت بازرگانی معدل 16.75 و ارشد مدیریت بازاریابی از دانشگاه آزاد هستم
    7 سال سابقه کار و بیمه در بانک خصوصی معتبر ( پاسارگاد ) دارم
    1 سال و خورده ای ام بیمه از یک شرکت ساختمانی خصوصی دارم
    اگر از طریق job offer اقدام کنم شانسم چقدره؟ چقدر زمان میبره؟

job offer دارید؟ اگر نه چطور قرارست بگیرید؟

سلام به همه
    سوالی دارم که ممنون میشم جواب بدید
    دایی من در کانادا صاحب یه شرکت بزرگ و قرار برای من یه جاب آفر بفرسته که از طرف LMIA تاییدیه داشته باشه. الان 3 ماه آگهی توی job bank تموم شده.
    3 سوال
    1) وقتی ایشون میرن اداره کار کانادا (LMIA) باید بگن که من این شخص از توی job bank پیدا کردم ((که در این صورت من باید از قبل وارد سیستم اکسپرس اینتری شده باشم و ثبت نام کرده باشم)) یا باید بگن که این آقا(اینجانب) از ایران برای ما رزومه فرستاده و دقیقا به کار ما میاد ( توی این حالت من هنوز وارد استخر متقاضیان یا اکسپرس اینتری نشدم ) ؟
    یا اصلا روش دیگه ای داره که ممنون میشم توضیح بدید
    2) هزینه ها ی که شرکت باید بپردازه چقدر هستش؟
    3) به نظر شما چطوری میتونه LMIA رو متقاعد به این کار بکنه و چطوری میتونه آگهی کنه که کسی پیدا نشه؟ ( آشنا به یه زبان خاص مثل فارسی هم قابل قبول نیست)

خواهشا جواب بدید. با تشکر