صفحه 26 از 67 نخستنخست ... 161718192021222324252627282930313233343536 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 666

موضوع: ویزای کار - مباحث مربوط به پیشنهاد شغلی (Job offer)

پیش فرض پاسخ : ویزای کار - مباحث مربوط به پیشنهاد شغلی (Job offer)

ببخشید چون باید مبلغ زیادی واریز کنم میشه من رو راهنمایی کنید میتونم به راحتی ویزای کارم رو تمدید کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط mamadooooo نمایش پست ها
    این جواب به من دادید تشکر ولی به سوال؟
    من میخام برای پرمننت رزیدنت اقدام کنم که نیازی به 1000 دلار نیست.

از طرفی هیچ جا ننوشته بود که بلیط و محل زندگی به عهده کار فرما هستش؟؟؟؟
    و یه سوال مهمتر چرا میگید زمان بیشتری طول میکشه ؟؟ (
    ا
    گه lmia بیاد میزاری روی پرونده و مراحل اکسپرس با 600 امتیاز بیشتر شروع میکنی.(اینجا دیگه مدت زمان گرفتن ویزا با اکسپرس اینتری مطرح میشه که برای همه هست)
    )
    سلام ... پروسسينگ تايم بيشتر و مسئوليت بخشي از هزينه هاي شما بر عهده كارفرماست در صورتي كه شما براي ويزاي كار اقدام كنين !
    اگر مي خواين از طريق اكسپرس اينتري اقدام كنين قضيه كاملا متفاوت خواهد بود البته همچنان پروسه گرفتن LMIA بعهده كارفرماست و زمان بر ... شرايطي كه كارفرما توي LMIA اعلام مي كنه در مورد كار و حقوق و محل كار ، مثل تعهدي مي مونن كه به دولت ميده و در آينده حتما مورد audit قرار خواهد گرفت !!
    در واقع قوانين طوري هستن كه كنترل كنن كه job offer ها سوري نباشن !

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedariia نمایش پست ها
    با سلام یک شخصی داره واسم یه ویزای شش ماهه کار میگیره میخواستم بدونم کسی هست در مورد شرایط تمدید ویزای کار و اینکه چه کار باید بکنم که به اقامت دایم ختم بشه اطلاعاتی داشته باشه ؟
    تمديد ويزاي كار يا درست تر بگم work permit دقيقاااااا مثل گرفتن يك اجازه كار جديده !! يعني شما همچنان بايد كارفرما داشته باشين و در صورتي كه open work permit داشته باشين اغلب بايد شرايط خاصي قبلي رو داشته باشين مثلي همراهي همسر كه اون خودش بايد work permit يا study permit وليد رو داشته باشه !!
    و براي استفاده از امتياز تجربه كار كانادايي براي اقامت شما بايد حداقل يكسال اينجا كار كرده باشين ... كه البته امتيز زيادي هم نداره ... شما از ٦٠٠ امتياز وقتي مي تونين استفاده كنين كه موقع اقدام براي اكسپرس اينتري همچنان اون جاب آفر رو داشته باشيد !
    در ضمن تا جايي كه من مي دونم پرداخت پول به كسي براي جاب آفر و ... اينجا جرم بحساب مياد ... و اغلب يك شغل واقعي پشت اين تبليغ ها نيست پس مراقب باشين كه پروندتون و اسمتون رو خراب نكنين اگر برنامه مهاجرت دارين !
    موفق باشيد

نقل قول نوشته اصلی توسط artemis_g65 نمایش پست ها
    سلام ... پروسسينگ تايم بيشتر و مسئوليت بخشي از هزينه هاي شما بر عهده كارفرماست در صورتي كه شما براي ويزاي كار اقدام كنين !
    اگر مي خواين از طريق اكسپرس اينتري اقدام كنين قضيه كاملا متفاوت خواهد بود البته همچنان پروسه گرفتن LMIA بعهده كارفرماست و زمان بر ... شرايطي كه كارفرما توي LMIA اعلام مي كنه در مورد كار و حقوق و محل كار ، مثل تعهدي مي مونن كه به دولت ميده و در آينده حتما مورد audit قرار خواهد گرفت !!
    در واقع قوانين طوري هستن كه كنترل كنن كه job offer ها سوري نباشن !

با سلام. من job offer سوری ندارم و واقعیه.
    فقط این وسط یه سوالی میمونه
    به فرض اینکه من lmia رو گرفتم و نامه اومده دست من. این نامه 6 ماه وقت داره و مشکلی که هست مراحل اکسپرس 8 ماه شنیدم طول میکشه.
    این تداخل باعث نمیشه که جاب آفر ازبین بره و اداره مهاجرت به این خاطر اذیت کنه؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mamadooooo نمایش پست ها
    با سلام. من job offer سوری ندارم و واقعیه.
    فقط این وسط یه سوالی میمونه
    به فرض اینکه من lmia رو گرفتم و نامه اومده دست من. این نامه 6 ماه وقت داره و مشکلی که هست مراحل اکسپرس 8 ماه شنیدم طول میکشه.
    این تداخل باعث نمیشه که جاب آفر ازبین بره و اداره مهاجرت به این خاطر اذیت کنه؟؟؟؟
    اعتبار ٦ ماهه lmia براي اقدام كردنه ، يعني بعد از صادر شدن ٦ ماه وقت دارين كه ازش استفاده كنين !

Junior Member

دوستان من با یک وکیل ساکن ونکوور صحبت کردم و ایشون بمن پروسه جاب آفر رو پیشنهاد دادند.من و همسرم48 سال داریم وسه تا دختر زیر 18 سال داریم.با سابقه 10 سال آشپزی وشیرینی پزی و دو تا مدرک دوساله این رشته ها از یک موسسه خصوصی چقدر احتمال درست شدن مهاجرت به کانادا ممکنه.هزینه رو هم 70 هزار دلار گفتند.بنظرتون آیا این مسیر رو قبول کنم؟ممنون میشم زودتر جواب بدین.یک دنیا تشکر.

نقل قول نوشته اصلی توسط raminbeh نمایش پست ها
    دوستان من با یک وکیل ساکن ونکوور صحبت کردم و ایشون بمن پروسه جاب آفر رو پیشنهاد دادند.من و همسرم48 سال داریم وسه تا دختر زیر 18 سال داریم.با سابقه 10 سال آشپزی وشیرینی پزی و دو تا مدرک دوساله این رشته ها از یک موسسه خصوصی چقدر احتمال درست شدن مهاجرت به کانادا ممکنه.هزینه رو هم 70 هزار دلار گفتند.بنظرتون آیا این مسیر رو قبول کنم؟ممنون میشم زودتر جواب بدین.یک دنیا تشکر.
    سلام ... منظورتون از جاب آفر چيه ؟ آفري كه به work permit ختم بشه ؟ يا براي exprss entry ؟ يا احتمالا selfemployed ؟؟ در هر صورت به نظر من اين عدد بسيااار غير منطقيه و احتمالا بيشترش تو جيبشون ميره ، انصاف هم خوب چيزيه ! چون نه پروسسينگ في تو اين مايه هاست و نه اينكه كارفرمايي پول مي گيره كه به شما آفري بده !!
    من و خانوادم دو سال در كانادا هستيم با ويزاي كار و با جاب آفر مستقيم از ايران اومديم اينجا ... و حتي ١ دلار هم به كسي پول نداديم كه هيچ هزينه سفرمون هم با كارفرما بود ! قبول دارم الان يكم شرايط عوض شده با توجه به ميزان بيكاري و غيره .... ولي به نظر من اين سوءاستفاده كردن از مردم و نياز اونها براي بهتر كردن شرايط زندگي شون واقعا تاسف بر انگيزه !

Junior Member

خوب آرتمیس عزیز من باید الان چیکار کنم.واقعا اطلاعات زیادی ندارم.به هرطرف میرم به در بسته میخورم چون مشکل سن دارم.48 سالمه واز سویی pr کانادا رو لازم دارم.کجا میتونم در مورد این روش اطلاعات بیشتری پیدا کنم.

Junior Member stabesh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارشد کامپیوتر

سلام
    میخواستم بدونم قانون عوض نشده آخه پستا قدیمه
    چه کاری lmia محسوب میشه؟

Junior Member stabesh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارشد کامپیوتر

دوباره سلام
    من خیلی گشتم و مثل اینکه برای رشته کامپیوتر و برنامه نویسی خیلی سخته پیدا کردم پیشنهاد کار حتی پیشنهاد کار موقت
    در مورد سوال قبلی هم اینو پیدا کردم
    http://www.albertacanada.com/opportu...g-for-lmo.aspx